Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-03, 10:03   #2071
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

hosenko czyli biolipidowy zapychal w nocy a w dzien juz nie? to dziwne troszke...
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 11:24   #2072
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Nie wiem dlaczego ale z oferty Ziaji zniknął HerbikaPlant Biała Herbata Żel + Tonik
szkoda bo aktualnie używam i bardzo sobie chwalę, bo nie sciąga buzi. A oliwka mi sciąga...
Na stronie nie ma już opisu kosmetyku i znikęło jego zdjęcie
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 11:33   #2073
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

A ja uzywałam biolipidowej Calmy tylko na noc, bo przy mojej mieszanej cerze z tendencją do przetłuszczania w dzień wyglądałam jak latarnia
Ale rano, po wstaniu z łóżka cera była bardzo dobrze nawilżona, o dziwo - zero wyprysków czy grudek(czyli brak zapychania).

Generalnie ja chwalę sobie nawet najtłustsze kremy Ziaji, bo mimo swej konsystencji na noc mogę ich śmiało używać, bo cudownie nawilżają(np. krem z masłem kakaowym czy nagietkowy).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 11:35   #2074
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

side85- No faktycznie- krem i balsam do ciala jeszcze sa ale zel+tonik nie :/ moze to jakis blad na stronie.

agiii- mnie wiele kremow zapycha w nocy, a w dzien nie. widocznie noca skora inaczej reaguje
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 13:44   #2075
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego ale z oferty Ziaji zniknął HerbikaPlant Biała Herbata Żel + Tonik
szkoda bo aktualnie używam i bardzo sobie chwalę, bo nie sciąga buzi. A oliwka mi sciąga...
Na stronie nie ma już opisu kosmetyku i znikęło jego zdjęcie
Pewnie dlatego resztki dodawali jako gratis do zamówień w sklepie firmowym, szkoda, tez go lubiłam
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 13:46   #2076
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

No to ja powiem, że kosmetyki tej firmy są naprawde super mam masło kakaowe i waniliowe. Nie dość, że SUUUPER pachną to jeszcze świetnie pielęgnują skóre. Jest gładka. Masło kakaowe używam do twarzy i musze przyznać, że rzeczywiscie poprawił sie jej koloryt Mam równeiż odżywke "PLANTICA" do włosów. Świetnie nawilża i równiez przyjemnie pachnie
__________________

lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 14:26   #2077
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
hosenko czyli biolipidowy zapychal w nocy a w dzien juz nie? to dziwne troszke...
Jak użyłam raz na jakiś czas na noc to nic się nie działo. Natomiast jak zaczęłam używać codziennie, to jednak zauważyłam zapychanie Stosując na dzień nic takiego sie nie działo.


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja uzywałam biolipidowej Calmy tylko na noc, bo przy mojej mieszanej cerze z tendencją do przetłuszczania w dzień wyglądałam jak latarnia
Ale rano, po wstaniu z łóżka cera była bardzo dobrze nawilżona, o dziwo - zero wyprysków czy grudek(czyli brak zapychania).
To zupełnie inaczej niż u mnie - mi Calma biolipidowa unormowała skórę z przetłuszczającej bardziej na normlaną Teraz nie mam problemów ze świeceniem - nawet filtrów nie koniecznie musze matować . Mimo iż wtedy miąłam przetłuszczajacą się - ładnie się wchłanial krem bez błyszczenia a nakładałam jeszcze filtry

