Paznokciowy wątek techniczny o Aliexpress - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-03, 06:32   #91
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Nie widać moich komentarzy 😔 wystawilam dzisiaj 4 i nie ma ani jednego

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Komentarze nie są widoczne od razu, jeśli sprzedawca nie wystawił nam feedbacku, po co to nie wiem. Potem chyba je widać, nie wiem, czy nie po 15 dniach, automatycznie, nawet jeśli nie ma feedbacku od sprzedawcy, ale głowy nie dam.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 18:47   #92
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Dostałam jakiś czas temu pół buteleczki top mat,założyłam spór ,dostałam połowę zwrotu i teraz się zastanawiam jaki wystawić komentarz ?
I jeszcze jedno ,moje komentarze cały czas są niewidoczne ,dlaczego ? Wystawiane dawno i nadal ich nie ma

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 18:57   #93
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Komentarze sie pojawia ale z bardzo duzym opoznieniem.
Wystaw 4 albo 5 gwiazdek i napisz ze dostalas refund, przeca majfrend zrekompensowal strate
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 19:56   #94
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Niektóre były widoczne od razu.Nie wiem o co chodzi ...

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 10:48   #95
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Domina powinnaś się cieszyć 😉 Ostatnio dzwoniłam do Kierownika listoniszów bo miałam awizo ,a cały dzień nie wychodzilam z domu.Okazalo się, że listy i paczki nierejestrowane nie podlegają dostarczeniu do domu.Jesli nie mieszczą się w skrzynce listonosz wg regulaminu powinien zostawić awizo.To jego dobra wola,czy przyniesie do domu czy nie
Myślę, że możesz złożyć oświadczenie na poczcie takie jak się składa w przypadku zgody na wrzucanie wszystkiego

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 11:08   #96
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Domina powinnaś się cieszyć 😉 Ostatnio dzwoniłam do Kierownika listoniszów bo miałam awizo ,a cały dzień nie wychodzilam z domu.Okazalo się, że listy i paczki nierejestrowane nie podlegają dostarczeniu do domu.Jesli nie mieszczą się w skrzynce listonosz wg regulaminu powinien zostawić awizo.To jego dobra wola,czy przyniesie do domu czy nie
Myślę, że możesz złożyć oświadczenie na poczcie takie jak się składa w przypadku zgody na wrzucanie wszystkiego

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Mnie nie było cały tydzień, w poniedziałek przyszła dość droga paczka i dał ją do moich rodziców do pracy których też cawły tydzień nie było... Wiedziałam po trackingu że paczka jest. Wróciłam w czwartek, moi rodzice pytali u siebie w pracy czy sa paczki - powiedziano im że nie ma. Zadzwoniłam więc na pocztę żeby tylko zapytać czy ja byłam adresatem przesyłki czy czasem sprzedawca nie wcisnął mi trackingu od kogoś innego... Tylko o to zapytałam i poprosiłam grzecznie żeby Pani zerknęła kto odebrał paczkę bo od dwóch dni nikt mi nie dał znać że ją ma.... Nie wiem kto zrobił większa aferę - czy Pani na poczcie czy listoonsz... bo listonosz przyleciał z aferą że co to ma być że do niego z Warszawy dzwonią aż co on zrobił z paczką... powiedziałam grzecznie że nie było mowy o nim tylko o zupełnie innej sprawie... poleciał do pracy moich rodziców żeby zapytać gdzie paczka, wziął nr tel z poaczki i zadzwonił myśląc że dodzwoni się do moich rodziców ze skargą na mnie . Zadzwoniłam na pocztę i powiedziałam że paczkę odebrała osoba upoważniona (co jest nie prawdą i paczka się tam znaleźć nie powinna) i że to jej wina i że nie było mowy o winie listonosza i że nie chcę żeby miał nieprzyjemności z tego powodu bo ktoś do niego aż z Warszawy dzwonił i że proszę o nr tel to też zadzwonię i wyjaśnię... Zdziwiona Pani na poczcie powiedziała że przecież nic wielkiego się nie stało i że nikt do listonosza z Warszawy nie dzwonią ale tak samo jak ja działałam w swoim interesie tak samo oni działają w swoim aby paczka nie zaginęła....

