Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-07, 08:24   #61
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
No właśnie, teraz są "posezonowe wyprzedaże" filtrów
Już wcześniej pisałam w jakimś wątku, że w SuperPharmie też są ekstra promocje. Kupiłam filtr Avene za 52 zł. Filtry LRP kosztują około 48 zł, ale ja akurat ich nie lubię.

Cytat:
mam próbki Substiane i tak się cały czas czaję...
IlonaP, ja podbieram, tak jak pisałam od mojej mamy i sympatyczny jest w stosowaniu, nie ma co
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 08:34   #62
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

To ja mam chyba szczęście do tanich aptek, bo kupowałam u siebie Avenkę krem 50+ za 54zł bez promocji
czasem opłaca się mieszkać na zadupiu

byłam ostatnio w W-wie w tarasach i weszłam do The Body Shop - trochę mnie zdziwił peeling myjący z SLS
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 08:50   #63
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Eh, wczoraj pisałąm o moioch przerjściach ze współlokatorkami. To nie był jeszcze koniec moich mikołajkowych niespodzianek. Wczoraj wieczorem po 20 ukradli mi telefon

Nie wiem czy zgłaszac to na policje czy nie....?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 09:12   #64
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Eh, wczoraj pisałąm o moioch przerjściach ze współlokatorkami. To nie był jeszcze koniec moich mikołajkowych niespodzianek. Wczoraj wieczorem po 20 ukradli mi telefon

Nie wiem czy zgłaszać to na policje czy nie....?
o rany, faktycznie zły dzień miałaś wczoraj
włączony był? jeśli tak to bym zgłosiła i zablokowała kartę
życzę Ci żeby to był już koniec nieszczęść

zgubiłam telefon [albo mi go ktoś zwinął] w Centrum Zdrowia Dziecka, na szczęście prawie rozładowany, zadzwoniłam, żeby sprawdzić czy ktoś się odezwie i był wyłączony ale i tak drżałam do następnego rachunku...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 10:31   #65
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Eh, wczoraj pisałąm o moioch przerjściach ze współlokatorkami. To nie był jeszcze koniec moich mikołajkowych niespodzianek. Wczoraj wieczorem po 20 ukradli mi telefon

Nie wiem czy zgłaszac to na policje czy nie....?
Nie wiem, w jakiej masz sieci i ile go miałaś, ale zdaje się np. w erze jest tak, że jeśli masz go co najmniej 3 miesiące i przyniesiesz zaświadczenie z policji, dadzą Ci inny (chyba z tych w cenie do 1 zł). To już dawno weszło, pewnie warunki się zmieniły, ale sama usługa na pewno istnieje. Bo znaleźć Twojego telefonu to raczej nie znajdą, wiem coś o tym
No i współczuję bardzo
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 10:57   #66
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Nie wiem, w jakiej masz sieci i ile go miałaś, ale zdaje się np. w erze jest tak, że jeśli masz go co najmniej 3 miesiące i przyniesiesz zaświadczenie z policji, dadzą Ci inny (chyba z tych w cenie do 1 zł). To już dawno weszło, pewnie warunki się zmieniły, ale sama usługa na pewno istnieje. Bo znaleźć Twojego telefonu to raczej nie znajdą, wiem coś o tym
No i współczuję bardzo
Rayne, ja nie licze że się znajdzie.

telefon vył w erze, w abonamencie. jestem ich klientka od prawie 10 lat. miesiac temu przedłuzyłam umowe na 3 lata no i kupilam nowy telefon. A tu taka akcja.

Myslisz ze jest szansa ze dostane nowy???

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
o rany, faktycznie zły dzień miałaś wczoraj
włączony był? jeśli tak to bym zgłosiła i zablokowała kartę
życzę Ci żeby to był już koniec nieszczęść

zgubiłam telefon [albo mi go ktoś zwinął] w Centrum Zdrowia Dziecka, na szczęście prawie rozładowany, zadzwoniłam, żeby sprawdzić czy ktoś się odezwie i był wyłączony ale i tak drżałam do następnego rachunku...

