skóra na brzuszku po porodzie??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-01, 17:09   #31
Magduskere
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Witam wszystkie panie , planuje kiedys w przyszłości miec dzidziusia, ale jak naczytam sie na forach jak kobiety narzekają na obwisłe piersi i brzuchy to mnie strach oblatuje!!![strach] moim zdaniem do ciązy trzeba sie przygotowac i juz przed ciąza uzywac balsamów pojędrniających skóre , wiem ze rozstępy i obwisłe cycki sa nieuniknione osz taki jush nasz kobiecy Los Moze za rok zdecyduje sie na dzidzia ale jak narazie dbam o siebie zarzywam witaminki (skrzypowita na włosy i paznokcie) stosuje balsamy ujędrniające i duzo ćwicze na brzuszek staram sie trzymac stała wage i moze jakos to bedzie!!! pozdrawiam
Magduskere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 11:28   #32
martynap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Cytat:
Napisane przez Babette
Swietnie działa maść na rozstępy Fissan. Ja smarowałam całe ciąże, a potem jeszcze po i brzuch raz dwa wracał do normy.
Tylko generalnie chodzi tu o masowanie, no i ćwiczenia - brzuszki. Polecam.
Hej.Ja urodziłam juz miesiąc temu, wagowo udało mi sie zrzucic już 14 kilo, ale moje brzuszysko jakoś nie maleje, droga ta maść??????
martynap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 11:36   #33
martynap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Hej. Moja córa ma już miesiąc i 5 dni. Ja w ciąży przytyłam ponad 20 kg i pod koniec strasznie sie rozdełam, pisze pod koniec, bo w 7 miesiąćcu mało kto wiedział, że jestem w ciąży. Teraz schudłam już 14 kg, stosuje dość surową djete, troche rano ćwicze, a brzuchol jaki miałam taki mam, wisi i już. Kąpletnie nie wiem co robic. Może polecicie jakieś maści, tylko błagam niezbyt drogie, bo mała rujnuje nasz budrzet.

Pozdrawiam wszystkie mamy.
martynap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 12:04   #34
zakwas
Raczkowanie
 
Avatar zakwas
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 191
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Hej kobitki . Jestem mamą 18 miesięcznego Wiktorka. Dobrze pamiętam mój "brzuszek" po porodzie. Miałam wałki skóry tylko na biodrach, cały brzuch nie był aż tak workowaty - ale wiadomo po porodzie nie spodziewajmy się "cudów" . Za to miałam paskudne rozstępy (choć przez całą ciążę, no i wcześniej smarowałam się balsamami itp.).
Na rozstępy pomaga krem z kolagenem lub z masy perłowej (trzeba popytać w aptece).
Na wałki tłuszczu i odzyskanie jędrności pomogło mi Serum Intensywnie Wyszczuplające+Ujędrniają ce Antycelluit (SLIM EXTREME 3D firmy Eveline, cena chyba ok. 17zł), po posmarowaniu się nim ma się uczucie chłodu.
Co do ćwiczeń, to ja po cesarce nie ćwiczyłam. Później razem z bobaskiem robiłam brzuszki, skręty tułowia i ogólnie trochę się ruszałam, np. przy zmywaniu naczyń ćwiczyłam nogi .
Teraz ważę mniej niż przed porodem, może dlatego że ciągle biegam za moim urwiskiem .
__________________
komentarze mile widziane
zakwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 13:19   #35
joannap18
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 168
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Ja w ciąży przytyłam 29 kg (dosłownie nie wiem jakim cudem ). Minęło 17 miesięcy, wagowo wróciłam do normy, mimo to mój brzuch...szkoda gadać.... obwisły, z rozstępami wygląda jak dętka z której uszło powietrze... ... Próbowałam diety raczej bardzo ostrej, troszkę pomogło, na ćwiczenia nie mam siły i czasu...ale chyba muszę się poświęcić... Nie pomogło też karmienie piersią... Dodam tylko, że w ciąży też smarowałam się kremami i balsamami, zwłaszcza brzuch, piersi i tyłek mimo to pojawiły się rozstępy i obwisła skóra. Mam nadzieję, że innym mamom uda się uniknąć takich efektów. Pozdrawiam!
joannap18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 13:22   #36
zakwas
Raczkowanie
 
