potrzebuje 3 tys $ na dentyste - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-31, 03:59   #1
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Unhappy

potrzebuje 3 tys $ na dentyste


Jak w temacie Musze wstawic sobie implant i wlasnie dzisiaj sie dowiedzialam ile kosztuje ta impreza Leczenie zebow i wszystkie zabiegi dentystyczne sa tutaj cholernie drogie W tamtym roku wylozylam ponad tys $ , a dzisiaj juz za male borowanie zaplacilam 85$
Tyle kasy...


P.S Nie wiecie moze jak latwo zdobyc 3 tys $
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 04:06   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

no wlasnie i to jest wlasnie powod dla ktorego przerwalam na razie leczenie moich zebow-jak mi zrobili kosztorys ile wszystko bedzie kosztowac to wyszlo pare tysiecy $,takze zrobilam te zabiegi ktore byly najpotrzebniejsze ale reszte zrobie za jakis czas albo wcale.

A bardzo potzrebny ten implant?Gdzie musisz go wstawic na przodzie czy gdzies z tylu?Bo jak niewidoczny to sie moze wstrzymac mozesz?ja mam do wstawienia most ale z tylu i nie widac tazke zdecydowalam ze poczekam.

Kurcze te ceny tutaj......
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 04:19   #3
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Elfie
Brakuje mi gornej 5-tki. Nie jest moze to tak bardzo widoczne, ale zle sie z tym czuje i mam ciagle wrazenie, ze jak ktos sie na mnie patrzy to widzi ten brak zeba Poza tym dentystka mi powiedziala, ze jesli to tak zostawie wtedy zeby mi sie poprzesuwaja i pozniej moze trzeba je bedzie rozsuwac zeby wstawic implant - wiec dodatkowe wydatki Zdecydowalam , ze musze to zrobic jak najszybciej.

Powariowali z tymi cenami


__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 04:23   #4
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

witajcie w klubie! Ja tez mam 6-tke do wstawienia.. Myslalam o implancie no ale 3 tys to ja nie mam.. Mysle, ze albo zrobie go sobie w Polsce albo w ogole..ale z drugiej strony, to gdybym chciala go zrobic w Polsce to musialabym tam poleciec na wywiercenie dziury i wsadzenie implantu, potem trzeba czekac z pol roku az to sie zarosnie i dopiero nasadzaja zab. A co jak mi sie cos zrobi i bede musiala isc do dentysty. Przeciez nie wsiade w samolot i nie polece do kraju. Czytalam tez kiedys, ze na gorze (bo tam nie mam) jest wieksze prawdopodobienstwo, ze implant sie nie przyjmnie. Trzeba sprawdzic poziom wapna w organizmie bo jak jest maly to nie ma co sobie zawracac glowe implantem. A ja nie chec mostku..bo boje sie ze zniszcza mi 5-tke, ktora przeciez widac.
Ja na szczescie mam ubezpieczenie i chodze do dentysty co pol roku wiec zeby robione sa systematycznie. Place $20 przy kazdej wizycie oprocz czyszczenia, wtedy nic nie place. Czasami jednak cos trzeba doplacic, zalezy co robia i jak czesto..ale jest to kwestia kilkudziesieciu dolarow. Choc nie wiem ile musialabym zaplacic- nawet z ubezpieczeniem- gdyby musieli robic mi kanalowe.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 04:27   #5
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

A od kiedy nie masz tego zeba? Bo przeciez tak od razu Ci sie nie rozsuna..bez przesady. Mojej kolezance, kiedys "madra" dentystka usunela gorna 4-ke bo powiedziala, ze zeby sa zbyt ciasno osadzone i lepiej jak jej sie rozsuna. Minelo pare lat a zeby sie nie rozsunely.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 04:56   #6
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez nineczka
A od kiedy nie masz tego zeba? Bo przeciez tak od razu Ci sie nie rozsuna..bez przesady. Mojej kolezance, kiedys "madra" dentystka usunela gorna 4-ke bo powiedziala, ze zeby sa zbyt ciasno osadzone i lepiej jak jej sie rozsuna. Minelo pare lat a zeby sie nie rozsunely.


Juz bedzie z 5 miesiecy. Wczesniej inna dentystka zasugerowala cene prawie 5 tys $ - wspanialomyslnie rozlozona na raty Wtedy i rece i nogi mi opadly Teraz niby trafilam do bardzo dobrej specjalistki - i cena, jakby nie patrzec, duzo przystepniejsza. Juz sie zdecydowalam
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 06:00   #7
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Tylko sprawdz najpierw poziom wapnia, bo to podobno wazne.. szkoda byloby gdyby implant sie nie przyjal... pieniedzy przeciez nie zwroca. I powiedz jak bylo. Mnie to wiercenie w dziasle jakos przeraza.. widzialam na internecie bardzo dokladne rysunki calej "operacji"
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 06:06   #8
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Dziewczynki... mój kuzyn przyjechał nas odwiedzić na tydzień z Irlandii - jest tam 2 lata i...pierwsze co zrobił to...poszedł do naszej Pani stomatolog (mamy zaprzyjaźnioną, prywatny gabinet). Przedwczoraj spędził u niej 3 godziny - 3 ząbki, wczoraj od 9 rano do 14. . . a ona mu leczyła, podleczałą, wyrywała, borowała, cuda wianki na kiju, żeby zdążył do ponioedziałku... Zostawi u niej max.1000zł. ale co to dla niego przy irlandzkich zarobkach a naszych, polskich a w zasadzie "łódzkich" gdzie pracy ni mo.
Wstawienie zą



