silownia i odchudzanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-31, 12:31   #1
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Smile

silownia i odchudzanie


Od jutra zaczynam ćwiczyc na silowni, od tygodnia jestem na diecie i w domu sobie cwicze: brzuszki, gimnastyka. Jakie powinnam wykonywać ćwiczenia na silowni i jak dlugo,ile razy w tgodniu. Dodam ze kiedys juz chodzilam na silownie okolo 2 miesiecy, nie stosowalam zadnej diety i tylko przytylam , zrobily mi sie grube ramiona. Dlatego teraz pytam was jak mam cwiczyc?Doradzcie cos plissss
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 12:37   #2
miodzia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 157
Dot.: silownia i odchudzanie

ja na twoim miejscu bym zapytała trenera o program treningowy! ja zapytałam i mi moj trener(tzn. na tej silowni akurat wszystkich) ułozyl program treningowy też od jutra zaczynam chodzić na siłownie +aerobic wiec jestem z tobą mam nadzieje że dojdziemy do wymarzonej sylwetki BuśKa
miodzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 12:49   #3
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Dot.: silownia i odchudzanie

dzieki, i pewnie tak jutro zrobie!moze po kazdej wizycie w silowni bedziemy pisaly co zrobilysmy,a pozniej porównamy nasze osianiecia? Bedie nam razniej!ja jutro napisze jak mi poszlo!! Trzymam tez kciuki za ciebie!
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 12:58   #4
miodzia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 157
Dot.: silownia i odchudzanie

z chęcią ja jutro akurat mam aerobic wieczorkiem wiec jak wróce napiszę jak było! a na siłownie idę w czwartek tak na zmiane będę chodzić jednego dnia aerobic, drugiego siłownia
miodzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 13:30   #5
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Dot.: silownia i odchudzanie

Super! Moze razem bedzie nam łatwiej, bedziemy sie wspólnie mobilizowac ! Ja jutro ide na silownie, wiec pozniej zdam relacje! Buzka
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 15:13   #6
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: silownia i odchudzanie

Cytat:
Napisane przez gwiazdka1888
Super! Moze razem bedzie nam łatwiej, bedziemy sie wspólnie mobilizowac ! Ja jutro ide na silownie, wiec pozniej zdam relacje! Buzka

Hej dziewczyny) zapraszam Was na wątek: Co się robi na siłowni?

Może nam coś poradzicie, będziemy się razem wspierać i informować o efektach


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93893


POzdrawiam serdecznie
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 20:37   #7
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Dot.: silownia i odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Asiula1
Hej dziewczyny) zapraszam Was na wątek: Co się robi na siłowni?

Może nam coś poradzicie, będziemy się razem wspierać i informować o efektach


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93893


POzdrawiam serdecznie
Ja bardzo chętnie sie przyłącze. Ale niestety silownie zaczynam od poniedzialku, moja towarzyszka nie moze isc jutro, a ja sama nie pojde i musze czekac szkoda..szkoda..bo bardzo sie napalilam na jutrzejsze cwiczenia
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 09:38   #8
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: silownia i odchudzanie

ja sie pisze do tego wątku - przygarniecie mnie takze Rownież zaczełam ćwiczyc na siłce wiec moze i tutaj zagoszcze bo chyba w grupie razniej prawda i lepsza mobilizacja a tymczasem pozdrawiam i zycze dużo siłek i wytrwałosci
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 10:08   #9
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Dot.: silownia i odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Jessiczka
ja sie pisze do tego wątku - przygarniecie mnie takze Rownież zaczełam ćwiczyc na siłce wiec moze i tutaj zagoszcze bo chyba w grupie razniej prawda i lepsza mobilizacja a tymczasem pozdrawiam i zycze dużo siłek i wytrwałosci
oczywiscie ze cie przygrniemy pisz co robilas na silowni i jak ci idzie, razem bedzimy sie mobilizowac!!oczywiscie ze w grupie jest razniej!dlatego tu jestesmy, ja niestety cwiczenia n silowni zaczynam od poniedzialku
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 12:41   #10
miodzia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 157
Dot.: silownia i odchudzanie

gwiazdka1888 szkoda że dziś nie wyszło Ci z tą siłownią ja dziś ide, ale na aerobic zdam relacje wieczorkiem jak wrócę mam nadzieję ze trenerka nie da wycisku, bo kondycji ja takiej dobrej to nie mam, ale napewno się nie poddam i chciałam wam powiedzieć Kofane, że już od poniedziałku schudłam 1kg nawet troszeczke więcej no to dziewczęta.. mnie to nieźle mobilizuje walczmy o Sexi Ciałka PoZdrawiam
miodzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 13:22   #11
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Dot.: silownia i odchudzanie

