Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-06-04, 16:10   #2611
mala gadula
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NIEMCY
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Opalamy siê!!!!

a co polecicie na szybkie opalanie tylko b³agam ¿adnych samoopalaczy nie znosze tego smrodku po nich a mia³am ich z miliony poza tym strasznie zapychaja mi pory. jak znacie jakie¶ p³yniki lub kremiki na szybka opalenizne ale szybsz± dziêki s³oncu.
mala gadula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-04, 19:11   #2612
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomo¶ci: 21 441
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam ten samoopalacz ale nie w sprayu tylko w tubce. W sprayu nie widzia³am w Rossmanie ale my¶le , ¿e to niema wiêkszego znaczenia w jakim opakowaniu jest. Kosztuje grosze a jest ¶wietny - skóra br±zowa, nie pomaranczowa, ¿adnych smug na twarzy Zamierzam dokupiæ z tej samej serii balsam do cia³a br±zuj±cy.
Ja mia³am ten w tubce. Jest bardzo dobry, pozytywne zaskoczenie. Zero smug Tylko kolor móg³by byæ bardziej br±zowy, mniej ¿ó³ty......
Linka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-07, 07:11   #2613
Kseniya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 10
Uczulenie na kremy br±zuj±ce

W trakcie drugiego opakowania br±zuj±cego balsamu Nivea pojawi³ sie mocny ¶wi±d i zaczerwienienia. Po odstawieniu uspokoi³o siê ale musia³am sie pomêczyæ..Testowa³am potem kilka innych br±zuj±cych z tej samej pó³ki (Garnier, Dax chyba..) - reakcja taka sama.

Zastanawiam siê, jaki sk³adnik mo¿e mnie uczulaæ? Porad¼cie proszê, czy kremy br±zuj±ce/samoopalacze z apteki ró¿ni± siê w tym zakresie i s± niealergenne? Zreszt±, jak uda mi siê wyrózniæ ten sk³adnik, na który mam uczulenie, bêdê szperaæ w aptece i szukaæ kremu, który go nie zawiera.

Mam wielk± nadziejê, ¿e uda mi siê wróciæ do br±zuj±cych, poniewa¿ solarium sie nie u¶miecha ani siê nie op³aca - przede wszystkim szkoda skóry, a mam j± bardzo jasn±, i na lato chcia³oby siê troszkê "opaliæ"
Kseniya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-07, 11:54   #2614
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 11 972
GG do Hexxana Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Hexxana
Dot.: Uczulenie na kremy br±zuj±ce

Cytat:
Napisane przez Kseniya Poka¿ wiadomo¶æ
W trakcie drugiego opakowania br±zuj±cego balsamu Nivea pojawi³ sie mocny ¶wi±d i zaczerwienienia. Po odstawieniu uspokoi³o siê ale musia³am sie pomêczyæ..Testowa³am potem kilka innych br±zuj±cych z tej samej pó³ki (Garnier, Dax chyba..) - reakcja taka sama.

Zastanawiam siê, jaki sk³adnik mo¿e mnie uczulaæ? Porad¼cie proszê, czy kremy br±zuj±ce/samoopalacze z apteki ró¿ni± siê w tym zakresie i s± niealergenne? Zreszt±, jak uda mi siê wyrózniæ ten sk³adnik, na który mam uczulenie, bêdê szperaæ w aptece i szukaæ kremu, który go nie zawiera.

Mam wielk± nadziejê, ¿e uda mi siê wróciæ do br±zuj±cych, poniewa¿ solarium sie nie u¶miecha ani siê nie op³aca - przede wszystkim szkoda skóry, a mam j± bardzo jasn±, i na lato chcia³oby siê troszkê "opaliæ"
Trzeba przeanalizowac sklady,zobaczyc jak one mniej wiecej sa podobne i co najczesciej sie powtarza.
Apteka nie gwarantuje,ze dermokosmetyk bedzie 100% bezpieczny bo takze czesto potrafia podraznic,uczulic czy pozapychac

Uzywalas tylko tego balsamu?nic innego?w jakim miejscu pojawialo sie swedzenie?bylo w formie wysypki czy miejscowego uczulenia ?
__________________
Hexxana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-07, 18:43   #2615
Kseniya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Uczulenie na kremy br±zuj±ce

