Młode Mamy Do Boju.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-26, 10:25   #1
fineska
Raczkowanie
 
Avatar fineska
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 92
GG do fineska
Wink

Młode Mamy Do Boju....


Witam!
1,5 miesiąca temu zostałam mamą Natalki! Maleństwo jest śliczne ale teraz mamusia musi zadbać o swój wygląd Mam 23 lata i nie mam zamiaru zostać mamusią - kurą domową! Chcę nadal wyglądać olśniewająco! Postanowiłam,że zrobię to przede wszystkim dla samej siebie, ale także dla mojego kochanego męża i córeczki, która nie może się mnie przecież wstydzić! Dlatego szukam chętnych mamusiek, które zachciałyby się przyłaczyć do wspólnej walki Wspólnie może szybciej się zmotywujemy do walki z nami samymi Ja kilkakrotnie przed ciążą podejmowałam próby walki ale nigdy nie byłam w swoim postanowieniu konsekwentna tak do końca! Jeżeli znajdzie się ktoś kto razem ze mną rozpocznie, wtedy więcej napiszę o sobie!tak więc SERDECZNIE ZAPRASZAM
buziaczki
fineska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 13:28   #2
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Młode Mamy Do Boju....

Bardzo podoba mi się ten pomysł Sama się do Was nie przyłącze z powodu braku pociążowego brzuszka [jeszcze chyba mam czas ] ale chętnie poczytam jak sobie radzicie.

Pozdrawiam
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 20:51   #3
agnesa
Przyczajenie
 
Avatar agnesa
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 24
GG do agnesa
Dot.: Młode Mamy Do Boju....

Hej ja wprawdzie urodzilam 11 miesiecy temu ( synka- Karolka) ,ale nadal nie moge dojsc do mojego idealnego brzuszka , zaczelam diete 1 stycznia i jak na razie sie trzymam i widze efekty ( codziennie cwicze ).
A tak w ogole gratuluje dzieciatka, niech rosnie zdrowo a mama niech wraca do formy. Pozdrowienia dla wszystkich
__________________
AGNESA
agnesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 22:44   #4
fineska
Raczkowanie
 
Avatar fineska
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 92
GG do fineska
Dot.: Młode Mamy Do Boju....

hej! fajnie ze ktos sie odezwal ja co do diety-za bardzo nie wiem jaka sobie ulozyc bo karmie mala piersia wiec wiele rzeczy po prostu samoistnie odpada, ale juz teraz po okolo 2 miesiacach moge przelamac mit ze od karmienia sie szybko chudnie! to nieprawda!!!!mi sie wydaje ze to jest uwarunkowane dla kazdej z nas jednakowo! mnie chyba to spalanie nie dotyczy!po ciazy zostalo mi troche w biodrach i to mnie najbardziej denerwuje! nie dosc ze zawsze mialam tam troche wiecej to jeszcze mi doszlo! a brzuszek juz sie wklesl ale oczywiscie nie wyglada tak jak wczesniej bo cosik tam zostalo i nie mam juz takiej talii jak mialam! no a moje piersi oczywiscie moga sie zmieniac co godzine bo albo jest mlesio albo go nie ma ..i mam problem z kupieniem czegokolwiek tak wiec do wakacji musze chociaz sprobowac powalczyc sama ze soba..sciagam wlasnie filmiki do cwiczen! a zreszta mam ich kilka juz w szufladzie jeszcze sprzed ciazy ale leza nieuzywane! trzeba to natychmiast zmienic1wierze ze nawet z malym dzieckiem da sie doprowadzic siebie do porzadku zreszta z Waszym wsparciem...
tak wiec trzeba opracowac jakas strategie i jeszcze nie wiem jaka ale cos wymysle a ty agnesa jakas juz widze obmyslilas?? to moze cos zdradzisz? u mnie chyba najwiekszym wrogiem sa slodycze niektorych oczywiscie nie moge podczas karmienia ale i tak inne podjadam wiec wychodzi na to samo!
ja musze sprobowac polaczyc nastepujace rzeczy:
cwiczyc
cwiczyc
cwiczyc
nie jesc po 20 przynajmniej
porzucic te zdradliwe slodkosci
znalezc najlepszy programna posladki i brzuszek
podchodzic do tego co robie z wiara i usmiechem na twarzy
wierzyc ze sie uda
byc wytrwalym i konsekwentnym - a to chyba najtrudniejsze

to tyle dzis ode mnie ...

pozdrawiam ..buziaczki ...pa
fineska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 19:17   #5
agnesa
Przyczajenie
 
Avatar agnesa
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 24
GG do agnesa
Dot.: Młode Mamy Do Boju....

hejka ja juz wprawdzie nie karmiie od 4 miesiąca ale przez te cztery miesiace jadlam tylko gotowane, zero slodyczy , ostrych przypraw i cwiczylam juz tydzien po porodzie, oczywiscie z umiarem po 5 minutek , co tydzien wydluzajac czas, a aktualnie jestem na diecie łasucha 1400 kcal , jem 6-7 razy dziennie ale niewielkie porcje, w dwa tygodnie schudlam 2 kilo, a i brzusio troche spadl. pozdrawiam
__________________
AGNESA
agnesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 20:55   #6
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Młode Mamy Do Boju....

Kochane przejrzyjcie "zbiór ćwiczeń i wątków dotyczących diety" czy jakos tak na początku tego forum
Jest tam wiele przydatnych cwiczen i informacji i udzielajcie sie w innych watkach np. walka z tłuszczem gdzie wszystkie razem "walczymy"

Pozdrawiam i gratuluje mojej imienniczki
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 22:44   #7
fineska
Raczkowanie
 
Avatar fineska
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 92
GG do fineska
Dot.: Młode Mamy Do Boju....

hej!!!
informuje ze przeszlam do watku d dzisiaj Zaczynam..,,
buziaczkipa
fineska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.