Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-02, 09:40   #4591
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego, skaczę sobie po kilka stron wstecz i podczytuję....

Czy ktoś zamówił Estee z dużą kosmetyczką?

Już prawie uległam ,
ale skończyły się te z cieniami. Trochę mnie to otrzeźwiło i nadal myślę.
Chyba nikt się nie chwalił .

Wrzucam marcowe denko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0050.jpg (94,9 KB, 56 załadowań)
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 09:47   #4592
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Poleci ktoś dobry filtr / bazę z filtrem / cokolwiek z filtrem co da się nosić z makijażem ?

Wszystkie polecane lrp i vichy nie sprawdzają mi się pod makijażem kompletnie. Miałam też bazę z filtrem lrp która u nas jest niedostępna - ta z kolei mi mocno zaszkodziła. Czailam się na bazę mac z filtrem ale ponoć zmienili formule.

Nie musi to być filtr 50, 30 mi starczy myślę.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 09:55   #4593
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chyba nikt się nie chwalił .

Wrzucam marcowe denko.
Za denko

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-04-02 o 09:57
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 09:58   #4594
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Poleci ktoś dobry filtr / bazę z filtrem / cokolwiek z filtrem co da się nosić z makijażem ?

Wszystkie polecane lrp i vichy nie sprawdzają mi się pod makijażem kompletnie. Miałam też bazę z filtrem lrp która u nas jest niedostępna - ta z kolei mi mocno zaszkodziła. Czailam się na bazę mac z filtrem ale ponoć zmienili formule.

Nie musi to być filtr 50, 30 mi starczy myślę.
Ja jestem głupia bo nigdy filtrów nie używam

Testuje dziś bazę lor guerlaina, narazie jestem zachwycona.
Używam minerałów zazwyczaj i pięknie się rozprowadziły, ładnie wtopily i pięknie pachnie. Jest lekka, i nie czuć jej na twarzy. Po niektórych mam takie uczucie szpachli na twarzy.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:01   #4595
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58290931]Treść usunięta[/QUOTE]
Umowę podpisałam na 2 lata, więc nie ma powodu żeby mnie zniechęcać, bo ja jestem tam po to, żeby on w końcu mógł pójść na jakiś urlop. Bo jak mnie zniechęci, to dalej będzie sam to wszystko robił i nie dostanie więcej niż jeden dzień urlopu. Facet jest spoko, taki szczery, dużo powiedział mi jak jest w firmie naprawdę.
Jakoś tak wszystko mi się zwaliło na raz, jeszcze w środę mama ma rezonans czy tk, nawet nie pamiętam, umieram już ze strachu, bo ostatnio wyszły wzmożenia i się boję, co będzie teraz
A te ciasta jakoś rozwiążę, chciałam słodki stolik, to może sama go sobie zorganizuję, zamówię ciasta, a sama dokupię ciastka typu pieguski (wiem, że fajniejsze są te duże cookies, ale teraz nie mam skąd wziąć), ładnie porozkładam w jakichś pojemniczkach na kształt słojów, dzieciom kupię chipsy, czekoladowe lizaki na patykach, poukładam jakieś kwiatki i inne bzdury i może coś z tego wyjdzie. A co do fb, to tak, napisali na fb, nawet nie zadzwonili...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:01   #4596
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Poleci ktoś dobry filtr / bazę z filtrem / cokolwiek z filtrem co da się nosić z makijażem ?

Wszystkie polecane lrp i vichy nie sprawdzają mi się pod makijażem kompletnie. Miałam też bazę z filtrem lrp która u nas jest niedostępna - ta z kolei mi mocno zaszkodziła. Czailam się na bazę mac z filtrem ale ponoć zmienili formule.

Nie musi to być filtr 50, 30 mi starczy myślę.
Spróbuj Synchroline Aknicare, to 30-tka akurat
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:03   #4597
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Oktawia nie wiem gdzie mieszkasz ale wydaje mi się, 1,5 miesiąca to sporo czasu na upieczenie ciast

Wiele zwykłych cukierni ma całkiem dobre wypieki i większość piecze na zamówienie. Zdążycie

Dostałaś pracę w zawodzie, co wcale nie jest łatwe i zamiast się cieszyć wyszukujesz minusy. Warto? Samopoczucia Ci to raczej nie poprawi. Pomyśl sobie o tych wszystkich ludziach, którzy pracy jeszcze szukają. Albo pracują w sklepach pomimo skończonych studiów

O pensji chyba Ci powiedzieli wcześniej? Ona taka typowo polska jest. A bonusami chyba nie dzieli kolega tylko szef

Będzie dobrze, głowa to góry. Nie marudź tylko ciesz się wiosną, ślubem i dorosłością.
Jak to przeczytałam, poczułam się jakbym dostała w twarz, zdałam sobie sprawę z tego co ja znowu robię, jak się zachowuję, jak rozkapryszony gówniarz, któremu nigdy nie da się dogodzić. Siedziałam w domu od listopada, szukałam pracy, dostałam na miejscu (15 min pieszo), a ja narzekam Tomama dzięki za otrzeźwienie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 10:04   #4598
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chyba nikt się nie chwalił .

