Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-27, 12:11   #3421
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witamina B? Może też będę brała, bo to witamina, ale generalnie kiedyś jadłam drożdże i CP i przestałam bo w sumie.. nie chce łykać 10 tabletek albo nawet więcej dziennie i obciążać wątroby tabletkami tylko, po to żeby włosy rosły trochę szybciej.

Ja powracam do mojego normalnego trybu ćwiczeń czyli turbo fire. Nie lubię Chodakowskiej.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 13:22   #3422
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Witamina B? Może też będę brała, bo to witamina, ale generalnie kiedyś jadłam drożdże i CP i przestałam bo w sumie.. nie chce łykać 10 tabletek albo nawet więcej dziennie i obciążać wątroby tabletkami tylko, po to żeby włosy rosły trochę szybciej.

Ja powracam do mojego normalnego trybu ćwiczeń czyli turbo fire. Nie lubię Chodakowskiej.
A na mojej witamince jest napisane, że raz dziennie Też łykałam CP, nawet pod koniec brania zauważyłam efekty, ale właśnie tyle tabletek łykać

Nie lubisz Chodakowskiej czy jej zestawu ćwiczeń? turbo fire? nie słyszałam o tym, ale jak na YT obejrzałam przed chwilą filmik to to nie dla mnie Chodakowską lubię właśnie za ten spokój ćwiczeń, że cały dom/blok nie słyszy, że ćwiczę
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 13:33   #3423
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

No CP a dodaj sobie do tego jeszcze 3x3 dziennie drożdże Dla mnie za dużo.. A Ty masz zwykłą witaminę B?

Nie lubię jej. Z tego co wiem to zestawy ćwiczeń nawet nie są złe, ale dla mnie są statyczne, nudne i w ogóle bez fajera Dlatego kocham turbo fajera Za to, że sobie skacze, kopie i w ogóle wszystko.
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2012-12-27 o 13:35
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 13:33   #3424
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ze wspomagaczy dotychczas miałam jantar i przyrost był tylko o 0,5 cm większy... straciłam nadzieję, że na to, że coś mi pomoże, więc rosną sobie swoimi siłami. obecnie mi strasznie lecą z głowy, więc muszę walczyć z wypadaniem.
może przyrost był nijaki ale to był jedyny produkt od którego miałam baby hair i to w ilościach niesamowitych. Muszę się po niego znowu wybrać chociaż rok temu miał być wycofywany

mama kupiła mi szampon Biovax med na wypadanie i jedyna opinia wśród blogów jest negatywna więc się go boję :/
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 13:35   #3425
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Edit. Na wit. B wchodzą wszystkie pod-witaminy B. Dobra, teraz rozumiem.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 13:48   #3426
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
No CP a dodaj sobie do tego jeszcze 3x3 dziennie drożdże Dla mnie za dużo.. A Ty masz zwykłą witaminę B?

Nie lubię jej. Z tego co wiem to zestawy ćwiczeń nawet nie są złe, ale dla mnie są statyczne, nudne i w ogóle bez fajera Dlatego kocham turbo fajera Za to, że sobie skacze, kopie i w ogóle wszystko.
No własnie, sporo
Mam coś co się nazywa "Vitaminum B Compositum hec" -teściowa kupiła TŻowi na skaczącą powiekę, ja stwierdziłam, że mu to magnez jest potrzebny i kupiłam mu porządny dobrze przyswajalny, a coby się B nie marnowała -sama ją łykam

Jesteśmy przeciwieństwami w tej kwestii widzę ja lubię tą statyczność właśnie hihih
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 14:11   #3427
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Sprawdziłam w czym jest i może będę wprowadzała ją w pokarmie po prostu, chociaż w sumie wszystko z tej listy jem prawie. W sensie jeden produkt z każdej grupy.

Właśnie widzę. Najważniejsze to znaleźć sobie zestaw ćwiczeń, który nas cieszy. A Ty ćwiczysz dla rzeźby i kondycji czy się odchudzasz?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 14:35   #3428
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam w czym jest i może będę wprowadzała ją w pokarmie po prostu, chociaż w sumie wszystko z tej listy jem prawie. W sensie jeden produkt z każdej grupy.

Właśnie widzę. Najważniejsze to znaleźć sobie zestaw ćwiczeń, który nas cieszy. A Ty ćwiczysz dla rzeźby i kondycji czy się odchudzasz?
A ja własnie doczytałam, że B jest polecana po antybiotykoterapii, a ja się właśnie zbieram do kupy po tym -może mi pomoże dodatkowo antybiotyki to zło.

