Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 16:18   #4261
Mimi_85
Przyczajenie
 
Avatar Mimi_85
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Czesc dziewczyny.
Z gory PRZEPRASZAM,jesli juz gdzies tu padlo pytanie,na temat ktory sie odezwe, ale nie mam juz sily przewalac kilka tysiecy odpowiedzi

Moje pytanie brzmi: dlaczego po zalozeniu konta, zalogowaniu i checi wziecia darmowych probek =wchodze na adres wysylki i nie mam mozliwosci wybrania Polski??
Mimi_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 17:39   #4262
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mimi_85 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.
Z gory PRZEPRASZAM,jesli juz gdzies tu padlo pytanie,na temat ktory sie odezwe, ale nie mam juz sily przewalac kilka tysiecy odpowiedzi

Moje pytanie brzmi: dlaczego po zalozeniu konta, zalogowaniu i checi wziecia darmowych probek =wchodze na adres wysylki i nie mam mozliwosci wybrania Polski??
w pierwszym poście jest info że EDM już do Polski nie wysyła
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 07:53   #4263
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mimi_85 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.
Z gory PRZEPRASZAM,jesli juz gdzies tu padlo pytanie,na temat ktory sie odezwe, ale nie mam juz sily przewalac kilka tysiecy odpowiedzi

Moje pytanie brzmi: dlaczego po zalozeniu konta, zalogowaniu i checi wziecia darmowych probek =wchodze na adres wysylki i nie mam mozliwosci wybrania Polski??
To są polskie sklepy:
http://everydaycosmetics.pl/
http://alledrogeria.pl/manufacturer....anufacturer=29
http://kosmetyki-mineralne.com/
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 08:09   #4264
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Jest jeszcze
www.mineralcosmetics.pl
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:15   #4265
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
O ! tego nie znałam.... tylko, że mały wybór mają...
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 10:58   #4266
Mimi_85
Przyczajenie
 
Avatar Mimi_85
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
w pierwszym poście jest info że EDM już do Polski nie wysyła
Na nieszczescie tego nie zauwazylam dziekuje za nienakrzyczenie na mnie i kulturalne oswiecenie mnie Dzieki!

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Bardzo bardzo dziekuje dobra duszyczko
Mimi_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:10   #4267
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mimi_85 Pokaż wiadomość
Na nieszczescie tego nie zauwazylam dziekuje za nienakrzyczenie na mnie i kulturalne oswiecenie mnie Dzieki!
nie ma za co spokojnie tu nikt nie krzyczy
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 15:02   #4268
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Skoro już mówimy o polskich dystrybutorach wtrącę swoje trzy grosze. Miesiąc temu uzupełniłam zapasy EDM (wcześniej kupowałam bezposrednio w USA). Wybrałam kosmetyki-mineralne.com. Przesyłka nadeszła błyskawicznie, obsługa transakcji na medal, chociaż z żalem wspominam duuużo tańsze zakupy w USA...
Przymierzałam się do zakupów w Alledrogerii, ale tam trzeba uważać na tę promocję 5%za polubienie na Facebooku - traci się z kolei darmową wysyłkę za zakupy za ponad 150zł.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 15:29   #4269
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Skoro już mówimy o polskich dystrybutorach wtrącę swoje trzy grosze. Miesiąc temu uzupełniłam zapasy EDM (wcześniej kupowałam bezposrednio w USA). Wybrałam kosmetyki-mineralne.com. Przesyłka nadeszła błyskawicznie, obsługa transakcji na medal, chociaż z żalem wspominam duuużo tańsze zakupy w USA...
Przymierzałam się do zakupów w Alledrogerii, ale tam trzeba uważać na tę promocję 5%za polubienie na Facebooku - traci się z kolei darmową wysyłkę za zakupy za ponad 150zł.
ja kupuję EDM na allegro i jeszcze nie kupowałam u naszych dystrybutorów, jak cenowo oni wyglądają z allegro?
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 16:59   #4270
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ceny są chyba takie same, ale wysyłka u dystrybutorów jest droższa, chociaż pewna nie jestem :P
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 17:41   #4271
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
potrzebuje czegos bardzo klasycznego
Bardzo klasyczne pod względem składu (tylko mika + pigmenty) są podkłady LilyLolo, Meow Pampered i Purrr-fect, Earthnicity, LaurEss Minimalist, Essence, Rhea, Monave Loose Mineral Foundation i wiele innych mało znanych.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 18:57   #4272
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Ceny są chyba takie same, ale wysyłka u dystrybutorów jest droższa, chociaż pewna nie jestem :P

Wszystko zależy od tego co kupujesz i ile. Porównując jednostkowe ceny produktów widzimy, że na Allegro są one wyższe. Przynajmniej jeśli chodzi o podkłady. W dodatku wybór jest ograniczony - głównie formuła matte, czasem też intensive. Nie ma praktycznie mojej ulubionej semi-matte.