Wrzucam marcowe denko.
Denko piekne
Witam się w słoneczną sobotę. Staram się nadrobić wczorajszy dzień.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:05   #4599
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Idz do pracy. Zawsze to doswiadczenie, ktore mozesz wpisac w CV. Nie musisz tam pracować cale zycie. Przeciez mozesz się zwolnić przed wakacjami jak nie będzie Ci odpowiadać. A doswiadczenie male bo male, ale bedzie.

A z ciastami nie panikuj. To jest 1, 5 miesiąca nie 1.5 tygodnia. Ja suknie zaczelam szyc 2 miesiące przed weselem. Babeczka mowila ze są w stanie uszyć w 2 tygodnie - lacznie z zamówieniem materialow. Oczywiscie platne extra Więc tym bardziej z ciastem nie będzie problemu. U mnie ciastem i tortem zajmowala sie restauracja, ale domawialam ciasta w cukierni i zamawialam je tydzień wczesniej. Jezdzisz po cukierniach i probujesz czy będą smakowały. Wszystko da się załatwić. Nie poddawaj się.[COLOR="Silver"]
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Kochana, znalazłaś pracę w zawodzie, nie musisz pracować tam wiecznie ale zdobędziesz doświadczenie, ciesz się z tego
Nawet w międzyczasie możesz szukać czegoś innego, a tym czasem nie dokładaj sobie zmartwień Trzymam kciuki.
Dziękuję Wam, macie rację i z pracą i z ciastami. Ze wszystkim można sobie poradzić
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:07   #4600
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Spróbuj Synchroline Aknicare, to 30-tka akurat



A możesz coś więcej o tym powiedzieć?


Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja jestem głupia bo nigdy filtrów nie używam

Testuje dziś bazę lor guerlaina, narazie jestem zachwycona.
Używam minerałów zazwyczaj i pięknie się rozprowadziły, ładnie wtopily i pięknie pachnie. Jest lekka, i nie czuć jej na twarzy. Po niektórych mam takie uczucie szpachli na twarzy.
Ja też nie używam bo mi nic nie pasuje i tak teraz chciałam w końcu zacząć bo wiem ze to inwestycja w przyszłość
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:07   #4601
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Idę dziś na tę 18-stkę i daję $$$, a niech sobie dziewczyna prawo jazdy zrobi

Dobra, już mi lepiej, jak poczytałam, co sądzicie na temat ciast i pracy i mogę się zabierać za kończenie sprzątania. Dziękuję
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 10:12   #4602
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jak to przeczytałam, poczułam się jakbym dostała w twarz, zdałam sobie sprawę z tego co ja znowu robię, jak się zachowuję, jak rozkapryszony gówniarz, któremu nigdy nie da się dogodzić. Siedziałam w domu od listopada, szukałam pracy, dostałam na miejscu (15 min pieszo), a ja narzekam Tomama dzięki za otrzeźwienie
Oktawio absolutnie nie miałam zamiaru zrobić Ci przykrości.
Twój nastrój zależy od Twoich myśli.
Zamiast skupiać się na minusach (które na pewno są) poszukaj jakiś plusów (bo też pewnie są ) poczujesz się lepiej chociaż sytuacja będzie dokładnie taka sama.
Pensja jest niewystarczająca, ale to dopiero początek. Będzie lepiej
i na szanele też wystarczy
__________________
Kramik

Edytowane przez tomama
Czas edycji: 2016-04-02 o 10:20
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:20   #4603
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Oktawio absolutnie nie miałam zamiaru zrobić Ci przykrości.
Twój nastrój zależy od Twoich myśli.
Zamiast skupiać się na minusach (które na pewni są) poszukaj jakiś plusów (bo też pewnie są ) poczujesz lepiej chociaż sytuacja będzie dokładnie taka sama.
Pensja jest niewystarczająca, ale to dopiero początek. Będzie lepiej
i na szanele też wystarczy
Ale ja się w ogóle nie poczułam urażona Ja naprawdę się cieszę, że tak napisałaś, bo to pozwoliło mi myśleć jaśniej na ten temat
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:21   #4604
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:21   #4605
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jak to przeczytałam, poczułam się jakbym dostała w twarz, zdałam sobie sprawę z tego co ja znowu robię, jak się zachowuję, jak rozkapryszony gówniarz, któremu nigdy nie da się dogodzić. Siedziałam w domu od listopada, szukałam pracy, dostałam na miejscu (15 min pieszo), a ja narzekam Tomama dzięki za otrzeźwienie
Nie jesteś rozkapryszonym gówniarzem. Każdy się zastanawia. Jeżeli okaże się, że dużo się uczysz i masz odpowiedzialne obowiązki, nie warto szybko zmieniać pracy na lepiej płatną. Umowę na 2 lata w każdej chwili możesz rozwiązać i zmienić pracę, jeżeli znajdziesz lepszą.