Nadmienię, że listonosz w poniedziałek oddał paczkę tam gdzie nie powinien a w piątek przed calą afera przyniósł awizo na paczuszkę która się zmieściłaby do kieszeni... To albo przynosi awizo albo wcale moim zdaniem... Afera chyba niepotrzebna bo nie zadzwoniłam ze skargą na listonosza a moja paczka 5zł nie kosztowała Chyba miałam prawo wiedzieć kto ja odebrał skoro na trackingu miałam że doręczona a przez 2 dni nikt się nie kwapił przyznać że paczka jest....
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 13:32   #97
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Nieodpowiedzialny listonosz i tyle. Miałby niezłe problemy, gdyby paczka zaginęła.
Ja ostatnio dostałam odpowiedz na skargę, bo listonosz nie przyniósł ani paczki ani nie zostawił awizo, a na trackingu było, ze awizo. Paczka była do pracy, cały czas jest ochrona, więc nie ma możliwości, że nikogo nie zastał. 3 razy taka sytuacja.

Napisali, ze skargę uznają za zasadną, ze odbyli rozmowę dyscyplinującą i przepraszają. Ja nie mam ochoty walczyć z listonoszami osobiście, ani tolerować ich wybryków, bo to jest ich praca. Jeśli się nie wyrabiają, to powinni zmniejszyć im rejon. Ale skąd poczta ma wiedzieć, że jest źle, skoro ludzie przymykają oko? A poczta ma drogie usługi, niestety... Nie ma co szukać usprawiedliwienia dla nich.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 18:27   #98
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Niby tak ale czuje troche wyrzuty sumienia, z drugiej zas strony tak naskakiwac na czlowieka? Zaniedlugo nie bedzie mozna nic nikomu powiedziec jak sie bedzie niezadowolonym... Tym bardziej ze ja sprawe wyjasnilam, ponownie zadzwonilam na poczte i jeszcze bede dzwonic w poniedzialek do naczelniczki....

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 08:36   #99
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Czy moze byc tak, ze nie odzyskam kasy za paczke, ktora do mnie nie dotarla?

we WRZESNIU zamowilam lakiery bling. Sprzedawcy najpierw dosc duzo czasu zajelo wyslanie przesylki a potem bylo ustawione 60 dni oczekiwania. Kiedy czas mijal napisalam do niego, ze nie mam przesylki i ze jak nie dotrze do jakiegos tam dnia to otwieram spor. Odpisal mi ze przedluzy mi ochrone kupiecka i zebym czekala. Mam inne lakiery i nie pali mi sie wiec ok. Umowilam sie z nim wtedy ze chyba 2 tygodnie poczekam. PO jakichs 3ech znow do niego napisalam ze paczki dalej nie ma, znow troche przedluzyl czas... W koncu sie wnerwilam i zalozylam spor o pelny refund, sprzedawca go odrzucil z textem zebym poczekala jeszcze 10dni i znow mi przedluzyl okres ochronny. Wczoraj zrobilam eskalacje.

Sytuacja mnie mega zdenerwowala bo wykazalam dobra wole a teraz sie czuje wykorzystana i zaczynam sie martwic czy wogole odzyskam pieniadze ;/
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 09:44   #100
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez CAR0LKA Pokaż wiadomość
Czy moze byc tak, ze nie odzyskam kasy za paczke, ktora do mnie nie dotarla?

we WRZESNIU zamowilam lakiery bling. Sprzedawcy najpierw dosc duzo czasu zajelo wyslanie przesylki a potem bylo ustawione 60 dni oczekiwania. Kiedy czas mijal napisalam do niego, ze nie mam przesylki i ze jak nie dotrze do jakiegos tam dnia to otwieram spor. Odpisal mi ze przedluzy mi ochrone kupiecka i zebym czekala. Mam inne lakiery i nie pali mi sie wiec ok. Umowilam sie z nim wtedy ze chyba 2 tygodnie poczekam. PO jakichs 3ech znow do niego napisalam ze paczki dalej nie ma, znow troche przedluzyl czas... W koncu sie wnerwilam i zalozylam spor o pelny refund, sprzedawca go odrzucil z textem zebym poczekala jeszcze 10dni i znow mi przedluzyl okres ochronny. Wczoraj zrobilam eskalacje.

