Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-31, 10:18   #781
Kaza86
Rozeznanie
 
Avatar Kaza86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: . . .
Wiadomości: 867
GG do Kaza86
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Witajcie W piątek miałam leczony kanałowo ząb. Tydzień wcześniej dentystka mi go zaplombowała, jednak ubytek był tak duży że ząb nadal dawał o sobie znać. Myślałam, że leczenie kanałowe od razu przyniesie ulgę, ale niestety nie... Nadal czuję ten ząb. Nie jest to jakiś bardzo uciążliwy ból, tylko takie jakby kłucie, czasami pulsowanie. Czy to normalne? We wtorek mam kolejną wizytę, ale na niej mam mieć leczonego następnego zęba. Niestety czas mnie nagli, bo w przyszłym tygodniu wyprowadzam się do Niemiec, a nie chce tam jechać z bolącym zębem
Czy takie pulsowanie zęba po leczeniu kanałowym to coś normalnego?
Kaza86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 22:55   #782
TenderHeartedGirl
Raczkowanie
 
Avatar TenderHeartedGirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

To, że boli po pierwszej wizycie leczenia kanałowego, czyli po czyszczeniu kanałów i założenia lekarstwa to jak najbardziej normalne. Bardziej mnie dziwi to co piszesz, że na następnej wizycie będziesz mieć leczony nowy ząb, bo według mnie będziesz mieć kontynuowane leczenie jeszcze tego samego, czyli ząb już zatruty, można wyjąc resztki i zaplombować (po jakichś 2 tygodniach od tej pierwszej wizyty).

Choć słyszałam, że można zrobić wszystko na jednej wizycie, ale nigdy się z tym nie spotkałam. Ostatnio jak miałam leczony ząb, to trwało to wręcz 3 wizyty. Na pierwszej czyszczenie i zatrucie (i tego dnia miałam właśnie też ból, przed którym dentystka mnie ostrzegała) , na drugiej po dwóch tygodniach znów to samo + zdjęcie, na którym było widać, że zmiana się już ciut cofnęła i jeszcze jedna wizyta końcowa.
TenderHeartedGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 13:07   #783
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Moim zdaniem leczenie kanałowe nie jest wcale takie straszne. Ja też mam to za sobą i u mnie były konieczne tylko 2 wizyty, a powikłań nie było żadnych, ale wiadomo, ze to też zależy od tego na jakiego dentystę traficie. Ja byłam akurat w gabinecie Jardent w Ostródzie i nie narzekam na obsługę. Cenowo tez ok.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 20:30   #784
piranha0403
Raczkowanie
 
Avatar piranha0403
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 89
Send a message via Skype™ to piranha0403
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

witam, mialam kanalowo leczona górna szóstkę. najpierw Załozono mi "lekarstwo " kótre mialam przez 3 tygodnie no a 2 dni temu juz kanaly zostaly oczyszczone , wypelnione i zalozono mi plombe. Problem w tym ze od kiedy zeszlo znieczulenie ząb boli. Moja dentystka poszla na macierzynskie wiec poszlam do innej z tej kliniki i powiedziala zebym sie narazie nie przejmowala ze to normalne ze zab po kanalowym leczeniu moze bolec do 4 dni. Nie wiem juz co mam myslec. jak bedzie mnie strasznie bolalo to pojade tam bo przeciez moze cos poszlo nie tak i wyniknie z tego jakies powiklanie? narazie jestem na ibumprofenie bo boli bardzo ale nie napuchlam jeszcze... najgorsze ze wydalam 400zl. no i gdyby cos bylo nie tak to co mam znow ponoscic koszty za czyjes bledy?
__________________
Projekty wnętrz 3D PW
piranha0403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 20:32   #785
Carlix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 8
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Kochane może miałyście taki problem... Boli mnie przed ostatni ząb. Był kilka razy borowany. Dentysta nie stwierdził żadnego ubytku. Ale strasznie boli przy jedzeniu Boli przez tydzień, potem przerwa i tak w kółko. To musi być kanał? :/ Jak myślicie?
Carlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 21:10   #786
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piranha0403 Pokaż wiadomość
witam, mialam kanalowo leczona górna szóstkę. najpierw Załozono mi "lekarstwo " kótre mialam przez 3 tygodnie no a 2 dni temu juz kanaly zostaly oczyszczone , wypelnione i zalozono mi plombe. Problem w tym ze od kiedy zeszlo znieczulenie ząb boli. Moja dentystka poszla na macierzynskie wiec poszlam do innej z tej kliniki i powiedziala zebym sie narazie nie przejmowala ze to normalne ze zab po kanalowym leczeniu moze bolec do 4 dni. Nie wiem juz co mam myslec. jak bedzie mnie strasznie bolalo to pojade tam bo przeciez moze cos poszlo nie tak i wyniknie z tego jakies powiklanie? narazie jestem na ibumprofenie bo boli bardzo ale nie napuchlam jeszcze... najgorsze ze wydalam 400zl. no i gdyby cos bylo nie tak to co mam znow ponoscic koszty za czyjes bledy?
Niestety po zatruciu moze boleć. Dlatego moim zdaniem powinno sie odejsc od zwykłego kanalowego i robic tylko pod mikroskopem.





