Bia³e czy ¿ó³te z³oto? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-12-12, 07:58   #31
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 2 170
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Poka¿ wiadomo¶æ
A ja uwa¿am, ¿e nie powinna¶ mówiæ co jakie ma byæ

To tak jakby s±siad urz±dza³ Ci mieszkanie bo jemu siê podobajà zielone ¶ciany i tak powinno byæ u wszystkich.
co ciê tak boli opinia innej osoby? moim zdaniem bi¿uteria ¶lubna ma byæ z³ota, zdaniem kogo¶ innego bia³a, jeszcze inny zamiast z³ota wybra³by plastik i co z tego? kazdy nosi co mu siê podoba
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-12, 08:33   #32
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;6850772 6]Mamy Ci powiedzieæ co Ty wolisz?

Ja nie cierpiê ¿ó³tego z³ota i nie wyobra¿am sobie mieæ takiej nawet obr±czki, a co dopiero innego pier¶cionka.

Na szczê¶cie to ju¿ nie te czasy, ¿e obr±czka "musi" byæ taka, ¶maka czy owaka. U mnie w grê wchodzi tylko bia³e z³oto lub platyna (przynajmniej sugeruj±c siê cen± to bardziej szlachetne materia³y ni¿ ¿ó³te z³oto wiêc o jako¶æ absolutnie siê nie martwiê). Ty bierz to co siê Tobie podoba, a nie co "wypada" albo "bo kiedy¶ to..". To Ty bêdziesz nosiæ te rzeczy pewnie przez wiêkszo¶æ czasu do koñca ¿ycia wiêc ostatnie czym siê powinna¶ sugerowaæ to cudze gusta i gu¶ciki [/QUOTE] Dok³adnie Ja te¿ mam pier¶cionek zarêczynowy i obr±czkê z bia³ego z³ota. Dobrze czujê siê z tak± bi¿uteri±, pasuje do mojego typu urody, wspó³gra z moimi ubraniami i inn± bi¿uteri±, któr± noszê na co dzieñ. Nie wyobra¿am sobie siebie z ¿ó³tym z³otem na d³oniach czy gdziekolwiek indziej, po prostu NIE - nie podoba mi siê to, nie pasuje do mnie. W wyborze kierowa³am siê swoim gustem i to tez polecam autorce

Cytat:
Napisane przez phony Poka¿ wiadomo¶æ
Moja kolezanka ma komplet (zareczynowy + obraczka) z bialego zlota z duza iloscia diamentow i dla mnie wyglada to na maksa odpustowo ten sam komplet w wersji zoltej wygladal bardzo elegancko.
Jak kto¶ dowali mnóstwo diamentów to imho ani w bia³ym ani w ¿ó³tym z³ocie nie bêdzie wygl±daæ elegancko... a dla mnie to ju¿ na pewno bardziej odpustowo bêdzie to wygl±daæ w z³ocie ¿ó³tym. Zdecydowanie bardziej kojarzy mi siê ono z "odpustem" ni¿ bia³e z³oto ile ludzi, tyle opinii

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;6850946 1]No spoko, opinie mo¿na sobie wymieniaæ ale zastanawia mnie po prostu sk±d oczekiwanie, aby Ciê koniecznie do której¶ przekonaæ.

Chodzisz, ogl±dasz sobie ró¿ne rzeczy, patrzysz co Ci siê podoba a co nie, w czym siê bêdziesz dobrze czuæ i co chcesz mieæ na palcu do koñca ¿ycia i ju¿. To ¿e jaka¶ randomowa Norine z internetów nie bêdzie mieæ ¿ó³tej obr±czki nie ma za zadanie wyp³yn±æ na Twój wybór [/QUOTE]