Ca³e cia³o...niestety..poniewa ¿ nie od razu zrozumia³am, o co chodzi - myslalam, ze co¶ jest nie tak z wod±.. Odstgawi³am br±zuj±cy - po kilku dniach objawy ust±pily. Wszystkie pozosta³e kosmetyki, które u¿ywa³am, u¿ywam nadal - ¿adnych problemów. Ogólnie moja skóra jest bardzo wytrwa³a i nigdy nie mia³am ¿adnych alergii na kosmetyki. Jednak z samoopalaczem nie uda³o sie..
Kseniya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-08, 15:55   #2616
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 449
Dot.: Uczulenie na kremy br±zuj±ce

Dzieki Behemot, sklad sprayu jest prostszy. Czy ktokolwiek, gdziekolwiek widzial teraz ten samoopalacz sunozon w sprayu w rossmannie? Moze go wycofali, albo co.
meredith85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-15, 22:28   #2617
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Kusi mnie ten Sun Ozon, alle do tej pory uzywa³am tylko Dove Summer Glow, ktory jest bardzo dobry i boje sie przykrej niespodzianki gdy go zdradze
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 22:55   #2618
MadameButterfly6
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/£ód¼
Wiadomo¶ci: 2 989
Dot.: Opalamy siê!!!!

Sluchajcie, mam taki problem.... Zawsze gdy opale buzie to jak wiadomo i jak jest u wszystkich buzia sie wygladza i wyglada ladnie, lecz pozniej tradzik pojawia sie ze zwiekszona sila... O tym tez wszyscy wiedza.... Sa jakies sposoby by zapobiec temu nawrotowi pryszczy po opalaniu??? Trzeba nawilzac skore, ale niektore kremy silnie nawilzajace mnie zapychaja, a niektore nie dostatecznie nawilzaja... Wiem, najlepiej cery tradzikowej nie opalac, zazwyczaj stosuje filtr 50+ by nie opalic twarzy, teraz jednak nie mialam mozliwosci zastosowac filtra. Co zrobic by uniknac wysypu pryszczy w niedlugim czasie? Moja buzia jak narazie jest mocno czerwona, smaruje ja balsamem z pantenolem i wapniem i czasem sudocremem. Pomozcie

Edytowane przez MadameButterfly6
Czas edycji: 2009-06-15 o 22:58
MadameButterfly6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-18, 10:46   #2619
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Opalamy siê!!!!

witam ponownie
juz kiedys sie tutaj udzielalam, ale to bylo bardzo dawno temu.
Wczesniej zachwalalam krem do buzi stopniowo opalajacy dove summer glow.. byl wygodny, calkiem niezly kolor wychodzil..ale zaczal mnie zapychac. Po jego uzyciu mialam wysyp malych (badz tez wiekszych) niespodzianek na buzi.
Teraz uzywam tego z oriflame i o dziwo poki co jest wszystko w porzadku.

Zaczelam tez uzywac tego niedrogiego stopniowo opalajacego balsamu z oriflame.. satine radiance(?). Wczoraj go 1 raz testowalam - a wiec wybralam nogi, co by mozna je zakryc jakby test wyszedl negatywnie
Nogi leciutko ozlocone-zbrazowione ale bardzo malusko (jednak juz nie sa takie biale jak wczesniej!) Nie zauwazylam na nogach zadnych plam czy nierownosci. Drobinki rzeczywiscie ma fajne Zapachu nie wyczulam zadnego, szybko sie wchlonal.. skora byla taka gladko-sliska a nie klejaca.
Jedyny minus to stopy ale to poprostu ja nie umiem ich smarowac.. bo jednak palce mam ciut ciemniejsze.. stopy gdzieniegdzie zbrazowione gzieniegdzie biale ;p eh.. bede musiala cwiczyc nakladanie balsamu na stopy.

Jutro robie generalna probe calego ciala.. az sie boje :P
__________________

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2009-06-18 o 10:48
nadia07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-18, 12:28   #2620
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Mo¿e sie skusze na wyprobowanie oriflame'a, bo efekty po dove jakos przesta³y mi ostatnio odpowiadac, zacze³am zauwazac ca³kiem spory ¿ó³ty odcien w opaleni¼nie. Do tego summer glow niestety stosowany dluzej ni¿ 2 dni z rzedu zapycha.
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-20, 10:37   #2621
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Opalamy siê!!!!

kurcze, nie umiem sie rownomiernie wysmarowac
nogi, pupa, brzuch, plecy, dekolt nawet ciut szyja - wychodza w porzadku..
ale stopy, i rece(cale) - eh.. no nie umiem rownomiernie (i to balsamow z dodatkiem a nie samoopalaczy) rozsmarowac
ide przeszukac watek, moze znajde jakis sposob
__________________
nadia07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 12:21   #2622
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez nadia07 Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze, nie umiem sie rownomiernie wysmarowac
nogi, pupa, brzuch, plecy, dekolt nawet ciut szyja - wychodza w porzadku..
ale stopy, i rece(cale) - eh.. no nie umiem rownomiernie (i to balsamow z dodatkiem a nie samoopalaczy) rozsmarowac
ide przeszukac watek, moze znajde jakis sposob
Ktos pisa³ w innym watku, ze dodaje ¿elu hialuronowego z BU do br±zyj±cych ¿eby nie tworzy³y smug
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-21, 22:15   #2623
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 298
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja mam problem tylko z twarz±, bo na nia stosuje wysokie filtry.