Ilona, dziękuje za miłę słowa. No tak, dzien mialam raczej nieudany. Wieczorem jeszcze sie rozryczałam, wypiłam 2 drinki z whisky i poszłam spać.
Karte zablokowalam od razu jak sie spostrzeglam ze go nie ma, mysle ze ok 30 min po fakcie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 11:02   #67
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Nie zaszkodzi sprawdzić, a nuż...

A whisky to tak z rozpaczy czy z przyjemności, bo ja np. uwielbiam w każdych okolicznościach
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 11:25   #68
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Nie zaszkodzi sprawdzić, a nuż...

A whisky to tak z rozpaczy czy z przyjemności, bo ja np. uwielbiam w każdych okolicznościach
Ja tez uwielbiam whisky i chyba chcialam miec jakiekolwiek dobre wspomnienie z wczorajszego dnia.

A co do tego telefonu za 1 zł - dzwoniłam do Ery. Nie ma czegoś takiego. Zabrali mi ostatnią nadzieję
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 12:15   #69
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ja tez uwielbiam whisky i chyba chcialam miec jakiekolwiek dobre wspomnienie z wczorajszego dnia.

A co do tego telefonu za 1 zł - dzwoniłam do Ery. Nie ma czegoś takiego. Zabrali mi ostatnią nadzieję

L_V, nadzieja umiera ostatnia Wiesz, ostatnio czytałam w jakimś francuskim czasopiśmie dotyczącym trendów, że wraca moda na stare komórki, że jest to bardziej ekscentryczne mieć starą np. Nokię 3210 jeszcze z grą "żmija" niż jakąś super nową wypasioną od Prady

Ale tak na poważnie, to przesyłam Ci dużo pozytywnej energii, zanurzonej również w złotej whisky (ja z kolei nie cierpię whisky, koniaków, ani nic takiego).
Fakt, czasami bywa syfiaście...
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 16:54   #70
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Przed chwilą przeżyłam normalnie horror!
ale od początku: poszłam do łazienki na piętrze wymoczyć sobie nogi [z olejkami, a jakże - cytrynka, rozmaryn i pichtowy] i zrobić pedicure; siedzę sobie i widzę kątem oka że Olka zasuwa po schodach, sama, mój mąż nawet nie wiedział gdzie jest.
I zostaw tu dziecko z facetem...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 19:52   #71
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

L_V, współczuję. Weekend przyniesie na pewno coś dobrego. Przesyłam pozytywne fluidy


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Przed chwilą przeżyłam normalnie horror!
ale od początku: poszłam do łazienki na piętrze wymoczyć sobie nogi [z olejkami, a jakże - cytrynka, rozmaryn i pichtowy] i zrobić pedicure; siedzę sobie i widzę kątem oka że Olka zasuwa po schodach, sama, mój mąż nawet nie wiedział gdzie jest.
I zostaw tu dziecko z facetem...
Zupełnie nie generalizując czasami faceci mają inne poczucie rzeczywistości. W lecie obserwowałam taką scenkę: ok. 1,5-roczna dziewczynka biegnie chodnikiem a potem przez trawę nad bardzo wysoki brzeg rzeki (u nas w mieście), tatuś tempem emerytowanego żółwia popycha wózek i zdąża za pociechą. Mała była dobre pare metrów przed rodzicielem i oddalała się w bardzo szybkim tempie. Dobrze, że zainteresowała sie czymś innym, bo już leciałam jej na ratunek.
Myślę, że to wynikało z braku doświadczenia, takie maluchy błyskawicznie się rozwijają i nieraz tatusiowie nie zdają sobie sprawy z możliwości swoich pociech albo zagrożeń nań czyhających.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 20:45   #72
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
L_V, współczuję. Weekend przyniesie na pewno coś dobrego. Przesyłam pozytywne fluidy