Ponowie moją prośbę o porównanie lekkiej opuncji z calmą biolipidowa
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 15:02   #2078
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
fuksjo: jakbyś porównała calmę biolipidową z lekką opuncją?Biolipidowa calma była zbawienna w zeszła zimę (swietnie chroniła skórę przed mrozem, wiatrem - nie piekła, nie była ściagnięta, wchłaniała się do matu mimo iż mam przetłuszczająca się skóre)
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ponowie moją prośbę o porównanie lekkiej opuncji z calmą biolipidowa
przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale nie miałam czasu na wizaż

trudno jest mi porównać krem biolipidowy do kremu z opuncją lekka formuła. pierwszy sama wiesz jaki jest, ja zużyłam już 3 pudełeczka i to jeden z moich ulubionych kremów jesienno-zimowych. opuncja z lekką formułą jest podobna do kremu oliwkowego lekka formuła. oba mają podobną konsystencję. dobrze nawilża, delikatnie natłuszcza ale nie daje jakiegoś wielkiego świecenia, taki delikatny glow czy u Ciebie sprawdziłby się na zimę nie jestem w stanie powiedzieć.. wydaje mi się jednak, że na wielkie chłody i mrozy, lepszy będzie krem odżywczy z opuncją.

jak masz jakieś pytania to wal śmiało
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 15:09   #2079
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

O to skoro "lekka" opuncja jest podobna do "lekkiej" oliwki to chyba sobie sprawię, bo lekką oliwkę lubię(tzn. podkradam mamie ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 15:41   #2080
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale nie miałam czasu na wizaż

trudno jest mi porównać krem biolipidowy do kremu z opuncją lekka formuła. pierwszy sama wiesz jaki jest, ja zużyłam już 3 pudełeczka i to jeden z moich ulubionych kremów jesienno-zimowych. opuncja z lekką formułą jest podobna do kremu oliwkowego lekka formuła. oba mają podobną konsystencję. dobrze nawilża, delikatnie natłuszcza ale nie daje jakiegoś wielkiego świecenia, taki delikatny glow czy u Ciebie sprawdziłby się na zimę nie jestem w stanie powiedzieć.. wydaje mi się jednak, że na wielkie chłody i mrozy, lepszy będzie krem odżywczy z opuncją.

jak masz jakieś pytania to wal śmiało
Nie znam lekkiej oliwki

Prosiłam o porówanie z biolipidową Calmą w tym sensie, czy tez dobrze nawilża, lekko natłuszcza.

Więc w takim razie porównaj odżywczą opuncję z bilipiodowa calmą
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 17:51   #2081
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

ja dziś kupiłam sobie peeling enzymatyczny z serii Nuno Cena: 6,99 Spontaniczny zakup. Dziś z kuzynką przetestujemy go obie i opiszę rezultaty
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 18:50   #2082
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

A ja niedawno kupiłam sobie maseczkę z zieloną glinką z Nuno. Skrzystałam z okazji bo była promocja na całą serię w Super-Pharmie. Tak jakoś ciężko się ją nakłada na twarz, wrażenie jakby się zślizgiwała z buzi, więc trzeba walnąć jej troszę więcej, ale efekt jest pozytywny. Ładnie oczyszcza.
Wczoraj kupiłam sobie tonik z Tin Tin, bo Nuno był niedostępny. Ciężko narazie cokolwiek powiedzieć, oprócz tego że przywyklam do ziołowego zapachu.
W ostatnim czasie moja Ziajkowa kolekcja (wszytko prze was ;p) przyrosła także o balsam z Kakaowej i lekki krem z Oliwkowej. Obydwa produkty są świetne. Na początku miałam wąty do balsamu, że jest lekko tłustawy (przywykłam do szybko wchłaniających się balsamów), ale to przestało mi przeszkadzać kiedy okazało się, że świetnie nawilża skórę, a jego zapach czuję następnego dnia rano. Przy tym ma bardzo rozsądną cenę ;D. Krem oliwkowy kupiłam w Rossmannie za 5 złoty (duże opakowanie). Chyba zostanę mu wierna nie tylko z powodu dużego opakowania, ale też dobrego działania. Nawilża, nie zapycha, nie podrażnia.