A dla przyjemności i samopoczucia ważę 58 kg przy 167 wzrostu i jakoś mam tą masę w swoim mniemaniu równolegle rozłożoną więc wyglądam ok chyba czasem mnie najdzie i ćwiczę, potem na miesiąc odkładam i tak w kółko w sumie uda bym mogła odchudzić, ale nie mam specjalnie parcia na zmianę wyglądu swojego ciała (jeszcze!) a Ty?
EDIT: Zajrzałam na Twój link i już chyba wiem Swoją drogą niezły tyłeczek na ostatnim zdjęciu -widzę też, że chcesz zwiedzić Niemcy, sama mieszkam na granicy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-12-27 o 14:39
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 14:58   #3429
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

To obyś się pozbierała.

Ja też zajrzałam że mieszkasz na dzikim zachodzie. Mam tam rodzinę i znajomych którzy też mieszkają przy niemieckiej granicy. Będę tam też za niedługo

Ja się odchudzam żeby spalić tłuszcz i w ogóle żeby schudnąć bo gruba jestem
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 15:08   #3430
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dzięki, drugi miesiąc się zbieram, już chyba jest lepiej

W lubuskim?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 15:11   #3431
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Nie, śląskie. Blisko do Drezna mają.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 16:35   #3432
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość

Ja powracam do mojego normalnego trybu ćwiczeń czyli turbo fire. Nie lubię Chodakowskiej.
raz robiłam turbo fire - przez 1 dzień i masakra. moje serce jest za słabe. wolę skalpel Chodakowskiej, ale o wiele bardziej podobają mi się ćwiczenia na wfie i je sobie robię w domu mamy fajną babkę, dobre programy nam robi.
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
może przyrost był nijaki ale to był jedyny produkt od którego miałam baby hair i to w ilościach niesamowitych. Muszę się po niego znowu wybrać chociaż rok temu miał być wycofywany
jantar miał być produkowany przez cały 2012 rok jeszcze była informacja na stronie producenta.

mi bejbiki wyskakują na szczęście od wielu rzeczy w ten sposób też linia czoła mi się obniżyła


co do witaminy B łykałam humavit skrzyp i pokrzywa z drożdżami piwnymi (witamina B) i dotychczas to chyba mój najlepszy suplement.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 16:39   #3433
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jantar miał być produkowany przez cały 2012 rok jeszcze była informacja na stronie producenta.

mi bejbiki wyskakują na szczęście od wielu rzeczy w ten sposób też linia czoła mi się obniżyła
dzięki moje czoło niestety coraz bardziej atrakcyjne dla ludzi z średniowiecza czyli podnosi się i ukazuje mądrość a już im było lepiej...
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 16:51   #3434
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

mam nadzieję, że dalej bd produkować, bo lubię od czasu do czasu do niego wrócić
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 18:13   #3435
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
raz robiłam turbo fire - przez 1 dzień i masakra. moje serce jest za słabe. wolę skalpel Chodakowskiej, ale o wiele bardziej podobają mi się ćwiczenia na wfie i je sobie robię w domu mamy fajną babkę, dobre programy nam robi.
Ja jak pierwszy raz zrobiłam hiit 20 to myślałam, że umrę. Takiego wycisku jeszcze nigdy nie miałam.. Każda część ciała mnie bolało, a teraz to są moje ulubione ćwiczenia, chociaż dalej sprawiają mi trudność - wiadomo, nie tak jak na początku, ale dalej się zmacham porządnie przy tym.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że dalej bd produkować, bo lubię od czasu do czasu do niego wrócić
Ja go jeszcze nigdy nie miałam.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 18:31   #3436
balenciaga91
Raczkowanie
 
Avatar balenciaga91
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 31
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Earl_Grey Pokaż wiadomość
No cześć

O rany... 6-7 cm od października tego roku? W trzy miesiące? Toż to porażający przyrost, mi to tyle urosło od maja

