Blizna po przepuchlinie-a kolczyk????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-07, 19:20   #1
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640

Blizna po przepuchlinie-a kolczyk?????


mam pytanko moze ktos z was bedzie umial mi odpowiedziec?
otoz jak bylam mala mialam przepuchlizne pepkowa po ktorej nad pepkiem zostala mi blizna.chcialam sobie zalozyc kolczyk w pepku i pani ktora zajmuje sie przebijaniem zaczela mi juz przebijac,lecz przerwala bo powiedziala ze boi sie ze cos uszkodzic,ze jeszcze takiego przypadku nie miala zebym poszla do jakiegokolwiek chirurga i go o to spytala i jesli sie zgodzi to ona mi przebije.moze jest ktos kto sie na tym zna i moze mi odpowiedziec na moje pytanie?
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 13:55   #2
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: Blizna po przepuchlinie-a kolczyk?????

QURCZE nikt nie umie mi opdpowiedziec na moje pytanie?????nikt nie mial czegos podobnego?????
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 11:52   #3
m6028
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: Blizna po przepuchlinie-a kolczyk?????

przeciez przebijasz tylko gorna warstwe skory. co to ma do przepukliny? nie bedzie Ci wbijac kolczyka w tkanke.
m6028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 20:03   #4
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Blizna po przepuchlinie-a kolczyk?????

Cytat:
Napisane przez Katia25 Pokaż wiadomość
mam pytanko moze ktos z was bedzie umial mi odpowiedziec?
otoz jak bylam mala mialam przepuchlizne pepkowa po ktorej nad pepkiem zostala mi blizna.chcialam sobie zalozyc kolczyk w pepku i pani ktora zajmuje sie przebijaniem zaczela mi juz przebijac,lecz przerwala bo powiedziala ze boi sie ze cos uszkodzic,ze jeszcze takiego przypadku nie miala zebym poszla do jakiegokolwiek chirurga i go o to spytala i jesli sie zgodzi to ona mi przebije.moze jest ktos kto sie na tym zna i moze mi odpowiedziec na moje pytanie?
Ja tez mam taka blizne i zrobilam sobie kolczyk w pepku. Niestety zaluje tej decyzji. Poniewaz mialam blizne po tej przepuklinie, wiec nie dalo sie zrobic dziurki w tym faldzie skory w ktorym normalnie ma sie kolczyk. Dziurke mialam nad ta blizna, wiec wygladalo to troche komicznie. Niestety musialam kolczyk wyjac, gdyz przy mocniejszym pociagnieciu za niego (przez nieuwage oczywiscie) ta skorka rozerwalaby sie. Chodzi ogolnie o to, ze faldka skory w ktora byl wbity kolczyk byl za cienka. Teraz mam dwie blizny: po przepuklinie i po kolczyku((( Teraz gdybym, miala robic kolczyka w pepku to przebilabym sobie go "z dolu". No ale po co mi trzecia blizna..
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.