A jeszcze w kwestii zakupów u polskich dystrybutorów, o których pisałam kilka postów wcześniej. Otóż byłam lekko zszokowana, ze przesyłka (kosmetyki-mineralne.com) była opakowana w zwykłą kopertę bąbelkową, do której luzem(!) wrzucono podkłady. Cud, że nic się nie stało. Amerykanie zawsze przysyłali minerałki w kartoniku, ściśle opakowane w środku taśmą.

Edytowane przez rozważna_i_romantyczna
Czas edycji: 2011-09-28 o 19:00
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:56   #4273
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez rozważna _i_romantyczna Pokaż wiadomość
A jeszcze w kwestii zakupów u polskich dystrybutorów, o których pisałam kilka postów wcześniej. Otóż byłam lekko zszokowana, ze przesyłka (kosmetyki-mineralne.com) była opakowana w zwykłą kopertę bąbelkową, do której luzem(!) wrzucono podkłady. Cud, że nic się nie stało. Amerykanie zawsze przysyłali minerałki w kartoniku, ściśle opakowane w środku taśmą.
Z Everyday Minerals? Ale to chyba nie był standard. Moje przesyłki ze Stanów też były w zwykłych bąbelkowych kopertach. Na szczęście wszystkie dotarły w całości, bez uszkodzeń.
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:20   #4274
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ale luzem nie latały w tej kopercie, tylko były sklejane z sobą, o to mi głównie chodzi. Podkłady luzem w kopercie łatwo mogą się potłuc. Skąd wiem? Kiedy używam podkładu, stukam lekko pędzlem (LHKabuki) o brzeg pudełeczka, żeby trochę proszku wpadło do wieczka przez sitko. Mimo, że nie stukam mocno, jednak po ok. 2 miesiącach takiego porannego dzięciolenia prawie każde opakowanie podkładu ma rysę - pęknięcie. Jedno mi spadło na podłogę i też pękło, na szczęście bez rozpadnięcia się na kawałki. Stąd wiem, że jednak te pudełeczka są wrażliwe na wstrząsy.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 08:14   #4275
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Wybrałam kosmetyki-mineralne.com. Przesyłka nadeszła błyskawicznie, obsługa transakcji na medal, chociaż z żalem wspominam duuużo tańsze zakupy w USA...
Przymierzałam się do zakupów w Alledrogerii, ale tam trzeba uważać na tę promocję 5%za polubienie na Facebooku - traci się z kolei darmową wysyłkę za zakupy za ponad 150zł.
Robiłam już parę zakupów na kosmetyki-mineralne.com i przesyłka była zawsze dobrze zapakwoana. Może to wypadek przy pracy ?
Z Alledrogerią tez mam same dobre doświadczenia, i co najważniejsze ekspresowe wysyłki

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
ja kupuję EDM na allegro i jeszcze nie kupowałam u naszych dystrybutorów, jak cenowo oni wyglądają z allegro?
Na Allegro jest bardzo mały wybór, nie ma travel size... W tej chwili jest 3 dystrybutorów i ceny mają różne. Ja bym jednak obstawała, że u nich jest taniej, a poza tym co chwilę pojawiają się różne promocje, tylko trzeba być czujnym .

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Ceny są chyba takie same, ale wysyłka u dystrybutorów jest droższa, chociaż pewna nie jestem :P
Tak jak pisałam powyżej, ceny sa różne, ale jednak taniej u dystrybutorów.

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
A jeszcze w kwestii zakupów u polskich dystrybutorów, o których pisałam kilka postów wcześniej. Otóż byłam lekko zszokowana, ze przesyłka (kosmetyki-mineralne.com) była opakowana w zwykłą kopertę bąbelkową, do której luzem(!) wrzucono podkłady. Cud, że nic się nie stało. Amerykanie zawsze przysyłali minerałki w kartoniku, ściśle opakowane w środku taśmą.
To fakt, od wszystkich przychodzi w bąbelkach, pewnie to tańsze niż kartonik. A uważam, że i tak przesyłka 11 zł, to zdecydowanie za dużo za 1-2 rzeczy.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:59   #4276
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Carrrla Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ja zamówiłam pierwszy zestaw - łącznie 7 elementów.
W tym jeden pędzel. Ale coś mi się wydaję że powinnam mieć tyle pędzli ile pudrów, rozświetlaczy itp. Póki co używam jednego do 3 rodzajów różu do twarzy i chyba zakupię kolejne pędzle
A jak dojdziesz, który pędzel do którego pudru i do którego rozświetlacza ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 11:58   #4277
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Zawsze można podpisać
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:28   #4278
Floriess
Raczkowanie
 
