Niebieska seria Dove - Intensive Repair - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-14, 19:22   #1
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019

Niebieska seria Dove - Intensive Repair


Hej!
Proponuję, żebyśmy w tym wątku dzieliły się swoimi wrażeniami z testu serii Intensive Repair. Ja zaczynam swoją przygodę z nią dziś wieczorem i jestem bardzo ciekawa efektów. Zaczynamy!
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:02   #2
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Fajny pomysł to na pewno usystematyzuje opinie i wrażenia. Póki co czekamy jeszcze na maskę z aktywatorem ciepła. Ciekawe czy Organizatorzy staną na wysokości zadania

Ja póki co jestem zachwycona pomysłem 1-minutowej odżywki. Faktycznie działa, włosy się rewelacyjnie rozczesują, sa wygładzone i sypkie.
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:09   #3
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Też czekam na aktywator ciepła

Bałam się że szampon mi przetłuści włosy, ale pomyliło mi się z kiedyś używanym szamponem nivea umyłam włosy wczoraj, dziś są nadal sypkie, a to już coś u mnie
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:55   #4
emiltik
Raczkowanie
 
Avatar emiltik
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 70
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Tyle czytałam, że jest po nich przyklap, a tu zupełnie na odwrót. Szampon wcale nie obciąża, odżywko- maska też nie. Jak dla mnie to mogłyby jeszcze mocniej dociążyć, ale jest psia pogoda to włosy mi fruwają, poczekam aż minie wilgoć i deszcz, wtedy będą pewnie inne. Ciekawa jestem tej maski z aktywatorem , czegoś takiego jeszcze nie było O.O
emiltik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:59   #5
Anieg
Przyczajenie
 
Avatar Anieg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 15
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Dziewczyny, dajcie znać, czy u kogoś z Was nie wystąpiła jakaś reakcja alergiczna-jestem po pierwszym myciu (w systemie: odżywka, szampon, odżywka), i swędzi mnie głowa i szyja. Dziś kolejne mycie więc przekonam się, co będzie się działo dalej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20140512-00240.jpg (81,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20140512-00242.jpg (98,0 KB, 20 załadowań)
Anieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 22:27   #6
mon_soleil
Be Strong. ☑️
 
Avatar mon_soleil
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: PZ
Wiadomości: 46 759
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

ja już pierwszy raz umyłam włosy szamponem i nałożyłam maskę póki co jestem zachwycona szczególnie maską! Jak będzie dalej to się okaże ale pierwsze wrażenia baaardzo na tak i ten zapach

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

ps. u mnie żadnej reakcji alergicznej nie było, wręcz przeciwnie moje włosy super zareagowały na te produkty
__________________
'Live a life you will remember. ◢◤

'.wiem co mam teraz robić.
oddychać dalej.
bo jutro znów wzejdzie słońce.
kto wie co przyniesie przypływ.'




mon_soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 07:46   #7
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez Anieg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dajcie znać, czy u kogoś z Was nie wystąpiła jakaś reakcja alergiczna-jestem po pierwszym myciu (w systemie: odżywka, szampon, odżywka), i swędzi mnie głowa i szyja. Dziś kolejne mycie więc przekonam się, co będzie się działo dalej...
Mam za sobą pierwszy test ( szampon i odżywka) bezpośrednio po umyciu włosów czułam delikatne szczypanie, ale teraz jest już jest ok.

Co do samego testu: szampon ma przyjemny zapach , dobrze się pieni. Wiadomo, że jego główne zadanie to oczyścić włosy, więc bez odżywki ani rusz. Bardzo podoba mi się fakt, że po już po minucie można ją spłukać. Włosy są teraz mięciutkie, sypkie, zapach jeszcze się utrzymuje. Po pierwszym dniu nie oczekuję efektu wow, ale zapowiada się obiecująco

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 08:05   #8
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Wczoraj myłam pierwszy raz i jestem zachwycona pierwszymi wrażeniami. Włosy gładkie, miękkie i bardzo łatwo się rozczesuje. Będę testować dalej bo nie wiadomo co się potem stanie z włosami a mam bardzo jasny blond więc były i przypadki, że z zółciały mi włosy. Pożyjemy zobaczymy.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:02   #9
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

I ja dołączam do Waszej grupy . Testuję zestaw Intensive Repair, otrzymałam dwa kosmetyki i mam nadzieję, że doleci jeszcze ten trzeci . Co do pierwszych wrażeń to na razie jestem totalnie zachwycona szamponem, bo idealnie spisuje się na moich włosach skłonnych do falowania się. Z natury są niestety suche i potrzebują dużo nawilżenia, żeby były mięciutkie i lejące się, a ten szampon świetnie je nawilża . Naprawdę dawno nie wyglądały tak ładnie, są błyszczące i jakby odżyły. Maseczka w tubie natomiast nie powaliła mnie jakoś nadzwyczajnie, ale próbowałam jej na razie tylko w klasyczny sposób - minutka i spłukiwanie; może potrzebuje jednak trochę więcej czasu? Będę eksperymentować. Oba produkty pachną bardzo przyjemnie jak to przystało na markę Dove.

