Najbardziej seksowny zapach dla faceta :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-24, 01:55   #31
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez Madlaine
a gdy mój mąz spsikał się ostatnio Armani Night z próbki, to obojgu nam zrobiło sie niedobrze, mąż wziął prysznic, a ja poszłam na spacer, żeby wywietrzyć z nosa ten smrodek
ja mialam podobne wrazenia tylko po armani black code wlasnie
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 08:27   #32
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez Madlaine
po Twoim poście widac, że kazdej kobiecie podoba sie cos innego,
o ile osobiście Live Jazz YSL lubie, to reszty wymienionych zapachów nie trawię, a gdy mój mąz spsikał się ostatnio Armani Night z próbki, to obojgu nam zrobiło sie niedobrze, mąż wziął prysznic, a ja poszłam na spacer, żeby wywietrzyć z nosa ten smrodek
Mad, wyjdzie, że "papuguję", ale co tam... Dla mnie do przyjęcia też tylko YSL.
Reszcie - za wyjątkiem Gucci, którego jakoś nie mogę skojarzyć, więc się nie wypowiem - mówię STANOWCZE NIE!!!
No i dobrze, że każdemu podoba się coś innego Jaka nuda była, gdyby wszystkim podobało się to samo (ale za to jaka oszczędność )

PZDR.
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 13:43   #33
wushu
Przyczajenie
 
Avatar wushu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 18
Dot.: zapach dla faceta

no jasne...recz gustów...dlatego tyle też tych zapachów jest w sprzedaży...Każdy ma jakies ulubione i te po którym robi sie niedobrze Też znam takie, które działają na mnie czy na moją kobietkę negatywnie, ale nie o to w tym temacie chodziło... pozdrawiam....
__________________
Brunet wieczorową porą
wushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 13:50   #34
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez wushu
no jasne...recz gustów...dlatego tyle też tych zapachów jest w sprzedaży...Każdy ma jakies ulubione i te po którym robi sie niedobrze Też znam takie, które działają na mnie czy na moją kobietkę negatywnie, ale nie o to w tym temacie chodziło... pozdrawiam....
No i jak tu nie wierzyć w teorię dobierania się zapachami Ponoć kobiecie w ciąży się to istotnie zmienia Maaadlaaaineee, u Ciebie to na pewno leki?
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 14:16   #35
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez E
No i jak tu nie wierzyć w teorię dobierania się zapachami Ponoć kobiecie w ciąży się to istotnie zmienia Maaadlaaaineee, u Ciebie to na pewno leki?

Leki, leki kochaniutka węszycielko jeden diabeł mi na razie wystarczy
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 14:19   #36
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: zapach dla faceta

Mój faworyt to Dolce&Gabbana For Men, ale podoba podoba mi się też Ralph Lauren - "Romance" oraz Paco Rabanne - "Ultraviolet".
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 14:31   #37
gaba33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
GG do gaba33
Dot.: zapach dla faceta

NIE ZNAM OSOBY, KTÓREJ SIE NE PERFUMY NIE PODOBAJĄ!!!PACHNA PRAWDZIWYM FACETEM!!! CHANEL EGOIST PLATINIUM, zobacz http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61560744



I DRUGE-TEZ SUPER !!!CHANEL ALLURE HOME SPORT :zobacz http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61518863


polecam kupno w sklepie, chciałam zebys tylko zobaczyła jak wygladaja!pozdrawiam
gaba33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 14:34   #38
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez gaba33
NIE ZNAM OSOBY, KTÓREJ SIE NE PERFUMY NIE PODOBAJĄ!!!PACHNA PRAWDZIWYM FACETEM!!! CHANEL EGOIST PLATINIUM, zobacz http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61560744



I DRUGE-TEZ SUPER !!!CHANEL ALLURE HOME SPORT :zobacz http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61518863

nie musisz krzyczeć

a chcesz poznac ? bo znam kilka
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 14:45   #39
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Leki, leki kochaniutka węszycielko jeden diabeł mi na razie wystarczy
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 15:17   #40
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez gaba33
NIE ZNAM OSOBY, KTÓREJ SIE NE PERFUMY NIE PODOBAJĄ!!!PACHNA PRAWDZIWYM FACETEM!!! CHANEL EGOIST PLATINIUM, zobacz http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61560744



