dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-08, 10:38   #1
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286

dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup


Witam Chciałam zapytać czy któraś z was wie coś na temat tego syropu ? Dzisiaj go kupiłam i jedyne co wiem,to to,że pije się go przez ok. 10 dni,zastępuje się nim jedzenie na czas diety,napój oczyszcza organizm,przy okazji się chudnie,i pije się około 8 szklanek dziennie z sokiem z cytryny i pieprzem cayenne.

Mam zamiar wytrwać te 10 dni,do tego ćwiczyć w domu (rozciąganie,ćwiczenia 8 minutes),jeździć na rowerze,dużo chodzić i pić dużo wody i herbaty czerwonej.

więcej informacji na temat tego specyfiku,dla zainteresowanych :
http://vilcacora.biorelax.pl/catalog...roducts_id/283
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 13:41   #2
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup

Czyli przez x dni nic nie jesz, tylko pijesz to chemiczne cudo?

To jest bardzo kiepski pomysł. Popierwsze - zapewniam, że nie dostarczy Ci wystarczającej ilości witamin, makro i mikroelementów, że nie wspomnę o smaku.

Po drugie - SPOWOLNISZ SOBIE METABOLIZM.
Po tych 7-10 dniach wszystko co zjesz, zostanie odłożone w organiźnie, bo doprowadzisz go to stanu kryzysowego. Potem każda dieta będzie nieskuteczna, bo sobie rozregulujesz metabolizm.

To jest szalenie kiepski pomysł.

Że nie wspomnę o tym, iż nawet na stronie nie podali składu tego specyfiku.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 14:27   #3
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup

kretynizm
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 15:40   #4
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup

To jest coś na zasadzie głodówki oczyszczającej (a taka też przecież trwa około 3-7 dni). Syrop jest smaczny,naprawdę. I właśnie ma przyspieszyć metabolizm. I wiadomo,że od razu po tym nie je się od razu,jak kiedyś. Skoro nikt nie przetestował,sama sprawdzę i opiszę wam,czy skuteczne,czy nie.

Skład:
syrop palmowy
syrop klonowy C+

Edytowane przez mroziq
Czas edycji: 2010-08-08 o 15:43
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 15:45   #5
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Witam Chciałam zapytać czy któraś z was wie coś na temat tego syropu ? Dzisiaj go kupiłam i jedyne co wiem,to to,że pije się go przez ok. 10 dni,zastępuje się nim jedzenie na czas diety,napój oczyszcza organizm,przy okazji się chudnie,i pije się około 8 szklanek dziennie z sokiem z cytryny i pieprzem cayenne.

Mam zamiar wytrwać te 10 dni,do tego ćwiczyć w domu (rozciąganie,ćwiczenia 8 minutes),jeździć na rowerze,dużo chodzić i pić dużo wody i herbaty czerwonej.

więcej informacji na temat tego specyfiku,dla zainteresowanych :
http://vilcacora.biorelax.pl/catalog...roducts_id/283

oj nie wiem czy dasz radę jeździć na rowerze chodzić ...itp -po 2 dniach bez jedzenie opadniesz z sił ,dojdą do tego zawroty głowy itp...
ja tam nie wierze w takie specyfiki,a możesz podać skład tego "cudownego" napoju ?-osobiście odradzam szkoda zdrowia, daj sobie spokój z tą głodówką a zostań przy sporcie rowerek ćwiczenia (tak jak napisałaś) pij dużo wody dużo owoców pozdrawiam
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 15:48   #6
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
oj nie wiem czy dasz radę jeździć na rowerze chodzić ...itp -po 2 dniach bez jedzenie opadniesz z sił ,dojdą do tego zawroty głowy itp...
ja tam nie wierze w takie specyfiki,a możesz podać skład tego "cudownego" napoju ?-osobiście odradzam szkoda zdrowia, daj sobie spokój z tą głodówką a zostań przy sporcie rowerek ćwiczenia (tak jak napisałaś) pij dużo wody dużo owoców pozdrawiam
Wyżej napisałam

To tylko syrop palmowy i klonowy.
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 16:02   #7
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup

Naprawdę uważasz, że dwoma syropami zapewnisz swojemu organizmowi tego, czego mu potrzeba?!

Nie oczyścisz organizmu tym syropem, uważam to za podręcznikowy przykład naciągania ludzi na cudowny specyfik za 150zł. Gdybyś przez tydzień piła tylko wodę mineralną efekt byłby taki sam.

To jest GŁODÓWKA, a nie żadna dieta. Głodówka niewpływa korzystnie na organizm, to co schudniesz (bo zapewne schudniesz), to będzie tylko woda (to prawda, może Ci jej ubyć nawet kilka kg w ciagu tygodnia) - a nie tłuszcz!