Cytat:
Napisane przez Carlix Pokaż wiadomość
Kochane może miałyście taki problem... Boli mnie przed ostatni ząb. Był kilka razy borowany. Dentysta nie stwierdził żadnego ubytku. Ale strasznie boli przy jedzeniu Boli przez tydzień, potem przerwa i tak w kółko. To musi być kanał? :/ Jak myślicie?

Mozliwe, ze masz w środku jakis zgorzeln czy jakos tak. Moim zdaniem to kanal i to najlepiej pod mikro.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 10:39   #787
Morelka109
Przyczajenie
 
Avatar Morelka109
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 26
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Nie miałam jeszcze nigdy kanałówki i jestem trochę przerażona bo wszyscy straszą że nie wiadomo jak boli. Chciałam Was zapytać czy znacie może kogoś z Krakowa kto zrobi mi to dobrze. Fajnie byłoby jednak przeżyć taki zabieg
Morelka109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-10, 11:55   #788
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Miałam kilka razy kanałowe i przy zwykłym nigdy nie bolało tak, żeby brać tabletkę a przy mikroskopowym wcale. Porządne znieczulenie i tyle
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 10:50   #789
Abigaill11
Raczkowanie
 
Avatar Abigaill11
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 34
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

moje pierwsze doświadczenia z kanałowym były naprawdę złe. Lekarka nie zaproponowała mi w ogóle znieczulenia i myślałam że z bólu jej w końcu na tym fotelu zemdleję. Teraz chodzę do doktor Anny Król na 2 Pułku Lotniczego i jest ok. Kanałówka szybka i na znieczuleniu. Rozdzieliło się to na dwa zabiegi ale to chyba taki standard bo najpierw trzeba tego zęba zatruć
Abigaill11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 08:54   #790
Morelka109
Przyczajenie
 
Avatar Morelka109
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 26
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

A jak z terminami i cenami?
Morelka109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 15:37   #791
Abigaill11
Raczkowanie
 
Avatar Abigaill11
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 34
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

no trzeba się oczywiście umówić wcześniej bo gabinet ma spore obłożenie. Ceny raczej normalnie. Wszędzie jest bardzo podobnie
Abigaill11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-17, 13:33   #792
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Abigaill11 Pokaż wiadomość
moje pierwsze doświadczenia z kanałowym były naprawdę złe. Lekarka nie zaproponowała mi w ogóle znieczulenia i myślałam że z bólu jej w końcu na tym fotelu zemdleję. Teraz chodzę do doktor Anny Król na 2 Pułku Lotniczego i jest ok. Kanałówka szybka i na znieczuleniu. Rozdzieliło się to na dwa zabiegi ale to chyba taki standard bo najpierw trzeba tego zęba zatruć

