Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-30, 14:16   #1
soniaronia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 96

Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?


Przy bazarach widuję teraz takie salony kosmetyczne, gdzie Azjatki robią hybrydy.Jest tam dużo taniej, mają sporo klientów.
Myślicie, czy warto spróbować zrobić tam mani?Nigdy nie miałam hybrydy i na próbe nie chce przepłacać
soniaronia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 15:39   #2
owcashow
Raczkowanie
 
Avatar owcashow
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 235
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

Pierwsze słyszę o takiej opcji, ale mimo wszystko - nie ryzykowałabym Jeżeli chcesz tylko sprawdzić jak to jest - idź do zaufanej kosmetyczki, z polecenia, która nie zniszczy ci paznokci. Z drugiej strony wydać 20-30 pln (nie wiem ile u tych azjatek kosztuje mani) i cieszyć się nim przez może tydzień i zniszczyć paznokcie, a wydać jakieś 50-60 pln i mieć piękne paznokcie przez nawet 3 tygodnie bez zniszczeń? Jak dla mnie kalkulacja jest prosta
owcashow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 18:24   #3
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

Ja tam nie wiem, jak oni robią i za ile, ale będąc w Warszawie widziałam w przejściu podziemnym przy dworcu centralnym salon mani.
Zwróciłam na niego uwagę, bo pazurki robiły tam panie skośnookie i... pan
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 19:09   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

Mnie co prawda absolutnie nie interesuje zdobienie paznokci ani ogólnie usługi kosmetyczne i trafiłam na ten wątek zupełnie przypadkiem, ale zastanawiam się nad jedną kwestią. Czy bierzecie pod uwagę kwestie higieniczne i, powiedzmy, moralne?
Ja bym się po prostu bała, że supertani usługodawca po pierwsze nie sterylizuje poprawnie narzędzi, a po drugie, zatrudnia pracowników na niewolniczych zasadach. Po prostu nie wierzę, że przy bardzo niskich kosztach jest szansa zapewnienia bezpieczeństwa klientowi. Oszczędność jest albo na materiałach, albo na warunkach, albo na pracownikach i żadna z tych rzeczy dobra nie jest. Poza tym, o ile wiadomo, że kosmetyczki w Polsce przynajmniej miały szanse słyszeć o podstawach mikrobiologii czy aseptyki, to co do przybyszów z Dalekiego Wschodu nie miałabym takiej pewności. Żółtaczką raczej nikt się nie chce zarazić.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 12:52   #5
jullkaka
Przyczajenie
 
Avatar jullkaka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 21
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

Ja mam dokładnie takie same wątpliwości jak wyżej... nie byłabym pewna w 100% jakości takich usług pod względami higienicznymi...ryzyko jest spore.
jullkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 06:26   #6
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

Jeśli chcesz mieć kłopoty z paznokciami to spróbuj. Tylko żebyś potem nie płakała.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 09:22   #7
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

Mam trzy koleżanki z pracy, które chodzą na hybrydy "do chińczyka" jak to mówią. Chodzą tam już od pół roku, może dłużej. Hybrydy trzyma im się bardzo dobrze, jedna czasem ma 4tyg odrosty bo nie ma czasu jechać tam, a paznokieć jak nowy, serio. Płytka paznokcia też zdrowa, to samo z okolicą wokół. Wiem, bo robiłam jednej raz pazury bo chciała mieć jeden z moich kolorów i zdobienie które ja kiedyś miałam.