Jeśli ktoś bierze się za dietę, to prawdopodobnie chce schudnąć. Z czego? Z TŁUSZCZU!!
Twój organizm nie wypłucze na głodówce nadmiaru tłuszczu, tylko pozbawi sam siebie ważnych składników odżywczych, witamin, etc.
Poza tym uzna to za stan kryzysowy (skoro dostarczasz mu teraz, powiedzmy 1500kcal, a nagle zrobi się z tego 200kcal...) i ciężko Ci będzie później ustabilizować metabolizm i przełączyć go na spalanie tłuszczu.

Jeśli chcesz schudnąć, to powinnaś PRZEDE WSZYSTKIM regularnie się odzywiać, właśnie po to, żeby organizm nie czuł potrzeby magazynowania zapasów (w postaci boczków ). Skoro codziennie, regularnie otrzymuje potrzebne racje zywnościowe, to zaczyna "rozumieć", że magazynowanie 'na później' nie ma sensu.
Tymczasem Ty chcesz dać mu odwrotny sygnał - odcinasz go od pożywienia, więc zapala się czerwona lampa pt. "magazynujemy wszystko, co się da!" - po czym będziesz później tyła "z powietrza".

To naprawdę głupi pomysł, zaszkodzisz sobie.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 16:05   #8
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup

chcę oczyścić organizm,a przy okazji kilka kg zgubić. Z tego,co oczytałam się,taka forma oczyszczania jest popularna w hollywood. Bądź co bądź,uważam,że głodówki od czasu do czasu są zdrowe,zwłaszcza,ze nie robię jej "z dnia na dzień",tylko wcześniej się na nią przygotowałam.
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 16:09   #9
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
chcę oczyścić organizm,a przy okazji kilka kg zgubić. Z tego,co oczytałam się,taka forma oczyszczania jest popularna w hollywood. Bądź co bądź,uważam,że głodówki od czasu do czasu są zdrowe,zwłaszcza,ze nie robię jej "z dnia na dzień",tylko wcześniej się na nią przygotowałam.
Zgubisz kilka kg, które zaraz wrócą. Zgubisz WODĘ, która naprawdę szybko do Ciebie wróci.

Przy okazji zafundujesz sobie efekt jo-jo, więc w bonusie dopadnie Cię kilka kolejnych zbędnych kg, bo organizm po głodówce zacznie tym bardziej gromadzić zapasy tłuszczu.

Żeby się oczyścić - pij może białą/zieloną herbatę, odżywiaj się ZDROWO, jedz regularnie i uprawiaj sport. Poprawi to pracę metabolizmu, schudniesz, będziesz zdrowa.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:01   #10
redzi13
Zadomowienie
 
Avatar redzi13
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hull UK
Wiadomości: 1 285
Dot.: dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup

oj zdecydowanie nie!!!zapytaj sama prawdziwego lekarza co o tym sadzi a napewno wypersfaduje Ci to badziewie.nie wierze w takie napoje tabletki i inne cuda.co sie chudnie od nich w tydzien po 20 kg .zapomnij o tym cudzie za 150 zl jest napewno karnet na silownie i inne cwiczenia chocby aerobik ktory Ci duzo wiecej da!!!
redzi13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 00:19   #11
FunkJa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: 6 stop nad Ziemią
Wiadomości: 41
Dot.: dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup

Taaa a nie pomyslalas ze syrop to cukier prosty ktory robi skoki poziomu cukru we krwi i w efekcie napady glodu? Najdalej godzine po wypiciu tego "cudu" tak cie skreci z glodu ze zjesz wszystko z lodowki.
__________________
Poszukuję jedzenia doskonałego: pysznego, taniego, sycącego i... bez kalorii
FunkJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 00:48   #12
Orq
Raczkowanie
 
Avatar Orq
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup

Pewnie nawiązuje to do diety Beyonce, która po występie w Dreamgirls musiała zrzucić to, co do roli przytyła. Hollywood to Hollywood. Oni mają kasę na szkodzenie sobie, w końcu ich jojo nie dopadnie (tłum trenerów, dietetyków - oni do tego nie dopuszczą) jednak Ty nie jesteś ani (zakładam) dobrym trenerem ani dietetykiem. Nie ma co wzrować się na Hollywood, jojo Cię dopadnie. Poza tym chcesz zgubić parę kilo? Ale w wyglądzie nic nie zmianiać, tak? Ok, stosuj waga się zmieni, ale odbicie w lustrze z centymetrami nie.

