ból ramienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-10, 18:23   #1
zidane10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1

ból ramienia


Siema. nie wiem czy pisze na dobrym forum, jeśli tak to mam pytania, otóż od jakiegoś tygodnia boli mnie prawe ramie. nie jest to może bardzo bolesny ból, ale boli tak od czasu do czasu gdyż ból ten promienuje też do do kości lokcia, nadgarstka, obojczyka i łopatki nawet i troche pod pachę. do tego jeszcze ból też nie rzadko uwidacznia się przy podnoszeniu ręki do góry ze zgiętym łokciem. do tej p[ory miałem też problemy podczas snu kilka razy gdyż nad ranem ręka ta bolała mnie nawet mocno, jednak gdy się podnosiłem przestawała boleć. dodam jeszcze że miałem już problemy z rękoma chaciaż by z łokciami które mnie bolały mocno przy ruszaniu ręką lecz po pewnum czasie ból sam ustąpywał. chciałbym się jeszcze zapytać czy to może być wina tego jak śpie bo, dodam że właśnie dotychczasowe bóle rąk pojawiały się zazwyczj po nocach. ten ostatni chyba zresztą też. czekam na odp.
zidane10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 13:06   #2
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: ból ramienia

Mnie też bolą recę a najbardziej lewa ręka. Ból nasila się po nocy i najbardziej boli mnie właśnie miesięń ramienia Smarowałam ramię różnymi maściami przeciwzapalnymi i przeciwbólowymi ale neistety nic nie pomogło
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 21:19   #3
kbamk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: ból ramienia

Witam, Czy są osoby które znają odpowiedż na pytanie poprzednika -ból ramienia.Mam takie same objawy,
kbamk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 22:02   #4
joasiaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 280
Dot.: ból ramienia

Witam
Ja miałam takie same bóle, z tym, ze był to ból lewostronny, promieniował aż do nogi. Poszłam z tym do lekarza rodzinnego, który zalecił mi magnez z wit B6 w dużych dawkach i to był strzał w dziesiątkę, wszystkie bóle ustąpiły
joasiaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.