Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 19:21   #2641
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez katsue Pokaż wiadomość
śliczny dzienny makijaż a masz jakąś fotkę z makijażem wykonanym z koleji trójeczką 309 ? bo ten jasny turkusowo-niebiesko-zielony mnie intryguje
dziękuje Niestety nie mam, ale postaram się zmalować za jakiś czas To jest raczej oliwkowa zieleń niż turkusowa jeśli na pewno mówisz o 309
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 11:50   #2642
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Makijaż oka wykonany trójeczką nr 308 dla Sweet Jelly i Nynka87 Obiecałam więc wklejam Całe oczko pomalowane tylko tym cieniem Mam nadzieje, że dokładnie widać
Mam już tyle brązów... ale chyba i na ten MUSZĘ się skusić Piękny, cudny w ogóle kosmos
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 11:47   #2643
Madziulek_91
Raczkowanie
 
Avatar Madziulek_91
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 384
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Dziękuję wszystkim Kochanym Wizażankom, które wypowiedziały się na temat trójeczek Dzięki Wam w mojej kosmetyczce zawitają nowe cienie Co ja bym bez Was zrobiła
Madziulek_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 13:36   #2644
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

przydalaby sie nowa limitowanka...
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 17:08   #2645
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
przydalaby sie nowa limitowanka...
Zgadzam się
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 00:08   #2646
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Moniś czarny mat jest świetny!!
Kupiłam, wypróbowałam i jestem zachwycona!! Chyba skuszę się jeszcze na kilka matów bo w sumie matowych cieni mam bardzo malutko, polecasz któreś kolorki szczególnie?
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 11:17   #2647
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Mam już tyle brązów... ale chyba i na ten MUSZĘ się skusić Piękny, cudny w ogóle kosmos
hehe kochana skuś się, skuś, jest cudny

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Moniś czarny mat jest świetny!!
Kupiłam, wypróbowałam i jestem zachwycona!! Chyba skuszę się jeszcze na kilka matów bo w sumie matowych cieni mam bardzo malutko, polecasz któreś kolorki szczególnie?
kochana ciesze się, że jesteś zadowolona!! Z matów polecam wszystkie, są piękne! Najbardziej lubię brązy, szarość, granatowy, beżowy i biały
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 21:05   #2648
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
kochana ciesze się, że jesteś zadowolona!! Z matów polecam wszystkie, są piękne! Najbardziej lubię brązy, szarość, granatowy, beżowy i biały
Byłam dziś w Naturze w celu obejrzenia matów ale coś nie mogłam sobie nic znaleźć... W szarościach mi nie do twarzy, granat mam a reszta wszystko jaśniutkie kolorki. Jedyne co to nad brązami się zastanawiałam i może kupię.

Za to zakupiłam sobie Pearl Touch fioletowy nr 107 bo zachwycił mnie jego kolor, zastanawiałam się jeszcze nad dwoma innymi kolorkami z tej serii: różowym (piękny kolor) nr 106 ale wydawało mi się, że są w nim jakieś duże drobinki brokatu i turkusowym niebieskim nr 110 ale nie wiedziałam czy będzie do mnie pasował ... Możesz coś więcej o nich powiedzieć Moniś, zwracam się jak amatorka do ekspertki.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 13:51   #2649
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Naturze w celu obejrzenia matów ale coś nie mogłam sobie nic znaleźć... W szarościach mi nie do twarzy, granat mam a reszta wszystko jaśniutkie kolorki. Jedyne co to nad brązami się zastanawiałam i może kupię.