Trzymam mocno za dobre wyniki badań.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:23   #4606
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:25   #4607
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Nie jesteś rozkapryszonym gówniarzem. Każdy się zastanawia. Jeżeli okaże się, że dużo się uczysz i masz odpowiedzialne obowiązki, nie warto szybko zmieniać pracy na lepiej płatną. Umowę na 2 lata w każdej chwili możesz rozwiązać i zmienić pracę, jeżeli znajdziesz lepszą.

Trzymam mocno za dobre wyniki badań.
A czy jak mam umowę na dwa lata, z czego przez rok płaci za mnie urząd, a kolejny rok pracodawca, to też mogę rozwiązać bez problemu?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:32   #4608
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Never, nie smutaj
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:34   #4609
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A czy jak mam umowę na dwa lata, z czego przez rok płaci za mnie urząd, a kolejny rok pracodawca, to też mogę rozwiązać bez problemu?
W jaki sposób możesz rozwiązać umowę o pracę zależy od dokumentów, które podpisałaś i jeżeli jest to umowa o pracę przepisów Kodeksu Pracy.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-04-02 o 10:41
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 10:42   #4610
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chyba nikt się nie chwalił .

Wrzucam marcowe denko.
Ładne denko
to Matricium w ampułkach jest tak dobre jak o nim mówią?
Bo cena o ile się nie mylę zaporowa
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:57   #4611
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Oktawio absolutnie nie miałam zamiaru zrobić Ci przykrości.
Twój nastrój zależy od Twoich myśli.
Zamiast skupiać się na minusach (które na pewno są) poszukaj jakiś plusów (bo też pewnie są ) poczujesz się lepiej chociaż sytuacja będzie dokładnie taka sama.
Pensja jest niewystarczająca, ale to dopiero początek. Będzie lepiej
i na szanele też wystarczy
I to się nazywa kawał porządnej motywacji zapraszasz na konsultacje ? Mi potrzebny kop w Oktawia będzie dobrze jeszcze masz dużo czasu a pracę zawsze można zmienić, po roku pewnie za porozumieniem stron ale musisz doczytać warunki umowy a tak doświadczenie leci Mnie niestety będzie czekało od września poszukiwanie nowej pracy i aż niedobrze mi się na samą myśl robi
Póki co paletka Gwen zamówiona i mam nadzieję, że będzie fajna. Too Faced peach jednak nie dla mnie

Miłego weekendu wszystkim życzę. Wrócę z kwietniowym denkiem i mam nadzieję, bez nowych nabytków kosmetycznych na zapas
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:59   #4612
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

jadę z kotem do weta
ludzieee tam powinnam mieć kartę stałego klienta

pomadki jakiejś mi się chce
ino pomysłu nie mam
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:00   #4613
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Za denko
Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Denko piekne
Witam się w słoneczną sobotę. Staram się nadrobić wczorajszy dzień.
Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Ładne denko
to Matricium w ampułkach jest tak dobre jak o nim mówią?
Bo cena o ile się nie mylę zaporowa
Dzięki dziewczyny !
Nie wiem czego oczekujesz po Matricium, ale w moim wieku walka się toczy o to, by utrzymać aktualny stan cery, liczenie na odmłodzenie skóry bez głębszych ingerencji jest raczej naiwne, a szkoda .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:03   #4614
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jadę z kotem do weta
ludzieee tam powinnam mieć kartę stałego klienta

pomadki jakiejś mi się chce
ino pomysłu nie mam

Co znowu z kociakiem?

Jak kombinezony, moje już wysłane

Miałam dziś swój pierwszy raz z tym nowym kremem Chanel dla wrażliwców i chyba miłości nie będzie ( tym La Solution ) Za lekki, może polubimy się latem, podczas upałów, bo teraz słabiutko. Zapachu szanelowego też nie ma

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

kjd3 za denko
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:03   #4615
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jadę z kotem do weta
ludzieee tam powinnam mieć kartę stałego klienta

pomadki jakiejś mi się chce
ino pomysłu nie mam
Współczuje. Negocjuj cenę .