Cytat:
Napisane przez miodzia9
gwiazdka1888 szkoda że dziś nie wyszło Ci z tą siłownią ja dziś ide, ale na aerobic zdam relacje wieczorkiem jak wrócę mam nadzieję ze trenerka nie da wycisku, bo kondycji ja takiej dobrej to nie mam, ale napewno się nie poddam i chciałam wam powiedzieć Kofane, że już od poniedziałku schudłam 1kg nawet troszeczke więcej no to dziewczęta.. mnie to nieźle mobilizuje walczmy o Sexi Ciałka PoZdrawiam
no szkoda ze nie wyszlo, gratuluje schudiecia. Ja tez sie pochwale: przez tydzien schudlam 2 kg! to mobilizuje mnie do dalszej walki o sexi cialko!
czekam na relacje z aerobicu
Pozdrawiam gorąco! Bużka
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 14:52   #12
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: silownia i odchudzanie

kochane dziekuje za przygarnięcie
Gwiazdka1888 szkoda że niebyłas na siłce ale nadrobisz napewno
a Tobie Miodzia9 jak i Tobie Gwiazdeczko gratuluje z sukcesów utraty tych kilogramków zbędnych a moze zdradzicie jak to dieta sprawia tak cudo efekty w tak szybkim czasie
Ja dzis sobie byłam na siłce poćwiczyłam i teraz mam relaksik a powiem wam jak moge że mój trening narazie oparty jest na ćwiczeniach całego ciałka.Najpier jak przychodze na rozgrzewke 15 minutek steperka dzis było nastepnie ogólny atlas w którym mieszczą się 8 elementów czyli na ręce 15 kilo po 15 powtórzen nastepnie nogi tyle samo jakis takich zwisów na wzmocnienie grzbietu potem na wzmocnienie umiesnienie moze raczej klatki piersiowej he i przechodze na wygibaski na twisterze brzuszki też po 15 na ręce ponownie jakies plus dwa dodatkowe z innego atlaska robiłam i to też po 15 powtórzen tez jakies na ręce z kazdego elementa i jak skończyłam to na steper dwie minutki i zas to samo i tak trzy serie miałam i na koniec 10 minutek steperka ufff dało mi to troszke w kośc - nio ale co sie nierobi dla piekniejszego ciałka prawda POZDRAWIAM SERDECZNIE
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 15:29   #13
miodzia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 157
Dot.: silownia i odchudzanie

jessiczka ja żadnej diety nie stosujępoprostu zdrowe odzywianie
jem 3posiłki dziennie(śniadanie, obiad, kolację) chociaż z kolacją to u mnie róznie bywa, wczoraj np. jej nie jadłam. Po 20 koniec jedzenia i staram się jak najwiecej wody pić
Moje śniadanie wygląda tak:
płatki fitness z mlekiem i otrębami do tego 3 kanapeczki z serkiem i jabłko +zielona herbata
Obiad: pierś z kurczaka podsmazona z ryzem +zielona herbata
Kolacja(jadłam ja tlyko raz, od tego jak zaczelam się zdrowo odzywiac): 3kanapeczki z serkiem +zielona herbata
P.S. czasami zjem mniej lub więcej. Tak jak już wspomniałam żadko bywa z kolacjami u mnie, bo wracam pozno do domu(po 20 więc już nie jjem) i jak wiem że kolacji nie jjem to zjem wiecje na obiad i sniadanie
miodzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 15:44   #14
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Dot.: silownia i odchudzanie

jessiczka widze troszke sie dzis pomeczylas na siłce, co do diety to tez zadnej nie stosuje,poprostu jem malo i zdrowo, zero tłuszczu hehe
na sniadanko grahamka z pomidorem,jajkim
na obiad troszke zupy takiej przed zbielniem, i troche gotowanego mieska np, skrzydelek z kurczaka, pozniej okolo 17-18 jem jogurt naturalny z platkami fitness. W midzyczasie jem jablko, mandarynki i dzis troszke rodznkow zjadlam