Tyle, jesli chodzi o ostatnie doświadczenia .
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 01:51   #2083
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Więc mogę już ocenić peeling Nuno Jak dla mnie (cera raczej bez większych problemów) super!!! Ładnie wyrównał koloryt i lekko rozjaśnił B. dobry na przebarwienia! Sam przebieg trzymania na buzi peelingu dość przyjemny, czuć że skóra się nawilża Moja kuzynka jednak (cera problematyczna) nie była zachwycona. Nie zauważyła większych zmian.
Polecam dla tych, które nie oczekują po nim zbyt wiele ;-p
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 14:08   #2084
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Moja kuzynka jednak (cera problematyczna) nie była zachwycona. Nie zauważyła większych zmian.
Polecam dla tych, które nie oczekują po nim zbyt wiele ;-p
Ja tak jak Twoja kuzynka mam dość problematyczną buźkę i peeling nuno mnie nie zachwycił, ale nie uważam że jest kiepski-po prostu za delikatny dla mnie
A krem biolipidowy własnie uzywam, bo dostałam sporo próbek, na noc i tylko na policzki,zapach przyjemny i dobrze sie wchłania, ale niestety zauważyłam ze rano pojawiają mi sie jakies nowe krostki-więc nie kupie
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 15:19   #2085
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
A dlaczego dziewczyny Wam sie nie spodobał???
nie spodobał mi się, bo zapach tej serii mnie drażni (toleruje go tylko w balsamie lekka oliwka-który polecam) a poza tym po nim mam wrażenie, ze nie umyłam twarzy


edit: ponieważ postanowiłam przerzucic sie w pielegnacji tylko na polskie kosmetyki ( głownie Ziaja of course) polecćie mi prosze najlepsiejszy zaiajowy tonik- na rano mam nagietkowy i jest ok, ale potrzebuję czegoś agresywnego na wieczór i po demakijazu. na razie uzywam pichtowego, teraz waham sie między nuno a biobalans.. może aloes? hepl me
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 15:51   #2086
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Kończę moje 1 masełko -waniliowe
i muszę powiedzieć że miło mnie zaskoczyło. Konsystencja rzeczywiście maślana.. a zapach.. mmm... BOSKI I zo co dziwne.. mimo konsystencji: wchłania się szybciutko i skóra jest taka miękka.. tylko niestety masełko to nie nawilża a jedynie jakby.. hm.. wygładza... Ale zapach cudny...Chyba zaraziłam mamę tym masełkiem..Dziś mi nad uchem wzdychała Polecam..


Ktoś już miał może tonik albo krem(lekka formuła) z serii Opuncja? Mam cerę normalną ,często przesuszoną(!) a czasem przetłuszczającą się lekko w strefie T ... Czy on będzie dla mnie dobry?




Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

A moze własnie wygladać lepiej Mi calma biolipiodowa bardzo uratowała tłustą buźkę - teraz mam bardziej ku normlanej Teraz nie musze używać podkładu, z pudru też czasem rezygnuje W zeszłą zimę calma wchłaniała mi się niemal do matu mimo tendencji (wtedy) do przetłuszczania. Gdy skóra wróciła do normy (czyli na wiosnę) już słabiej się wchłaniał. Odradzam jednak stosowanie na noc - wtedy zapychał mi skóre
Może masz skórę przesuszoną tymi matującymi kremami przez co skóra wytwarza więcej sebum niż to konieczne - w ten sposób broniąc się przed suchością. Ja bym odstawiła wszelkie kremy matujące i do tłustej cery
Miałam podobną sytuację z tym odwodnieniem skóry.. i stosowałam krem oliwkowy(lekka formuła)_ i świetnie "wyleczył" moją skórę. Teraz mam praktycznie normalną. Taka porcja nawilżenia czasem naszym skórą jest Potrzebna. Zużyłam 1 opakowanie tego kremiku i .. po problemie a te wszystkie kremy "matujące" "do cer mieszanych" itp. radzę oddać młodszym koleżankom albo wyrzucić!! Ja sama nacięłam się tak na krem Nivea Young. !!
Może on jest dobry dla 13latków ale dla 21latki już nieeee !
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 16:33   #2087
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Swego czasu byłam oddana fanką serii calmaHLC
Teraz używam kremu masło kakaowe, płynu do demakijażu oczu, kremu do rąk z serii oliwkowej
W tygodniu pewnie kupię tonik
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 16:56   #2088
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
Ktoś już miał może tonik albo krem(lekka formuła) z serii Opuncja? Mam cerę normalną ,często przesuszoną(!) a czasem przetłuszczającą się lekko w strefie T ... Czy on będzie dla mnie dobry?
mam tonik z opuncją od kilku dni - jak dla mnie jest w porządku (mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się, czasami pojawiają się jakieś suche skórki)