Sytuacja mnie mega zdenerwowala bo wykazalam dobra wole a teraz sie czuje wykorzystana i zaczynam sie martwic czy wogole odzyskam pieniadze ;/
Skoro eskalowałaś to teraz Aliexpress będzie rozstrzygać. Raczej na Twoją korzyść, bo dwukrotnie wykazałaś dobrą wolę i prosiłaś o czas ochrony. Od września to już minęło ponad 4 miechy. Możesz w sporze załączyć korespondencję prywatną ze sprzedającym jeśli chcesz. Bo z automatu oni nie wnikają w wiadomości jakie wymieniliście.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/


Edytowane przez marlena_smc
Czas edycji: 2016-02-07 o 09:48
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 08:25   #101
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Moim zdaniem zwrot bedzie bez dwóch zdań. Jest gwarantowany zwrot w przypadku niedotrzymania terminu. I przedłużenie czasu ochrony nie ma tu nic do rzeczy. Masz cierpliwość, ja już dawno bym zarządała full refund.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 08:30   #102
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Ja bym zakładała spór w ten sam dzień co by się ochrona kończyła 😁
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 08:50   #103
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Heh jak by to bylo cos co mi niezbednie do szczescia potrzebne to bym szybciej zalozyla spor, ale ze mam inne lakiry to dalam im szanse. Zdenerwowalam sie bo do tej pory zawsze jak mi przesylka nie dotarla to bez problemu dostawalam zwrot, po raz pierwszy sprzedawca odmowil :|

Nie wiecie ile czasu z reguly zajmuje ta eskalacja?
__________________
bloguję https://nailpolishaddiction.wordpress.com/
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 13:56   #104
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

hej,
mam problem, założyłam spór bo kończy się czas ochrony a lakiery nie przyszły..po założeniu odliczało czas w jakim sprzedawca ma się ustosunkować, nic nie napisał czas minął...co teraz mam zrobić? nie ma opcji eskalowania sporu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spor.jpg (59,8 KB, 36 załadowań)
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 14:38   #105
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Jesli sprzedawca sie nie ustosunkowal, to spor zostanie rozpatrzony tak, jak chcialas.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

U mnie z kolei sprzedawca odrzucil taki sam spor, bede wiec eskalowac. Oczywiscie kazal mi zamknac spor bo to szkodzi jego interesom, a moja paczka na pewno dojdzie Takie przedsiebiorcze majfrendy. Odpisalam mu wlasnie, ze nie zamkne i bede eskalowac, a jak przesylka mimo wszystko dotrze to kupie u niego raz jeszcze i napisze zeby nie wysylal.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 14:40   #106
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Jesli sprzedawca sie nie ustosunkowal, to spor zostanie rozpatrzony tak, jak chcialas.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

U mnie z kolei sprzedawca odrzucil taki sam spor, bede wiec eskalowac. Oczywiscie kazal mi zamknac spor bo to szkodzi jego interesom, a moja paczka na pewno dojdzie Takie przedsiebiorcze majfrendy. Odpisalam mu wlasnie, ze nie zamkne i bede eskalowac, a jak przesylka mimo wszystko dotrze to kupie u niego raz jeszcze i napisze zeby nie wysylal.
mądre podejście. ja na to ,że paczka dojdzie, raczej nie liczę. Za lakiery zapłaciłam 16 grudnia oczywiście śledzenie nie działa-albo fejkowy nr
w sumie może i dobrze, że tak się skończyło bo ponoć ten friend wysyła niepełne butelki
__________________
pachnę

Edytowane przez iwi_83
Czas edycji: 2016-02-11 o 14:42
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 12:22   #107
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Hej dziewczyny Mam mały problem więc piszę tutaj. Zamówiłam przedmiot na allie i został on niby wysłany a dziś dostaje taką wiadomość:
hi,Dear Friend,Happy Chinese New Year 2016 !
Our company got many orders every days!
but we are not enough money for shipping all the orders now!
hope you can comfirmed the order received now!
for your help! we will promise send Myself gfits for you!
hope you can help!
Wish many good wishes for the holidays and the coming year

Oczywiście nie zamierzam potwierdzać, że dostałam przedmiot więc chciałam zapytać co zrobić w takiej sytuacji
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 12:44   #108
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Ja bym olala ta wiadomosc. Jak nie dostarczy w terminie to klikaj full refund i juz. Mozesz mu co najwyzej odpisac, ze potwierdzisz odbior, gdy odbierzesz przesylke Alez oni kombinuja. Przeciez gdybys to teraz potwierdzila, a potem nie dostala paczuchy to praktycznie zamykasz sobie droge do refundu
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 13:54   #109
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ja bym olala ta wiadomosc. Jak nie dostarczy w terminie to klikaj full refund i juz. Mozesz mu co najwyzej odpisac, ze potwierdzisz odbior, gdy odbierzesz przesylke Alez oni kombinuja. Przeciez gdybys to teraz potwierdzila, a potem nie dostala paczuchy to praktycznie zamykasz sobie droge do refundu
Dzięki, tak zrobię
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 21:38   #110
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;55598341]Hej dziewczyny Mam mały problem więc piszę tutaj. Zamówiłam przedmiot na allie i został on niby wysłany a dziś dostaje taką wiadomość:
hi,Dear Friend,Happy Chinese New Year 2016 !
Our company got many orders every days!
but we are not enough money for shipping all the orders now!
hope you can comfirmed the order received now!
for your help! we will promise send Myself gfits for you!
hope you can help!
Wish many good wishes for the holidays and the coming year