Avatar zakwas
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 191
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Cytat:
Napisane przez joannap18
Ja w ciąży przytyłam 29 kg (dosłownie nie wiem jakim cudem ). Minęło 17 miesięcy, wagowo wróciła m do normy, mimo to mój brzuch...szkoda gadać.... obwisły, z rozstępami wygląda jak dętka z której uszło powietrze... ... Próbowałam diety raczej bardzo ostrej, troszkę pomogło, na ćwiczenia nie mam siły i czasu...ale chyba musze się poświęcić... Nie pomogło tez karmienie piersią... Dodam tylko, ze w ciąży też smarowałam się kremami i balsamami, zwłaszcza brzuch, piersi i tyłek mimo to pojawiły się rozstępy i obwisła skóra. Mam nadzieję, że innym mamom uda się uniknąć takich efektów. Pozdrawiam!
Z tego co wiem to skłonność do rozstępów jest genetyczna - ale smarowanie kremami i ćwiczenia pomagają je zmniejszyć, tak, że są mniej widoczne i płytsze.
__________________
komentarze mile widziane
zakwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 13:31   #37
joannap18
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 168
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Cytat:
Napisane przez zakwas
Z tego co wiem to skłonność do rozstępów jest genetyczna - ale smarowanie kremami i ćwiczenia pomagają je zmniejszyć, tak, że są mniej widoczne i płytsze.
O Boże, to nie wyobrażam sobie, jakie rozstępy bym miała, gdybym się nie smarowała . Chociaz z drugiej strony moja szwagierka będąc w ciąży nie używała żadnych specyfików i ma jeszcze gorsze rozstępy...wręcz "rowki w skórze" ...
joannap18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 13:43   #38
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

A ja mam pytanie - czy rozstępy mogą pojawic sie po porodzie, jak brzuszek juz sflaczeje ? Bo ja jak na razie nie mam, choc brzuszek juz spory,skóra troche swędzi ale nie jest w najgorszej kondycji, licze na to ze uda mi sie nie popękać do porodu, ale własnie mnie naszło czy jak juz urodze to rozstepy mi nie grożą?
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 13:46   #39
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

u mnie pojawiło się kilka malutkich właśnie po porodzie a nie przed
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 14:25   #40
joannap18
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 168
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Cytat:
Napisane przez kasiulka
A ja mam pytanie - czy rozstępy mogą pojawic sie po porodzie, jak brzuszek juz sflaczeje ? Bo ja jak na razie nie mam, choc brzuszek juz spory,skóra troche swędzi ale nie jest w najgorszej kondycji, licze na to ze uda mi sie nie popękać do porodu, ale własnie mnie naszło czy jak juz urodze to rozstepy mi nie grożą?
No cóż, ja do 7-8 miesiąca nie miałam ani jednej małej kreseczki, pod koniec pokazały się małe kreseczki, za to po porodzie .... szok . Tylko, że to faktycznie może być zapisane w genach...moja mama też ma rozstępy.... chociaz to pewnie tez nie jest żadną regułą. Mam nadzieję, że Ciebie to ominie. Pozdrawiam!
joannap18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 18:48   #41
Babette
Raczkowanie
 
Avatar Babette
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 144
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Fissan można kupić w aptece, kosztuje koło 20 zł. (tak sądzę, bo ja używałam go wieki temu) Ale jest świetny. Polecam wszystkim przyszłym mamom od czwartego miesiąca ciąży. Jest kompletnie nieszkodliwy dla dzieciątka. ma działanie przeciwrozstępowe i ujędrniające, więc na pewno pomoże po ciąży zmniejszyć rozstępy, no i ujędrnić brzuch.
__________________
Wierzę w diabły takie, jak ja wciąż nieskończenie.
Przed aniołkiem ty obroń mnie swym ramieniem.
Babette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 18:54   #42
Babette
Raczkowanie
 
Avatar Babette
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 144
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Ja stosowałam na wszystkie miejsca narażone (brzuch, piersi, uda, pośladki), ale głównie skupiłam się na brzuchu i masowałam codziennie 5 min. Nie ma śladu rozstępów! Po dwóch ciążach!
Natomiast reszta szkoda gadać! Za mało masowałam, niestety.
Pamiętajcie, więcej samozaparcia.
__________________
Wierzę w diabły takie, jak ja wciąż nieskończenie.
Przed aniołkiem ty obroń mnie swym ramieniem.
Babette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 10:28   #43
madzia7
Raczkowanie
 
Avatar madzia7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 288
GG do madzia7
Talking Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Hej Babette mam pytanko: a w jaki sposób masowałaś brzuszek bo ja robie lekkie koliste ruchy od dołu do góry brzuszka i nie wiem czy dobrze?
pozdraiam
madzia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 10:50   #44
zakwas
Raczkowanie
 