bka czy koronka na korzeniu to koszt około 150 zł u nas, więc pomyście czy... on uważa (kuzyn) że lepiej byyłop tu przyjechać i to zrobić niż tam...jesli chodzi o koszta podróży + leczenie - wychodzi taniej
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 06:11   #9
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

wlasnie dlatego czekam do czasu jak bede leciala do Polski (ja jestem z okolic Lodzi) i wtedy zasiegne opinii i ewentualnie cos zrobie tam..

5 miesiecy to bardzo malo czasu.. ja nie mam zeba juz ponad rok i nic mi sie jeszcze nie przesunelo.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 08:15   #10
Jo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Bolonia
Wiadomości: 290
Smile Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

[

Edytowane przez Jo
Czas edycji: 2006-06-07 o 21:52
Jo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 10:43   #11
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

O Matko,
jak czytam o tych cenach to az strach. Musze szyko leciec to do niemieckiego dentysty, bo ubezpieczenie prawie wszystko pokrywa. Nie moge sobie wyobrazic placenie 3000. Mama zrobila sobie mostek i zaplacila tylko czesc z tego co on kosztowal. Przez lekarzy z USA mozna sie zriunowac
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 13:55   #12
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Makabra! Ja zawsze chodze do dentysty w Polsce, w Niemczech chodze do lekarza tylko w naglych przypadkach Tutaj nie jest tanio, ale w porownaniu z USA... straszne, ubezpieczenie zdrowotne tylko dla elit?
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 13:55   #13
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Nie masz ubezpieczenia? Bo jesli nie, to ceny sa faktycznie potworne.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 17:59   #14
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

gosiu a nie bedziesz wybierala sie do polski?wtedy moglabys tam zrobic...chociaz musialabyc poczekac choc z miesiac na koronke

ja wlasnie tydzien temu zabulilam za 1 zeba tysiaka
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 19:54   #15
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

tysiaka? to cos Ty robial z tym zebem .. a masz ubezpieczenie dentystyczne?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 02:11   #16
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

przez ostatni rok u dentysty bylam chyba co miesiac, okazalo sie ze dentysta w polsce sknocil
potem mialam straszny problem z osemkami, puchlam itd usunieto mi je chirurgicznie
to wszystko zakrylo ubezpieczenie
ale jak sie okazalo ze zab wczesniej pekniety nie da razy juz wyleczyc, byl robiony 2 razy w tym w polsce to musialam miec kanalowo a potem koronke i na koronke juz ubezpieczenie nie starczylo
wiec trzeba bylo niestety wylozyc...teraz musze poczekac az moj rok ubezpieczeniowy sie odnowi, czyli do lutego i wtedy znow ubezpieczenie mi pokryje...
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 02:52   #17
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez monis1981
gosiu a nie bedziesz wybierala sie do polski?wtedy moglabys tam zrobic...chociaz musialabyc poczekac choc z miesiac na koronke

ja wlasnie tydzien temu zabulilam za 1 zeba tysiaka
Niestety nie moge poleciec do Polski i tak na dobra sprawe nie mam pojecia kiedy bede mogla
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 02:54   #18
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

ja tez mialam peknietego zeba.. pionowo i dlatego nie mozna bylo go uratowa. Najpierw sknocili go dwaj dentysci w Polsce, bo raz robila mi babka- zrobila zle.. potem robil mi facet- i zaufalam mu bo powiedzial, ze jakie szczescie ze do niego przyszlam, bo mam dwa kanaly niewypelnione i trzeba to zrobic, bo zab wyleci. No to mu uwierzylam. Potem uwierzylam, dentyscie tutaj ( technicznie nie byl on Polakiem, bo jego babcia byla Polka ale rodzice to juz Amerykanie), ktory zapewnial mnie ze wszystko jest o.k. No i tak zostalam bez 6-tki gornej
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 02:55   #19
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez Magda.
Nie masz ubezpieczenia? Bo jesli nie, to ceny sa faktycznie potworne.
Obecnie nie mam, a wstawienia implanta nie pokrywa chyba zadne ubezpieczenie
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 02:56   #20
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

to prawda
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 03:11   #21
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez svenja
Makabra! Ja zawsze chodze do dentysty w Polsce, w Niemczech chodze do lekarza tylko w naglych przypadkach Tutaj nie jest tanio, ale w porownaniu z USA... straszne, ubezpieczenie zdrowotne tylko dla elit?