I DRUGE-TEZ SUPER !!!CHANEL ALLURE HOME SPORT :zobacz http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61518863


polecam kupno w sklepie, chciałam zebys tylko zobaczyła jak wygladaja!pozdrawiam
Właśnie - nie pisz Capslockiem, bo oczy bolą. A co do pierwszej aukcji, to wkleiłaś linka do ewidentnej podróby (jestem gotowa się założyć i położyć mój smoczy łeb pod topór jeśli nie mam racji).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 15:20   #41
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Właśnie - nie pisz Capslockiem, bo oczy bolą. A co do pierwszej aukcji, to wkleiłaś linka do ewidentnej podróby (jestem gotowa się założyć i położyć mój smoczy łeb pod topór jeśli nie mam racji).

jasne, że masz, w takie akcje 2w1 to nawet dzieci nie wierzą
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 09:41   #42
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie
 
Avatar jak-zwykle-niewinna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 128
Dot.: zapach dla faceta

Mnie się podobają zapachy: Clinique - Happy (1 miejsce!!!), ECHO chyba Dawidoff'a , i z Avonu I'm perfect Na dwa pierwsze mnie nie stać, więc dałam mojemu mężczyźnie na urodziny ten ostatni zapach i naprawdę jest super
jak-zwykle-niewinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 09:55   #43
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: zapach dla faceta

U mojego faceta na półce [ o ile sobie przypominam ] goszczą od lat te same zapachy , wymienię je od najczęściej przez niego używanych

* Polo Ralpha Laurena [ zielone ]
* Minotaure Paloma Picasso
* Egoiste Platinum Chanel
* do sportowych ubrań : Trussardi Jeans Men lub Allure Homme Chanel

Ja uwielbiam zapach zielonego Polo i Minotaura Egoiste Platinum to mięczak przy tych zapachach Uwielbiam je .
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 10:22   #44
gaba33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
GG do gaba33
Dot.: zapach dla faceta

Przeciez wiem,ze to podróby!!!!!!!!!!Chiałam tylko pokazac wyglad!A to, że akurat te dwie aukcje wkleiłam to przypadek!!!!
gaba33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 12:21   #45
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez gaba33
Przeciez wiem,ze to podróby!!!!!!!!!!Chiałam tylko pokazac wyglad!A to, że akurat te dwie aukcje wkleiłam to przypadek!!!!
Jeśli wiesz, że to podróby, to tym bardziej nie rozumiem po co je wklejasz A może właśnie któraś z dziewczyn, nie mając tej świadomości, na nie się natnie A wyobraź sobie jak by się jej głupio zrobiło, gdyby podróbę dała w prezencie osobie, która się na perfumach dobrze zna
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 13:16   #46
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie
 
Avatar jak-zwykle-niewinna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 128
Dot.: zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez E
Jeśli wiesz, że to podróby, to tym bardziej nie rozumiem po co je wklejasz A może właśnie któraś z dziewczyn, nie mając tej świadomości, na nie się natnie A wyobraź sobie jak by się jej głupio zrobiło, gdyby podróbę dała w prezencie osobie, która się na perfumach dobrze zna
Z tej strony zgodzę się z Tobą E. Ale... Ten sprzedawca oferuje np. wodę toaletową Chanel 5 za 79 zł!! No i ta promocja 2 w 1... Myślę, że nie trzeba być znawcą perfum, żeby wiedzieć, że oryginał tyle nie kosztuje. Wystarczy jeden spacerek do pobliskiej perfumerii I jeszcze jedno - jeśli ktoś ma wydać na perfumy 119 zł (co z tego, że dwa flakony, 119 zł to pieniądz, dla wielu niemały) to przeczyta 10 razy opis aukcji i zauważy, że jest napisane "perfumy w oryginalnym opakowaniu", czy też "oryginalnie zapakowane" a nie "oryginalne perfumy" - warto na to zwrócić uwagę
Żeby zakończyć ten spór podsyłam linki umożliwiające osobom nie znającym się na oryginalności perfum zakup ORYGINALNYCH wód toaletowych wraz ze zdjęciami:

CHANEL platinum egoiste:
http://www.perfumeria.pl/x_C_I__P_7010441-7010001.html

CHANEL allure homme sport:
http://www.perfumeria.pl/x_C_I__P_7014558-7010001.html

jak-zwykle-niewinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 13:34   #47
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: zapach dla faceta

Ależ to absolutnie nie jest spór!
A moje zdanie jest takie - jeśli ktoś chce podróbę, niech kupuje, jego sprawa. Byle robił to świadomie!!! Nie widzę tylko powodu "promowania" takich wyrobów na Wizażu. Twierdzisz, że wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że w tej cenie oryginału się nie kupi? A ja się z tym absolutnie nie zgadzam - zawsze znajdą się osoby, które dadzą się nabrać na podróbę. To, że się na ten temat sporo mówi, to nie znaczy, że zainteresowanej udało się na taki wątek trafić. Czasami niska cena i tzw. "okazja" odbiera trzeźwość myślenia
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 13:41   #48
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: zapach dla faceta