Avatar Floriess
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny, czy wiecie co się dzieje z formułą intensive? Na stronie Everyday Minerals jest dostępny w tym momencie tylko jeden podkład w tej formule http://www.everydayminerals.com/stor...intensive.html
Floriess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:31   #4279
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Robiłam już parę zakupów na kosmetyki-mineralne.com i przesyłka była zawsze dobrze zapakwoana. Może to wypadek przy pracy ?
Z Alledrogerią tez mam same dobre doświadczenia, i co najważniejsze ekspresowe wysyłki


Na Allegro jest bardzo mały wybór, nie ma travel size... W tej chwili jest 3 dystrybutorów i ceny mają różne. Ja bym jednak obstawała, że u nich jest taniej, a poza tym co chwilę pojawiają się różne promocje, tylko trzeba być czujnym .
właśnie ostatnio na allegro kupiłam korektor travel size, jak dla mnie rewelacja w takim opakowaniu, zawsze się męczyłam z nałożeniem korektora z normalnego opakowania a tu takie super rozwiązanie z kuleczką
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 13:01   #4280
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Floriess Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wiecie co się dzieje z formułą intensive? Na stronie Everyday Minerals jest dostępny w tym momencie tylko jeden podkład w tej formule http://www.everydayminerals.com/stor...intensive.html
Na tej stronie prawie wszystkie podkłady są w 4 formułach
http://kosmetyki-mineralne.com/soft-...ach-p1075.html
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 13:29   #4281
Floriess
Raczkowanie
 
Avatar Floriess
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Na tej stronie prawie wszystkie podkłady są w 4 formułach
http://kosmetyki-mineralne.com/soft-...ach-p1075.html
Dzięki za szybką reakcję. Tak wiem, kupuję często w tym sklepie. Bardziej się zastanawiałam czy sam producent nie wycofuje się z formuły intensywnej, tak jak wycofali się z podkładów prasowanych. A byłoby mi bardzo żal... Chyba napiszę do nich pytanie. Bo w najgorszym wypadku, to można by kupić coś na zapas.
Floriess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 13:53   #4282
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Floriess Pokaż wiadomość
Dzięki za szybką reakcję. Tak wiem, kupuję często w tym sklepie. Bardziej się zastanawiałam czy sam producent nie wycofuje się z formuły intensywnej, tak jak wycofali się z podkładów prasowanych. A byłoby mi bardzo żal... Chyba napiszę do nich pytanie. Bo w najgorszym wypadku, to można by kupić coś na zapas.
Tak chyba bedzie najlepiej, choć to może tylko czasowa przerwa w dostawie ... ? Ale lepiej się zabezpieczyć !
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 14:26   #4283
Karlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Firma miała wprowadzić we wrześniu/październiku nową formułę, być może planują zastąpić nią intensive?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=588171
kosmetyczna wymiana
Karlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 14:36   #4284
Floriess
Raczkowanie
 
Avatar Floriess
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Karlin Pokaż wiadomość
Firma miała wprowadzić we wrześniu/październiku nową formułę, być może planują zastąpić nią intensive?
A czyli jednak coś się święci. Ja już napisałam zapytanie w tej sprawie i czekam na odpowiedź od dystrybutora.
Floriess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 15:19   #4285
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Karlin Pokaż wiadomość
Firma miała wprowadzić we wrześniu/październiku nową formułę, być może planują zastąpić nią intensive?
Nową formułę? Uuuu chyba się skuszę, jak już się pojawi, kto wie może mi przypasuje. Mam nadzieje że już niedługo będzie dostępna.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 20:32   #4286
delan0ue
Raczkowanie
 
Avatar delan0ue
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

hej dziewczyny moze ci powiedziec gdzie mogę kupic mniejsze pojemnosci edmowych podkładów?? bo zamawiałam na all próbki i nie znalazłam idealnego koloru wiec wymieszałam 2 i jest ok ale nie bardzo widzi mi sie kupowac na raz 2 bigów za 45 zł na all tymbardziej ze bedą to moje 1 minerały

Edytowane przez delan0ue
Czas edycji: 2011-09-29 o 20:34
delan0ue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:47   #4287
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Floriess Pokaż wiadomość
A czyli jednak coś się święci. Ja już napisałam zapytanie w tej sprawie i czekam na odpowiedź od dystrybutora.
To daj nam znać jak Ci odpowiedzą .