W takim naglym przypadku poszlam z moja mama na pogotowie ( ma problem z uchem). Przyjela nas jakas mloda lekarka, zrobila podstawowe badanie (pomiar cisnienia krwi itp), zagladnela do ucha, nie wiedziala za bardzo co sie dzieje, wiec dala nam najzwyklejsze krople do uszu i kazala zakrapiac. Cala wizyta trwala moze 10 min, niewiele pomogla (poszlysmy pozniej do prywatnego lekarza) a rachunek dostalysmy na 300$
Moja kolezanka trafila do jeszcze drozszego szpitala - cos jej sie stalo z okiem, na pogotowiu tez dostala najzwyklejsze krople, a pozniej rachuneczek na 700$
Na szczescie w obu przypadkach (z racji niskich zarobkow ) stanelo na 40$
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 03:13   #22
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Mojemu mezowi za rutynowe badanie i wniosek "potrzeba wiecej witamin" wystawiono kiedys rachunek na chyba $400 czy $600 (poniewaz wtedy nie mieszkalismyw USA i niemielismy ubezpieczenia). No ale teraz na szczescie to $15.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 05:43   #23
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

z tym ubezpieczeniem dla turystow to wogole jest dziwne
jak przyjechalam na work&travel musialam ykupic ubezpieczenie, zaplacilam z 200$ a jak co do czego przyszlo miala brac rachunki i wysylac do oddzialu w polsce...nigdy tych pieniedzy na oczy nie zobaczylam niewiem po co wogole kaza placic turystom i studentom ubezpieczenia
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 17:38   #24
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Hej czarownica gosia, a czy widzialas kiedys reklame w tv o New York University , wydzial stomatologiczny , oni robia tam implanty i kosztuja $500 , a mosty $800, Ja osobiscie mialam robiony tam implant i bardzo sobie chwale, to samo powiedzial moj dentysta . Jak masz slaby budzet to to jest najlepsze miejsce na leczenia zebow, a tym bardziej zrobienie implanta. ja ma wszystkie info jak cie to zainteresuje
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 17:45   #25
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez sylwiamaria
Hej czarownica gosia, a czy widzialas kiedys reklame w tv o New York University , wydzial stomatologiczny , oni robia tam implanty i kosztuja $500 , a mosty $800, Ja osobiscie mialam robiony tam implant i bardzo sobie chwale, to samo powiedzial moj dentysta . Jak masz slaby budzet to to jest najlepsze miejsce na leczenia zebow, a tym bardziej zrobienie implanta. ja ma wszystkie info jak cie to zainteresuje
Sylwiamaria
Jak najbardziej chcialabym sie dowiedziec wiecej Jesli nie chcesz pisac tutaj w watku to prosze o informacje na PW
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 17:45   #26
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Ja po wczorajszej wizycie u dentystki stwierdziłam,że chyba poszukam sobie męża po stomatologii Mam zęby jak ser szwajcarski i wiem,że będzie gorzej Mnie się marzą 3 licówki 1500 zł W porówniu do cen amerykańskich to i tak mało,ale na warunki Polskie sporo
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 17:57   #27
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Wydzial stomatologii miesci sie na 345 E. 24th street, Ny 10010, a telefon 212-998-9872, na poczatku musisz sie udac do Patient Registration pokoj 1A, po zarejestrowaniu sie i oplacie $90(tyle zaplacilam dwa lata temu i jest to oplata za dwie wizyty) masz ogolna kontrole zebow plus zdjecie wszystkich zebow. w trakcie tej wizyty musisz im powiedziec, ze interesuje cie implant. Oni ustala ci kolejna wizyte na 14 pietrze, Wydzial implantow, tu musisz zaplacic
$500. Ja osobiscie znam tam jednego dentyste, bede musiala poszukas jego numeru, mysle, ze wieczorem go bede miala, to ci podam.
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 18:08   #28
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Dziekuje i czekam na numer telefonu
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 19:08   #29
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Smile Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Pomylilam sie przy tych pietrach . Department of Implant Dentistry miescie sie na 8W, A numer telefonu do mojego dentysty na komorke to 201-401-8896 jego imie DR. SEOk JO Jeong, jezeli nie dziala to znaczy , ze jest na wakacjach i w takim razie probuj na numer cliniki 212-998-9519.pytaj o dentyste , ktory moze zalozyc implant w najblozszym czasie, zebys dlugo nie musiala czekac. jak chcesz wiecej szczegolow to nmoze pisz an moj email albo gg
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 19:30   #30
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: potrzebuje 3 tys $ na dentyste

Cytat:
Napisane przez sylwiamaria
Hej czarownica gosia, a czy widzialas kiedys reklame w tv o New York University , wydzial stomatologiczny , oni robia tam implanty i kosztuja $500 , a mosty $800, Ja osobiscie mialam robiony tam implant i bardzo sobie chwale, to samo powiedzial moj dentysta . Jak masz slaby budzet to to jest najlepsze miejsce na leczenia zebow, a tym bardziej zrobienie implanta. ja ma wszystkie info jak cie to zainteresuje

czy to jest robione przez studentow?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.