Wszytskie samoopalacze ktore do tej pory przetestowalam dawa³y za ¿ó³ty efekt, sun ozon z rosmanna takze. Co moge jeszcze wyprobowac, by uzyskaæ czy¶ciutki br±zik

wolalabym samoopalacz od kremy brazujacego, bo codziennie stosowanie takiego balsamu moze zapychac (tak wynika z tego co piszecie )
__________________
Dziewczyny, bardzo proszê o wype³nienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku us³ug dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziêkowania dla dwóch z Was oferujê bezp³atne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-22, 16:16   #2624
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam problem tylko z twarz±, bo na nia stosuje wysokie filtry.


Wszytskie samoopalacze ktore do tej pory przetestowalam dawa³y za ¿ó³ty efekt, sun ozon z rosmanna takze. Co moge jeszcze wyprobowac, by uzyskaæ czy¶ciutki br±zik

wolalabym samoopalacz od kremy brazujacego, bo codziennie stosowanie takiego balsamu moze zapychac (tak wynika z tego co piszecie )
tez mam problem z ta dysproporcja miedzy twarza a cia³em.. Uzywam na twarz najwyzszeych filtrow, jakkikolwiek uzyskany kremikiem kolor szybko schodzi z uwagi na rozjasniajacce wlasciwosci flavo i zluszczanie BHA... No i ryjek najs³abiej ³apie wszelkie samoopalacze . Jedna, wielka , chyba nie ma na to rady...
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-27, 21:09   #2625
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Opalamy siê!!!!

Witam
Ja niedawno kupi³am sobie ten samoopalacz z Rossmanna - Sun ozon. Wersjê do cia³a dla ¶redniej i ciemnej karnacji. Niestety nie by³o do jasnej
Mój T¯ ju¿ nie móg³ powstrzymaæ ciekawo¶ci i teraz ma br±zow± 1 ³ydkê
Ja bêdê testowaæ dzi¶ na ca³ych dwóch nogach
Czytam ten w±tek od jakiego¶ czasu, ale wci±¿ mam pytania techniczne:
Jak wy nak³adacie takie samoopalacze? Go³ymi rêkami, przez rêkawiczkê, wacikiem, czy jako¶ jeszcze inaczej I je¶li go³± rêk±, to nie macie pó¼niej problemu ze zbyt mocno opalon± d³oni±?
No i zastanawiam siê, czy da siê zrobiæ tak, by nie by³o na skórze takiego odciêtego miejsca tam gdzie ju¿ siê nie smaruje? Tam na nogach, to i tak siê zgubi pod ubraniem, ale jakbym pó¼niej chcia³a wysmarowaæ dekolt, to ta granica miêdzy nim, a szyj±, czy te¿ szyj± a twarz± nie powinna byæ tak wyra¼na jak na nodze mojego T¯ (zdj)


Zastanawiam siê te¿ nad zrobieniem wcze¶niej peelingu, tylko czy zaraz po nim mogê dawaæ ten samoopalacz, czy lepiej odczekaæ 1 dzieñ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg noname.jpg (16,1 KB, 109 za³adowañ)
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-28, 11:40   #2626
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 298
Dot.: Opalamy siê!!!!

Najlepiej nak³adaæ rêkami, tylko trzeba czêsto chodziæ do ³azienki i zmywaæ rêce dok³±dnie myd³em. My¶lê ¿e w Twoim przypadku jak smarujesz nogi, to w trakcie smarowania raz powinna¶ umyæ rêce i to dok³adnie. Oczywiscie po smarowaniu takze.
I to nie problem z za mocno opalonym dlonmi, bo ogolnie wewnetrzna czesc dloni sie nie opala, wiec jak sie zabarwi to wyglada to bardzo glupio...trzeba uwazac


Co do granicy mysle ¿e mo¿na sobie stopniowac, przy granicy dawac mniejsza ilosc samoopalacza i rozcierac