Za to zakupiłam sobie Pearl Touch fioletowy nr 107 bo zachwycił mnie jego kolor, zastanawiałam się jeszcze nad dwoma innymi kolorkami z tej serii: różowym (piękny kolor) nr 106 ale wydawało mi się, że są w nim jakieś duże drobinki brokatu i turkusowym niebieskim nr 110 ale nie wiedziałam czy będzie do mnie pasował ... Możesz coś więcej o nich powiedzieć Moniś, zwracam się jak amatorka do ekspertki.

kochana jesteś przemiła! Ja ekspertką Jest mi niezmiernie miło, że pytasz mnie o zdanie, to dla mnie wyróżnienie Ten fiolet jest piękny masz rację kolor 106 różowy ma srebrne drobinki ale one są maleńkie i takie urocze, nie osypują się w trakcie dnia kolor 110 jest również przepiękny! Do Twoich ciemnych oczu oba będą idealne!
Dołączam zdjęcia cieni w opakowaniu jak i na dłoni Mam nadzieje, że pomocne
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 19:34   #2650
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
kochana jesteś przemiła! Ja ekspertką Jest mi niezmiernie miło, że pytasz mnie o zdanie, to dla mnie wyróżnienie Ten fiolet jest piękny masz rację kolor 106 różowy ma srebrne drobinki ale one są maleńkie i takie urocze, nie osypują się w trakcie dnia kolor 110 jest również przepiękny! Do Twoich ciemnych oczu oba będą idealne!
Dołączam zdjęcia cieni w opakowaniu jak i na dłoni Mam nadzieje, że pomocne
Jesteś, jesteś a od My Secret to na pewno!
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź! W tym różowym właśnie drobinek się bałam, że mogą mi się do oczu osypywać a mam wrażliwe ale w takim razie chyba sobie sprawię bo bardzo twarzowy ten róż, a turkusikowi się jeszcze przyjrzę bo bardzo mnie kusi a skoro Ty mówisz, że będzie mi pasował to pewnie tak właśnie będzie.

PS: Właśnie zrobiłam makijaż konkursowy przy użyciu m.in. czarnego matu i fioletowego Pearl Toucha i jestem z obu bardzo zadowolona. Muszę Cię częściej słuchać!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 12:08   #2651
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Czy u was też podrożały kosmetyki My Secret??
Wchodzę sobie dziś do drogerii z myślą, że przy okazji popatrzę sobie na MS I jakież zdziwienie moje było gdy zauważyłam ponaklejane nowe ceny. Po prostu z metkownicy wydrukowana cena i zaklejone na szafie stałe ceny MS Niby nieduże te podwyżki (np. eyeliner 6,45-9) i gdzieś połowa, ale jakieś to dziwne. Przede wszystkim dziwnie to wygląda.
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 12:50   #2652
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;21402719]Czy u was też podrożały kosmetyki My Secret??
Wchodzę sobie dziś do drogerii z myślą, że przy okazji popatrzę sobie na MS I jakież zdziwienie moje było gdy zauważyłam ponaklejane nowe ceny. Po prostu z metkownicy wydrukowana cena i zaklejone na szafie stałe ceny MS Niby nieduże te podwyżki (np. eyeliner 6,45-9) i gdzieś połowa, ale jakieś to dziwne. Przede wszystkim dziwnie to wygląda.[/QUOTE]

Ja w sobotę kupowałam cień Pearl Touch i mimo, że cena na szafie była 4,99zł (taka sama jest na ich stronie internetowej) to zapłaciłam za niego 5,49zł. Zdziwiłam się ale nie chciało mi się już kłócić o 0,50zł tym bardziej, że się spieszyłam.

Mam nadzieję, że jednak nie będą zmieniać tych cen bo u mnie eyelinery były po 5,99zł a skoro mówisz, że u ciebie teraz za 9zł to podniesienie ceny o 3zł to już sporo.


