Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-17, 17:48   #3121
sylwunia1984_08
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia1984_08
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cześć dziewczyny.
Na stronie znak.com.pl jest promocja - 70%. Może ktoś skorzysta
__________________
http://kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com
08.08.2016 Avon nowości z katalogu 11/2016 Szminka Moc Blasku, Avon Sport Centre Action, Szampon i odżywka 2w1 Avon Man
07.08.2016 Wakacyjny konkurs z Zadbaną Mamą.
sylwunia1984_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 17:50   #3122
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
O oto moja mała kuleczka Której musze wyleczyć oczka, bo ma całe zaropiałe i kicha bidulka Myślę nad imieniem.. To chłopczyk
Zachęcam Cię do szybkiej wizyty u veta, bo objawy wskazują na katar koci, który jest niebezpieczną chorobą grożącą wieloma powikłaniami oczu i dróg oddechowych. Jeśli masz innego kota, odizoluj malucha, bo Ci go zarazi.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 17:53   #3123
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Zachęcam Cię do szybkiej wizyty u veta, bo objawy wskazują na katar koci, który jest niebezpieczną chorobą grożącą wieloma powikłaniami oczu i dróg oddechowych. Jeśli masz innego kota, odizoluj malucha, bo Ci go zarazi.
No też mi to wygląda na koci katar Nie, to mój jedyny kotek...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 17:54   #3124
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No Kochany jest ale chyba własciciela za bardzo o niego nie dbali bo te oczka i przeziębienie Przemywam rumiankiem, mam nadzieję, że za parę dni mu się polepszy...
Katar ma? jak tak to nie czekaj tylko leć do weta.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 17:55   #3125
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
O oto moja mała kuleczka Której musze wyleczyć oczka, bo ma całe zaropiałe i kicha bidulka Myślę nad imieniem.. To chłopczyk
no cudasek!!!! zacałowałabym go
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 18:07   #3126
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Katar ma? jak tak to nie czekaj tylko leć do weta.
No kicha biedulek

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
no cudasek!!!! zacałowałabym go
Nioooo
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 18:14   #3127
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No kicha biedulek



Nioooo
Dostanie antybiotyki to odżyje i da Ci popalić, pewnie teraz większość czasu przytula się i śpi.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-17, 18:19   #3128
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dostanie antybiotyki to odżyje i da Ci popalić, pewnie teraz większość czasu przytula się i śpi.
Nie no, skacze też jak powalony Jutro pojadę do weterynarza

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-05-17 o 18:23
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 18:53   #3129
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
O oto moja mała kuleczka Której musze wyleczyć oczka, bo ma całe zaropiałe i kicha bidulka Myślę nad imieniem.. To chłopczyk
Ojej. Ja kociara-od niespełna roku- sfiksowałam na punkcie swoich. Też jak je przygarnęłam miały całe zaropiałe oczęta. Weterynarz kazała przemywać je roztworem soli (szklanka przegotowane wody + łyżeczka soli) i pomogło. Teraz łobuzują, że aż się napatrzeć nie mogę. A i jeszcze upewnij się u weterynarza, że jest chłopcem. Moja Bella zamieniła się po pół roku w Gustawa, a Largo nadal jest chłopcem.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 19:04   #3130
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ojej. Ja kociara-od niespełna roku- sfiksowałam na punkcie swoich. Też jak je przygarnęłam miały całe zaropiałe oczęta. Weterynarz kazała przemywać je roztworem soli (szklanka przegotowane wody + łyżeczka soli) i pomogło. Teraz łobuzują, że aż się napatrzeć nie mogę. A i jeszcze upewnij się u weterynarza, że jest chłopcem. Moja Bella zamieniła się po pół roku w Gustawa, a Largo nadal jest chłopcem.
Ja też kociara Hmmm z tą solą wypróbuję! A o rumianku coś słyszałaś? Hahahaha no dokładnie, zapytam, ale wydaje mi się, że jajka są
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 19:38   #3131
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Poziomko kochana nie czekaj tylko weź jutro malucha do weta. Na pewno wszystko Ci wytłumaczy i da leki.
Zwierzaki są cudowne ale generują koszty. Bądź na to gotowa. Nie można tu czekać.
A kotek śliczny i mam nadzieję że będzie się zdrowo chował. Fajnie że dostał nowy dom.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-17, 19:45   #3132
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja też kociara Hmmm z tą solą wypróbuję! A o rumianku coś słyszałaś? Hahahaha no dokładnie, zapytam, ale wydaje mi się, że jajka są
Ja, w wieku 25 lat mam pierwszy raz koty, więc dla mnie ogarnięcie tego nowego stworzenia (zawsze miałam psa, z reszta teraz też mam dwa) początkowo było wielkim osiągnięciem. One w nocy nie śpią! Tylko buszują, skaczą, gonią się, spać nie dają.
O rumianku słyszałam tyle, że łagodzi podrażnienie oczu. Weterynarz poleciła te solankę, więc się stosowałam do tego. Zaznaczam, że moje kociaki też super zadbanie nie były, miały strasznie zaropiałe oczy, pchły, a białe futerko (Gustaw jest cały biały) lekko poszarzałe.
A co do jajek to moja mama stwierdziła, ze jeden je ma, a drugi nie. Nie znam się, więc uwierzyłam. A na początku roku przychodzi do mnie i mówi, że u Belli wymacała jajka. Akurat kilka dni przyjechała weterynarz i mówi, że są, tylko u niektórych kociaków później się pokazują. No i trzeba było zmienić Bellę na Gustawa. Ale jak Twój już ma jajeczka, to masz łatwiej. Zamierzasz kastrować?
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 19:46   #3133
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
O oto moja mała kuleczka Której musze wyleczyć oczka, bo ma całe zaropiałe i kicha bidulka Myślę nad imieniem.. To chłopczyk
ale słodziaczek uwielbiam koty jak kicha to może być koci katar w najgorszym wypadku. Sprawdzaj czy nie ma mokrego nosa cały czas - jak ma to lepiej przejdź się do weta.