Ale fajnie ze sobie dzis pocwiczylas, ja dzis cwiczylam w domku,gimnastykowalam sie, zreszta jak codzinnie rano, i zrobilam 8 abs na brzuszek, wieczorem jeszcze joga.
POZDRAWIAM a kiedy teraz idzisz na silownie? ile razy tygodniu cwiczysz?
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 15:48   #15
Wikingos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
Dot.: silownia i odchudzanie

Ej a w ogóle to ja mam pytanie -niby chce cwiczyć ale kurde nie chce zeby mi sie zrobiły takie mięsnie jakie mają niektórzy:/ Chciałabym miec smukłe nóżki..AAle kurcze znowu chyba powinnam ćwiczyć, co?? W sumie rozciagam sie po ćwiczeniach...Ale no nie wiem, co radzicie? Jkaie rodje ćwiczen??
Wikingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:36   #16
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Dot.: silownia i odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Wikingos
Ej a w ogóle to ja mam pytanie -niby chce cwiczyć ale kurde nie chce zeby mi sie zrobiły takie mięsnie jakie mają niektórzy:/ Chciałabym miec smukłe nóżki..AAle kurcze znowu chyba powinnam ćwiczyć, co?? W sumie rozciagam sie po ćwiczeniach...Ale no nie wiem, co radzicie? Jkaie rodje ćwiczen??
Cwiczyc to powinnas na pewno na smukle nóżki, ja nie jestem ekspertem ale wydaje mi się ze powinnas cwiczyc tak 2 razy w tygodniu ,jesli na silowni to z malym obciążeniem, rowerek, steper np. W domku może 8abs legs.
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 09:02   #17
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: silownia i odchudzanie

Gwiazdka1988 nio poćwiczyłam sobie i też zrelaksowałam sie wczoraj a dzis mam wolne od siłki bo chodze 4 razy w tygodniu czyli co drugi dzien na siłce a wolne od niej to staram sie ćwiczyc w domeczku na steperku,twisterze oraz brzuszki a jak mam jeszcze ochote to jakies tam przysiady robie A co do waszego sposobu odżywiania to chyba tez zrobie tak znaczy juz sie ograniczam w jedzonku kojacji tez niejadam choc czasem mnie napada i musze walczyc ze soba ale to początki pewnie hehe Bo kobietki trener mi dał niby rozpiske co jesc ale jejku to jakas drastyczna dietka i niewiem własnie czy musze ją stosować by były jakies efekty czy poprosty jesli sama się będe ograniczać w jedzonku to też będa jakies rezultaty co ?? zreszta chyba Wy jesteście tego przykładam
pozdrawiam ćwiczące i na milutkiego dzineczka
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 10:45   #18
miodzia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 157
Dot.: silownia i odchudzanie

ale sie zdenerwowałam :/ dzisiaj będzie u mnie mała głodoweczka ;/ ..przytyłam, 0.3kg.. zawsze coś, ale przytyłam :/ miałam cały czas przynajmniej po 1g chudnąc! za to dziś jem mniej wczoraj byłam na aerobicu.. było naprawde bardzo fajnie pobrykałam sobie pobrykałam ze wzgledu ze byłam tam 1 raz na poczatku nie mogłam troszke układów załapac, były dość skomplikowane ale dałam sobie radę na szczescie dzis zakwasow nie mam niedlugo lecę na siłownie.. wiec pozniej zdam relacje co robiłam Buśka
miodzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 11:11   #19
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: silownia i odchudzanie

Miodzia9- ty kochaniutka sie az tak niedenerwuj to tylko taka drobinka moze to takie wahania jak są przeważnie rano a wieczorem wiec prosze sie niestresowac zapewne wkrotce one uciekna na zawsze
To fajnie że sobie pobrykałas i faktycznie początki są trudniejsze by załapac te kroczki wymahy itp. ale dasz sobie rade i czekamy na szczegoliki z siłeczki a co do tej Twoje głodóweczki to niewiem czy az taki to good pomysl przeciez masz isc zaraz na siłke i musisz miec siłe a nie głodna ..hmmmm
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 12:05   #20
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Dot.: silownia i odchudzanie

Miodzia9- nie ma sei czym denerwowac )0.3 kg to nie katastrofa tymbardziej ze mozlie są wahania wagi przy odchudzaniu. Wogóle to poiwnno sie ważyc raz na dwa tygodnie no moze raz na tydzien, wtedy dopiero mozna oceniac efekty.I nie rób głodówki bo spowolnisz metabolizm i bedzie jeszcze gorzej. Jedz zdrowo i rozsadnie!!