No to nie jest pod mikro. To jest zwykla stara kanalowka. Pod mikro jest na 1 wizycie. Chyba, ze zab jest mega zjedzony i trzeba sporo odbudować.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 09:55   #793
kass10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Morelka109 Pokaż wiadomość
Nie miałam jeszcze nigdy kanałówki i jestem trochę przerażona bo wszyscy straszą że nie wiadomo jak boli. Chciałam Was zapytać czy znacie może kogoś z Krakowa kto zrobi mi to dobrze. Fajnie byłoby jednak przeżyć taki zabieg
Miałam leczone kanałowo dwa ząbki, ale nie było to takie straszne jak tutaj opowiadają. Nie miałam żadnych powikłań ani nic....Może dlatego, że mam super dentystkę, która naprawdę walczy o uratowanie każdego ząbka. Też robiłam w Krakowie Jak szukasz kogoś dobrego to zobacz na pro-orto-dent, mają klinikę na Placu Serkowskiego http://www.pro-orto-dent.pl/leczenie-kanalowe.html Wrzucam jeszcze art o powikłaniach w leczeniu kanałowym http://zadbajozeby.pl/baza-wiedzy/le...owik%C5%82ania Jak widać wybranie dobrego dentysty jest naprawdę ważne.

Edytowane przez kass10
Czas edycji: 2016-11-10 o 09:41
kass10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 09:19   #794
Martix_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Leczenie kanałowe! Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez tarabule Pokaż wiadomość
Jeżeli pojawia się konieczność leczenia kanałowego, najlepiej zdecydować się na zabieg z wykorzystaniem mikroskopu. Skuteczne leczenie zębów zależy przede wszystkim od dokładnego oczyszczenia kanałów zęba, a potem ich dokładnego wypełnienia. Dentysta używający mikroskopu może zadbać o to, by wszystkie mikroszczeliny zostały dokładnie wypełnione. Przed rozpoczęciem zabiegu dentysta powinien podać znieczulenie miejscowe, więc leczenie zęba nie powinno być bolesne.
Czytałam gdzieś o tym leczeniu pod mikroskopem, ktoś zna (dobry) gabinet w Warszawie gdzie leczą trudne przypadki kanałowo pod mikroskopem? Nie chcę zostać bez zęba ani z implantem
Martix_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 12:36   #795
madzia_es
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 26
Dot.: Leczenie kanałowe! Pomóżcie !

Leczyłam kiedyś kanałowo szóstkę właśnie pod mikroskopem na Dygata, o ile dobrze pamiętam klinika nazywa się Medispot. Byłam u dwóch dentystów wcześniej i dopiero tutaj zalecili mi leczenie kanałowe, bo dwóch poprzednich chciało mnie właśnie naciągnąć na implant:/ gdyby mi ich koleżanka nie poleciła to pewnie bym skończyła z niepotrzebnym implantem:/
madzia_es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 15:13   #796
angel233
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 32
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Abigaill11 Pokaż wiadomość
moje pierwsze doświadczenia z kanałowym były naprawdę złe. Lekarka nie zaproponowała mi w ogóle znieczulenia i myślałam że z bólu jej w końcu na tym fotelu zemdleję.
Miałam to samo za pierwszym razem i myślałam, ze już nigdy nie pójdę do dentysty. Ale przyszedł ten piękny dzień, kiedy znowy ząb zaczął boleć i musiałam się z nim zgłosić na leczenie. Zmieniłam jednak dentystę i poszłam do innej kliniki o TEJ. Strach był niesamowity, ale koniec końców zabiegu wcale nie czułam i jestem strasznie zadowolona z opieki medycznej w tej klinice.
angel233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 11:12   #797
Heliodora85
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Kanałowe bez znieczulenia? Serio? Średniowiecze się skończyło
Heliodora85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 16:59   #798
Ewelcia27
Przyczajenie
 