Zupełnie nie generalizując czasami faceci mają inne poczucie rzeczywistości. W lecie obserwowałam taką scenkę: ok. 1,5-roczna dziewczynka biegnie chodnikiem a potem przez trawę nad bardzo wysoki brzeg rzeki (u nas w mieście), tatuś tempem emerytowanego żółwia popycha wózek i zdąża za pociechą. Mała była dobre pare metrów przed rodzicielem i oddalała się w bardzo szybkim tempie. Dobrze, że zainteresowała sie czymś innym, bo już leciałam jej na ratunek.
Myślę, że to wynikało z braku doświadczenia, takie maluchy błyskawicznie się rozwijają i nieraz tatusiowie nie zdają sobie sprawy z możliwości swoich pociech albo zagrożeń nań czyhających.

Czasami trudno nie uwierzyć w to że faceci to duże dzieci tylko zabawki coraz droższe.

Nie przejmuj sie Ilonko dobrze że nic się nie stało Miejmy nadzieję że ta sytuacja czegoś Go nauczy
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 19:21   #73
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Witajcie!

Dawno mnie tu nie było . Obiecałam, że po wizycie u dermatologa zdam relacje na Biochemii, więc...

U dermatologa byłam kilka miesięcy temu. Wybrałam dermatologa ze Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Pani dermatolog potwierdziła moje przypuszczenia tzn. - brak zmian zapalnych i trądziku różowatego. Tak jak myślałam Pani dermatolog powiedziała, że naczynka i rumień należy usunąć laserem. Co do pielęgnacji - Pani dermatolog była pod ogromnym wrażeniem mojej wiedzy na temat kosmetyków i leków. Obecnie na naczynka stosuję krem Metronidazol, koncentrat z wit. K oraz nawilżacz, do czoła i brody - Effaclar K, Acne-Derm, punktowo Dalacin T oraz nawilżacz. W styczniu planuję usunąć naczynka i rumień laserem . Pozdrawiam
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 13:15   #74
Elittle
Raczkowanie
 
Avatar Elittle
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 349
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Kurcze a ja, 19latka nie wiem nic a nic o filtrach a ponoć powinnam już zacząć używać... Czy pomożecie?
__________________
Szłam ulica osobna... jakby nieoswojona jeszcze ze światem.. idę na pewno dalej niż wszyscy, naznaczona niebytem i tak zagłębiona w sobie jak nie bywają nawet ludzie ze śmiercią u wezgłowia...

Spotykasz mnie... zjawę pośrodku tłumu...
Elittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 23:02   #75
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Witajcie kochane, dawno mnie tu nie było, widzę że dołączyło do naszego grona kilka nowych filtromaniczek, u mnie wszystko po staremu, filtruje się jak zwykle sumiennie choć przyznać się muszę że od kilku dni świadomie destabilizuje parsol nakladając róż na policzki

Justyś, głowa do góry, smutna sparawa z tym twoim telefonem, myślę że powinnaś zgłosić to na policję, nie będe komentować zachowania twoich współlokatorek bo to co zrobiły to tylko o nich świadczy, może powinnaś z nimi porozmawiać, trzymaj się kochana, mam nadzieje że nadchodzące Święta wynagrodzą ci te stresy
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 08:17   #76
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
Justyś, głowa do góry, smutna sparawa z tym twoim telefonem, myślę że powinnaś zgłosić to na policję, nie będe komentować zachowania twoich współlokatorek bo to co zrobiły to tylko o nich świadczy, może powinnaś z nimi porozmawiać, trzymaj się kochana, mam nadzieje że nadchodzące Święta wynagrodzą ci te stresy
Madziu, dziękuję Ci. No mam nadzieję że będę cię tu częściej widywac na BK.

Co do telefonu - już zgłosiłam, policja nawet twierdzi że są spore szanse że sie znajdzie. Zobaczymy.