Peeling - jak najbardziej wskazany, mozna odrazu po peelingu nakladac samoopalacz, mozesz takze dzien po to nie robi roznicy
(ja bym na Twoim miejscu odrazu na nogi nie aplikowala bo w razie gdyby kolor nie byl taki jak oczekujesz to musialabys tydzien czasu nogi chowac ja zawsze samoopalacze proboje na brzuchu, teraz juz ich nie uzywam bo daja bardzo brzydkie efekty....)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszê o wype³nienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku us³ug dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziêkowania dla dwóch z Was oferujê bezp³atne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-28, 21:21   #2627
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja na razie zrobi³am próbê na po¶ladku, ale chyba za ma³o tego da³am, bo wcale nie widaæ ró¿nicy
A teraz jest pogoda sprzyjaj±ca test± na nogach, bo i tak jest zbyt zimno, by je wystawiæ spod cieplutkich spodni Przy okazji potrenujê sobie równomierne smarowanie
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-29, 09:42   #2628
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Opalamy siê!!!!

oki, wczoraj wieczorem wysmarowa³am swoje nó¿ki, a dzi¶ rano ba³am siê wyj¶æ spod ko³dry

ale kolorek jest ok, bardzo naturalny, nie ma w sobie nic z ¿ó³ci, czy pomarañczy Wygl±da tak jakby mnie lekko s³oneczko z³apa³o (chocia¿ ja mam tak± karnacjê, ¿e mocniej i tak mnie nie ³apie )
Nogi "opali³y" mi siê równomiernie, na pupie tak fajnie roztar³am ten balsam, ¿e wcale nie widaæ granicy miêdzy opaleniem a nieopaleniem

Tylko stopy mi nie wysz³y - teraz wygl±da³y jakby by³y brudne tzn po³owa stopy i piêta ok, ale przed palcami mam bia³± plamê, a za to kostki takie ciemne, ¿e prawie czarne
Ale wymy¶li³am patent na tak± przypad³o¶æ: natar³am te kostki kawa³kiem cytryny i kolor pu¶ci³ Nie do koñca, ale teraz jest o niebo lepiej ni¿ wcze¶niej

Tylko nie próbujcie tego na ca³ym ciele, bo ja mia³am na ³ydce tak± 1 ciemniejsz± plamkê. Na pocz±tku my¶la³am, ¿e co¶ mi chlapnê³o (chocia¿ nie wiem jakim cudem) Natar³am to cytryn± i teraz mam czerwon± plamkê z bia³± obwódk± - plamka okaza³a siê pami±tk± po komarze


No i teraz to ¿al mi by³o wciskaæ siê w spodnie... ju¿ nie m0ogê doczekaæ siê cieplejszych dni

No i pytanko:
Próbowa³y¶cie same smarowaæ siê samoopalaczem na plecach? Da siê to zrobiæ równomiernie, czy bez pomocy nie da siê obej¶æ?
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-30, 00:41   #2629
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja zauwazylam, ze dove, ktry zawsze dzia³al bardzo fajnie popsu³ siê Nawet wersja do ciemniejszej karnajci daje s³aby efekt i zo³tawy. Ale z tego co s³yszalam holiday skin jest dopiero koszmarem Wiec juz nie wiadomo co tu wybrac...
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 05:00   #2630
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 239
Dot.: Opalamy siê!!!!

A mia³a która¶ z Was krem nawil¿aj±co-br±zuj±cy Rival de Loop Hydro? Nie ma go w KWC, to chyba nówka, dwa odcienie, cena w promocji 5,99 z³

Jest tutaj: http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...1&prId=28024#1
marcheweczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-01, 08:56   #2631
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Opalamy siê!!!!

kasia083 a powiedz mi czy ten samoopalacz z Rossmana Sun Ozon bardzo pomaranczowy jest tez sie przyczajam na niego bo balsam po opalaniu jest super
__________________
Mi³o¶æ to g³upota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-01, 19:32   #2632
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez 6paula9 Poka¿ wiadomo¶æ
kasia083 a powiedz mi czy ten samoopalacz z Rossmana Sun Ozon bardzo pomaranczowy jest tez sie przyczajam na niego bo balsam po opalaniu jest super
na mnie nie jest, a chwyci³ mnie bardzo delikatnie (na razie raz sie nim posmarowa³am). Ale mój T¯ posmarowa³ sobie nim nogê i na nim jest on ju¿ trochê pomarañczawy (mo¿liwe, ¿e do¶æ du¿o sobie go posmarowa³). Ja jestem jak na razie zadowolona
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-01, 19:35   #2633
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kasia083 Poka¿ wiadomo¶æ
na mnie nie jest, a chwyci³ mnie bardzo delikatnie (na razie raz sie nim posmarowa³am). Ale mój T¯ posmarowa³ sobie nim nogê i na nim jest on ju¿ trochê pomarañczawy (mo¿liwe, ¿e do¶æ du¿o sobie go posmarowa³). Ja jestem jak na razie zadowolona
masz wersje do jasnej, czy ciemnej karnacji ? Mleckzo czy spray? Ja mysle ze na pierwszy raz dodam sobie zelu HA na wypadek gdyby na mnie chcial zrobic smugi ten balsam
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-01, 19:53   #2634
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Opalamy siê!!!!