I jeszcze jedno - sama dostałam w prezencie podróbę "All about Eve". Dała mi ją pewna osoba, którą bardzo lubię i jestem pewna, że nie wiedziała, że to podróba. Dla tej osoby te kilkadziesiąt zł. to był i tak duży wydatek, a chciała mi zrobić przyjemność. Oczywiście nic jej na ten teamt nie mówiłam, udałam, że się cieszę, by nie robić przykrości. Z mojego punktu widzenia - większą radość sprawiłoby mi zwykłe mleczko do oczyszczania twarzy, tonik, czy inny drobiazg i świadomość, że nie obciążyło to nadmiernie jej portfela. Dla obdarowującej lepiej by było wydać te 15 zł. niż kilkadziesiąt.
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 14:21   #49
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie
 
Avatar jak-zwykle-niewinna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 128
Dot.: zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez E
Twierdzisz, że wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że w tej cenie oryginału się nie kupi? A ja się z tym absolutnie nie zgadzam - zawsze znajdą się osoby, które dadzą się nabrać na podróbę. To, że się na ten temat sporo mówi, to nie znaczy, że zainteresowanej udało się na taki wątek trafić. Czasami niska cena i tzw. "okazja" odbiera trzeźwość myślenia
Że wszyscy sobie zdają z tego sprawę to wcale nie twierdzę Dobrze, że powstał taki wątek, choć część osób może się przez to uświadomi. Ale prawda jest taka, że perfumy kupować najlepiej w markowych perfumeriach a nie na bazarku czy allegro bo ja mimo, że znam się na perfumach (pracowałam w perfumerii) sama bym się ostatnio natknęła na świetną podróbkę od ulicznego sprzedawcy. Z tą trzeźwością myślenia i "okazjami" też absolutnie się z Tobą zgadzam. Ale chodzi o to, żeby ludzie mieli świadomość:
oryginalne perfumy dostaniesz na pewno w markowej perfumerii

Przy okazji wychodzi inna rzecz - tendencja, że podarowanie komuś podróbki perfum to obciach
Wiadomo, że czasem nie wypada komuś dać psikadła zakupionego na ryneczku, ale ja się publicznię przyznaję, że sama takich używam i buteleczka takiego specyfiku w prezencie sprawia mi ogromną radość I muszę też zauważyć, że wiele podróbek pachnie naprawdę ładnie, a przesądy, że podróba pali skórę jakoś się na mnie nie sprawdziły.
A więc moi drodzy po oryginale perfumy do sprawdzonych sklepów!
jak-zwykle-niewinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 14:38   #50
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: zapach dla faceta

To nie chodzi o to czy obciach, czy nie. Chodziło mi raczej o przeświadczenie obdarowującej (pomijam fakt, że zapach mi się nie podoba) I żal mi, że wydała pieniądze, za które mogłaby coś sobie kupić, na rzecz, która leży i się marnuje! I wiem, że zrobiła to z dobrego serca, odmawiając sobie kupna czegoś, co mogłoby jej być przydatne!
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 11:16   #51
gaba33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
GG do gaba33
Dot.: zapach dla faceta

To jezeli ktos nie ma pojecia ile co kosztuje to niech nie kupuje na allegro!!!Nie wiem dlaczego tak sie czepiasz!Chcialam pokazac dziewczynie jak wygladaja,sadze,ze w przeciwienstwie do Ciebie jest ona na tyle bystra zeby sie domyslec,ze to podróby!Ja pisze po chinsku???chodziło mi zeby zobaczyła butelke,a nie proponuje jej kupna podróby na allegro!!!
gaba33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 11:48   #52
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez gaba33
To jezeli ktos nie ma pojecia ile co kosztuje to niech nie kupuje na allegro!!!Nie wiem dlaczego tak sie czepiasz!Chcialam pokazac dziewczynie jak wygladaja,sadze,ze w przeciwienstwie do Ciebie jest ona na tyle bystra zeby sie domyslec,ze to podróby!Ja pisze po chinsku???chodziło mi zeby zobaczyła butelke,a nie proponuje jej kupna podróby na allegro!!!
Gaba, ostrzegam Cię lojalnie, uważaj na słowa, jakich używasz i zmień ton, dobrze Ci radzę! Słowa:

"sadze,ze w przeciwienstwie do Ciebie jest ona na tyle bystra zeby sie domyslec,ze to podróby"

to ewidentne łamanie regulaminu - czyżbyś nie wiedziała, że za takie osobiste wycieczki pod adresem innych forumowiczek, zwlaszcza ich intelektualnych możliwości, można zarobić bana? Na wizażu odnosimy się do siebie z szacunkiem i kulturą - jak chcesz się poawanturować (liczba używanych przez Ciebie wykrzykników jasno na to wskazuje) to znajdź sobie inne forum.
W pełni popieram E w tym co napisała i niestety nie masz racji - wejdz na allegro na pierwszą stronę aukcji z perfumami - na początku są zawsze same podróbki i zobacz sama ile ludzi licytuje podróbki za 49zł - nieraz w jednej aukcji po kilka, kilkanaście osób.
Jeśli chciałaś pokazać jak wygląda butelka to trzeba było wkleić link albo fotkę ze strony producenta, albo z jakiegoś sklepu internetowego - w jednym z naszych wątków przyklejonych u góry jest masa fajnych linków, między innymi do Marcusa Neimana, gdzie są bardzo duże i wyraźne zdjęcia.

To moje pierwsze moderatorskie ostrzeżenie w stosunku do Twojej osoby. Radzę Ci uważać!
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 12:27   #53
gaba33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
GG do gaba33
Dot.: zapach dla faceta

Powiało grozą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
gaba33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 12:29   #54
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: zapach dla faceta

Nie, nie powiało,dopiero powieje.Jesteś pod obserwacją.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 12:31   #55
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez gaba33
Powiało grozą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Zachowujesz się wyjątkowo niekulturalnie i jak dla mnie żenująco, jesli chcesz udzielac innym informacji, to przynajmniej rzetelnych, a jesli nie potrafisz, to z honorem przyznaj się do błędu, a nie oskarżaj innych o brak bystrosci czy inteligencji.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:47   #56
wushu
Przyczajenie
 
Avatar wushu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 18
Dot.: zapach dla faceta

oj sie porobiło na tym wątku, porobiło...

Co do zapaszków...jeszcze dodam Calvina Klein - Truth..., Contradiction też fajowy, taki świerzy...i Lacoste - Style in Play...Pozdrawiam,
__________________
Brunet wieczorową porą
wushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 17:55   #57
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie
 
Avatar jak-zwykle-niewinna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 128
Dot.: zapach dla faceta

Ja wkleiłam linki do oryginalnych perfum oraz na stronę, gdzie można je zakupić. Dajcie już spokój i sobie buzi i grabkę
jak-zwykle-niewinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 07:49   #58
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: zapach dla faceta

Cytat:
Napisane przez gaba33
To jezeli ktos nie ma pojecia ile co kosztuje to niech nie kupuje na allegro!!!Nie wiem dlaczego tak sie czepiasz!Chcialam pokazac dziewczynie jak wygladaja,sadze,ze w przeciwienstwie do Ciebie jest ona na tyle bystra zeby sie domyslec,ze to podróby!Ja pisze po chinsku???chodziło mi zeby zobaczyła butelke,a nie proponuje jej kupna podróby na allegro!!!
Urzekła mnie Twoja historia

Oj, ja biedna mała nierozumna istotka, co to się sprzeciwia promowaniu podrób
Jak chciałaś pokazać butelkę to wystarczyło się odrobinkę wysilić i znaleźć oryginał
A to, co piszesz i jak piszesz... pozostawiam do oceny innych. Jak dla mnie - nie popisałaś się
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 22:57   #59
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: zapach dla faceta

A wracając do tematu pięknych męskich zapachów - uwielbiam na moim narzeczonym Mont Blanc Presence. Jest to zapach raczej na chłodniejszą część roku, a taka właśnie się zbliża... Nie mogę się doczekać, kiedy mój Kochany zmieni Allure Homme Chanel na zmysłowego Mont Blanc....
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 12:59   #60
Nothingness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 27
Najbardziej seksowny zapach dla faceta :)

No więc szukam najbardziej seksownego zapachu dla faceta, czyli dla mnie proszę Kobiety o wypowiedź,bez linków do poprzednich dyskusji na mojej liście znajdują się nastepujące:

- allure chanel,
- jazz YSL,
- lalique equus (no właśnie, chodzi mi po głowie, a Panie maja różne zdania), nie używałem,
- egoist platinum chanel,
- le male JPG, nie używałem,

ale to tylko moje typy, a że jestem facetem to zapytuję Kobiety o Ich typy, z góry dziękuję za odpowiedzi.
Nothingness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-22 15:45:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.