Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-07, 08:15   #691
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: 14 latka i rozszerzone pory ? czy to normalne ?

Z problemów z akceptacją siebie też wyrośniesz
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 22:01   #692
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Rozszerzone pory

Witajcie,

Czy któraś z Was używała może specyfiku Kanebo - purifying pore clarifying essence? Ostatnio pani w Douglasie gorąco mi to polacała - twierdziła, że po jakimś czasie potrafi to cuś zdziałać cuda.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym olejkiem?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...ajaca-pory.htm
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 15:12   #693
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Rozszerzone pory

Jaki podkład poleciłybyście do cery z rozszerzonymi porami? Żeby nie właził w pory, bo niektóre potrafią, nie zapychał i matował...
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 10:03   #694
Fami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Uparte pory

Witam, to mój pierwszy temat na forum. Przeszukałam inne wątki ale nie znalazłam niczego co dokładnie by odpowiadało mojemu problemowi...

Mam bardzo szerokie pory na nosie. Po oczyszczeniu nie tworzą się wągry ale z nosa zieją obrzydliwe dziury. Jaki jest dobry sposób na ich zwężenie? Próbowałam wielu polecanych toników, najlepiej działał Clean&Clear głęboko oczyszczający, ale pory rozszerzały się znowu po paru godzinach...

W składzie tego toniku jest kamfora, eukaliptus, mięta i kwas benzoesowy. Jest jeszcze kwas salicylowy, ale używałam kiedyś opartego na nim toniku i tylko złuszczał. Czy któryś z tych składników pomaga zwęzić pory? Bardzo proszę o pomoc!
Fami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 11:52   #695
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Uparte pory

ja też mam z tym problem, fajnie że założyłaś wątek Tak jak TY nie potrafie tego wyeliminować może ktoś będzie wiedział i napisze jakiś sprawdzony sposób... dermatolog odpada bo byłam i nic nie pomogło jeszcze gorzej bo mam podrażnioną i zaczerwienioną skóre...

podbijam może ktoś coś poradzi
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:08   #696
ninka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 9
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

Proszę o pomoc!!!... byłam wczoraj u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy, efekt jest mało widoczny ale to dlatego że mam bardzo zanieczyszczoną cerę i za pierwszym razem nie ma takiego efektu (więc się nie załamuje ). Kosmetyczka poradziła mi , że jeżeli o cerę nie będę dbała na co dzień to i nawet oczyszczanie nie pomoże. Powiedziała abym używała płynu micelarnego (codziennie rano i wieczorem ) , nakładała krem nawilżający i robiła peeling 2 razy w tygodniu. Doradziła mi również abym nie używała podkładów matujących bo zrobię sobie nimi wielką krzywdę. Dlatego proszę o poradę jakiego podkładu nieobciążającego cery najlepiej używać ??Dodam jeszcze że dotychczas używałam revlon colorstay i revlon mineral mousse. Z góry dzięki za odpowiedź.
ninka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:24   #697
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez ninka92 Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc!!!... byłam wczoraj u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy, efekt jest mało widoczny ale to dlatego że mam bardzo zanieczyszczoną cerę i za pierwszym razem nie ma takiego efektu (więc się nie załamuje ). Kosmetyczka poradziła mi , że jeżeli o cerę nie będę dbała na co dzień to i nawet oczyszczanie nie pomoże. Powiedziała abym używała płynu micelarnego (codziennie rano i wieczorem ) , nakładała krem nawilżający i robiła peeling 2 razy w tygodniu. Doradziła mi również abym nie używała podkładów matujących bo zrobię sobie nimi wielką krzywdę. Dlatego proszę o poradę jakiego podkładu nieobciążającego cery najlepiej używać ??Dodam jeszcze że dotychczas używałam revlon colorstay i revlon mineral mousse. Z góry dzięki za odpowiedź.
Ja z mojej strony mogę polecić ci podkłady mineralne, np. edm.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 19:44   #698
ninka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 9
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

dzięki

Edytowane przez ninka92
Czas edycji: 2010-06-03 o 19:45
ninka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 23:10   #699
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: rozszerzone pory!!!

dziewczyny, mam dość suchą skurę z wyjatkiem nosa, gdzie mam zaskórkini i pootwierane pory, coż poradzić?(
dodam, ze jest ich niewiwele, aczkowleik matrwi mnie to;(
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 13:01   #700
lila2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 42
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

Nawilżaj skórę , A co do tych porów... Radziłabym najpierw usunąć zaskórniki a dopiero później zająć się oczyszczonymi już porami ; )
lila2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 13:19   #701
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