Mnie szybko włosy rosną, tylko denerwujący jest fakt że przy kasztanowych farbowańcach odrost wydaje się siwy.. no ale się zawzięłam choć już kusi.
balenciaga91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 18:59   #3437
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny w kwietniu ostatni raz pofarbowałam włosy.No i widać różnicę.Brat przyjechał i na początku spytał się czy farbowałam włosy,a ja,że właśnie długo nie i że mam odrosty,a on,że to wstyd i że mam pofarbować.No i się zastanawiam mocno,a taka byłam twarda...
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 19:08   #3438
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Nie farbuj! Będziesz farbowała tylko dlatego, że brat tak powiedział? Mi mój też dużo rzeczy mówi, a go nie słucham
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 19:14   #3439
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Nie farbuj! Będziesz farbowała tylko dlatego, że brat tak powiedział? Mi mój też dużo rzeczy mówi, a go nie słucham
no wlasnie.. tym bardziej ze juz sporo czasu hodujesz naturalki
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 19:34   #3440
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Własnie wiem,że długo wytrzymałam i też mi szkoda,ale czasami mam takie dni,że czuję,że się poddam.Kurcze coś się z aparatem dzieje,może zrobię potem foto komórką,bo jestem ciekawa waszej opinii jak to wygląda.Strasznie mi się podobają długie włosy,a ostatnio miałam je jako dziecko,więc nie zetnę ich na krótko,o nie,już są za ramiona,a latem były na boba ścięte.Niby włosy mi trochę urosły,ale w odrostach tego nie widzę, myślałam,że będę mieć już do ucha odrosty,a tak nie jest.A tak może bym przebolała i ścięła je...
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 20:12   #3441
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja jak pierwszy raz zrobiłam hiit 20 to myślałam, że umrę. Takiego wycisku jeszcze nigdy nie miałam.. Każda część ciała mnie bolało, a teraz to są moje ulubione ćwiczenia, chociaż dalej sprawiają mi trudność - wiadomo, nie tak jak na początku, ale dalej się zmacham porządnie przy tym.
pamiętam, że tam było skakanie, wymachiwanie itd, nie pamiętam, który wtedy robiłam filmik, ale wydawało się luźne, a na drugi dzień wstaję, a tu każdy mięsień bolał
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:34   #3442
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w kwietniu ostatni raz pofarbowałam włosy.No i widać różnicę.Brat przyjechał i na początku spytał się czy farbowałam włosy,a ja,że właśnie długo nie i że mam odrosty,a on,że to wstyd i że mam pofarbować.No i się zastanawiam mocno,a taka byłam twarda...
nie rób tego; nie słuchaj się w sprawie włosów żadnego faceta oprócz fryzjera-geja już długo zapuszczasz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 08:28   #3443
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
nie rób tego; nie słuchaj się w sprawie włosów żadnego faceta oprócz fryzjera-geja już długo zapuszczasz
w sprawie farbowania to pewnie spora czesc fryzjerow bedzie namawiac na to hehe

wiadomo, w trakcie zapuszczania naturalek nie wyglada to super, ale to tylko etap przejsciowy kiedy sie zetnie farbowance nigdy wiecej nie bedziemy miec odrostow
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:32   #3444
licorne
Rozeznanie
 
Avatar licorne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 658
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
w sprawie farbowania to pewnie spora czesc fryzjerow bedzie namawiac na to hehe
Mi fryzjerka powiedziała, że w swoim będę wyglądać jak szara myszka. Ale się nie dałam namowom, tylko boję się teraz iść do fryzjera, chociaż przydałoby mi się podcięcie. :P
licorne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:37   #3445
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez licorne Pokaż wiadomość
Mi fryzjerka powiedziała, że w swoim będę wyglądać jak szara myszka. Ale się nie dałam namowom, tylko boję się teraz iść do fryzjera, chociaż przydałoby mi się podcięcie. :P
mi siostra mowila ze bede potrzebowac chociaz jakis pasemek zeby jakos wygladac
a teraz mowi ze mam ladny naturalny kolor
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:12   #3446
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Strasznie mi się podobają długie włosy,a ostatnio miałam je jako dziecko,więc nie zetnę ich na krótko,o nie,już są za ramiona,a latem były na boba ścięte.Niby włosy mi trochę urosły,ale w odrostach tego nie widzę, myślałam,że będę mieć już do ucha odrosty,a tak nie jest.A tak może bym przebolała i ścięła je...
Skoro włosy urosły to musi być to widać w odrostach. Przecież nie ma możliwości, ze rosną Ci włosy, a odrost nie zmienia długości. Pokaż fotę