Co do współlokatorek - traktujemy je jak powietrze.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 10:37   #77
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Co do współlokatorek - traktujemy je jak powietrze.

No wiesz, bez powietrza, to niby nie można żyć Ale wiadomo o co chodzi...

Tak ku pamięci, to mogłybyście mi pomóc w tej kwestii:

Cytat:
Otóż od jakiegoś czasu moja mama stosuje ROC, Retin-Ox, Hydratant Anti-Reides Intensif Jour. Jest on z jakimś niewielkim filtrem - chyba "15". I stąd wynikł problem?
Bo czy filtr ten jest stabilny?
Czy można w ogóle na ten krem kłaść zwykły filtr? Czy tak jak w przypadku nakładania filtra na wit.C trzeba odczekać?
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:05   #78
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Utrapienie, a masz linka do tego posta ze skłądem ROCa?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:14   #79
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Witajcie!
W styczniu planuję usunąć naczynka i rumień laserem . Pozdrawiam

A pogoda (tzn. zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura) nie mają znaczenia na usuwanie naczynek laserem Suri?
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 09:23   #80
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość



Tak, obie z Wawy
to jeśli obie z wawy, to może lepiej by wam było razem zamieszkać?
no oczywiście jeśli uda się dopasować miejsce
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 13:14   #81
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

cześć dziewczyny

Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego zacnego grona tryskającego wręcz kosmetyczną wiedzą. Podczytuje sobie biochemię od jakiegoś czasu i chociaż ciągle jestem niedouczona, to i tak bardzo wiele skorzystałam

no i skoro was tak czytam i korzystam, postanowiłam się przyłączyć "oficjalnie"
filtromaniaczką nie jestem, chociaz grzecznie zaczęłam stosować filtry (LRP), bo upiększam buźkę osławionym effaclarem . poza tym stawiam na naturę- i nawilżam sie maceratem aloesowym i tonikuję octowo i ciągle czekam na mydełko z Alep
no i robię notatki coby jak najwięcej się dowiedzieć

tak się właśnie zastanawiam z tymi kwasami- czy to nie jest czasem tak, że trochę się skóra rozleniwia i sama juz nawet nie próbuje sie sama odnawiać- no bo temu w końcu kwasy służą, żeby pobudzać komórki do odnowy? i jeśli zastosuję sobie taką jednorazową kurację to moje komórki przestaną już całkiem się wysilać? hmm, takie to mnie dopadły wątpliwości

pozdrawiam
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 13:33   #82
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

L_V trzymaj sie Mam nadzieje,ze juz lepsze samopoczucie?choc troche?

Suri witaj,milo Cie znow widziec,brakowalo mi Twoich postow

Pola polecam lekture
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 14:19   #83
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
L_V trzymaj sie Mam nadzieje,ze juz lepsze samopoczucie?choc troche?
Już mi przeszło, odpuściłam


Pola, witaj na forum.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 16:48   #84
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
A pogoda (tzn. zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura) nie mają znaczenia na usuwanie naczynek laserem Suri?
To prawda, że naczynka najlepiej usuwać wczesną wiosną lub jesienią, ponieważ naczynka nie są narażone na gwałtowne różnice temperatur oraz silne promieniowanie słoneczne (przebarwienia, podrażnienie delikatnej skóry po zabiegu), ale jeżeli nie ma zbyt dużego mrozu można poddać się takiemu zabiegowi również zimą .

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Suri witaj,milo Cie znow widziec,brakowalo mi Twoich postow
Witaj Hexxano . Bardzo mi miło .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 21:16   #85
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Już wcześniej pisałam w jakimś wątku, że w SuperPharmie też są ekstra promocje. Kupiłam filtr Avene za 52 zł. Filtry LRP kosztują około 48 zł, ale ja akurat ich nie lubię.