Avatar Ewelcia27
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 9
Lightbulb Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Hej na co dzień mieszkam w Siedlcach, ale pracuje w Warszawie na Bielanach. Moja dentystka „w domu” powiedziała mi, że mam ząb do kanałowego, ale boje się u niej robić (chodzę do niej na kontrole, bo mam blisko i jest tanio, ale raz czy 2 już mi coś schrzaniła, więc wolę nie robić u niej poważniejszych zabiegów już). Ktoś poleciłby mi jakiegoś dentyste na Bielanach, co to dobrze zrobi? Myslalam nad whitedental, ktoś zna?
Ewelcia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 20:48   #799
brodzkaannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 18
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Oj, ja kanałowe leczenie z czasów dzieciństwa wspominam bardzo źle.Mam wręcz traume. Każdy zabieg był dla mnie tak bolesny, że płakałam wręcz z bólu. Teraz przy takim poważniejszym leczeniu decyduję się na zabieg pod narkozą albo laser Foton. Chodzę do stomatologa przy xxx . To u nich pierwszy raz spróbowałam bezbolesnego leczenia zebów i zupełnie nie załuje. Nie ma co się stresować miesiacami i umierać ze strachu, skoro w dzisiejszych czasach można to już zrobic bezbolesnie i za przyzwoite pieniadze.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-01 o 11:41 Powód: reklama
brodzkaannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-31, 23:26   #800
Adamotek
Przyczajenie
 
Avatar Adamotek
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Ja miałem 2 razy leczenie kanałowe i nie polecam za pierwszym razem dentysta zrobił mi to źle i zrobiło mi się zapalenie i po 3 latach wyrwali mi tego zęba :/ ale 2 lata temu byłem u specjalisty w xxx , którego poleciło mi kilka osób i ząb ma się całkiem dobrze i nawet nie ma żadnych przebarwień, jak to częto bywa po leczeniu kanałowym.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-01 o 11:42 Powód: reklama
Adamotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 14:48   #801
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kaza86 Pokaż wiadomość
Witajcie W piątek miałam leczony kanałowo ząb. Tydzień wcześniej dentystka mi go zaplombowała, jednak ubytek był tak duży że ząb nadal dawał o sobie znać. Myślałam, że leczenie kanałowe od razu przyniesie ulgę, ale niestety nie... Nadal czuję ten ząb. Nie jest to jakiś bardzo uciążliwy ból, tylko takie jakby kłucie, czasami pulsowanie. Czy to normalne? We wtorek mam kolejną wizytę, ale na niej mam mieć leczonego następnego zęba. Niestety czas mnie nagli, bo w przyszłym tygodniu wyprowadzam się do Niemiec, a nie chce tam jechać z bolącym zębem
Czy takie pulsowanie zęba po leczeniu kanałowym to coś normalnego?
Faktem jest to, że leczenie kanałowe bardzo często boli, ale można to zminimalizować niemalże do 0. Ja u swojej stomatolog Romanik Dominiki też miałam kanałowo leczony ząb i trzęsłam się ze strachu, ale ostatecznie strachy na lachy bo ważne jest też to by dentysta był gotowy słuchać pacjenta. Pierwsza rzecz - dobrać tak lekarza, który będzie podchodził z empatią do naszych ząbków.

Edytowane przez Inka1982
Czas edycji: 2017-10-19 o 14:51
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 14:29   #802
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Hej. Pierwszy raz w życiu będę miała leczenie kanałowe i trochę się boję. Czy jeśli wezmę znieczulenie czyszczenie kanałów i usuwanie nerwa bardzo boli?
Poza tym niepokoi mnie to, że ząb po zatruciu prawie w ogóle mnie nie bolał. Czy to może znaczyć że nerw wciąż "żyje"?
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 14:46   #803
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Hej. Pierwszy raz w życiu będę miała leczenie kanałowe i trochę się boję. Czy jeśli wezmę znieczulenie czyszczenie kanałów i usuwanie nerwa bardzo boli?
Poza tym niepokoi mnie to, że ząb po zatruciu prawie w ogóle mnie nie bolał. Czy to może znaczyć że nerw wciąż "żyje"?
jak weźmiesz znieczulenie to nic nie poczujesz
zatruwanie nie zawsze boli, nie martw się, na pewno padł