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-05-17 o 19:49
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 20:15   #3134
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Poziomko kochana nie czekaj tylko weź jutro malucha do weta. Na pewno wszystko Ci wytłumaczy i da leki.
Zwierzaki są cudowne ale generują koszty. Bądź na to gotowa. Nie można tu czekać.
A kotek śliczny i mam nadzieję że będzie się zdrowo chował. Fajnie że dostał nowy dom.
Jutro lecę do weterynarza koniecznie! Też mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja, w wieku 25 lat mam pierwszy raz koty, więc dla mnie ogarnięcie tego nowego stworzenia (zawsze miałam psa, z reszta teraz też mam dwa) początkowo było wielkim osiągnięciem. One w nocy nie śpią! Tylko buszują, skaczą, gonią się, spać nie dają.
O rumianku słyszałam tyle, że łagodzi podrażnienie oczu. Weterynarz poleciła te solankę, więc się stosowałam do tego. Zaznaczam, że moje kociaki też super zadbanie nie były, miały strasznie zaropiałe oczy, pchły, a białe futerko (Gustaw jest cały biały) lekko poszarzałe.
A co do jajek to moja mama stwierdziła, ze jeden je ma, a drugi nie. Nie znam się, więc uwierzyłam. A na początku roku przychodzi do mnie i mówi, że u Belli wymacała jajka. Akurat kilka dni przyjechała weterynarz i mówi, że są, tylko u niektórych kociaków później się pokazują. No i trzeba było zmienić Bellę na Gustawa. Ale jak Twój już ma jajeczka, to masz łatwiej. Zamierzasz kastrować?
A ja od zawsze w domu koty Dom bez kota to nie dom. Odkąd moja Wasia zginęła pod samochodem nie mogłam się odnaleźć i koniec końców musiałam jakiegoś kotka wziąć..
Hehe no to ciekawe z tymi jajkami Ale w sumie jak tak mówisz to wszystko się może jeszcze okazać! Z kastracją to jeszcze nie wiem... Ale całkiem możliwe

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale słodziaczek uwielbiam koty jak kicha to może być koci katar w najgorszym wypadku. Sprawdzaj czy nie ma mokrego nosa cały czas - jak ma to lepiej przejdź się do weta.
Ja też kocham koteczki Ma mokry nosek i kicha wydzieliną Jutro lecę do weta
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 20:20   #3135
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość


Ja też kocham koteczki Ma mokry nosek i kicha wydzieliną Jutro lecę do weta
ojej ... leć jutro do weta a na pewno będzie dobrze kotki są najlepsze
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 20:21   #3136
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

To nieźle. Ja tak kiedyś miałam z chomikiem. Kupiłam chłopca a on się rozmnożył...
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 20:33   #3137
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość

A ja od zawsze w domu koty Dom bez kota to nie dom. Odkąd moja Wasia zginęła pod samochodem nie mogłam się odnaleźć i koniec końców musiałam jakiegoś kotka wziąć..
Hehe no to ciekawe z tymi jajkami Ale w sumie jak tak mówisz to wszystko się może jeszcze okazać! Z kastracją to jeszcze nie wiem... Ale całkiem możliwe

Ja też kocham koteczki Ma mokry nosek i kicha wydzieliną Jutro lecę do weta
Zgadzam się, dom bez zwierzaków jest taki pusty, bez życia. Na innym wątku dziewczyna ma fajny tekst w podpisie: "Bezkotni są markotni". Ja oczywiście też kociara.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 20:41   #3138
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ojej ... leć jutro do weta a na pewno będzie dobrze kotki są najlepsze
Oby oby!