Edytowane przez xmdln
Czas edycji: 2014-05-15 o 09:08
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:13   #10
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Rowniez testuje ten zestaw Szampon +odzywka.
Bardzo lubie kosmetyki Dove, uzywam tylko ich zeli pod prysznic i kostek myjacych, czasem rowniez balsamow do ciala.
Kiedys uzywalam rowniez ich szamponow i odzywek. Wtedy ta linia byla w kolorze granatowym
Do rzeczy…wlosy mam bardzo dlugie, geste, farbowane. Moj fryzjer twierdzi ze sa tylko bardzo lekko zniszczone, wiec nie jest zle. Wlosy myje codziennie rano. Uzywam suszarki i prostownicy.

Wczoraj zaczelam testowac. Po pierwsze zapach Typowy klasyczny Dove. Uwielbiam
Szampon przyjemnie, mocno i aksamitnie sie pieni. Wystarcza mala ilosc zeby umyc moje wlosy.
Odzywka…na pewno na dlugo mi nie wystarczy…bo to tylko 180ml. Trzymam troszke dluzej, bo w tym czasie myje zeby
Wlosy sa miekkie, mile w dotyku, sypkie. Zapach niestety szybko sie ulatnia.
Zobaczymy jak bedzie dalej.

Tylko jak dodac ten banerek?
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:29   #11
asq3108
Przyczajenie
 
Avatar asq3108
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 25
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Ja również testuje zestaw Intensive Repair. Otrzymałam szampon+odżywkę.
Wczoraj zaczełam używać i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona produktami, włosy są miękkie, gładkie i sypkie zobaczymy jak będzie dalej

Właśnie był u mnie listonosz i dostałam brakujący produkt. Myślałam, że będzie to normalne opakowanie a to jedna mała saszetka

Edytowane przez asq3108
Czas edycji: 2014-05-15 o 10:35
asq3108 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 10:38   #12
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Ja też póki co jestem zachwycona zestawem, ale po dłuższym stosowaniu będę w stanie ocenić. Pierwsze wrażenia jak najbardziej na plus
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:39   #13
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez asq3108 Pokaż wiadomość
Ja również testuje zestaw Intensive Repair. Otrzymałam szampon+odżywkę.
Wczoraj zaczełam używać i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona produktami, włosy są miękkie, gładkie i sypkie zobaczymy jak będzie dalej

Właśnie był u mnie listonosz i dostałam brakujący produkt. Myślałam, że będzie to normalne opakowanie a to jedna mała saszetka
Ja też przed chwilą odebrałam baaardzo duża ta saszetka
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:41   #14
mon_soleil
Be Strong. ☑️
 
Avatar mon_soleil
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: PZ
Wiadomości: 46 759
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez Jagoda1982 Pokaż wiadomość
Rowniez testuje ten zestaw Szampon +odzywka.
Bardzo lubie kosmetyki Dove, uzywam tylko ich zeli pod prysznic i kostek myjacych, czasem rowniez balsamow do ciala.
Kiedys uzywalam rowniez ich szamponow i odzywek. Wtedy ta linia byla w kolorze granatowym

Tylko jak dodac ten banerek?
ja też uwielbiam żel pod prysznic i mydło Dove i w ogóle zapach ich kosmetyków.. kojarzy mi się z moją 'młodością' hehe.

banerek: wejdź w ustawienia -> edytuj podpis -> i wklej takie coś:
(tylko bez spacji )

Cytat:
Napisane przez asq3108 Pokaż wiadomość
Ja również testuje zestaw Intensive Repair. Otrzymałam szampon+odżywkę.
Wczoraj zaczełam używać i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona produktami, włosy są miękkie, gładkie i sypkie zobaczymy jak będzie dalej

Właśnie był u mnie listonosz i dostałam brakujący produkt. Myślałam, że będzie to normalne opakowanie a to jedna mała saszetka
to ciekawe czy i do mnie dotrze a co w tej saszetce jest ?

_____

a ja nadal jestem zauroczona maską szampon też daje radę póki co
__________________
'Live a life you will remember. ◢◤

'.wiem co mam teraz robić.
oddychać dalej.
bo jutro znów wzejdzie słońce.
kto wie co przyniesie przypływ.'