Dziewczyny a co myslicie o yodze? ja sobie cwicze codziennie wieczorem po 40 min i jest super, wycisza przed snem, swietnie rozciąga. Mi sie bardzo podoba, a i kalorie sie spala.

Dziś sie zmierzylam i jestem poprostu zaskoczona. 2 cm mniej w talii,biodrach, brzuszku, udzie i tyłeczku. Jupii!!! Ciesze sie bardzo i humorek mam az lepszy!
Tylko przeziebienie mnie dopadlo, gardlo troszke boli.
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 10:53   #21
miodzia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 157
Dot.: silownia i odchudzanie

może i macie rację gwiazdeczko mówisz że trzeba raz na 2 tygodnie się ważyć, a ja się ważę codziennie rano ..lubie widzieć rezultaty.. :P heh
a dziewczyny słuchajcie.. miałam zdać relacje z tej mojej siłowni
Byłam, ćwiczyłam, ćwiczyłam i ćwiczyłam! jejqq.. ale ja dzis mam zakwasy:P nie wiem jak na tym aerobicu dziś wytrzymam.. jak będzie trzeba robic jeszcze brzuszki, to chyba się popłacze.. najgorzej mnie bola mnieśnie brzucha :P
a co do ćwiczeń.. to na siłowni zajeły mi aż 2 godzinki.. ze względu że byłam tam 1 raz, i wogole 1 raz ćwiczę.. trener pokazał mi jak wykonywać ćwiczenia i czego będziemy się trzymać w najbliższym czasie cały czas stał obok mnie.. przez te 2 godzinki uff:P wycisku to mi dał
na sam poczatek miałam rozgrzeweczkę 20minut (w tym-rowerek, skakanka, taki przyzad jakby narty, no i hmm.. jakby to nazwać też coś takiego jak by te narty tylko że to do dołu się robiło, ..nieznam jeszcze nazw tych przyządów, więc będzie cięzko mi to określić i nazwac jak narazie)
potem miałam ćwiczenia z ciężarkami (jak narazie dał mi 1kg. na jedną rękę) potem zabrał mnie na takie przyządy, hmm.. no nie wiem jak mam je nazwac:P postaram się zapamietać na natępnych zajęciach
potem znowu cięzarki i znowu przyzady, potem ciężarki i znowu przyzady, brzuszki i to co robiłam na rozgrzewce..
troche tego było, ale ćwiczeń było na każdą część ciała jak mój trener to nazwał.. trening obiegowy .. nie wiem co miał na myśli heh
ale wierze że zrobi ze mna niezłą laskę po miesiącu ćwiczen, koniecznie załącze moje zdjęcia
BuZiakii i 3mam za nas kciuki abysmy osiągiągneły wymarzone rezultaty
miodzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:56   #22
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: silownia i odchudzanie

miodzia9 super ,ze opisałaś cały trening ja też po pierwszym razie umierałam, teraz juz jest ok najgorsza dla mnie jest ilość powtórzeń, w kazdej serii powinno się ich zrobić przynajmniej 20 ,,, ufff na razie jest cięzko ale mam nadzieje ,ze będzie widać efekty
pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 15:16   #23
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: silownia i odchudzanie

Miodzia9 nio to niezle niezle wzioł sie za Ciebie ten trenerek i dobrze..hihi zreszta fajnie że wytrwałas a dzis jak pedzisz na aerobiczek to trzymam kciuczki ze dasz rade zreszta jak cosik było by nie taak to zacisnij ząbki i dawaj dalej bo to dla pieknego ciałka
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 16:59   #24
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Smile Dot.: silownia i odchudzanie

Oj Dziewczynki ale was morduja ci trenerzy! ale to bardzo dobrze , wieksza motywacja! Fajnie ze mozmy tu razem sie wspierac, bo to naprawde wazne.Ja od poniedzialku tez ostro zaczynam cwiczyc .Juz nie moge sie doczekac.Bo w domku to troszke ciezko sie zmobilizowac, ale daje radę. Codzinnie cos cwicze, najczesciej wieczorem bo wtedy mam czas.Jutro nie pocwicze bo wyjezdzam do szkoly na weekend, wiec mnie nie bedzie. Bede musiala opanowac wielki głód jaki mnie dopada na wykladach

Trzymam za was kciuki!!!