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Nową formułę? Uuuu chyba się skuszę, jak już się pojawi, kto wie może mi przypasuje. Mam nadzieje że już niedługo będzie dostępna.
Też mam ochotę na jakąś nowość. Według mnie ta formuła nie kryła tak rewelacyjnie.

Cytat:
Napisane przez delan0ue Pokaż wiadomość
hej dziewczyny moze ci powiedziec gdzie mogę kupic mniejsze pojemnosci edmowych podkładów?? bo zamawiałam na all próbki i nie znalazłam idealnego koloru wiec wymieszałam 2 i jest ok ale nie bardzo widzi mi sie kupowac na raz 2 bigów za 45 zł na all tymbardziej ze bedą to moje 1 minerały
Musisz szukać u polskich dystrybutorów.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 11:02   #4288
Floriess
Raczkowanie
 
Avatar Floriess
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
To daj nam znać jak Ci odpowiedzą .


Też mam ochotę na jakąś nowość. Według mnie ta formuła nie kryła tak rewelacyjnie.


Musisz szukać u polskich dystrybutorów.

Już wiem co i jak Będzie nowa formuła intensywnie kryjąca! Everyday Minerals opracowało nową, ulepszoną formułę intensive. W Polsce powinna być dostępna w drugiej połowie października. Jestem jej bardzo ciekawa! Chociaż obecna formuła, u mnie, sprawdza się super i mały zapasik sobie na wszelki wypadek zrobię.
Floriess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 11:31   #4289
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

W komentarzach na stronie EDM pod jednym z produktów, znalazłam post pewnej Szwedki, z zapytaniem dlaczego firma zaprzestała wysyłania do klientów indywidualnych A teraz ona może kupować tylko drożej u lokalnych dystrybutorów. Więc nie ma wyboru i musi po 5 latach wiernego stosowania poszukać sobie innych minerałów.

Czyli zrobili numer dokładnie taki sam jak u nas. Tyle tylko, że mi kiedyś przeszło przez myśl, że to może dlatego, że ich zbiorowe zamówienia na wizażu wykończyły ale Szwecji o to raczej nie podejrzewam, także widać taka polityka firmy. Zysk - przede wszystkim A my Polacy się jeszcze na to godzimy. Dziewczyny przecież nawet w przeliczeniu na złotówki te podkłady kosztują nas dużo drożej niż w USA, to po pierwsze, a po drugie - oni zarabiają tam 3 razy tyle co my. Dlaczego nie potrafimy się zbuntować i powiedzieć stop jawnemu wyzyskowi. I to nie tylko przez firmy kosmetyczne, ale wiele innych (sprzęt RTV AGD samochody). Ja nie wiem, czy my zawsze musimy myśleć, że jak coś jest drogie do zaraz lepsze i wszyscy w koło to wykorzystują. Jako społeczeństwo mamy bardzo słabą świadomość rynku (pozostałość po komunie, tylko, że głównie młode osoby kupujace EDM są raczej nie skarzone tym strasznym system. Chyba, że wyssały z mlekiem matki). Gdy coś u nas drożeje, np: cukier ostatnio to zamiast zbojkotować i nie kupować, to się jeszcze zabijali w kolejkach za 6zł a teraz będą to jeść przez 10 kolejnych lat - ach jaki dobry, jaki słodki, bo taki był drogi

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-09-30 o 11:48
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 12:11   #4290
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Floriess Pokaż wiadomość
Już wiem co i jak Będzie nowa formuła intensywnie kryjąca! Everyday Minerals opracowało nową, ulepszoną formułę intensive. W Polsce powinna być dostępna w drugiej połowie października. Jestem jej bardzo ciekawa! Chociaż obecna formuła, u mnie, sprawdza się super i mały zapasik sobie na wszelki wypadek zrobię.
Super wiadomość !

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
. Dziewczyny przecież nawet w przeliczeniu na złotówki te podkłady kosztują nas dużo drożej niż w USA, to po pierwsze, a po drugie - oni zarabiają tam 3 razy tyle co my.
Weszłam na http://www.everydayminerals.com/stor...air-matte.html. Normalnie big kosztuje 12$ x 3,30 PLN (taki liczą $ dziewczynyna wspólnych zakupach) to daje 39,60. Do tego dochodzi wysyłka razy 2, czyli z EDM do organizatorki a potem do nas do Polski. U polskich dystrybutorów bigi sa od 38,30 PLN. Więc powiedziałabym nawet, że u nas wychodzi taniej....
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.