Edytowane przez mon_soleil
Czas edycji: 2014-05-15 o 10:42
mon_soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:49   #15
asq3108
Przyczajenie
 
Avatar asq3108
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 25
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Brakujący produkt to regenerująca maska z aktywatorem ciepła. Wygląda jak zwykła maska w saszetce i dodatkowo ma płyn, do stworzenia mikstury
__________________
asq3108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:51   #16
mon_soleil
Be Strong. ☑️
 
Avatar mon_soleil
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: PZ
Wiadomości: 46 759
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez asq3108 Pokaż wiadomość
Brakujący produkt to regenerująca maska z aktywatorem ciepła. Wygląda jak zwykła maska w saszetce i dodatkowo ma płyn, do stworzenia mikstury
oo to ciekawe no to mam nadzieję że dotrze, bo chętnie bym wypróbowała. Szkoda tylko że to tylko saszetka. No ale.. Dzięki
__________________
'Live a life you will remember. ◢◤

'.wiem co mam teraz robić.
oddychać dalej.
bo jutro znów wzejdzie słońce.
kto wie co przyniesie przypływ.'




mon_soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:07   #17
Anieg
Przyczajenie
 
Avatar Anieg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 15
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez mon_soleil Pokaż wiadomość
oo to ciekawe no to mam nadzieję że dotrze, bo chętnie bym wypróbowała. Szkoda tylko że to tylko saszetka. No ale.. Dzięki
Ja jeszcze nie dostałam-ale jestem strasznie ciekawa działania tej maski. Jutro mam w planie farbowanie-zobaczymy jak się spisze na moim świeżym blondzie...
__________________
Nie mogę przejmować się tym, co mówią inni, bo innych jest dużo,
i każdy mówi co innego...
Anieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:13   #18
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Własnie dostałam maskę - swoją drogą ciekawy dość innowacyjny produkt. Jestem bardzo ciekawa działania i efektu, próba nastapi dziś wieczorem
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:30   #19
emiltik
Raczkowanie
 
Avatar emiltik
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 70
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Dziewczyny !
Używałam już saszetki z maską i aktywatorem, akurat listonosz wpadł przed moją kąpielą Powiem, że spokojnie starczy jej na 2 głowy, skorzystała jeszcze moja bratowa ( nisko porowate włosy). No, jest to produkt ekspresowy, jednorazowy, więc śmiało niedługo wezmę się za recenzje. I powiem wam, jest najlepsza z całego zestawu Efekt jak po keratynowym prostowaniu włosów, duuuużo lepsza od odżywki ekspresowej, zresztą nie ma co się dziwić, bo za tą ilość jej regularna cena jest dość wysoka. A szampon i odżywkę jeszcze badam, sprawdzam, wypowiem się co najmniej po 5 myciach. Ale zapach mają genialny, to fakt, trzyma się cały dzień na włosach. Pamiętacie jeszcze starą wersję w granatowym opakowaniu (ale mam sentyment do poprzedniej szaty graficznej)? To był szał, ciekawe czy ta nowa ( w sumie już nie taka nowa) też będzie taka.
emiltik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 11:42   #20
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Szkoda, że tego nie przeznaczyli do testowania. Kusi mnie ta maska, chyba kupię w niedługim czasie .
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:45   #21
niuniek1506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

jak dodac baner do podpisu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baner.jpg (13,6 KB, 1 załadowań)
niuniek1506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 12:13   #22
22nika27
Rozeznanie
 
Avatar 22nika27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 733
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Ja też właśnie dostałam dzisiaj maskę z tym aplikatorem, jutro przetestuję, a wczoraj myłam włosy szamponem i odżywką i jestem póki co zadowolona
22nika27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 13:41   #23
requiem29
Wtajemniczenie
 
Avatar requiem29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 711
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Moje wrażenia po pierwszym użyciu :

* szampon - bez szału, włosy szorstkie w czasie mycia, pieni się średnio, pachnie ładnie, jest wydajny- mam włosy do linii pępka, po spłukaniu bardzo nieprzyjemne w dotyku, szorstkie,

* odżywka 2w1 - efekt delikatnych włosów, widoczny blask, miłe w dotyku, wygładzone

Któryś z kosmetyków (użyłam obu), prawdopodobnie odżywka BOGATA w silikony, potwornie obciążył moje włosy, bardzo nie lubię mieć włosów "ulizanych" a taki efekt uzyskałam. Dodatkowo dostałam łupieżu.
__________________
every moment is good to change everything..