BUZIACZKI!!!
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 17:29   #25
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Smile Dot.: silownia i odchudzanie

Hej co sie z wami dzieje?? nic nie piszecie.nie cwiczycie juz??

Ja bylam dzis na silowni, cwiczylam 1,5 godzinki. Ale bylo fajnie.
Czuje sie duzo lepiej, zdrowiej, szczuplej

A o o co dzis robilam:

wyciskanie nogami na suwnicy skośnej

wyprosty tułowia na specjalnej maszynie

podciąganie na drążku do klatki piersiowej, drążek trzymamy szerokim nachwytem

butterfly - przywodzenie wyprostowanych ramion

skręty bioder stojąc na twisterze

skręty bioder siedząc na twisterze

prostowanie podudzi siedząc

uginanie podudzi leżąc

przywodzenie ud siedząc

odwodzenie ud siedząc

siedząc przodem do wyciągu górnego - ściąganie drążka do klatki piersiowej stosując szeroki chwyt neutralny

siedząc przodem do wyciągu górnego - ściąganie drążka do karku stosując szeroki chwyt neutralny
I jeszcze steperek 10 min
Kazde cwiczenie 3 serie po 10 powtórzen. Narazie malo ale bede ziekszac ilosc poworzen.A ijeszcze brzuszki robilam i takie cwiczenie na tyleczek.

A wam jak ida cwiczonka???
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 17:51   #26
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: silownia i odchudzanie

gwiazdka1888 niezle widze dałas czadu
eee a wogole zapisywałas na czym ćwiczyłas jakies te nazwy takie dziwaczne hehe fajowo że Ci minelo milutko Ja niebyłam na siłce z powodu bólów miesiaczkowych i jeszcze od jutra praca do pózna wiec niewiem jak to pogodze ale w domku ćwicze na steperze twisterze i czasem te brzuchu robie wiec jakos to sie kula ale ten okres mnie osłabia i nic mi sie niechce bleee pomocy
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 19:47   #27
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: silownia i odchudzanie

gwiazdka1888 - teraz jest watek 'kto dziś ćwiczył i co?'
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 20:51   #28
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Dot.: silownia i odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Jessiczka
gwiazdka1888 niezle widze dałas czadu
eee a wogole zapisywałas na czym ćwiczyłas jakies te nazwy takie dziwaczne hehe fajowo że Ci minelo milutko Ja niebyłam na siłce z powodu bólów miesiaczkowych i jeszcze od jutra praca do pózna wiec niewiem jak to pogodze ale w domku ćwicze na steperze twisterze i czasem te brzuchu robie wiec jakos to sie kula ale ten okres mnie osłabia i nic mi sie niechce bleee pomocy

poprostu pamietam co cwiczylam a nazwy wzielam ze stronki o kulurystyce Ja tez mam teraz okres ale jak cwicze to mniej mnie boli w niczym mi on nie przeskadza.jak pocwicze to lepiej sie czuje.
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 20:52   #29
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Dot.: silownia i odchudzanie

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
gwiazdka1888 - teraz jest watek 'kto dziś ćwiczył i co?'
wiem ale umowilysmy sie z dziewczynami ze bedziemy tu dzielic sie wrazeniami z silowni
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 02:11   #30
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: silownia i odchudzanie

Hey
Czy mozna przylaczyc sie do wątku?
ja zaczelam cwiczenia i dietke 1 lutego. (no moze 3 dni wczesniej) i chodze narazie tylko na silownie ale duzoczasu robie tam cwiczenia aerobowe (bierznia itp) Moze bedziemy razem sie mobilizowac jak zaczelysmy mniej wiecej w tym samym czasie.
Na poczatek propnuje podanie wymiarow.A kolejne mierzenie niech bedzie 1 i 15 kazdego miesiaca czyli co 2 tygodnie.(czyli nastepne 1 marca) Mysle ze to bedzie motywujace

To na poczatek moje wymiarki:
Wzrost: 167 cm
Waga: 71 kg (a bylo 72,5)
Talia (najszczuplejsze miejsce):79 cm (a bylo 83 2 tygodnie temu
Udo: w najrubszym miejscu: 61 cm
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.