Mam ładną cerę, nie licząc tych wstrętnych porów :/ szpecą mnie dość mocno, podkład w nie włazi, tworzą się w nich zaskórniki. Najwięcej mam ich na nosie, czole. Wydałabym każde pieniądze, żeby się ich pozbyć.
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 21:35   #702
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

witam , i ja również szukam podkładu który by nie podkreślał i tak dużych porów , szukam od 2 lat i nic ... tracę nadzieję ...
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:52   #703
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

ja aktualnie używam Bourjois 10 Hours Sleep Effect, efekt jest bardzo ładny, a pory ukryte naprawde, przynajmniej w moim przypadku, niestety podkład bardzo krótko się trzyma i nie kryje innych niedoskonałości jak np krostki, poza tym nie matuje- ale nie lubie takiego totalnego matu- bo wydaje mi sie sztuczny i postarzający.. polecam spróbować ten podkład, może akurat to będzie to..
Pozdrawiam

PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 20:30   #704
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
witam , i ja również szukam podkładu który by nie podkreślał i tak dużych porów , szukam od 2 lat i nic ... tracę nadzieję ...
mogę polecić bazę maującą EL i podkład w musie Clarins
ten zestaw u mnie działa najlepiej na rozszezone pory
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:37   #705
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

czy ktoś próbował laserowego zamykania porów (dokładnie chodzi mi o laser fraxel?)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 12:53   #706
Iwonka1928
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

ja mogę z czystym sumieniem polecic kosmetyki z serii Ziaja Pro, np. maska zwęzająca pory bądz mikrodermabrazja z zieloną glinką. Używałam i mi pomogły. Nie zlikwidują ich całkowiecie, ale efekt jest. Wydaje mi się, że pomoże w 100 % zabieg kwasami, u kosmetyczki. Orientujecie się więcej na ten temat?????
Iwonka1928 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 20:16   #707
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

ja straciłam nadzieję na pozbycie się ich ... myślałam o laserowym peelingu ale na moją skórę się nie nadaje bo mam ją za delikatną, płytko unaczynioną heh
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 17:30   #708
JoF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja z moimi walczyłam latami! Nareszcie pomogły mi algi oczyszczające i botoksowe! Robię sama w domu bo przy małym dziecku nie mam czasu na wizyty u kosmetyczki. Naprawdę je polecam, tylko nie z wodą a aktywatorem do alg. Do tego dobry scrub do twarzy, ja używam 7 day scrub Clinique na przemian z korundem kosmetycznym.
Znalazłam też bardzo dobrą bazę pod makijaż (przetestowałam ich wiele) Shiseido Majolica Skin Pore Cover (sprowadzona z Japonii). Jest naprawdę rewelacyjna. Na dzień używam kremu nawilżająco-matującego Shiseido Pureness. I tak moja wiecznie świecąca się skóra jest matowa przez cały dzień!!! Nawet ostatnio w Douglasie dostałam komplement życia, jak jedna z konsultantek powiedziała mi, że mam skórę suchą!!! Była w szoku jak powiedziałam, że mam tłustą, a makijaż robiłam rano (a była 17). Ja wreszcie znalazłam swoje KWC po latach poszukiwań i tysiącach przetestowanych kosmetyków.
JoF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 18:34   #709
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

JoF byłabyś na tyle miła i dała linki do tych alg, bazy - skąd ją zamawiasz? - oraz pozostałych
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 21:00   #710
JoF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
JoF byłabyś na tyle miła i dała linki do tych alg, bazy - skąd ją zamawiasz? - oraz pozostałych
Algi kupuję na Allegro od jednego sprzedawcy. Kiedyś kupiłam inne, ale nie były tak dobre. Teraz w sprzedaży ma tylko oczyszczajace, ale mozna sie zapytac o botoxowe (może je jeszcze ma) Oto link:
http://allegro.pl/algi-z-cynkiem-reg...293781294.html

Mieszam je zawsze z aktywatorem. Na początku używałam wody, ale to nie było to. Poszukałam na Allegro najtańszy aktywator z Clareny.
Oto link:
http://allegro.pl/clarena-aktywator-...299778498.html

Krem Shiseido Pureness można kupić na Allegro. Ja sprzedaję próbki po 7ml. Mam swój pełnowymiarowy, który starczy mi jeszcze na długo.
Oto link:
http://allegro.pl/shiseido-pureness-...294876809.html
Bazy Shiseido nie można kupić w Polsce, nie ma jej tez na Allegro. Ja moją mam od koleżanki. Niedługo ma mi wysłać jeszcze jedną, więc będę wystawiała na Allegro.