Więc to nie jest tak że robią to kompletnie laicy, że tam jest brud, smród itp. Przecież w Chinach czy Korei też kobiety robią sobie paznokcie!! Można znaleźć też polskie salony które też nie grzeszą czystością. A ludzie to ludzie. To że są z Chin nie oznacza że ich usługi są gorsze. Ale widzę że tu w większości taka mentalność. Chińskie ble, polskie cacy. O wy naiwne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;69107311]Mnie co prawda absolutnie nie interesuje zdobienie paznokci ani ogólnie usługi kosmetyczne i trafiłam na ten wątek zupełnie przypadkiem, ale zastanawiam się nad jedną kwestią. Czy bierzecie pod uwagę kwestie higieniczne i, powiedzmy, moralne?
Ja bym się po prostu bała, że supertani usługodawca po pierwsze nie sterylizuje poprawnie narzędzi, a po drugie, zatrudnia pracowników na niewolniczych zasadach. Po prostu nie wierzę, że przy bardzo niskich kosztach jest szansa zapewnienia bezpieczeństwa klientowi. Oszczędność jest albo na materiałach, albo na warunkach, albo na pracownikach i żadna z tych rzeczy dobra nie jest. Poza tym, o ile wiadomo, że kosmetyczki w Polsce przynajmniej miały szanse słyszeć o podstawach mikrobiologii czy aseptyki, to co do przybyszów z Dalekiego Wschodu nie miałabym takiej pewności. Żółtaczką raczej nikt się nie chce zarazić.[/QUOTE]
W chinach nie słyszeli o mikrobiologii??? Chińscy naukowcy uzyskali komórki macierzyste do klonowania organów do przeszczepu a Ty mówisz że nie słyszeli o mikrobiologii?? Daleki Wschód to nie ciemnogrod:-/ szkoda że ludzie tak myślą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 13:18   #8
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
W chinach nie słyszeli o mikrobiologii??? Chińscy naukowcy uzyskali komórki macierzyste do klonowania organów do przeszczepu a Ty mówisz że nie słyszeli o mikrobiologii?? Daleki Wschód to nie ciemnogrod:-/ szkoda że ludzie tak myślą.
Gdzie ja mówię, że w Chinach nie słyszeli o mikrobiologii? Miałam na myśli dokładnie to, co napisałam, a nie to co ty sobie wymyśliłaś.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 13:39   #9
Selvaria
Raczkowanie
 
Avatar Selvaria
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 384
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;69107311]Mnie co prawda absolutnie nie interesuje zdobienie paznokci ani ogólnie usługi kosmetyczne i trafiłam na ten wątek zupełnie przypadkiem, ale zastanawiam się nad jedną kwestią. Czy bierzecie pod uwagę kwestie higieniczne i, powiedzmy, moralne?
Ja bym się po prostu bała, że supertani usługodawca po pierwsze nie sterylizuje poprawnie narzędzi, a po drugie, zatrudnia pracowników na niewolniczych zasadach. Po prostu nie wierzę, że przy bardzo niskich kosztach jest szansa zapewnienia bezpieczeństwa klientowi. Oszczędność jest albo na materiałach, albo na warunkach, albo na pracownikach i żadna z tych rzeczy dobra nie jest. Poza tym, o ile wiadomo, że kosmetyczki w Polsce przynajmniej miały szanse słyszeć o podstawach mikrobiologii czy aseptyki, to co do przybyszów z Dalekiego Wschodu nie miałabym takiej pewności. Żółtaczką raczej nikt się nie chce zarazić.[/QUOTE]
Tutaj coś pisałaś...

Ja też uważam, że niekoniecznie mogą robić źle, ale fakt, trochę bym się bała...
Selvaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 13:48   #10
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

Cytat:
Napisane przez Selvaria Pokaż wiadomość
Tutaj coś pisałaś...

Ja też uważam, że niekoniecznie mogą robić źle, ale fakt, trochę bym się bała...
Podkreślone przez ciebie zdanie oznacza coś innego niż "w Chinach nie słyszano o mikrobiologii". Serio trzeba takie rzeczy tłumaczyć?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 14:32   #11
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;71262746]Podkreślone przez ciebie zdanie oznacza coś innego niż "w Chinach nie słyszano o mikrobiologii". Serio trzeba takie rzeczy tłumaczyć? [/QUOTE]
A ja bym chciała usłyszeć wytłumaczenie tego zdania czemu akurat polskie kosmetyczki miałyby słyszeć o mikrobiologii i antysepce a czemu przybysze z dalekiego wschodu nie mają na to szansy? Bo? Bo Polska to cywilizowany kraj a Azja ciemnogrod?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 14:47   #12
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
A ja bym chciała usłyszeć wytłumaczenie tego zdania czemu akurat polskie kosmetyczki miałyby słyszeć o mikrobiologii i antysepce a czemu przybysze z dalekiego wschodu nie mają na to szansy? Bo? Bo Polska to cywilizowany kraj a Azja ciemnogrod?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro już przyznałaś, że przerasta cie zrozumienie tego zdania, to proszę bardzo:

Poza tym, o ile wiadomo, że kosmetyczki w Polsce przynajmniej miały szanse słyszeć o podstawach mikrobiologii czy aseptyki - Ta część zdania oznacza, że wiem jaki mniej więcej jest zakres kształcenia kosmetyczek w Polsce.
to co do przybyszów z Dalekiego Wschodu nie miałabym takiej pewności. - Ta część zdania oznacza, że nie mam pewności jak wygląda kształcenie do tych zawodów w krajach Dalekiego Wschodu.

