WIĘCEJ CZY MNIEJ za tę samą cenę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Pokaż wyniki sondy: Czy za 200zł wolisz kupić
więcej ciuchów gorszej jakości które szybko wyjda z mody 23 30,67%
mniej ciuchów lepszej jakości które szybko mi się nie znudzą 52 69,33%
Głosujący: 75. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-07, 10:17   #31
MiOkaA
Rozeznanie
 
Avatar MiOkaA
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 560
Dot.: WIĘCEJ CZY MNIEJ za tę samą cenę

Ja te nie za bradzo moge wybrac Chodzi o to ze czasem kupuje coś droższego a czasem coś tańszego, i to nawet nie w zależności od tego czy coś jest modne. Powiedzmy że np. duże torby czy rurki wyjdą z mody, ja będe w nich chodzić bo są wygodne , praktyczne i dobrze się w nich czuje to wydam na nie więcej pieniędzy niż na np. coś klasycznego co pozostanie w modzie dalej a ja mimo to rzadko bede to zakładać. Staram się nie kierować zabytnio modą, stawiam na swój styl i wyczucie gustu, co nie znaczy że odrzucam wszystkie modowe nowinki. Jeśli coś co jest modne mi sie podoba, akceptuje i czasem kupię, a jeśli nie to poprostu odpada i tyle > Tak więc nie mogę zaznaczyć żadnej z odpowiedzi bo wszystko zależy od danego ciuszka...
MiOkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 10:23   #32
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: WIĘCEJ CZY MNIEJ za tę samą cenę

Ja kupuję mniej ale dobrych marek i ogólnie gatunkowo dobrych. Ale czy 200 zł starcza na takie zakupy?hmmm...chyba tylko na jedną sztukę!Bo jak np. bluzka jest za 150zł to za 50 zł nie kupi się porządnej rzeczy, chyba, że po dużej przecenie!
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 10:23   #33
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: WIĘCEJ CZY MNIEJ za tę samą cenę

nie podazam slepo za moda - nie mam legginsow ani plecionego paska (swoja droga okropne sa), ale przyznam, ze troche szkoda mi wydac np 100-200 zl na bluzke.. co innego spodnie, buty - tutaj wole wydac wiecej i pochodzic dluzej, poza tym nie wszystkie tansze ubrania musza zaraz wyjsc z mody, bo tanio nie znaczy bazarowo
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 10:26   #34
201703061227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 914
Dot.: WIĘCEJ CZY MNIEJ za tę samą cenę

Zagłosowałam na mniej a lepszej jakości, moja szafa nie jest wypełniona po brzegi, ale są w niej ubrania dobrej jakości, wykonane z dobrych materiałów i solidnie wykończone, dlaczego tak wolę? Odpowiedź jest prosta, po co mi kosmiczna ilośc ubrań, które po pierwszym praniu staną się szmatami do podłogi, po co mi buty, które po pierwszym deszczowym dniu będą się nadawały do wyrzucenia, wolę dwie pary butów, ale skórzanych, szytych a nie klejonych, nie potrzebuję 50 par spodni tylko po to żeby koleżanki mi zazdrościły, szczerze mówiąc to mam gdzieś ich zazdrość, wolę sama czuć się dobrze i komfortowo, nie podążam slepo za modą, wybieram raczej klasyczne kroje i stonowane kolory to dlatego, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody, gdybym chciała ubierać sie bardzo modnie a jednocześnie ubierać sie w dobrej jakości ubrania musiałabym mieć bardzo dużo pieniędzy, a niestety nie mam, poza tym szkoda byłoby mi wydać 300 zł na buty, które w przyszłym sezonie będą już całkiem niemodne, dlatego poniekąd rozumiem tych, którzy zawsze chcą bardzo modnie wyglądać i kupują tanie ubrania, przecież nie każdy jest milionerem
201703061227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 11:31   #35
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: WIĘCEJ CZY MNIEJ za tę samą cenę

Są rzeczy, na których nie warto oszczędzać i do takich zaliczam porządne dżinsy, buty ze skóry, a nie z tworzywa, eleganckie żakiety, które po prostu muszą być dobrej jakości (a co za tym idzie także i droższe), by nie wyglądały tandetnie.
Natomiast takie typowe "sezonówki" jak np. legginsy nie są wg mnie czymś, za co warto płacić wysoką cenę, bo wiadomo, że ponosi się je najwyżej jeden sezon (jeśli nie krócej). Dlatego nie dałabym za rzeczone legginsy 50zł, swoje kupiłam na allegro za 20 z przesyłką
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 11:38   #36
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: WIĘCEJ CZY MNIEJ za tę samą cenę

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Lubię dużo markowych za niską cenę, dlatego większość moich ciuchów jest kupowana na przecenach markowe ciuchy mają lepszą jakość np trykotki nie rozciągają się tak w praniu i nie wyglądają jak psu z gardła wyciągnięte
Popieram i przeważnie robię tak samo Chociaż zdarza mi się czasem zaszaleć i kupić parę droższych rzeczy
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 21:51   #37
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: WIĘCEJ CZY MNIEJ za tę samą cenę

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Ja kupuję mniej ale dobrych marek i ogólnie gatunkowo dobrych. Ale czy 200 zł starcza na takie zakupy?hmmm...chyba tylko na jedną sztukę!Bo jak np. bluzka jest za 150zł to za 50 zł nie kupi się porządnej rzeczy, chyba, że po dużej przecenie!

no właśnie możesz miec jedną rzecz za 200zł albo 4 pary spodni i 2 bluzki
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.