Studniówka, sukienka i odkryte palce :P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-07, 16:58   #1
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Arrow

Studniówka, sukienka i odkryte palce :P


Witam wszystkich. Mam do was pytanko
Chodzi o buty na studniówke ale od początku. Kupuje sobie sukienke taką do kolan i napewno wkładam rajtuzy. Pójście z gołymi nogami całkowicie odpada. I tez mam sobie zamiar kupic buty z odkrytymi palcami ale czy w takim razie pasują do tego raituzy? Jakos sobie nie moge wyobrazi rajtuz do takich butów. Co wy o tym myslicie, jak to bedzie wygląda? Więc w takim razie zostaje mi albo kupic buty z zakrytymi palcami albo długa sukienka??
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 17:06   #2
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: Studniówka, sukienka i odkryte palce :P

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Mam do was pytanko
Chodzi o buty na studniówke ale od początku. Kupuje sobie sukienke taką do kolan i napewno wkładam rajtuzy. Pójście z gołymi nogami całkowicie odpada. I tez mam sobie zamiar kupic buty z odkrytymi palcami ale czy w takim razie pasują do tego raituzy? Jakos sobie nie moge wyobrazi rajtuz do takich butów. Co wy o tym myslicie, jak to bedzie wygląda? Więc w takim razie zostaje mi albo kupic buty z zakrytymi palcami albo długa sukienka??
najwazniejsz zeby buty pasowały do sukienki-nie tylko kolorem ale również kształtem,wklej moze fotke sukienki którą zakładasz to może łatwiej bedzie doradzic jakie buty dobrac zeby pasowały z rajstopami.wiesz jesli kupisz ponadczasowa prosta sukienkę np czarną,ubierzesz matowe grube czarne/fioletowe/granatowe rajstopy i kupisz ciekawe czarne buty na grubym slupku bez palców i bez zadnych ozdóbek bedziesz wyglądała pięknie,czarne buty i czarne rajstopy pięknie współgrają z granatem lub ciemnym niebieskim.polecam jednak zakryte buty-znajdziesz na pewno odpowiednie

Edytowane przez buttreflyyyy
Czas edycji: 2008-01-07 o 22:33
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 17:31   #3
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Studniówka, sukienka i odkryte palce :P

To bedzie czarna sukienka. Do kolan, prosta. Bez żadnych zodób, bez niczego, tylko taka mała wstążeczka naokoło pod biustem. Lekko rozszezana od pasa w dół ale generalnie prosta Jeszcze jej nie kupiłam wiec niemam zdjęcia. Ja myślałam nad rajtuzami takimi w krateczke kabaretkami, co o tym myslicie.? Czy takie czarne lepsze jak pisała koleznak wyżej?
I nadal moje pytanie czy rajtuzy pasuja do butów bez palców?
Może jakieś foteczki
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:02   #4
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: Studniówka, sukienka i odkryte palce :P

mnie sie absolutnie nie podobaja zalozone rajstopy do butow z odkrytymi palcami mialam studniowke kilka dni temu i smiac mi sie chcialo jak widzialam dziewczyny np. w sandalkach i rajstopach o wiele bezpieczniejsze (i bardziej eleganckie przede wszystkim) jest zalozenie butow z zakrytymi palcami.A jezeli juz musisz miec koniecznie peep toe to blagam, nie zakladaj kabaretek!!! To oblesne.. mam nadzieje,ze pomoglam
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:25   #5
claudina666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 97
GG do claudina666
Dot.: Studniówka, sukienka i odkryte palce :P

ja mam dluga sukienke na studniowke, ale z przodu jest troszke krotsza i widac buty, a buty mam bez palcow bo takie mi sie podobaly i ubieram do nich rajstopy bez wzmocnien na palcach, mam pytanko a nie chce zakladac nowego watku mam fioletowa sukienke i czarne buty bez palcow lepiej ubrac czarne cienkie rajstopy czy takie cieliste oczywiscie bez wzmocnien?
claudina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:50   #6
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Studniówka, sukienka i odkryte palce :P

Ja nie znosze jak ktos ma peep toe i takie typowe cienkie cieliste rajstopy. Jak dla mnie to jest tragiczny widok Podoba mi bardzo za to jak dziewczyny nosz takie grube, matowe rajstopy najlepiej czarne, fioletowe lub czerwone do jakis ciemnych sukienek
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 21:24   #7
claudina666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 97
GG do claudina666
Dot.: Studniówka, sukienka i odkryte palce :P

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Ja nie znosze jak ktos ma peep toe i takie typowe cienkie cieliste rajstopy. Jak dla mnie to jest tragiczny widok Podoba mi bardzo za to jak dziewczyny nosz takie grube, matowe rajstopy najlepiej czarne, fioletowe lub czerwone do jakis ciemnych sukienek

ciaszunia- a jak mam fioletowa sukienke na studniowke i buty z odkrytymi palcami to jakie rajstopy do tego? bo na studniowke grube rajstopy to nie za bardzo
claudina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 21:31   #8
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Studniówka, sukienka i odkryte palce :P

ja uważam, że jesli masz peep toe to mozesz isc w tych rajstopach bez wzmocnien, nie wygląda to az tak strasznie źle. Gorzej z sandałami, tego absolutnie nie da sie znieść ..
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 22:31   #9
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: Studniówka, sukienka i odkryte palce :P

Cytat:
Napisane przez claudina666 Pokaż wiadomość
ja mam dluga sukienke na studniowke, ale z przodu jest troszke krotsza i widac buty, a buty mam bez palcow bo takie mi sie podobaly i ubieram do nich rajstopy bez wzmocnien na palcach, mam pytanko a nie chce zakladac nowego watku mam fioletowa sukienke i czarne buty bez palcow lepiej ubrac czarne cienkie rajstopy czy takie cieliste oczywiscie bez wzmocnien?

zadna opca mi sie ni podoba-do długiej sukni rastopy sa feee-moze wklej fotki to doradzimy
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 19:39   #10
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Studniówka, sukienka i odkryte palce :P

Przemyślałam to i nie podoba mi sie taka opcja odkryte palce i buty. Chodzi mi o takie buty gdzie palce są całkowicie widoczne.
A co myslicie o rajtuzach i butach gdzie pięta jest zakryta, a na przodzie jest taka mała dziurką więc widac troche dużego palca i moze troszke następnego. Napewno będziecie wiedziec o jakie buty mi chodzi.. Myslicie że w takim bedzie to wyglądało ok>>? (bede miała krótką sukienke).
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 21:15   #11
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Studniówka, sukienka i odkryte palce :P

Z peep toe na pewno będzie ok, ale kup rajstopy bez wzmocnienia na palcach. Do krótkiej sukienki również
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 21:46   #12
ktn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Studniówka, sukienka i odkryte palce :P

http://www.cogdziezaile.pl/produkty/medium/3076.jpg
a czy do takich (mniej więcej) butów pasują cienkie rajstopy?
chodzi mi o sandały z zakrytą piętą

Edytowane przez ktn
Czas edycji: 2009-01-07 o 22:04
ktn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 23:12   #13
Mineralna
Przyczajenie
 
Avatar Mineralna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13
Dot.: Studniówka, sukienka i odkryte palce :P

post nie w tym temacie

Edytowane przez Mineralna
Czas edycji: 2009-01-11 o 23:18 Powód: pomyłka
Mineralna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.