Gram, bo lubię

https://www.instagram.com/req29/
requiem29
requiem29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 13:47   #24
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez requiem29 Pokaż wiadomość
Moje wrażenia po pierwszym użyciu :

* szampon - bez szału, włosy szorstkie w czasie mycia, pieni się średnio, pachnie ładnie, jest wydajny- mam włosy do linii pępka, po spłukaniu bardzo nieprzyjemne w dotyku, szorstkie,

* odżywka 2w1 - efekt delikatnych włosów, widoczny blask, miłe w dotyku, wygładzone

Któryś z kosmetyków (użyłam obu), prawdopodobnie odżywka BOGATA w silikony, potwornie obciążył moje włosy, bardzo nie lubię mieć włosów "ulizanych" a taki efekt uzyskałam. Dodatkowo dostałam łupieżu.
O kurczę, a moja skóra głowy jest bardzo wrażliwa i często się łuszczy gdy tylko nie przypasuje jej jakiś szampon (z odżywkami nie mam problemu, bo moje włosy je kochają), a ten z Dove właśnie zdecydowanie uznaję za bezpieczny, bo włoski po nim błyszczą i nie ma śladu łupieżu. No nie wiem, to pewnie kwestia typu włosów. Ja mam suche.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 14:12   #25
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Dołączam do testujących serię Intensive repair

Własnie w skrzynce znalazłam maskę z aktywatorem, więc jutro będzie test.

Obecnie jestem po dwukrotnym użyciu szamponu i odżywki - szampon nie powala na kolana, a odżywka z kolei fajnie wygładza i zmiękcza włoski, idealnie sie rozczesują - ale to w końcu niezła silikonowa bomba

Przez kilka lat ostatnich walczyłam o moje włoski za pomocą kosmetykó naturalnych mniej lub bardziej ( ziołowo, olejkowo, bez silokonów, bez sls i slses itp. itd.), ale niestety- jak były suche i marne, tak są nadal. Test Dove idealnie zgrał sie w czasie z planowaną zmianą pielęgnacji moich włosów - natura rady nie dała, może chemia se poradzi ??
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 14:52   #26
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

kurde a do mnie maska z aktywatorem ciepła nie doszła jeszcze
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 15:46   #27
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Hej . Ja również dostałam zestaw Intensive repair do testowania. Już jestem po pierwszym użyciu szamponu i odżywki. Generalnie podobają mi się mimo że nie lubię kosmetyków z silikonami w składzie (choć pamiętam że kiedyś granatową serię Dove uwielbiałam). Bardzo podoba mi się zapach i konsystencja obu kosmetyków. Włoski są wygładzone, ujarzmione, na razie nie zaobserwowałam żeby były za bardzo obciążone. Zobaczymy jak będą się spisywać w dalszych testach.

To dziewczyny mówicie, że jeszcze ma przyjść trzeci kosmetyk? To ten produkt: http://www.idoveyou.pl/pl/Produkty/p...se_Repair.aspx ?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 15:51   #28
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Hej . Ja również dostałam zestaw Intensive repair do testowania. Już jestem po pierwszym użyciu szamponu i odżywki. Generalnie podobają mi się mimo że nie lubię kosmetyków z silikonami w składzie (choć pamiętam że kiedyś granatową serię Dove uwielbiałam). Bardzo podoba mi się zapach i konsystencja obu kosmetyków. Włoski są wygładzone, ujarzmione, na razie nie zaobserwowałam żeby były za bardzo obciążone. Zobaczymy jak będą się spisywać w dalszych testach.

To dziewczyny mówicie, że jeszcze ma przyjść trzeci kosmetyk? To ten produkt: http://www.idoveyou.pl/pl/Produkty/p...se_Repair.aspx ?
Tak, ten do mnie przyszło zwykłym priorytetem, bez potwierdzenia odbioru, znalazłam w skrzynce
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 17:18   #29
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość

Przez kilka lat ostatnich walczyłam o moje włoski za pomocą kosmetykó naturalnych mniej lub bardziej ( ziołowo, olejkowo, bez silokonów, bez sls i slses itp. itd.), ale niestety- jak były suche i marne, tak są nadal. Test Dove idealnie zgrał sie w czasie z planowaną zmianą pielęgnacji moich włosów - natura rady nie dała, może chemia se poradzi ??
mam dokładnie te same przemyślenia
olejowałam jak szalona, rozmyślałam nad miksturami robionych odżywek, pilnowałam protein itp a tu suche tak czy siak
Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
To dziewczyny mówicie, że jeszcze ma przyjść trzeci kosmetyk? To ten produkt: http://www.idoveyou.pl/pl/Produkty/p...se_Repair.aspx ?
już nie jestem zdziwiona, ze tylko 1 saszetka. Fajna cena
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 17:20   #30
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

to to takie malutkie?
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-03 19:33:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.