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
To nieźle. Ja tak kiedyś miałam z chomikiem. Kupiłam chłopca a on się rozmnożył...


Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, dom bez zwierzaków jest taki pusty, bez życia. Na innym wątku dziewczyna ma fajny tekst w podpisie: "Bezkotni są markotni". Ja oczywiście też kociara.
Oj taaaak, dobre powiedzenie Koty świetnie poprawiają humor, jak Ci coś dolega to przyjdą i wyciągną złą energię
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 21:06   #3139
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Właśnie mi maluszek usnął na kolanach I nie mogę się ruszyć

Edit: No, ruszyłam się i śpi z żabą teraz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11303729_1394275624234519_441927124_n.jpg (118,7 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11304025_1394279917567423_364716190_n.jpg (94,2 KB, 94 załadowań)

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-05-17 o 21:29
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-17, 21:53   #3140
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Właśnie mi maluszek usnął na kolanach I nie mogę się ruszyć

Edit: No, ruszyłam się i śpi z żabą teraz
Fantastyczna taka przytulna istota.

Jak się podzielicie kotkiem, kiedy się wyprowadzisz?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 21:57   #3141
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Właśnie mi maluszek usnął na kolanach I nie mogę się ruszyć

Edit: No, ruszyłam się i śpi z żabą teraz
Poziomka nie pokazuj tego kotka Jest prześliczny siedze od godziny i przeglądam ogłoszenia na necie, tez chce kotka
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 22:02   #3142
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny, bardzo rzadko używam lakierów do paznokci, ale jaki polecacie lakier nawierzchniowy? Najlepiej, żeby efekt był jakby żelowy, mega błyszczący Polewałam na Essence, ale chyba go wycofali ze sprzedaży
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 22:37   #3143
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Fantastyczna taka przytulna istota.

Jak się podzielicie kotkiem, kiedy się wyprowadzisz?
Nioooo Ale taka biedulka, jak na niego patrze to mi się płakać chce Bo mu sie te oczka zaklejają i po spaniu w ogole nie może ich otworzyć

Najprawdopodobniej kotek zostanie z mamą z moim mieście, chyba, że jakiś właściciel mieszkania pozwoli na zwierzę, chociaż wątpię Gdyby jednak pozwolił to zabrałabym ze sobą

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Poziomka nie pokazuj tego kotka Jest prześliczny siedze od godziny i przeglądam ogłoszenia na necie, tez chce kotka
Ojeeeeej Ciężko jest znaleźć koteczka małego Szybko się rozchodzą..
Ale moja znajoma ma, teraz się urodziły Tylko nie wiem gdzie mieszkasz... Pewnie daleko ode mnie

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Jutro bede miała wyzwanie, bo muszę go przewieźć do weterynarza autobusem Nie mam jak dojechać, prawko jeszcze nie w ręce I tak myślę.. jak to zrobić Myslalam nad taką torbą z materiałowego śliskiego materiału żeby tam wyścielać mu czymś i oczywiście zostawić otwartą u góry żeby miał powietrze.. Bo niestety nie mam takiej skrzynki do transportowania kotków

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-05-17 o 22:39
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 07:37   #3144
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Właśnie mi maluszek usnął na kolanach I nie mogę się ruszyć

Edit: No, ruszyłam się i śpi z żabą teraz
Ale słodziak nie przepadam za kotami, ale takie maluchy mnie rozczulają, wyściskałabym go

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dobra ochłonęłam trochę , w wielkim skrócie Paniom w S nie chciało się pracować, wolą plotki między sobą, jak prosisz o pomoc to z wielkim fochem i łaską pomogą tak, że w pięty idzie, w ogóle jak śmiesz człowieku przeszkodzić im w ploteczkach między sobą, już nie wspomnę o tym, że jak idę zawsze ładnie ubrana w markowe ciuchy i pełnym makijażu to latają za Tobą jak psy, a jak jesteś bez makijażu ubrana przeciętnie to żadna nie podejdzie, bo nie wyglądasz na taką, która da jej wypracować premię.
ale wredne pindy dobrze zrobiłaś, że napisałaś do nich niby exkluzywna perfumeria, a pracownikom słoma z butów wystaje

