Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 06:17   #1531
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, ma

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Kwasy robisz tez u kosmetyczki?
Tak, też. Miałam swego czasu kwas Lierac z apteki, ale jakoś o nim zapomniałam, teraz ma już ponad 1,5 roku i chyba trzeba go wyrzucić... Czasem robię kwasy dr Norel a czasem Image Skin Care - bo takie akurat robi moja kosmetyczka. Acha, oczywiście kwas migdałowy można robić cały rok. U mnie od razu jest efekt rozjaśnienia po tym dr. Norel.

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
z soja uwazajcie bo nadmiar moze powodowac niedoczynnosc tarczycy... w ogole jesli leczycie niedoczynnosc powinno sie soi unikac
Tak, z soją zdecydowanie trzeba uważać, nie należy przesadzać. Ale można robić różne mleka na zmianę, nie tylko sojowe.
Bardzo lubię stronę Olgi Smile Nie wiem, czy znacie?
http://www.olgasmile.com/mleko-migdalowe.html
I tutaj:
http://www.olgasmile.com/mleko-kokosowe.html
a na dole jeszcze są linki do innych alternatywnych napojów mlecznych
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 09:42   #1532
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, ma

Cytat:
Napisane przez Prodomostra Pokaż wiadomość
Tak, z soją zdecydowanie trzeba uważać, nie należy przesadzać. Ale można robić różne mleka na zmianę, nie tylko sojowe.
Bardzo lubię stronę Olgi Smile Nie wiem, czy znacie?
http://www.olgasmile.com/mleko-migdalowe.html
I tutaj:
http://www.olgasmile.com/mleko-kokosowe.html
a na dole jeszcze są linki do innych alternatywnych napojów mlecznych
Migdałowe i kokosowe jest pyszne
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:23   #1533
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, ma

Cytat:
Napisane przez Prodomostra Pokaż wiadomość
Tak, z soją zdecydowanie trzeba uważać, nie należy przesadzać. Ale można robić różne mleka na zmianę, nie tylko sojowe.
Bardzo lubię stronę Olgi Smile Nie wiem, czy znacie?
http://www.olgasmile.com/mleko-migdalowe.html
I tutaj:
http://www.olgasmile.com/mleko-kokosowe.html
a na dole jeszcze są linki do innych alternatywnych napojów mlecznych
muszę koniecznie któreś spróbować!
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 08:28   #1534
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, ma