Oczywiście nie zamierzam potwierdzać, że dostałam przedmiot więc chciałam zapytać co zrobić w takiej sytuacji [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ja bym olala ta wiadomosc. Jak nie dostarczy w terminie to klikaj full refund i juz. Mozesz mu co najwyzej odpisac, ze potwierdzisz odbior, gdy odbierzesz przesylke Alez oni kombinuja. Przeciez gdybys to teraz potwierdzila, a potem nie dostala paczuchy to praktycznie zamykasz sobie droge do refundu
chińczyk może pisać prawdę czytałam na jakimś forum, że oni dostają kasę dopiero gdy kupujący potwierdzi, że otrzymał towar więc jak zrobili jakiś cebula deal to mogą nie mieć mamony na wysyłkę ale i tak nie rób tego o co cię prosi, bo będzie tak jak pisała roses
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:09   #111
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

powiedzcie mi proszę ile czasu zajmuje wysyłka paczki? lakier, za który zapłaciłam już jakiś czas temu nadal jest niewysłany. Pozostały "czas przetwarzania" to 6 dni
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:28   #112
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
powiedzcie mi proszę ile czasu zajmuje wysyłka paczki? lakier, za który zapłaciłam już jakiś czas temu nadal jest niewysłany. Pozostały "czas przetwarzania" to 6 dni
Teraz mają Chiński nowy rok, więc będą obsuwy. Spokojnie pewnie po weekendzie wszystko ruszy
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:32   #113
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

No to super już się nie moge doczekać lakierów pewnie dziś znowu coś zamówie, za taką cene ciężko sobie odmówić
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 11:33   #114
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cześć, dziewczyny. Może w końcu trafiłam na odpowiedni temat. Chcę zamówić kilka rzeczy z alie, czytałam kilka poradników, ale nadal jestem w kropce. Czy ktoś mógłby odpowiedzieć na pytanie - jaka metoda płatności jest najczęściej wybierana i jest bezpieczna?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 11:41   #115
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

przelewy24
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 11:48   #116
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Ja place zwykla karta platnicza, trzeba w banku odblokowac platnosci internetowe (infolinia banku podpowie ci jak).

Mozna tez wyrobic specjalna karte walutowa, ale tu nie podpowiem bo nie zaglebialM tematu
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 13:26   #117
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

ja płace przez przelewy24 też się bałam pierwszy raz zamówić bo kompletnie się nie znałam, ale uznałam że bez ryzyka nie ma zabawy klikasz że kupujesz i przenosi Cie na strone płatności, wybierasz płatność "przelewy24" i kieruje Cie na strone gdzie wybierasz swój bank, po kliknięciu na odpowiedni automatycznie przenosi Cie na strone logowania, a po zalogowaniu wszystkie dane do płatności są uzupełnione i kwota przeliczona na pln wykonujesz przelew i po sprawie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 13:58   #118
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny. Może w końcu trafiłam na odpowiedni temat. Chcę zamówić kilka rzeczy z alie, czytałam kilka poradników, ale nadal jestem w kropce. Czy ktoś mógłby odpowiedzieć na pytanie - jaka metoda płatności jest najczęściej wybierana i jest bezpieczna?
ja płacę przez kartę do bankomatu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 21:14   #119
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Wybrałam przelewy24. Złożyłam pierwsze zamówienie - ślimaczki na kubki do trzymania torebki od herbaty. Tak o, żeby sprawdzić jak mi się będzie podobało.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 06:08   #120
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

zamówiłam w zeszłym tyg tą lampę: http://www.aliexpress.com/item/48W-L...409236278.html Jeszcze nie została wysłana i zastanawiam się czy pisać do chińczyka żeby wpisał na przesyłce niższą wartość? Boję się, że przyjdzie mi płacić cło
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-16 01:40:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.