PS: Jak czekałam w kolejce do kasy to klientka przede mną zrobiła jakiś szum bo kupowała coś a przy kasie okazało się, że kilka zł drożej policzyła jej ekspedientka niż było podane na cenie... W końcu kierowniczka kazała nabić tyle co było podane na etykiecie i tłumaczyła, że to jakiś błąd.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:50   #2653
karolka1008
Raczkowanie
 
Avatar karolka1008
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 283
GG do karolka1008
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

dziś kupiłam sobie mata 'cielistego' i również zapłaciłam za niego 5,49 także chyba podrożały
na inne ceny nie spojrzałam.
pozdrawiam
karolka1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 20:39   #2654
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Czy znacie skład tego pudru?Nigdzie go nie wiedzę,a jestem bardzo ciekawa.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...uder-sypki.htm
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 06:57   #2655
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
[...]Mam nadzieję, że jednak nie będą zmieniać tych cen bo u mnie eyelinery były po 5,99zł a skoro mówisz, że u ciebie teraz za 9zł to podniesienie ceny o 3zł to już sporo.
Źle zrozumiałaś. Eyeliner nie jest po 9 zł, tylko 6,45 albo 6,49 (to taki mój skrót groszowy)
Tak więc podwyżki mniej więcej po 0,50 zł.
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 14:32   #2656
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;21419299]Źle zrozumiałaś. Eyeliner nie jest po 9 zł, tylko 6,45 albo 6,49 (to taki mój skrót groszowy)
Tak więc podwyżki mniej więcej po 0,50 zł.[/QUOTE]

Ups... Nie wpadłam na to.

W takim razie wszystko by się zgadzało, bo ja i jeszcze jedna z dziewczyn też płaciłyśmy ostatnio za cienie po 0,50zł więcej... 0,50zł to jeszcze przeżyję ale oby nie zaczęli robić większych podwyżek.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 15:26   #2657
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cześć dziewczynki kochane

Też uważam, że to skandal, że tak ceny podnieśli, ja ostatnio nic nie kupowałam z My Secret, więc udało mi się wszystko co chciałam kupić po tańszej cenie uff

Ciemnooka słońce i co zdecydowałaś się na różowy albo turkusowy cień ??
Coś nie zaglądasz już na moje wątki, wpadnij czasem
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 15:44   #2658
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki kochane

Też uważam, że to skandal, że tak ceny podnieśli, ja ostatnio nic nie kupowałam z My Secret, więc udało mi się wszystko co chciałam kupić po tańszej cenie uff

Ciemnooka słońce i co zdecydowałaś się na różowy albo turkusowy cień ??
Coś nie zaglądasz już na moje wątki, wpadnij czasem
Jeszcze nie ale pewnie jak już zajrzę do Natury (a mam zamiar wybrać się w czwartek) to zapewne (jak znam siebie) od razu kupię oba. Na dodatek zaczynam się zastanawiać nad matowymi brązami i jakimiś kolorkami z serii Star Dust... Aż boję się tam iść, a jeszcze bardziej boi się mój portfel, na kosmetycznych zakupach jestem nieobliczalna a mam teraz sporo wydatków bo wszystko jak na złość pokończyło mi się w jednym czasie ( nie wiem dlaczego zawsze tak jest) i do zrealizowania jest długa lista z tonikami, żelami, kremami na czele.

Obiecuję, że będę wpadać jak tylko znajdę dłuższą chwilę, teraz zaniedbuję wizaż bo zostały mi 2 tygodnie na napisanie pracy licencjackiej a muszę się obronić do 9 września. Ostatnie 2 tygodnie poświęciłam na konkurs więc teraz naprawdę muszę się ostro spiąć i pisać, pisać, pisać .
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 16:08   #2659
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ale pewnie jak już zajrzę do Natury (a mam zamiar wybrać się w czwartek) to zapewne (jak znam siebie) od razu kupię oba. Na dodatek zaczynam się zastanawiać nad matowymi brązami i jakimiś kolorkami z serii Star Dust... Aż boję się tam iść, a jeszcze bardziej boi się mój portfel, na kosmetycznych zakupach jestem nieobliczalna a mam teraz sporo wydatków bo wszystko jak na złość pokończyło mi się w jednym czasie ( nie wiem dlaczego zawsze tak jest) i do zrealizowania jest długa lista z tonikami, żelami, kremami na czele.