Ja mam wielką ochotę na kokosowe, jeszcze go nie próbowałam
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 23:35   #1535
mruniaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Madzia_Mała Pokaż wiadomość
Witam, ostatnio natknęłam się na firmę Organique. Mam od nich glinkę Ghassoul, sprawdza się bardzo dobrze. Dlatego też postanowiłam bliżej przyjrzeć się innym kosmetykom z tej firmy. Powiedzcie mi, czy któraś stosowała krem Anti-Acne? Czy on cokolwiek daje??
hej, ja uzywalam tego kremu jakis czas temu i sadze ze troche pomogl, ale przestalam stosowac i na nowo wysypalo mi twarz, tak wiec z tymi kosmetykami organique jest chyba tak ze jak sie zacznie to potem lepiej nie zmieniac na nic innego i byc wiernym
swoja droga zastanawiam sie ostatnio generalnie nad tą firma organique i w sumie po to weszlam w ten watek, a przy okajzi poczytalam o waszych tradzikowych koszmarach - uff nie jestem sama :P
wiem ze moze nie jest to super wpasowane w wątek, ale moze ktoras z was wypowie sie na temat ogolnie kosmetykow organique? (chyba nie ma watku na stricte ten temat)...jakis czas temu dalam sie naciagnac na przemila pogadanke hostessy i tak sie zdarzylo ze kupilam w promocji peeling cukrowy do ciala (blossom essence) i jest fantastyczny.. pieknie pachnie i pieknie nawilża. zastanawiam sie teraz na ile te kosmetyki organique faktycznie sa 'naturalne' ;> moze ktoras z was cos wie na ten temat, opierajac sie chociazby wlasnie na kremach anti-acne, o ktorym mowa? nie maja tanich tych rzeczy, wiec pytam, bo planuje po cichu przejsc tylko na ich produkty.. co sadzicie?chyba ze lepiej jakas inna marka?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-05-30 o 12:41 Powód: link do strony komercyjnej
mruniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 08:50   #1536
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez mruniaczka Pokaż wiadomość
hej, ja uzywalam tego kremu jakis czas temu i sadze ze troche pomogl, ale przestalam stosowac i na nowo wysypalo mi twarz, tak wiec z tymi kosmetykami organique jest chyba tak ze jak sie zacznie to potem lepiej nie zmieniac na nic innego i byc wiernym
swoja droga zastanawiam sie ostatnio generalnie nad tą firma organique i w sumie po to weszlam w ten watek, a przy okajzi poczytalam o waszych tradzikowych koszmarach - uff nie jestem sama :P
wiem ze moze nie jest to super wpasowane w wątek, ale moze ktoras z was wypowie sie na temat ogolnie kosmetykow organique? (chyba nie ma watku na stricte ten temat)...jakis czas temu dalam sie naciagnac na przemila pogadanke hostessy (gdynia batory albo gdansk madison - jakby ktoś pytał ) i tak sie zdarzylo ze kupilam w promocji peeling cukrowy do ciala (blossom essence) i jest fantastyczny.. pieknie pachnie i pieknie nawilża. zastanawiam sie teraz na ile te kosmetyki organique faktycznie sa 'naturalne' ;> moze ktoras z was cos wie na ten temat, opierajac sie chociazby wlasnie na kremach anti-acne, o ktorym mowa? nie maja tanich tych rzeczy, wiec pytam, bo planuje po cichu przejsc tylko na ich produkty.. co sadzicie?chyba ze lepiej jakas inna marka?
Ja organique naprawdę lubię,kosmetyki mają dobrej jakości,a i są chyba jedynym stacjonarnym sklepem gdzie mogę kupic glinkę marokańską
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 09:59   #1537
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez mruniaczka Pokaż wiadomość
hej, ja uzywalam tego kremu jakis czas temu i sadze ze troche pomogl, ale przestalam stosowac i na nowo wysypalo mi twarz, tak wiec z tymi kosmetykami organique jest chyba tak ze jak sie zacznie to potem lepiej nie zmieniac na nic innego i byc wiernym
swoja droga zastanawiam sie ostatnio generalnie nad tą firma organique i w sumie po to weszlam w ten watek, a przy okajzi poczytalam o waszych tradzikowych koszmarach - uff nie jestem sama :P
wiem ze moze nie jest to super wpasowane w wątek, ale moze ktoras z was wypowie sie na temat ogolnie kosmetykow organique? (chyba nie ma watku na stricte ten temat)...jakis czas temu dalam sie naciagnac na przemila pogadanke hostessy (gdynia batory albo gdansk madison - jakby ktoś pytał ) i tak sie zdarzylo ze kupilam w promocji peeling cukrowy do ciala (blossom essence) i jest fantastyczny.. pieknie pachnie i pieknie nawilża. zastanawiam sie teraz na ile te kosmetyki organique faktycznie sa 'naturalne' ;> moze ktoras z was cos wie na ten temat, opierajac sie chociazby wlasnie na kremach anti-acne, o ktorym mowa? nie maja tanich tych rzeczy, wiec pytam, bo planuje po cichu przejsc tylko na ich produkty.. co sadzicie?chyba ze lepiej jakas inna marka?
Świetna jest tez stara mydlarnia, i tańsza
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 12:44   #1538
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez mruniaczka Pokaż wiadomość
wiem ze moze nie jest to super wpasowane w wątek, ale moze ktoras z was wypowie sie na temat ogolnie kosmetykow organique?
Nie, nie jest. Na temat kosmetyków naturalnych piszemy tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675502
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 09:09   #1539
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Wiecie, że ja lubię wszystko co naturalne więc próbowałam i tego kremu anti-acne od organique, ale mi nie przypasował. Ale wiadomo - z trądzikiem to indywidualna sprawa. Najlepiej zawsze wziąć próbkę i przetestować w domu
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 13:42   #1540
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Dziewczyny a czego używacie do makijażu ?
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 16:51   #1541
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Ja używam gosh x-ceptional
Jestem strasznie strasznie zadowolona Kryje jak colorstay a jest lekki, wygląda baaardzo naturalnie (jakbym nie miała podkładu) i kolor 12 jest idealny dla jasnej cery.