Avatar zakwas
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 191
Arrow Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Cytat:
Napisane przez kasiulka
A ja mam pytanie - czy rozstępy mogą pojawic sie po porodzie, jak brzuszek juz sflaczeje ? Bo ja jak na razie nie mam, choc brzuszek juz spory,skóra troche swędzi ale nie jest w najgorszej kondycji, licze na to ze uda mi sie nie popękać do porodu, ale własnie mnie naszło czy jak juz urodze to rozstepy mi nie grożą?
To, że skóra swędzi to wynik tego, że bardzo się rozciąga. Najprawdopodobniej rozstępy się pojawią - ale najlepiej zrobić wywiad rodzinny, tzn. czy w Twojej rodzinie kobiety mają rozstępy. Ja rozstępów długo nie miałam; pojawiła się pewnego dnia mała niteczka, która rozrosła się w "pajęczynę" , jakby na moim brzuchu pojawiły się pęknięcia lub rysy. Na szczęście rozstępy bledną po jakimś czasie i teraz jest dużo lepiej. No i trzeba dbać o ciałko
__________________
komentarze mile widziane
zakwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:04   #45
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

tak tak u mnie tez pojawoły sie od jednej kreseczki a teraz mam pajęczyne na dole brzucha .Normalnie mooj brzuch wygląda jak popękana pustynia ale cooz zrobic trzeba potem jakos to zwalczyc .
Co do roztępoow po porodzie to ma je wieksza liczba kobiet niz w czasie ciąży <to tak jak z odchudzaniem zbyt szybkie schudniecie powoduje roztępy >
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:11   #46
zakwas
Raczkowanie
 
Avatar zakwas
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 191
Talking Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Głowy do góry . Nie ma co się martwić na zapas. Z rostępami też jesteśmy piękne i bardzo kobiece .
__________________
komentarze mile widziane
zakwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:55   #47
Babette
Raczkowanie
 
Avatar Babette
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 144
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Madziu, robiłam to dokładnie tak, jak piszesz. A właściwie to robił mój mąż. Taki codzienny wieczorny rytuał.
__________________
Wierzę w diabły takie, jak ja wciąż nieskończenie.
Przed aniołkiem ty obroń mnie swym ramieniem.
Babette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 14:33   #48
madzia7
Raczkowanie
 
Avatar madzia7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 288
GG do madzia7
Talking Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Dzięki Babett!
To dobry pomysł z mężulkiem do smarowania, musze dziś zaciągnąć mojego do masażu
buziaka
madzia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 10:03   #49
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Ja nie walcze z rozstepami bo ich nie mam, ale za to mam taki flaczek(galaretke) i musze jakoś to zlikwidowac...Oby do wiosny mi sie udało..
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 10:08   #50
zakwas
Raczkowanie
 
Avatar zakwas
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 191
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Cytat:
Napisane przez Moni@
Ja nie walcze z rozstepami bo ich nie mam, ale za to mam taki flaczek(galaretke) i musze jakoś to zlikwidowac...Oby do wiosny mi sie udało..
Powodzenia
__________________
komentarze mile widziane
zakwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 21:44   #51
gmuczki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Kochane dziewczyny ja tez miałam rozstępy i probem ze skórą ale przez nadwage poradziłam sobie zt ym dzieki pewnemu specyfikowi ktory wynalałam w internecie tez na forum z polecanie osob ktore tez go uzywały i chciala bym sie z wami podzielic tym świetnym kremem niestety jest on na recepte ktora wydaje dermatolog lub lekarz pierwszego kontaktu jest to krem ktory mieszają farmaceuci w aptece skład kremu to lekobasa 200.0 urea 40.0 pamietajcie co jest bardzo wazne proszac o recepte tylko takie a nie inne proporcje innych wogole nawet nie warto wypisywac recepty bo nie zadziałaja jak trzeba .Tean krem za skóry robi bardzo elastyczną gumke .Polecam stosować 2 razy dziennie rano i wieczorem moze lekko szcypac ale bardzo delikatnie nie nalezy sie tym niepokoic to całkeim normalne mozna go stosować na kazda czesc naszego ciała na piersi równiez naprwde spieszcie po recepte szkoda czasu :0
gmuczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 06:35   #52
Iwona_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Witam
Swietny na rozstepy jest Perfecta ExtraSlim jest to serum , koncentrat wyszczuplajacy do szybkiej redukcji rozstepów. W ciazy przytyłam 25 kilo byłam poprostu gigantem gdzie przed ciaza wazyłam 55 kilo przy wzroscie 170cm . Po urodzeniu nie dosc ze brzuch mi zwisałt to na dodatek "przyozdobiło" je pasami rozstepow, teraz jestem 3 miesiace po porodzie brzuch znika w oczach a i rozstepy juz nie sa takie widoczne. Rowniez stosowałam po nasmarowaniu sie tym serum majtki uciskowe albo pas. Prosze sie nie przestraszyc jezeli po nasmarowaniu macie uczucie chłodzenia to normalne. Dodam ze i cena jest przystepna srednio w drogeriach to kosztuje 12zł .Co do cwiczeń napewno pomaga jesli ktos ma czas i checi na nie, ja niestety nie posiadałam ani tego ani tego. Moge jeszcze polecic solarium na roztepy , po nim nie sa tak widoczne.