wziê³am wersjê do ciemnej i normalnej karnacji ( nie stety nie by³o do mojej bardzo jasnej). Balsam do cia³a. Posmarowa³am tylko nogi i smugi mi sie nie porobi³y, tylko stopy przy palcach tak nie fajnie mi siê zrobi³y. Ale przetar³am te ciemniejsze plamki cytryn± i w miarê siê wyrówna³o. Na stêpnym razem na³o¿ê ten balsam tylko do kostek i ni¿ej rozetre nie dok³adaj±c (tak jak robi³am przy po¶ladkach). Mo¿e bedzie dobrze
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-01, 19:56   #2635
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kasia083 Poka¿ wiadomo¶æ
wziê³am wersjê do ciemnej i normalnej karnacji ( nie stety nie by³o do mojej bardzo jasnej). Balsam do cia³a. Posmarowa³am tylko nogi i smugi mi sie nie porobi³y, tylko stopy przy palcach tak nie fajnie mi siê zrobi³y. Ale przetar³am te ciemniejsze plamki cytryn± i w miarê siê wyrówna³o. Na stêpnym razem na³o¿ê ten balsam tylko do kostek i ni¿ej rozetre nie dok³adaj±c (tak jak robi³am przy po¶ladkach). Mo¿e bedzie dobrze
W tkaim razie te¿ sie pokusze o wersje ciemniejsza kiedys sie bardzo ba³am dove'a do ciemnej i bra³am ca³y czas do jasnej. A okazalo sie, ze ciemny krzywdy nie zrobi³, co wiecej - daje fajniejszy efekt. Ale chetnie bym sprobowa³a, czy poradzi sobie jeszcze lepiej. Nie korzystam z solarium, unikam s³onca... i to dla mnie jedyna droga zeby nie wygladac jak truposz

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-07-01 o 19:57
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-01, 20:51   #2636
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Opalamy siê!!!!

kurcze mnie tez korci ten do ciemnej ale boje sie pomaranczki a na dodatek w moim rossmanie niema ani jednej sztuki ja tez zaryzykuje a co mi tam najwyzej bede sie w pracy ukrywac
__________________
Mi³o¶æ to g³upota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-02, 01:28   #2637
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez 6paula9 Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze mnie tez korci ten do ciemnej ale boje sie pomaranczki a na dodatek w moim rossmanie niema ani jednej sztuki ja tez zaryzykuje a co mi tam najwyzej bede sie w pracy ukrywac
Tez zaryzykuje jak dorwe
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18702
To ten? Czym sie rozni opakowanie wersji do ciemnej od tego do jasnej ?
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-02, 08:32   #2638
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 703
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ten Sun Ozon cenowo wychodzi jak Johnson & Johnson. 200 ml za oko³o 10 z³, a 400 ml Johnson kosztuje 19,99. J&J by³ idealny tylko ¶mierdzia³ jak to samoopalacz a nad rossmanowskim zastanawia³abym siê tylko ze wzglêdu na cenê... wiêc nastêpnym razem w sprawdzony J&J zainwestuje.
Behemoth666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-02, 08:43   #2639
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja u¿ywa³am J&J bo moja Mama stosuje te wszystkie balsamy br±zuj±ce i niestety pomarañczowy odcieñ wychodzi³ bez wzglêdu na to czy na³o¿y³am malutko
z dovem niestety podobnie!!!
__________________
Mi³o¶æ to g³upota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-02, 13:30   #2640
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez 6paula9 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja u¿ywa³am J&J bo moja Mama stosuje te wszystkie balsamy br±zuj±ce i niestety pomarañczowy odcieñ wychodzi³ bez wzglêdu na to czy na³o¿y³am malutko
z dovem niestety podobnie!!!
U mnie, ze wszystkich zdecydownaie najlepiej sprawdzil sie dove do tej pory. Ale moze idea³ w takim razie nie istnieje
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.