CZy jest jakaś maść z antybiotykiem bez recepty, którą można nałożyć na pryszcza który się tworzy tak aby zahamować jego rozwój? Znacie coś takiego?
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 16:58   #1542
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czego używacie do makijażu ?
jeśli chodzi o podkład, to na dłuższą metę minerały Zdarza mi się używać płynnych, ale nigdy więcej niż kilka dni pod rząd, bo zapychają. I puder z półproduktów: skrobii Dry Flo, glinek, krzemionki czy co tam aktualnie mam Reszty makijażu już nie pilnuję, żeby była taka naturalna i "nieszkodliwa"
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 16:58   #1543
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czego używacie do makijażu ?
Filtr przeciwsłoneczny jako baza i minerały (kupuję na kolorówce).
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 21:17   #1544
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Ja właśnie uzywam minerałów, ale robi mi się "ciasto" na twarzy... Próbowałyście używać tych aptecznych filtrów z barwnikiem, takich fluidów ?
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 21:21   #1545
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Ja właśnie uzywam minerałów, ale robi mi się "ciasto" na twarzy... Próbowałyście używać tych aptecznych filtrów z barwnikiem, takich fluidów ?
U mnie się to nie sprawdza, świecę się jak latarnia i mam wrażenie, że wszystko się kisi - podkładom i fluidom mówię stanowcze nie, aczkolwiek to tylko moje skromne zdanie.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 21:30   #1546
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
U mnie się to nie sprawdza, świecę się jak latarnia i mam wrażenie, że wszystko się kisi - podkładom i fluidom mówię stanowcze nie, aczkolwiek to tylko moje skromne zdanie.
Mi też niestety robi się lekkie ciasto z podkładami mineralnymi, dlatego,że mam tłustą skórę, gdzieś po 2-3 h. Tradycyjnych podkładów nie używam, ale za to puder i korektor tak.Tez mam wrażenie ,że pod tą maską wszystko się kisi
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 21:49   #1547
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Mi też niestety robi się lekkie ciasto z podkładami mineralnymi, dlatego,że mam tłustą skórę, gdzieś po 2-3 h. Tradycyjnych podkładów nie używam, ale za to puder i korektor tak.Tez mam wrażenie ,że pod tą maską wszystko się kisi
Ja także po minerałach miałam taką samą sytuację. Po ok. 3-4 godzinach, kiedy chciałam usunąć sebum bibułką, po tym na twarzy tworzyły się beżowe placki, przypominające właśnie tzw. ciasto. Więc minerały chyba dla wrażliwych, i suchych. Dodam że miałam minerał EM wersję półmatową.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 21:57   #1548
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja także po minerałach miałam taką samą sytuację. Po ok. 3-4 godzinach, kiedy chciałam usunąć sebum bibułką, po tym na twarzy tworzyły się beżowe placki, przypominające właśnie tzw. ciasto. Więc minerały chyba dla wrażliwych, i suchych. Dodam że miałam minerał EM wersję półmatową.
Ja miałam coś takiego, ale tylko w sytuacji, kiedy minerały nie współgrały z bazą. Na tluściochowatym filtrze trzymają się jak ulał - mam cerę mieszaną . Na filtrze vichy (który pozostawia dość satynowe wykończenie) trwałość minerałów była o wiele gorsza aniżeli na Uriage.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 22:07   #1549
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja miałam coś takiego, ale tylko w sytuacji, kiedy minerały nie współgrały z bazą. Na tluściochowatym filtrze trzymają się jak ulał - mam cerę mieszaną . Na filtrze vichy (który pozostawia dość satynowe wykończenie) trwałość minerałów była o wiele gorsza aniżeli na Uriage.
A jakich używasz podkładów mineralnych? Bo może sprawdzą się u mnie ja używam lekkiego kremu zawsze pod podkład
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 22:15   #1550
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A jakich używasz podkładów mineralnych? Bo może sprawdzą się u mnie ja używam lekkiego kremu zawsze pod podkład
Filtr to baza (nie kładę nic pod) , a minerały kupuję na http://www.kolorowka.com/index.html . Trochę z tym bieganiny, żeby dobrać odcień - ale wystarczy trafne określenie typu karnacji i nie jest to aż tak trudne.
Aktualnie paciam się wyłącznie pudrem bambusowym, wersji uv. Minerały tylko na specjalną okazję, żeby ludzi nie straszyć
Ja uciekam, trzymajcie się

Edytowane przez 201704240919
Czas edycji: 2013-06-01 o 08:34
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 22:15   #1551
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Na odpowiednie mineraly trzeba trafic . Mi po moich pierwszych, edm wlasnie, robilo sie paaaskudne ciasto i w ogole kosmosy jakies. Przy pixie i meow nie mam takich atrakcji. Sporo zalezy tez od tego, z czym je laczymy - filtr, krem, puder... mineraly to inwestycja dla cierpliwych, ale sie oplaca jak znajdziemy odpowiednie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 23:38   #1552
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Na odpowiednie mineraly trzeba trafic . Mi po moich pierwszych, edm wlasnie, robilo sie paaaskudne ciasto i w ogole kosmosy jakies. Przy pixie i meow nie mam takich atrakcji. Sporo zalezy tez od tego, z czym je laczymy - filtr, krem, puder... mineraly to inwestycja dla cierpliwych, ale sie oplaca jak znajdziemy odpowiednie