Mam nadzieję, że to pomoże. Na mnie te produkty naprawdę działają!!! A szczerze mówiąc po latach testów i poszukiwań już straciłam nadzieję.
JoF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 11:13   #711
JoF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
witam , i ja również szukam podkładu który by nie podkreślał i tak dużych porów , szukam od 2 lat i nic ... tracę nadzieję ...
U mnie najlepiej sprawdza się Estee Lauder Double Wear. Jednak trzeba go stosować z umiarem, naprawdę niewielką ilość, rozcierając gąbką zwilżoną wodą termalną. Ma jednak tendencje do przesuszania przy dłuższym stosowaniu. Stosuję go zamiennie z Guerlain Divinora Silky-Smooth Foundation i YSL Energie Teint Oil-Free Liquid Foundation Vitality and Radiance Booster. Niestety z doświadczenia wiem, że to co się sprawdza u jednych u innych niestety nie. Wiem to po moich klientkach. Dlatego ja mam naprawdę dużo podkładów w różnych kolorach i zawsze indywidualnie je dobieram oceniając jak się stapiają ze skórą. Moja mama, posiadaczka bardzo tłustej skóry z rozszerzonymi porami (u nas to rodzinne), jest np. zadowolona z podkładów mineralnych, których ja nie mogę stosować, bo wyglądają tragicznie na mojej skórze! Stosuje je zamiennie z podkładem YSL Energie Teint Oil-Free Liquid Foundation Vitality and Radiance Booster. To np. jedyny podkład, który możemy stosować razem! Dlatego polecam kupowanie próbek!!! Na Allegro jest ich naprawdę dużo. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na podkład, który nie będzie nam służył!!!
JoF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:50   #712
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

dziękuję

btw a stosował ktoś peelingi migdałowe 40% ?
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 07:46   #713
JoF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

Podaję link do bazy Shiseido Majolica Skin Pore Cover
http://allegro.pl/shiseido-majolica-...312964207.html
JoF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 17:50   #714
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

na długo ta baza starcza i faktycznie tak działa ? aaa i cena?
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 21:19   #715
JoF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
na długo ta baza starcza i faktycznie tak działa ? aaa i cena?
Na mnie naprawdę działa!!! Nie dosyć że zmniejsza widoczność porów to jeszcze super matuje, a makijaż trzyma się naprawdę długo! Do tej pory stosując podkład i sypki puder matujący, świeciłam się jak latarnia w nocy już po godzinie! Nawet Double Wear nie dawał rady. Przy tym od tego nadmiernego cholernego sebum wszystko zaczynał mi spływać z twarzy. Więc małe poprawki typu pudrowanie nie wiele dawały. Teraz po kuracji algami i z pomocą tej bazy maluję się rano i wszystko się trzyma! W razie potrzeby czasami używam pudru, ale tylko raz dziennie. Baza ma 25g i cena minimalna to 100zł. Ja używam jej malutko tylko na czoło nos i brodę.
JoF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 13:07   #716
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

a na długo mniej więcej oczywiście by mi starczyła gdy ja potrzebuje kawałek czoła nos i głównie polika? twarz mam raczej małą 3 miesiące da radę?
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 15:30   #717
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja mam paskudnie rozszerzone i zanieczyszczone pory mimo systematycznego oczyszczania i złuszczania. Do tego mam mega sucha skore co mnie zadziwia. Jestem nawet po 2 zabiegach mikrodermabrazji i skora jest jeszcze w gorszym stanie niż była
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 08:56   #718
JoF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
a na długo mniej więcej oczywiście by mi starczyła gdy ja potrzebuje kawałek czoła nos i głównie polika? twarz mam raczej małą 3 miesiące da radę?
Baza ma 25g więc to 25ml (albo trochę więcej, nigdy nie wiem czy 1g to 1ml). Zakładając, że ma 25 ml to prawie cała tubka podkładu, a jego używa się więcej niż bazy. Ja mam moją już prawie 3 miesiące i dużo jeszcze jej zostało. Mi podkład starcza na 8-10 miesięcy. Długość tubki z bazą to 9cm (bez zakrętki) i 4cm szerokości, więc możesz sobie sprawdzić jakiej wielkości ona jest.
JoF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 08:46   #719
asia8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 93
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

Witam, a ja mam takie pytanie bo dzisiaj na to wpadłam, czy jest możliwe aby pory rozszerzyły mi się od zażywania oleju lnianego w kapsułkach?? Zażywam Lino complex A+E+F, od niecałych 3 miesięcy. Nie pamiętam już czy miałam wtedy rozszerzone pory ale generalnie nigdy nie miałam tego problemu, zauważyłam to niedawno, i są coraz większe. Cerę mam chyba mieszaną, problematyczną w strefie T. Sama już nie wiem, bo coraz gorzej to wygląda a podobno rozszerzone pory to przypadłość cer tłustych, może to faktycznie od tego oleju, co myślicie????
PZDR
Może pomoże jak opisze skórę w tej chwili, więc czoło w miarę ok; policzki :pory straszne, ale w miarę czyste; nos masakra, skórki, suchy, to chyba tyle
asia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:04   #720
marika192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

mam skuteczny domowy sposób na rozszerzone pory... najważniejsze by na początku użyć głęboko oczyszczającego peelingu następnie do policzków i nosa przykładamy zwykłą kostkę lodu. Wystarczy pocierać w miejscach gdzie pory są rozszerzone tak długo aż się rozpuści. Ja ten zabieg powtarzam co rano. robię to już od jakiegoś czasu i jestem nim zachwycona ponieważ bez żadnych wydatków mam ładną cerę choć do niedawna miałam z tym straszny problem
marika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-20 12:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.