Mam nudziaka z C. na zbyciu - chcesz?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:12   #4616
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
I to się nazywa kawał porządnej motywacji zapraszasz na konsultacje ? Mi potrzebny kop w Oktawia będzie dobrze jeszcze masz dużo czasu a pracę zawsze można zmienić, po roku pewnie za porozumieniem stron ale musisz doczytać warunki umowy a tak doświadczenie leci Mnie niestety będzie czekało od września poszukiwanie nowej pracy i aż niedobrze mi się na samą myśl robi
Póki co paletka Gwen zamówiona i mam nadzieję, że będzie fajna. Too Faced peach jednak nie dla mnie

Miłego weekendu wszystkim życzę. Wrócę z kwietniowym denkiem i mam nadzieję, bez nowych nabytków kosmetycznych na zapas
Za zakup

Za porozumieniem stron umowę można rozwiązać w każdym momencie. Podejrzewam, że umowę można rozwiązać za dwutygodniowym wypowiedzeniem. Umowy z UP zwykle wiążą pracodawcę, nie pracownika.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jadę z kotem do weta
ludzieee tam powinnam mieć kartę stałego klienta

pomadki jakiejś mi się chce
ino pomysłu nie mam
Oj, Zdrówka dla kociaka

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że już lepiej Też nie mogłam dzisiaj zasnąć i koło 3 w D pojawiły się mini zestawy z EL ARN i korektorem, do których dodał się 5 ml pod oczy i kliknęłam mini zamówienia, chyba opłacę. Jak ktoś potrzebuje można próbować.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-04-02 o 11:25
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:15   #4617
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Co znowu z kociakiem?

Jak kombinezony, moje już wysłane

Miałam dziś swój pierwszy raz z tym nowym kremem Chanel dla wrażliwców i chyba miłości nie będzie ( tym La Solution ) Za lekki, może polubimy się latem, podczas upałów, bo teraz słabiutko. Zapachu szanelowego też nie ma

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

kjd3 za denko
Dzięki, jeszcze maseczka do rąk i peeling enzymatyczny poszły mi u mamy. Nie przywoziłam opakowań, więc + 2 szt.

Moje body i pizama z HM też wysłane . Żałowałam, że body nie dotarło wczoraj, ale dopadło mnie przeziębienie i chyba i tak by się nie przydało .

Zużyłam chanelowe mini Le Lift i na szczęście nie uwiodło mnie .

W Empiku rabaty na perfumy niszowe do 50%.
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2016-04-02 o 11:29
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:38   #4618
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A możesz coś więcej o tym powiedzieć?

Ja też nie używam bo mi nic nie pasuje i tak teraz chciałam w końcu zacząć bo wiem ze to inwestycja w przyszłość
Dla mnie to nie tylko filrtr, ale też dobra baza pod makijaż. Podkłady się na nim ładnie trzymają, nic mi po nim nie wyskoczyło. Ostrzegam, że ma alko w składzie, ale nie podrażnia - mówię, bo mnie podrażnia praktycznie wszystko z alko (podkłady, toniki, płyny micelarne). Kupisz w Superpharmie albo w aptekach Ziko.

Wczoraj z kuponem -50% w Sh kupiłam jeszcze jeden filtr Synchroline - Rosacure Intensive 30 spf. Skład wydaje się być przyjemny, konsystencja też. Nic więcej nie powiem na razie, bo na razie go nie otwieram.
__________________
WYMIANKA

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-04-02 o 11:40
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:56   #4619
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A możesz coś więcej o tym powiedzieć?




Ja też nie używam bo mi nic nie pasuje i tak teraz chciałam w końcu zacząć bo wiem ze to inwestycja w przyszłość
Ja szukam podkładu mineralnego z filtrem

Nie wiem czy tego co używam nie ma przypadkiem.

Jadę do syfory. Trzymać kciuki.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:21   #4620
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Za zakup

Za porozumieniem stron umowę można rozwiązać w każdym momencie. Podejrzewam, że umowę można rozwiązać za dwutygodniowym wypowiedzeniem. Umowy z UP zwykle wiążą pracodawcę, nie pracownika.





Oj, Zdrówka dla kociaka



mam nadzieję, że już lepiej Też nie mogłam dzisiaj zasnąć i koło 3 w D pojawiły się mini zestawy z EL ARN i korektorem, do których dodał się 5 ml pod oczy i kliknęłam mini zamówienia, chyba opłacę. Jak ktoś potrzebuje można próbować.
Okres wypowiedzenia przez rok mam 2 tygodnie, im dłużej się tam pracuje, tym ten czas jest dłuższy. Coś usłyszałam, że przy 3 latach, to 3 miesiące już są.
Ale dobra, pierwszy dzień pracy za mną, a ja już o rozwiązanie umowy się pytam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.