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
pamiętam, że tam było skakanie, wymachiwanie itd, nie pamiętam, który wtedy robiłam filmik, ale wydawało się luźne, a na drugi dzień wstaję, a tu każdy mięsień bolał
Ja właśnie lubię to wszystko. Mam dużo energii więc mi takie ćwiczenia są potrzebne żeby chociaż trochę się uspokoić.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
wiadomo, w trakcie zapuszczania naturalek nie wyglada to super, ale to tylko etap przejsciowy kiedy sie zetnie farbowance nigdy wiecej nie bedziemy miec odrostow
Ja tam lubię mój odrost. Znaczy.. nie ciągnie mnie nawet żeby go farbować ani nic, bo podoba mi się to połączenie przy twarzy "naturalnego" blondu z moim naturalnym kolorem bo przy twarzy to wygląda normalnie jak ombre.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:17   #3447
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Słuchajcie, ponowię swoje pytanie, bo zostało bez echa. Też chcę zapuścić naturalne włoski, ale czemu nie zafarbować tylko tych farbowanych (nie ruszając już zdrowych naturalek) na kolor maksymalnie zbliżony do naturalnego? Przecież wtedy odrostów prawie nie będzie widać, można to ewentualnie wyrównać po jakimś czasie szamponetką... Taki mam pomysł na siebie, a widzę że tutaj chyba żadna z Was tak nie robi. Co o tym myślicie?
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:46   #3448
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ponowię swoje pytanie, bo zostało bez echa. Też chcę zapuścić naturalne włoski, ale czemu nie zafarbować tylko tych farbowanych (nie ruszając już zdrowych naturalek) na kolor maksymalnie zbliżony do naturalnego? Przecież wtedy odrostów prawie nie będzie widać, można to ewentualnie wyrównać po jakimś czasie szamponetką... Taki mam pomysł na siebie, a widzę że tutaj chyba żadna z Was tak nie robi. Co o tym myślicie?
próbować możesz ale przecież głowa jest okrągła więc jak te włosy z góry siądą na 40 minut, obciążone farbą to przejdzie ona też na odrosty ukryte pod spodem ja nie próbowałam, zresztą na szczęście odrosty faktycznie mam w podobnym kolorze
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 13:56   #3449
balenciaga91
Raczkowanie
 
Avatar balenciaga91
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 31
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ponowię swoje pytanie, bo zostało bez echa. Też chcę zapuścić naturalne włoski, ale czemu nie zafarbować tylko tych farbowanych (nie ruszając już zdrowych naturalek) na kolor maksymalnie zbliżony do naturalnego? Przecież wtedy odrostów prawie nie będzie widać, można to ewentualnie wyrównać po jakimś czasie szamponetką... Taki mam pomysł na siebie, a widzę że tutaj chyba żadna z Was tak nie robi. Co o tym myślicie?
No popatrz, po co kombinować z już tymi farbami? Wiem doświadczenia że nigdy nie da rady pofarbować na swój naturalny kolor, bo takich farb nie ma. Inaczej, trzeba by pójść do fryzjera który by wymieszał kilka barw aby stworzyć naturalny ale zawsze będzie się róźnił, jeśli naprawdę się chce zapuścić włosy to nie myślcie o farbowaniu, olejcie to co inni mówią, że odrost to brzydko itp, czy koleżanki że macie mysi kolor, bo za jakis czas będą wam zazdrościć naturalnych włosów, tego że układają wam się że wyglądacie niezwykle pięknie i kobieco.

Pozdrawiam wszystkie zapuszczające naturalne włosy - niech moc będzie z wami !
balenciaga91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 15:02   #3450
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ponowię swoje pytanie, bo zostało bez echa. Też chcę zapuścić naturalne włoski, ale czemu nie zafarbować tylko tych farbowanych (nie ruszając już zdrowych naturalek) na kolor maksymalnie zbliżony do naturalnego? Przecież wtedy odrostów prawie nie będzie widać, można to ewentualnie wyrównać po jakimś czasie szamponetką... Taki mam pomysł na siebie, a widzę że tutaj chyba żadna z Was tak nie robi. Co o tym myślicie?
Ja tak robilam bo mialam bardzo duza roznice, mianowicie platyna, a ciemny blond. Troche podniszczylam przez to koncowki ale za to roznica byla malo widoczna, teraz juz sie troche wyplukalo ale i tak nie razi to jak wczesniej Dzieki temu latwiej bylo mi zapuszczac naturalsy, bez tego nie wiem czy bym wytrzymala
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.