tonik przyjemnie orzeźwia i odświeża, nawet troszkę matuje, nie podrażnia, nie powoduje pojawiania się nowych wyprysków (zaryzykowałam stosowanie nowego toniku, mimo że jestem w trakcie dermatologicznego leczenia nawrotu trądziku różowatego), zapach bardzo delikatny charakterystyczny dla opuncji

marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 17:47   #2089
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
mam tonik z opuncją od kilku dni - jak dla mnie jest w porządku (mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się, czasami pojawiają się jakieś suche skórki)

tonik przyjemnie orzeźwia i odświeża, nawet troszkę matuje, nie podrażnia, nie powoduje pojawiania się nowych wyprysków (zaryzykowałam stosowanie nowego toniku, mimo że jestem w trakcie dermatologicznego leczenia nawrotu trądziku różowatego), zapach bardzo delikatny charakterystyczny dla opuncji

Dziękuję za odpowiedź
Ja używałam co prawda teraz Toniku z Garniera.. ale kończy mi się... może zaryzykuję tą Opuncję? Jak ją znajdę ...
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 18:00   #2090
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Ja tak jak Twoja kuzynka mam dość problematyczną buźkę i peeling nuno mnie nie zachwycił, ale nie uważam że jest kiepski-po prostu za delikatny dla mnie
Z tą delikatnością nie sposób się nie zgodzić Peelingowanie się nim to sama przyjemność Ale właśnie ... polecam tak 'dla zabawy' i dalej szukam czegoś nawilżająco-oczyszczającego
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 18:17   #2091
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
edit: ponieważ postanowiłam przerzucic sie w pielegnacji tylko na polskie kosmetyki ( głownie Ziaja of course) polecćie mi prosze najlepsiejszy zaiajowy tonik- na rano mam nagietkowy i jest ok, ale potrzebuję czegoś agresywnego na wieczór i po demakijazu. na razie uzywam pichtowego, teraz waham sie między nuno a biobalans.. może aloes? hepl me
Tonik Nuno jest delikatny - nie jest "agresywny" Może TinTin? Ale go nie miałam Aloesowy miałam daaawno (to byłmój pierwszy tonik ) i już nie pamiętam jaki był
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 18:30   #2092
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tonik Nuno jest delikatny - nie jest "agresywny" Może TinTin? Ale go nie miałam Aloesowy miałam daaawno (to byłmój pierwszy tonik ) i już nie pamiętam jaki był

to chyba zdecyduje sie na nowy biobalans. jeszcze go nie ma na kwc, ale ryzyk-fizyk
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 18:54   #2093
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
to chyba zdecyduje sie na nowy biobalans. jeszcze go nie ma na kwc, ale ryzyk-fizyk
Spróbuj Jestem jak najbardziej za Wykańczam agresywny tonik z drzewem herbacianym z Body Shopu więc BioBalans kusi (co za rozpiętość cenowa )

Na stronie Ziaji pojawiła sie wkońcu seria opuncjowa Czy lekka opuncja jest tylko w wielkim pudle 200ml? Tylko taka jest na stronie - nie ma małej - 50ml
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2007-11-05 o 09:39
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 09:28   #2094
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ja też jest ciekawa tego toniku z bibalans więc Elianko jeśli kupisz to pisz jak działa

Ja aktualnie mam tonik górkowy i aloesowy-oba bardzo fajne, ale zapach aloesowego mi sie nie podoba-jakieś takie stare babcine perfumy!!!Wiec bardziej polecam ogóreczka i mój brat ma tintin wiec tez go sobie czasami uzywam i według mnie jest lepszy od toniku nuno (który dla mnie w ogólne nie działał) no nie odświeża tak fajnie jak ogórek, ale jest przyjemny w użyciu-zapach ziołowy, nie klei sie, jest delikatny, ale czuć że działa (nie tak jak nuno).