Obiecuję, że będę wpadać jak tylko znajdę dłuższą chwilę, teraz zaniedbuję wizaż bo zostały mi 2 tygodnie na napisanie pracy licencjackiej a muszę się obronić do 9 września. Ostatnie 2 tygodnie poświęciłam na konkurs więc teraz naprawdę muszę się ostro spiąć i pisać, pisać, pisać .

Kochana no matowe brązy są cudne a star dusty również lubię, mam kilka Ja również jeśli chodzi o kosmetyki i ich kupowanie to jestem nieobliczalna, potem płacę stówkę i jestem w szoku, że co ja takiego nakupowałam

I również tak mam, że jak mi się coś kończy to nie jedna rzecz a kilka na raz!

Oooo to ja nie wiedziałam, że Ty teraz licencjata będziesz bronić! A ile pracy już masz ?? Trzymam kciuki
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 17:36   #2660
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Zastanawiam się nad kupnem tego pudru:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-prasowany.htm
Ma któraś z Was?Nie robi brzydkich,pomarańczowych placków?Trudno się go rozciera?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 18:52   #2661
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem tego pudru:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-prasowany.htm
Ma któraś z Was?Nie robi brzydkich,pomarańczowych placków?Trudno się go rozciera?
Ja też się właśnie czaję na niego, bo dziewczyny całkiem dobrze go oceniały... szkoda, że tak mało recenzji na KWC, łatwiej tam jest bo wszystkie informacje masz w jednym miejscu
Dziewczyny piszcie recenzje, proszę... Szczególnie do tych produktów które mają ich mało lub wcale
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 19:09   #2662
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

na temat tego pudru była rozmowa i dziewczyny bardzo polecały go, ja kupię go jak skończę swojego z Miss Sporty
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 21:38   #2663
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Ja też się właśnie czaję na niego, bo dziewczyny całkiem dobrze go oceniały... szkoda, że tak mało recenzji na KWC, łatwiej tam jest bo wszystkie informacje masz w jednym miejscu
Dziewczyny piszcie recenzje, proszę... Szczególnie do tych produktów które mają ich mało lub wcale

Nie wytrzymałam i zrobiłam krótki wypad do Natury.
Niedawno wróciłam.
Kupiłam puder brązujący,Loose Transparent i cień sypki Star Dust-nr 4.
Tak na szybko mogę zrecenzować
-puder brązujący -
jest całkiem ok,nie ma widocznych drobinek,jest chyba całkowicie matowy(no,chyba,że nie widzę za dobrze),rano obejrzę go dokładnie w świetle dziennym.Jest mega delikatny i kruchy,kilka razy przetarłam po nim pędzlem syntetycznym,bardzo miękkim i puder sypał się jak szalony.Raczej nie polecam go stosować z pędzlem z naturalnego włosia,które jest zazwyczaj sporo grubsze od syntetyka.Pewnie nie będzie wydajny.

-Loose transparent-
opinii na KWC jest mnóstwo i mogę się do nich przyłączyć-niesamowicie wygładza skórę,matuje.Jak dla mnie to w zasadzie jest baza wygładzająca pod podkład,normalnie działa o wiele lepiej niż moja baza silikonowa.Dziwny zapach,nie będę się mogła do niego przyzwyczaić.

Star Dust nr 4-co tu dużo pisać-świetny cień,ten brzoskwiniowy kolor podobał mi się najbardziej,nie ma wielkich drobinek brokatu tylko taki delikatny pyłek.
Pewnie nie skończę na jednym odcieniu.

Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2010-08-17 o 21:39
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 21:46   #2664
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i zrobiłam krótki wypad do Natury.
Niedawno wróciłam.
Kupiłam puder brązujący,Loose Transparent i cień sypki Star Dust-nr 4.
Tak na szybko mogę zrecenzować
-puder brązujący -
jest całkiem ok,nie ma widocznych drobinek,jest chyba całkowicie matowy(no,chyba,że nie widzę za dobrze),rano obejrzę go dokładnie w świetle dziennym.Jest mega delikatny i kruchy,kilka razy przetarłam po nim pędzlem syntetycznym,bardzo miękkim i puder sypał się jak szalony.Raczej nie polecam go stosować z pędzlem z naturalnego włosia,które jest zazwyczaj sporo grubsze od syntetyka.Pewnie nie będzie wydajny.

-Loose transparent-
opinii na KWC jest mnóstwo i mogę się do nich przyłączyć-niesamowicie wygładza skórę,matuje.Jak dla mnie to w zasadzie jest baza wygładzająca pod podkład,normalnie działa o wiele lepiej niż moja baza silikonowa.Dziwny zapach,nie będę się mogła do niego przyzwyczaić.

Star Dust nr 4-co tu dużo pisać-świetny cień,ten brzoskwiniowy kolor podobał mi się najbardziej,nie ma wielkich drobinek brokatu tylko taki delikatny pyłek.
Pewnie nie skończę na jednym odcieniu.

gratuluje!! Świetne zakupy Też mam star dust nr 4, racja jeden z najpiękniejszych kolorków ze star dust !
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 09:11   #2665
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

puder brazujacy jes bardzo wydajny mam od kwietnia-maja , ubytek minimalny- uzywam pedzla kabuki z essence
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 10:59   #2666
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Ja ostatnio kupiłam puder sypki i odżywkę do rzęs niebieską.
To mój pierwszy puder sypki ale uwielbiam go Jest prawie niewidoczny na twarzy i ładnie pachnie
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 12:55   #2667
Madziulek_91
Raczkowanie
 
Avatar Madziulek_91
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 384
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Ja z kolei dziś nie mogłam się powstrzymać przechodząc obok Natury i musiałam wstąpić A przecież nie mogłam wyjść stamtąd z pustymi rękoma Zakupiłam biały Matt 501 i brązowy Matt 507 oraz liliowy Pearl Touch 104 Efekt? Zmiana nastroju o 180 st.
Madziulek_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 15:57   #2668
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Madziulek_91 Pokaż wiadomość
Ja z kolei dziś nie mogłam się powstrzymać przechodząc obok Natury i musiałam wstąpić A przecież nie mogłam wyjść stamtąd z pustymi rękoma Zakupiłam biały Matt 501 i brązowy Matt 507 oraz liliowy Pearl Touch 104 Efekt? Zmiana nastroju o 180 st.
Wreszcie kupiłaś ten Pearl Touch, którego zdjęcia robiłam!! Gratuluje, a teraz się tylko maluj i maluj
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 19:31   #2669
Madziulek_91
Raczkowanie
 
Avatar Madziulek_91
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 384
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Wreszcie kupiłaś ten Pearl Touch, którego zdjęcia robiłam!! Gratuluje, a teraz się tylko maluj i maluj
Bo dopiero dziś go znalazłam I będę się malować, oj będę Już mam pomysł na jutrzejszy makijaż
Madziulek_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:46   #2670
ewelinkia
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 77
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Ja swoją przygodę z My Secret dopiero zaczynam, ale już się zakochałam

Muszę się przyznać, że bałam się kosmetyków za tak niską cenę....
Ale skusiłam się podczas zakupów w Naturze i nie zawiodłam się...



Puder sypki jest świetny, dobrze matowi skórę, długo się utrzymuje i kolor transparentny jest w sam raz dla bladolicej blondynki

I od razu zakupiłam cienie sypkie Star Dust -
aż 3 kolory - nr 4, 5 i 10
Na bazie Art Deco utrzymują się bez problemu cały dzień

I zastanawiam się co by tu jeszcze kupić....

Co polecacie dla błękitnookiej blondynki?
ewelinkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.