A jak już chcesz to polecam tańszą wersję, jakiej używała właśnie Bee - po prostu syrop klonowy, który kupisz za 30 złotych a nie za 150 .
__________________
UDA MI SIĘ!
Schudnę i zdam maturę!

WRZESIEŃ 2011 - New York i okolica, czyli podbijam USA, jako Au Pair
Orq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 10:44   #13
justynan01
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Skaryszew
Wiadomości: 838
GG do justynan01
Dot.: dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup

nie wiem jak to tam z tymi syropami, ale w medycynie naturalnej od wieków są stosowane głodówki lecznicze.. ale powtarzam lecznicze!!!... samej można przeprowadzać głodówke od jednego do trzech dni, powyżej trzech dni trzeba to juz konsultować z lekarzem... przed głodówką nalezy zrobic podstawowe badania ponieważ możesz sobie tylko zszkodzić ponieważ jest wiele przeciwskazań (chorób) do głodówek... co do schudniecia to faktycznie na poczatku zaczniesz spadac nawet 1 kg na dzien ale tak jak pisały juz moje poprzedniczki te kilogramy wroca z nawiązką wiec nie wiem czy jest sens
moim zdaniem sensem jest jak juz głodować to tylko dla zdrowia ponieważ wtedy organizm uwalnia toksyny i złogi zalegajace w ciele nawet kilka lat, które sa przyczyna wielu chorów ale trzeba sie liczyc ze po kuracji mozna nabarc na siebie wiecej ciałka
sama od czasu do czasu stosuje głodówki jednodniowe gdy czuje, że mój żołądek troche sobie nie radzi... kiedyś stosowałam trzydniowe ale to za duzoe obciążenie...

skoro sie tak napaliłaś na ten specyfik to widze ze i tak go wypróbujesz wiec tylko moge Ci powiedziec tyle pierwszego dnia mozesz czuc sie ekstra i pocwiczysz ale nastepne dni to bedzie droga przez mękke... przede wszystkim bedzieszmiała nieświeży oddech i dość śmierdzący pot przez uwalniane toksyny, non stop oblożony język no i bóle głowy, bedzie Ci zimno i nie bedzie Ci sie chciało nic lub po prostu nie bedziesz miała na nic sił.. dlatego lepiej nie wychodzic z domu bo moga Cie łapać zawroty głowy.... tak ja miałam przy dłuższych głodówkach i moje znajome, wiec syrop Cie od tego nie uchronii a po reszta te syropy nie wiem czy czasem nie beda szkodzily przy głodówce szczególnie tak długiej i radze konsultowac sie z lekarzem rodzinnym żebyś czasem nie dorobiła sie jakiegoś chorubska...
aaaa jeszcze jedna uwaga jeśli cały dzien głodowałaś a pod wieczór czujesz ze nie dasz rady i bedziesz chciała sie rzucic na jedzenie to lepiej tego nie rób bo sobie tylko zaszkodzisz... jak juz głodowałas cały dzien to wytrwaj do konca, poniewaz jesli zjesz po całodniowej glodówce na wieczór coś to organizm podczas uwalniania toksyn zwariuje i w ten sposób mozna nabawiac sie wrzodów i innych chorób dróg pokarmowych

więc pozdrawiam Cię i zaznaczam jak już robic głodówkę to tylko po zdrowie i dla niego a nie dla schudniecia)
__________________
... Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja,
bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie...


justynan01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 14:04   #14
easy_come
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: dieta z NEERA Sirop Vital Natursirup

już o tym pisałam w innym temacie tez o kuracji Neera ale jeszcze raz napiszę - ja też kupiłam ten syrop. 150zł to jest cena za 1 LITR więc wychodzi taniej niż syrop klonowy w małej buteleczce.

Dopiero drugi dzień stosuję kurację Neera.
Moje uwagi, faktycznie nie chce się jeść, nic mnie boli i dobrze się czuję. Syrop jest całkiem dobry (smak identyczny jak zwykły syrop klonowy), dodaję cytrynę i popijam cały dzień. Wczoraj to nawet biegałam jeszcze 6km (biegam regularnie więc nie chciałam przerywać treningu), nie było mi słabo ani nie kręciło się w głowie. Spadek na wadze po PIERWSZYM DNIU 0,5 kg - oby tak dalej.
Kupiłam sobie różne ziołowe herbaty, czerwoną i spalanie z herbapolu ale średnio mi smakują.
Jeśli ktoś ma pytania to odpowiem. Nie krytykujcie jeśli nie znacie tematu. Kuracja to detoks a nie odchudzanie.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Musze jeszcze dodać, organizm oczyszcza się z toksyn - mam biały nalot na języku ale mycię zębów (i języka) pomaga
pozdrawiam
easy_come jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.