ja miałam kanałówkę bez znieczulenia, bo ząb był od początku martwy- i kompletnie nic nie bolało, taki o dyskomfort tylko czułam
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 16:30   #804
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Hej. Pierwszy raz w życiu będę miała leczenie kanałowe i trochę się boję. Czy jeśli wezmę znieczulenie czyszczenie kanałów i usuwanie nerwa bardzo boli?
Poza tym niepokoi mnie to, że ząb po zatruciu prawie w ogóle mnie nie bolał. Czy to może znaczyć że nerw wciąż "żyje"?
Hej, dobrze wybierz dentystę i można zapomnieć o bólu i strachu. Mowa tu nie tylko o znieczuleniu, ale też współpracy ze specjalistą. To drugie jest równie ważne co pierwsze.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 20:46   #805
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Hej. Właśnie wracam z kolejnej wizyty u dentysty. Okazało się, że ząb został źle zatruty ( czułam ból podczas rozwiercania), więc ponownie umieściła w nim lekarstwo. Bólu po tym prawie nie czuję, więc mam obawy czy kolejna wizyta nie będzie wyglądała tak samo. Dobrze, że przynajmniej pieniędzy nie wzięła. Powiedziała, że dziś nie płacę bo w sumie nic mądrego nie wymyśliła.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 08:41   #806
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Hej. Właśnie wracam z kolejnej wizyty u dentysty. Okazało się, że ząb został źle zatruty ( czułam ból podczas rozwiercania), więc ponownie umieściła w nim lekarstwo. Bólu po tym prawie nie czuję, więc mam obawy czy kolejna wizyta nie będzie wyglądała tak samo. Dobrze, że przynajmniej pieniędzy nie wzięła. Powiedziała, że dziś nie płacę bo w sumie nic mądrego nie wymyśliła.
Dla mnie trucie zebow to średniowiecze. Lepiej zrobic pod mikroskopem. Zero bólu i nieraz 1 wizyta i gotowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-03, 18:31   #807
majeczqaczaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 65
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Ja wolałam się zabezpieczyć, bo jestem panikarą i jak robiłam kanałówkę u doktora Franka w Wawie to ze znieczuleniem. Na szczęście obyło się bez bólu i teraz sama z siebie się śmieję, że niepotrzebnie panikowałam
majeczqaczaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 18:28   #808
Olcia2402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 185
GG do Olcia2402
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny,

Mam problem związany z leczeniem kanałowym. Otóż miałam robione je rok temu a dziś wypadło całe wypełnienie...

Czy mogę to jakoś zareklamować u stomatologa? Wydałam 500 zł i w sumie jestem w ciemnej dupie.

Dzięki za pomoc
Olcia2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 10:32   #809
kaarolinaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Ja niedawno miałam podobny problem, wydałam mnóstwo kasy na leczenie kanałowe, gdzie po poł roku wypadło mi wypełnienie. Pani stomatolog, która robiła mi kanałowe reklamacji nie uznała... Tym sposobem skończyły się moje wizyty u tej pani. Na szczęście znajoma poleciła mi Gabinet stomatologiczny Fabjańscy i jestem bardzo zadowolona z poprawek.
kaarolinaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 16:57   #810
Dayanne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Hej. Byłam ostatnio u dentysty. Miałam leczenie kanałowe , a właściwie jeszcze nie leczenie. Za dwie wizyty zapłaciłam ok. 450 zł. Prywatne oczywiście, bo nie mam ubezpieczenia. Musiałabym jeszcze zapłacić drugie tyle, bo dopiero coś leczniczego mam tam włożone. Gdybym miała ubezpieczenie ile musiałabym płacić za leczenie kanałowe dolnej jedynki ? Chyba nie byłaby to jakaś cena z kosmosu tak jak prywatnie. :/ Nie wiem co robić, jestem teraz w ciężkiej sytuacji. Za kilka dni pierwszy dzień pracy i wiadomo ubezpieczenie będę miała jak dostanę umowę.
Dayanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 16:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.