IlonaP, ja podbieram, tak jak pisałam od mojej mamy i sympatyczny jest w stosowaniu, nie ma co
Właśnie zafundowałam mojej skórze potężną dawkę nawilżenia/odżywienia i siedzę sobie wysmarowana od stóp do głów. TŻ też się dostało bo jego skóra ta hańba na moim honorze.
Odważyłam się wreszcie spróbować Substiane i chyba się zakochałam - gęsty, odżywczy, zostawia lekki film ochronny, buzia mięciutka, aż muszę się powstrzymywać od dotykania. Jeszcze zobaczę co będzie rano, ale chyba znalazłam mój zimowy kremik pod filtr .
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 07:08   #86
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

L_V tu jest link, do składu ROC:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...124258&page= 85
dokładnie, to twój post nosi numerek 2545

Tak jak pisałam, to chodzi mi tylko o to, czy krem ten można kłaść pod filtr. Czy nic się w nim nie będzie "gryzło".

A poza tym, to chyba okoliczności życiowe zmuszą mnie do limitowania czasu spędzanego na Wizażu. Szkoda, ale może się wszystko poukłada...
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 08:43   #87
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Hexanna, dziękuję Ci za linka, właśnie juz go czytałam wcześniej i w sumie stąd się wzięło moje pytanie wszystko jest niby jasne, rozumiem, że kwasy nalezy stosować gdy naturalny mechanizm odnowy komórkowej jest zaburzony. no i jeśli np jest trochę tylko zaburzony , to czy moje komórki nie uzależniają od tego wspomagania?
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 12:25   #88
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
L_V tu jest link, do składu ROC:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...124258&page= 85
dokładnie, to twój post nosi numerek 2545

Tak jak pisałam, to chodzi mi tylko o to, czy krem ten można kłaść pod filtr. Czy nic się w nim nie będzie "gryzło".

A poza tym, to chyba okoliczności życiowe zmuszą mnie do limitowania czasu spędzanego na Wizażu. Szkoda, ale może się wszystko poukłada...
Krme jest z filtrami, a wiec nie mozna go mieszac z filtrami innej firmy (LRP/Avene odpadaja). ROC nalezy do koncerny Johnsona, wiec moznaby go łączyć z filtrami Johnson&Johnson lub np Neutrogena.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 13:50   #89
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
Hexanna, dziękuję Ci za linka, właśnie juz go czytałam wcześniej i w sumie stąd się wzięło moje pytanie wszystko jest niby jasne, rozumiem, że kwasy nalezy stosować gdy naturalny mechanizm odnowy komórkowej jest zaburzony. no i jeśli np jest trochę tylko zaburzony , to czy moje komórki nie uzależniają od tego wspomagania?
Polu,zgodnie z tym co jest zawarte w artykule to trzeba by ustalic jak zachowuja sie komorki w danej skorze,bo nie tylko przedzial wiekowy jest wyznacznikiem ale takie rodzar cery/problemy jakie sa z nia zwiazane itd a co za tym idzie wspomaganie na pewno bedzie w rozny sposob dzialalo.

Na pewno w jakims stopniu wplywa to uzalezniajaco ale z drugiej strony duzo zalezy od wybranego kwasu/czestotliowsci/kuracji.Wydaje mi sie,ze zbyt wiele czynnikow jest za to odpowiedzialnych by jednoznacznie odpowiedziec na Twoje pytanie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 14:47   #90
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Krme jest z filtrami, a wiec nie mozna go mieszac z filtrami innej firmy (LRP/Avene odpadaja). ROC nalezy do koncerny Johnsona, wiec moznaby go łączyć z filtrami Johnson&Johnson lub np Neutrogena.
W związku z tym co napisałaś tutaj to ja mam pytanie.
Czy na filtr avene mogę nałożyć podkład dermablend, który też niby jest z filtrem? Niby to inna firma,ale podkład znajduje się na liście wraz z tymi które nie destabilizują filtra
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.