Zmiana stylu . ; } - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-29, 10:39   #1
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39

Zmiana stylu . ; }


Hej dziewczyny ! Chciałam prosić o rady na temat stylu ubierania się, ponieważ chcę zmienić styl . Bardziej na taki kobiecy/dziewczęcy . ( Nie chcę wyglądać jak dresiara czy coś w tym guście ) . Chciałam też dodać, że mam 14 lat . Na temat mojej sylwetki mogę powiedzieć że jestem bardzo szczupła, nogi mam jak patyczki, za to brzuszek trochę mam . Piersi mam bardzo małe, ale nie wiem czy to coś ma do tego . Można samemu sobie wyobrazić że przy 170 cm wzrostu ważę 50 kg. Przyjmuję każde rady . ;P Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Chciałam też dodać, że podobają mi się style koreanek . Ale nie wiem, czy by do mnie pasowały .
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 11:21   #2
Nevermindowa
Raczkowanie
 
Avatar Nevermindowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 166
GG do Nevermindowa
Dot.: Zmiana stylu . ; }

Często widzę zdjęcia Azjatek noszących zwiewne, delikatne bluzeczki. Ale to nie znaczy, że masz nosić tylko takie . Myślę, że do tego zwykłe rurki, może z ćwiekami? I balerinki albo jakieś trampki. Nie szalej z obcasami i koturnami, bo jesteśmy na to za młode (mamy ten sam wiek ) . Nie mam dobrego zdania o dziewczynach, które noszą buty na obcasie, a nawet nie potrafią się w nich poruszać . Azjatycki Cukier wypuścił dużo outfitów na you tube . Może Cię to zainspiruje. Możesz też rozpuścić włosy, zapuszczać je, dobrze by było, gdyby były ciemne . Twarzy nie opalaj, zaopatrz się w róż do policzków w chłodnym odcieniu. Azjatycki Cukier też ma filmik o tym "jak wyglądać bardziej azjatycko" .
__________________
dbam o cerę 28.12.2012
zmagania z Mel B 28.02.2013

Wakacje 2013 przybywam !
Nevermindowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 15:10   #3
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Zmiana stylu . ; }

Na temat obcasów to się zgadzam . Mam jedne koturny ale to takie na jesień . Kolor włosów mam ciemny blond. Mam cał czas rozpuszczone, są długie tylko do ramion. Ale czekam aż mi odrosną te które były wycieniowane ( błąd fryzjerki ) . Na dodatek mam grzywkę na bok . Chciałabym też wiedzieć, jak pozbyć się piegów ?
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 22:54   #4
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Zmiana stylu . ; }

Macie może dziewczyny jakieś inne propozycje ? Proszę o pomoc .
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 18:37   #5
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Zmiana stylu . ; }

Błagaam ., Pomóżcie ..
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 18:43   #6
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: Zmiana stylu . ; }

Cytat:
Napisane przez Elwiruu34 Pokaż wiadomość
Na temat obcasów to się zgadzam . Mam jedne koturny ale to takie na jesień . Kolor włosów mam ciemny blond. Mam cał czas rozpuszczone, są długie tylko do ramion. Ale czekam aż mi odrosną te które były wycieniowane ( błąd fryzjerki ) . Na dodatek mam grzywkę na bok . Chciałabym też wiedzieć, jak pozbyć się piegów ?
Z tego co wiem, to piegów nie da się pozbyć?

Czemu chcesz być na siłę w stylu tych azjatyckich cukiereczków? O gustach się nie dyskutuje, a może spróbuj bez tych prób zmieniania się w małą chinkę/japonkę tylko po prostu kobiecy ubiór? A jak się ubierałas dotychczas?
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 18:59   #7
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Zmiana stylu . ; }

rurki , koszulka, bluza, trampki. Nie chcę wyglądać jak chinka/ japonka. Lecz czasem, podkreślam czasem mają fajne ubiory . A zresztą to co one noszą wchodzą do nas do Polski małymi krokami. Dlatego denerwuje mnie mój styl, ponieważ jest taki... no po prostu każda nastolatka tak się nosi. A mi nie zależy być jak inne . Dlatego rposzę o radę .

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

A tak wgl. to Azjatki mają styl bardzo kobiecy.
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 20:13   #8
Vagabunda
Raczkowanie
 
Avatar Vagabunda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Zmiana stylu . ; }

Skoro masz włosy ciemny blond i nie zamierzasz ich farbować, to nie inspiruj się za bardzo urodą azjatek, raczej dobierz elementy do samej siebie by podkreślić swoją urodę.
Co do ciuchów: kobiece są przede wszystkim dopasowane rzeczy. Jesteś bardzo chuda, więc wątpię byś musiała cokolwiek ukrywać, nawet ten brzuszek Noś rurki, proste dopasowane bluzki z dekoltami (oczywiście nie za dużymi skoro masz małe piersi), dopasowane sweterki (tymi rozpinanymi możesz zastąpić bluzy), marynarki. Możesz również poeksperymentować ze spódniczkami, sukienkami, ale wiadomo, że jeśli do tej pory ich nie nosiłaś, to trochę trudniej się przyzwyczaić. Jeśli chodzi o buty, to zamiast typowo sportowych butów noś tenisówki, oksfordki, balerinki. Zrezygnuj z krzykliwych kolorów, nadruków, wybieraj raczej kolory pastelowe
__________________
JEŚLI NIE MA ROZWIĄZANIA, TO NIE MA PROBLEMU
Vagabunda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 21:11   #9
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Zmiana stylu . ; }

Dzięki za radę Co do bluzek z delkodem to jakoś nie za bardzo mi to odpowiada, gdyż nie jestem przyzwyczajona do takich rzeczy, tym brdziej że mój biust jest tak mały.. że po prostu miseczka AA . Właśnie prosiłabym o zdjęcia ze stylizacjami, poniewaz nie umiem jakoś szczegónie dobierać kolorów - tym bardziej ciuszków. Byłabym wdzięczna
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 21:30   #10
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Zmiana stylu . ; }

Polecam zapoznanie się z tymi książkami:
http://www.dobreksiazki.pl/b20580-badz-boska.htm
http://wysylkowa.pl/ks1155571.html
http://www.empik.com/paryski-szyk-po...3633,ksiazka-p
Od koreanek na pewno możesz zgapić trapezową sukienkę.
A dla małego biustu dobre są wszelkie szczypanki, zaszewki i drapowania oraz żaboty na bluzkach. Dobry jest też dekolt w łódkę.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

A to jeśli chcesz powalczyć o płaski brzuch:
http://plaski-brzuch.com.pl/cwiczeni...nej-na-brzuch/
http://www.dobreksiazki.pl/b4113-plaski-brzuch.htm
Co do piegów- grunt to dobry podkład.
Sama używam głównie Vichy Dermablend. Możesz spróbować takich aptecznych, bardziej kryjących podkładów. Unifiance La Roche Posay też dobrze kryje. Popytaj o próbki. Poczytaj o kryjących podkładach i kosmetykach wybielających. Teraz zimą jest dobry czas na rozjaśnianie cery- kwasami, kosmetykami typu melacerin , Lucidin itp. Tylko pamiętaj, że przy takich specyfikach trzeba używać filtrów UV.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Co do biustu- poszukaj push up w stylu balconette.
Najlepiej idź do sklepu, w którym pracownica pomoże ci dopasować stanik.
Najlepsza byłaby bra fitterka, ale nawet doświadczona sprzedawczyni może być pomocna.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Jeśli masz chude nogi szukaj kolorowych rajstop w duże wzory- optycznie powiększają.
Jeśli paski to poziome, nie pionowe.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.