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

W C. zostały 2 miniatury nic tylko klikać

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

W niemieckim D. w próbkach są fajne miniatury Clarinsa, a u nas
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 07:46   #3145
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale słodziak nie przepadam za kotami, ale takie maluchy mnie rozczulają, wyściskałabym go

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------



ale wredne pindy dobrze zrobiłaś, że napisałaś do nich niby exkluzywna perfumeria, a pracownikom słoma z butów wystaje

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

W C. zostały 2 miniatury nic tylko klikać

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

W niemieckim D. w próbkach są fajne miniatury Clarinsa, a u nas
U nas nic fajnego w S, D, C .... Martusia masz dzisiaj piksele??? wygodne są?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 07:51   #3146
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Nioooo Ale taka biedulka, jak na niego patrze to mi się płakać chce Bo mu sie te oczka zaklejają i po spaniu w ogole nie może ich otworzyć

Najprawdopodobniej kotek zostanie z mamą z moim mieście, chyba, że jakiś właściciel mieszkania pozwoli na zwierzę, chociaż wątpię Gdyby jednak pozwolił to zabrałabym ze sobą



Ojeeeeej Ciężko jest znaleźć koteczka małego Szybko się rozchodzą..
Ale moja znajoma ma, teraz się urodziły Tylko nie wiem gdzie mieszkasz... Pewnie daleko ode mnie

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Jutro bede miała wyzwanie, bo muszę go przewieźć do weterynarza autobusem Nie mam jak dojechać, prawko jeszcze nie w ręce I tak myślę.. jak to zrobić Myslalam nad taką torbą z materiałowego śliskiego materiału żeby tam wyścielać mu czymś i oczywiście zostawić otwartą u góry żeby miał powietrze.. Bo niestety nie mam takiej skrzynki do transportowania kotków
Albo może kartonik? Jakiś po zamówieniu z D. ;D kochany kotek, uwielbiam wszystkie kociaki za weterynarza
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 07:58   #3147
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Nioooo Ale taka biedulka, jak na niego patrze to mi się płakać chce Bo mu sie te oczka zaklejają i po spaniu w ogole nie może ich otworzyć

Najprawdopodobniej kotek zostanie z mamą z moim mieście, chyba, że jakiś właściciel mieszkania pozwoli na zwierzę, chociaż wątpię Gdyby jednak pozwolił to zabrałabym ze sobą



Ojeeeeej Ciężko jest znaleźć koteczka małego Szybko się rozchodzą..
Ale moja znajoma ma, teraz się urodziły Tylko nie wiem gdzie mieszkasz... Pewnie daleko ode mnie

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Jutro bede miała wyzwanie, bo muszę go przewieźć do weterynarza autobusem Nie mam jak dojechać, prawko jeszcze nie w ręce I tak myślę.. jak to zrobić Myslalam nad taką torbą z materiałowego śliskiego materiału żeby tam wyścielać mu czymś i oczywiście zostawić otwartą u góry żeby miał powietrze.. Bo niestety nie mam takiej skrzynki do transportowania kotków
Torba będzie ok. Tylko wyłóż czymś nieprzemakającym bo może zrobić siku
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 08:09   #3148
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale słodziak nie przepadam za kotami, ale takie maluchy mnie rozczulają, wyściskałabym go
Niooo a mi się płakać chce jak na niego patrzę Bidulek mój.. Tak go tam zaniedbali Ja nie wiem co za ludziska...
Weterynarz otwarty dopiero od 12:00
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 08:22   #3149
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
U nas nic fajnego w S, D, C .... Martusia masz dzisiaj piksele??? wygodne są?
Mam od piątku tylko w nich biegam są boskie najlepiej dopasowane ze wszystkich moich gumiaków
Tż mi dorobił dziurkę w pasku na pięcie w sercach (szpilkach) i mogę w nich już chodzić

Korinka, a możesz porównać trójkąty do serc i kokard? Przydałyby mi się czarne szpilki, ale nie wiem, jak jest z szerokością dla mnie kokardy są najlepiej dopasowane, serca są najbardziej miękkie i najszersze
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 08:23   #3150
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Niooo a mi się płakać chce jak na niego patrzę Bidulek mój.. Tak go tam zaniedbali Ja nie wiem co za ludziska...
Weterynarz otwarty dopiero od 12:00
dobrze będzie na pewno
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 09:06:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.