>Nie mam pewności, czy słyszeli o (...) =/= Nie mieli szansy słyszeć o (...), Nie słyszeli o (...)
>Kraje Dalekiego Wschodu to nie jest dokładnie to samo, co wyłącznie Chiny, na które się akurat uparłaś.

Możesz sobie jeszcze do tego dodać obraz sytuacji społecznej, politycznej i prawnej w tamtym regionie i rozważyć jak wygląda edukacja najniższych warstw społeczeństwa i może zorientujesz się dlaczego mam takie wątpliwości

Jeśli nadal nie rozumiesz, to się poddaję.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 15:15   #13
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;71264961]Skoro już przyznałaś, że przerasta cie zrozumienie tego zdania, to proszę bardzo:

Poza tym, o ile wiadomo, że kosmetyczki w Polsce przynajmniej miały szanse słyszeć o podstawach mikrobiologii czy aseptyki - Ta część zdania oznacza, że wiem jaki mniej więcej jest zakres kształcenia kosmetyczek w Polsce.
to co do przybyszów z Dalekiego Wschodu nie miałabym takiej pewności. - Ta część zdania oznacza, że nie mam pewności jak wygląda kształcenie do tych zawodów w krajach Dalekiego Wschodu.

>Nie mam pewności, czy słyszeli o (...) =/= Nie mieli szansy słyszeć o (...), Nie słyszeli o (...)
>Kraje Dalekiego Wschodu to nie jest dokładnie to samo, co wyłącznie Chiny, na które się akurat uparłaś.

Możesz sobie jeszcze do tego dodać obraz sytuacji społecznej, politycznej i prawnej w tamtym regionie i rozważyć jak wygląda edukacja najniższych warstw społeczeństwa i może zorientujesz się dlaczego mam takie wątpliwości

Jeśli nadal nie rozumiesz, to się poddaję.[/QUOTE]
Nie chce robić tu jakichś kłótni ale napiszę tylko że ja Cię nie obrażam tylko się dopytuje co przez to rozumiesz. Natomiast Twój komentarz odnośnie tego że zrozumienie czegoś mnie przerasta, jak i również ton Twojej wypowiedzi i jej zakończenie są chamskie i nie na miejscu. Niektórzy nie słyszeli o mikrobiologii, a niektórzy, jak widać, o kulturze.

Przestanę drążyć ten temat, bo mamy odmienne zdania, i nie ma co się przerzucac argumentami, jak i również obelgami.

Pozdrawiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 15:21   #14
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

W chińskich nail barach jakość usług jest do luftu. Dla tego jest tanio. Każda to wie. Jezeli dziewczyny znalazlyscie akurat takie miejsce gdzie nie jest źle, i jednakowo tanio to trzeba korzystać. Ale to jest jakiś przypadek jeden na milion.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 15:22   #15
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
Nie chce robić tu jakichś kłótni ale napiszę tylko że ja Cię nie obrażam tylko się dopytuje co przez to rozumiesz. Natomiast Twój komentarz odnośnie tego że zrozumienie czegoś mnie przerasta, jak i również ton Twojej wypowiedzi i jej zakończenie są chamskie i nie na miejscu. Niektórzy nie słyszeli o mikrobiologii, a niektórzy, jak widać, o kulturze.

Przestanę drążyć ten temat, bo mamy odmienne zdania, i nie ma co się przerzucac argumentami, jak i również obelgami.

Pozdrawiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dziw się, skoro na samym wstępie włożyłaś mi w usta coś, czego nie napisałam
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 13:29   #16
Karolynn_Black
Raczkowanie
 
Avatar Karolynn_Black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 84
Paznokcie u Wietnamczyka - Warszawa

Ktos coś wie? Czy warto? Chodzi mi glowne o pawilon przy al lotnikow
Karolynn_Black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 08:58   #17
kingullad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 23
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

Ja osobiście może musiałabym się przekonać, ogólnie sama się uczyła i wykonuję mani hybrydowy sama. Ale z tego co widze mają ruch w takich punktach, więc pewnie klientki wracają
kingullad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 10:48   #18
black_dandelion
Przyczajenie
 
Avatar black_dandelion
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

Mialam niedawno ważną uroczystość, wszystko przed zaplanowane, w tym własnoręczne zrobienie manicure (żele przedłużane na szablonie), niestety wskutek komplikacji wszystkie plany mi się zawaliły i zostałam bez wyjścia - ze względu na zbyt małą ilość czasu na zrobienie choćby jednej ręki postanowiłam skorzystać z takiej usługi. Bez żadnego czekania, od razu po wejściu pan wykonał mi akryle z lekkim przedłużeniem na tipsie z malowaniem w stylu french. Całość usługi trwała około godziny (!) a cena była nieporównywalnie niska do wszelkich innych opcji, nie mówiąc już o tym że nigdzie nie zrobiono by mi tego "od ręki", bez żadnego zapisu. Jeżeli chodzi o higienę to poziom raczej średni, ale bez tragedii. Wykonanie ok, paznokcie trzymały się dość długo, ładnie wyglądały na zdjęciach, z bliska zauważalne były niedociągnięcia- niektóre paznokcie były krzywo spiłowane, w wielu miejscach manicure wchodził na skórki. Nie jest to miejsce, w które idzie się dla relaxu - obsługiwane są praktycznie dwie osoby na raz, nie ma czasu na delikatne traktowanie, także czasem coś zabolało. Podsumowując - jeśli tak jak ja jesteście w podbramkowej sytuacji i wiecie że każdy manicure jest lepszy od waszych naturalnych paznokci wtedy mogę takie miejsce polecić. Do regularnej stylizacji paznokci bądź dla osób które szukają odprężenia i mini-kawałka SPA w usłudze - raczej odradzam. Obawiam się że expressowe tempo przy częstym korzystaniu może mocno zniszczyć płytkę. Sposób wykonania usługi typowo masowo-przemysłowy - szybki i tani.
black_dandelion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 21:54   #19
paulina_tg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 69
Dot.: Manicure hybrydowy wykonywany przez Chinki,Koreanki.Warto?

Pytacie się, która z kobiet skorzystałaby z takiej usługi. Otóż ja korzystałam regularnie z usług przeróżnych salonów na bazarku Bakalarska. W przeciągu 1.5 roku nie byłam może zadowolona z dwóch stylizacji. Co na plus? Niska cena, brak zapisów. W zasadzie najbardziej istotne było dla mnie brak zapisu, kiedy pójdziesz to zawsze wyjdziesz ze zrobionymi paznokciami hitem uznaje swój wyjazd na wakacje, kiedy w drodze na lotnisko wysiadłam na Bakalarskiej. Wchodząc do pierwszego lepszego salonu pokazywałam jedynie czas na zegarku i mówiłam, że muszę się wyrobić. Panie zdążyły mi jeszcze zrobić pedicure.

Panie i panowie uwijają się szybciutko. Porównując z polskimi kosmetyczkami nie uważam, że tracą aż na takiej jakości. Hybryda nigdy mi nie odpadła, może zdarzały się jakieś pojedyncze odpryski. Paznokcie przedłużane na żelu również ładnie się prezentowały. Mnóstwo kolorów, wzorów itd.

Nie zdarzyło mi się złapać żadnego paskudztwa, z racji tego, że regularnie wykonuje różne badania nie dostałam również żadnej choroby. Osobiście zawsze dbałam chociażby o te znikome poczucie sterylności w postaci przypomnienia o spryskaniu środkiem odkażającym.

Ewentualnym minusem usług jest utrwalanie hybrydy za pomocą żelu, aczkolwiek można się z nimi dogadać, żeby tego nie robili. Trudniej ją potem zdjąć w warunkach domowych. Jednak dzięki temu też zdecydowanie dłużej się trzyma.

Jeżeli komuś zależy na bardzo rozmownej kosmetyczce to również na próżno szukać. Ale zawsze można pogawędzić z Polką siedzącą obok
__________________
Wymianka kosmetyczna >KLIK<
paulina_tg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-30 21:54:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.