Dziewczyny a powiedzcie cos o kremie do biustu z ziaji (z tej pomarańczowej serii lipocell bloker) mam ochote na jakies smarowidło do tej części ciałka więc prosze o opinie...

Hosenko ten krem lekki opuncjowy jest tylko duży niestety dlatego właśnie nie chce mi sie go kupic...a odżywczy ma 100 ml, więc tez nie mały. Ogólnie zapach kremu do rąk mnie troche drażni więc juz raczej nic z tej serii nie kupie...
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 09:38   #2095
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Dziewczyny, czy macie któraś porównanie peelingu enzymatycznego Nuno i tego z serii Calma?
Bo ja bardzo ten calmowy lubię, ale zastanawiam się czy Nuno nie będzie może trochę mocniejszy?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 11:14   #2096
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Z tą delikatnością nie sposób się nie zgodzić Peelingowanie się nim to sama przyjemność Ale właśnie ... polecam tak 'dla zabawy' i dalej szukam czegoś nawilżająco-oczyszczającego
Ja to niestety ciagle mam wrazenie, ze Ziaja to marka, ktora stosuje sie "dla zabawy". Zawiodlam sie na wiekszosci kosmetykach (kremy do stop, do twarzy, balsamy) i mimo, sama nie wiem czemu, dalej je kupuje...
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 11:41   #2097
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Kupiłam dzisiaj z Ziaji Krem do twarzy do cery naczynkowej..taki w różowym opakowaniu...Mam nadzieję, że będzie dobry
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 12:05   #2098
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

A ja nabyłam Ziaję Lekką Formułę, z przeznaczeniem jako krem nocno-odżywczy lub na wyjścia na mrozy. W zeszłym roku używałam Dermosanu, czasami też Ziaji ale tej standardowej oliwkowej. Mam nadzieję, że Lekka Formuła sie sprawdzi, jeśli nie - nie będzie straty bo to tylko 4,50 ( opakowanie 50 ml).

Jako krem na mróz wypróbowałam z ziaji też:
Calma biolipidowa - uczuliła (podobnie nawilżający)
krem nagietkowy, bezzapachowy - świetnie natłuszczał i odżywiał ale okazał się zbyt ciężki dla mojej mieszanej cery.
krem kakaowy - ochrona, nawilżenie natłuszczenie i niestety wypryski.
Ziaja oliwkowa zwykła - super
miałam tez kiedyś starsza wersję Ziaji jogurtowej - zapchała ( i w ten sposób się dowiedziałam że zapychają mnie trójglicerydy )

Ale uwielbiam balsamy, kremy do rąk i płyny do higieny. Preparatów do włosów z Ziaji nie stosuję bo mam innych faworytów. Podobnie z kremami/żelami pod oczy.
Kuszą mnie teraz toniki, ogólnie szukam jakiegoś oczyszczającego, delikatnego..
I tak me mysli krążą wokół tin tin, ogórka lub aloesu.
__________________
All that I am
All that I ever was
Is here in your perfect eyes, they're all I can see...

Edytowane przez kasssandra
Czas edycji: 2007-11-05 o 12:08 Powód: dopisek i korekta literówek
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 13:43   #2099
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

znowu złożyłam zamówienie z Ziaji zamówiłam mamie zestaw anno d'oro na gwiazdke, a sobie ten tonik biobalans i dwa kremy z opuncja- odzywczy jako alternatywe dla calmy i lekki do ciałka. oprócz tego masełko waniliowe. tak wiem, zboczona jestem
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 13:48   #2100
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

A ja mam wrażenie, że po Calmie dostaję wyprysków ,Kozie mleko 2 jak najbardziej ok, a jak tylko kupiłam calmę, buzia mi się pogorszyła
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.