Ja używałam Meow FF i właśnie robiło się trochę ciasto...A próbowałam z różnymi bazami.Więc póki co dałam sobie z nimi spokój, pozatym boję się, że mnie zapchają- nie wiem czy to wogole mozliwe zeby mineraly zapchaly?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 00:27   #1553
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

A któraś z Was używała anabelle minerals?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 07:10   #1554
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Ja uzywalam , ale nic specjalnego.Najlapesze z nich wszystkich sa Meow Flawless Felline, i Lumiere Veena Velet z tym ze Lumiere sa malo kryjace.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 09:41   #1555
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Ja używałam pixie (kolor jednak źle dobrany) i takich z kolorówki, ale już przy nakładniu mi się robi ciasto, a co dopiero po kilku godzinach, gdzie mam starte placki... Co robicie, żeby minerały dobrze kryły? bo niestety u mnie sobie nie radzą z przebarwieniami
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 09:47   #1556
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Ja używałam pixie (kolor jednak źle dobrany) i takich z kolorówki, ale już przy nakładniu mi się robi ciasto, a co dopiero po kilku godzinach, gdzie mam starte placki... Co robicie, żeby minerały dobrze kryły? bo niestety u mnie sobie nie radzą z przebarwieniami
Krycie zalezy chyba od rodzaju minerałow i samemu niewiele się zdziala poza nakładaniem kilku warstw ale to prowadzi to szpachli,więc nie poleca.Trzeba wybrac poprostu formule kryjaca, ze wszystkch ktorych uzywalam najlepiej kryje meow flawless felline.Na bardziej widoczne miejsca nakladam i tak potem korektor.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 09:56   #1557
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Krycie zalezy chyba od rodzaju minerałow i samemu niewiele się zdziala poza nakładaniem kilku warstw ale to prowadzi to szpachli,więc nie poleca.Trzeba wybrac poprostu formule kryjaca, ze wszystkch ktorych uzywalam najlepiej kryje meow flawless felline.Na bardziej widoczne miejsca nakladam i tak potem korektor.
No to ja mogę wychwalać moje minerały pod niebiosa bo świetnie kryją. Trwałość zależy od tego na co je nałożę, na filtrze vichy były dni lepsze i gorsze, na treściwszym filtrze trwałość jest idealna. Minerałów drogeryjnych nie kupowałam, trafiłam na pewnego bloga i skusiłam się na stworzenie własnych minerałów.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 10:22   #1558
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja używam Anabelle Minerals i jestem bardzo zadowolona. Lepsze niż EDM, Pixie, Lily Lolo.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 12:21   #1559
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Krycie zalezy chyba od rodzaju minerałow i samemu niewiele się zdziala poza nakładaniem kilku warstw ale to prowadzi to szpachli,więc nie poleca.Trzeba wybrac poprostu formule kryjaca, ze wszystkch ktorych uzywalam najlepiej kryje meow flawless felline.Na bardziej widoczne miejsca nakladam i tak potem korektor.
Ja robie odwrotnie - najpierw klade korektor, na to podklad. I racja, ze jak chcemy dobrego krycia, trzeba kupic po prostu kryjaca formule. Jak potrzebowalam naprawde mocnej szpachli, kiedy zima mialam problemy z mocnym rumieniem i podraznieniami, mieszalam wlasnie meow ff z odrobina olejku i nakladalam palcami - efekt byl wspanialy aleto u mnie. No i licze sie z tym, ze zaden kosmetyk nie jest cudotworca, i nie zapewni mi calodziennego matu... ale znam dobrze ekt ciasta czy tynku, i wiem, ze to nie jest fajne

Tez nosze sie z zamiarem ukrecenia sobie wlasnych mineralow niestety u mnie problemem podkladowym jest nie tylko formula, ale tez kolor skory, ktorego istnienie poddaje w watpliwosc wiekszosc producentow kosmetykow wiec stworzenie wlasnego podkladu wydaje sie niezlym rozwiazaniem.
Co do pixie, to zaluje bardzo, ze wycofali formule cover de luxe, byla duzo trwalsza i miala lepsze krycie niz ta obecna. Szkoda bardzo, bo pixie ma jedyny jak na razie idealny dla mnie odcien, i o ile podklady complexion perfector nie sa dla mnie szczegolnie zle, o tyle stosunek ceny do wydajnosci wypada bardzo niekorzystnie...



Przepraszam za brak polskich znakow i literowki, przedpotopowy tani tablet nie do konca chce wspolpracowac
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 19:00   #1560
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Trzeba wybrac poprostu formule kryjaca, ze wszystkch ktorych uzywalam najlepiej kryje meow flawless felline.
A dla mnie krycie Meow FF jest mizerniutkie. To jest cecha, którą odbieramy subiektywnie, każdy ocenia wedle własnych potrzeb.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.