Którą koszulę wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-16, 15:55   #1
lopuszanin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Question

Którą koszulę wybrać?


Zastanawiam się nad kupnem koszuli wybrałem 4. Co o nich sądzicie i którą wybrać?

http://www.fotoszok.pl/upload/add8b93d.png

http://www.fotoszok.pl/upload/64ecb837.png

http://www.fotoszok.pl/upload/4419cda6.png

http://www.fotoszok.pl/upload/eeadcc9c.png
lopuszanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:37   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Którą koszulę wybrać?

żadną.

żaden facet nie będzie wyglądał męsko w tych kolorach. krój też pozostawia wiele do życzenia - koszula to nie podkoszulek i nawet jeśli jest dopasowana, to nie powinna opinać ciała. obawiam się że każdy facet będzie w czymś takim wyglądał, jak gwiazda dyskoteki w remizie.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 22:37   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Którą koszulę wybrać?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
żadną.

żaden facet nie będzie wyglądał męsko w tych kolorach. krój też pozostawia wiele do życzenia - koszula to nie podkoszulek i nawet jeśli jest dopasowana, to nie powinna opinać ciała. obawiam się że każdy facet będzie w czymś takim wyglądał, jak gwiazda dyskoteki w remizie.
lol
nie wiedziałam, że np. czarny to niemęski kolor na koszulę w Twoich postach mimo ogólnie sensownego zamysłu zawsze znajdzie się jakaś taka perełka, że normalnie nie wiem czy śmiać się czy płakać

a swoją drogą - na manekinach te koszule faktycznie są paskudnie opięte no ale nie wiemy czy autor zamierza kupić o 3 rozmiary za małą (jak na manekinie) czy np. w swoim rozmiarze

a do autora - dobierz koszulę do swojego typu urody - bo co z tego, że Ci ktoś w ciemno doradzi jak Tobie dany kolor nie będzie pasował
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 08:51   #4
przemekkwiat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 38
Dot.: Którą koszulę wybrać?

tylko niebieska może się do czegoś przydać na dłużej
pytanie o skład (materiału) i cenę jest też istotne
przemekkwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 22:45   #5
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Którą koszulę wybrać?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
lol
nie wiedziałam, że np. czarny to niemęski kolor na koszulę w Twoich postach mimo ogólnie sensownego zamysłu zawsze znajdzie się jakaś taka perełka, że normalnie nie wiem czy śmiać się czy płakać
czarny jest owszem, bardzo męski, ale nie z czerwoną lamówką przy rękawkach, białą pod guzikiem, białym guzikiem i czarno-białym kołnierzykiem! fanką czarnych koszul nie jestem, zdecydowanie preferuję klasykę, ale przede wszystkim, nie znam faceta, który w czarnej koszuli nie wyglądałby jak bramkarz lub kelner z klubu (nawet jeśli nie jest mocniej zbudowany).
natomiast ta z podanego linka, z masą "gadżeciarskich" detali... tylko jedno skojarzenie mam - "czekając na sobotę"

perełki - no cóż, pozostaje mi się jedynie cieszyć, że cię rozbawiłam. argumenty ad personam pozostawmy może jednak dla siebie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-17 22:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.