Edytowane przez Iwona_1
Czas edycji: 2007-10-14 o 06:58
Iwona_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 06:51   #53
Iwona_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy takie cos ktoras z was od razu po porodzie stosowala ale moja mama mowila mi ze jak urodzila pierwsze dziecko (brata:P) to zanim wstala z lozka to obwiazywala sie(ZA KAZDYM RAZEM) bandazemelastycznym na brzuchu. Robila tak pare miesiecy.Bylo to meczace ale bardzopomoglo.Brzuszek w ogole nie zostal. Polecila takie cosswoimkolezanka i one tezpowiedzialy ze pomaga
przy mnie juz jej sie nie chcialo i brzuszekzostal
Teraz stosuje sie majtki uciskowe albo pas uciskowy oraz roznego rodzaju serum na brzuch . Zgadzam sie z tym to pomaga , widac rezultaty w dosc szybkim tempie. U mnie juz widac , kazdy sie dziwi ze tak dobrze wygladam po przytyciu 25 kilo ( wygladałam jak star toczacy sie).
Iwona_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 10:52   #54
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Ja po cesarce dlugo mialam obolaly brzuch wiec zadne cwiczenia i masowanie nie wchodzilo w gre bo zwykly ruch sprawiał mi ból. teraz juz minely 2 lata odkad walcze z brzuchem z lepszymi i gorszymi skutkami, ale ja sobie majtki sciagajace bardzo chwale i nawet teraz jak brzuch mi sie rozrasta to smaruje serum naciagam te majtasy i brzuch bardzo szybko wraca do formy.jakby dyscyplinuje mięśnie i skórę by były bardziej płaskie nie wierzylam ze glupie wielkie majtki cos dadza a daja wiele i w połączeniu z ćwiczeniami , masażem i kosmetykami ujędrniającymi dają dobre efekty. mam porównanie bo bez nich brzuszek był wydęty i robiły się fałdki, i majtki kupilam dopiero po roku od porodu. jak widzę różne są opinie czy można stosować zaraz po porodzie, niewiem więc sie nie wypowiadam ale nam położna zachwalała i mówiła że poleca zakup i stosowanie. no ale ile ludzi tyle opinii...
mi wystarcza 30 brzuszków dziennie i polecam serum antycellulitowe lirene, zreszta całą serię żel i peeling. mało ze maja piękny zapach pomarańczy i grejpfrutów to jeszcze działają, wygładzają i ujędrniają. po tych setkach produktów które wypróbowałam te chyba okazały się najlepsze w swoim przedziale cenowym.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 14:45   #55
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

Na wałki tłuszczu i odzyskanie jędrności pomogło mi Serum Intensywnie Wyszczuplające+Ujędrniają ce Antycelluit (SLIM EXTREME 3D firmy Eveline, cena chyba ok. 17zł), po posmarowaniu się nim ma się uczucie chłodu.

U mnie to serum się nie sprawdziło.
Miałam całą serię zel do mycia ,serum i balsam.
a dodatkowo ma bardzo intensywny zapach i mojemy synkowi bardzo on przeszkadzał.
Mój synek teraz ma 15 miesięcy i nie mam juz obwisłego brzucha.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 21:54   #56
barbara.fajfer
Przyczajenie
 
Avatar barbara.fajfer
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: skóra na brzuszku po porodzie???

polecam aerobiczną 6 weidera+ L-karnityna... niezły wycisk ale warto. Przytyłam w ciąży 27 kg teraz mam wagę sprzed ciąży.
barbara.fajfer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.