Dodam, ¿e bia³e z³oto palladowe nie wyciera siê na s³omkowy kolor, ca³y czas pozostaje bia³ym z³otem o piêknym metalicznym odcieniu. Poza tym ja widzê bardzo du¿± równicê w jako¶ci bia³ego z³ota a srebra. Widaæ to go³ym okiem.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-12, 10:24   #33
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 4 710
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Cytat:
Napisane przez phony Poka¿ wiadomo¶æ
co ciê tak boli opinia innej osoby? moim zdaniem bi¿uteria ¶lubna ma byæ z³ota, zdaniem kogo¶ innego bia³a, jeszcze inny zamiast z³ota wybra³by plastik i co z tego? kazdy nosi co mu siê podoba
Raczej to Renatka ma problem i w ka¿dym po¶cie podkre¶la, ¿e ¶lubna bi¿uteria to tylko z³ota
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-12, 10:29   #34
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 9 219
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Cytat:
Napisane przez phony Poka¿ wiadomo¶æ
co ciê tak boli opinia innej osoby? moim zdaniembi¿uteria ¶lubna ma byæ z³ota , zdaniem kogo¶ innego bia³a, jeszcze inny zamiast z³ota wybra³by plastik i co z tego? kazdy nosi co mu siê podoba
Pozwól, ¿e zmieniê podkre¶lenie - czyja konkretnie? Twoja czy ogó³u?
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-12, 12:35   #35
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 017
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Cytat:
Napisane przez Sziket Poka¿ wiadomo¶æ
Nie lubiê ¿ó³tego z³ota, dlatego pier¶cionek mam z bia³ego, a obr±czkê w ogóle z innego metalu
Mam tak samo Plus w pier¶cionku mia³am ma³e rubiny, nie diamenciki, bo diamenty te¿ mnie nie porywaj±.
A wszyscy moi znajomi maj± z ¿ó³te-z³ote obr±czki. I fajnie. Co siê komu podoba to nosi.
__________________
"Uroczy¶cie nie zobowi±zujê siê do regularnych porz±dków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia s³odyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynno¶ci oraz gaszeniu ¶wiat³a w ³azience - to siê nigdy nie uda³o, wiêc w koñcu doros³am do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-12, 12:52   #36
201601201618
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Przyjació³ka ma pier¶cionek zareczynowy z bia³ego z³ota, znajomi obr±czki te¿ i uwa¿am ¿e bardzo ³adnie wygl±daj±, sama chyba te¿ bym wola³a bia³e z³oto.
201601201618 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-12, 13:09   #37
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 977
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Moja bi¿uteria ¶lubno-zarêczynowa jest z ¿ó³tego z³ota i klasyczna, bez kamieni i zawijasów. Tak chcieli¶my, w±tpiê, ¿eby T¯ za³o¿y³ co¶ mniej klasycznego Ale u pewnej kole¿anki widzia³am do¶æ masywny pier¶cionek zarêczynowy w bia³ym z³ocie i z kilkoma co najmniej kamieniami i te¿ ³adnie siê prezentowa³.

PS. wiza¿ mnie rozwala systematycznie od jakiego¶ roku, strach siê wypowiadaæ z precyzj± mniejsz± ni¿ w rozporz±dzeniach unijnych, bo czepianie siê pojedynczych s³ówek i traktowanie ich jako osobistego dyshonoru mno¿y siê na tym forum w postêpie geometrycznym. Mo¿na by powiedzieæ, ¿e to nawet zabawne, no ale jak na to nie spojrzeæ - to raczej niskie i przykro siê czyta

Proponujê afirmacjê: ¿yj i daj ¿yæ innym.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-12-12, 20:15   #38
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

nie lubiê ¿ó³tego z³ota i nie rozumiem, czemu ludzie nosz± jednocze¶nie ¿ó³te z³oto i bia³e/srebro. no nie komponuje mi siê i tyle.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-12, 20:55   #39
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

wole biale.
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-13, 16:35   #40
201701261449
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 1 402
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Te¿ mam pier¶cionek z bia³ego z³ota i szafirów z diamentem, absolutnie nie jest odpustowo i absolutnie nie wygl±da jak srebro.
Natomiast obr±czkê mam z tytanu piaskowanego, na pierwszy rzut oka wygl±da jak plastik i co? Mam p³akaæ, bo kole¿anka powie, ¿e mam plastikow± bi¿uteriê?
Bez jaj, ka¿dy nosi, co mu siê podoba.
201701261449 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-15, 07:54   #41
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

A ja nie lubiê za bardzo bia³ego. Z³oto to z³oto (czyli równie¿ z³oty kolor). Jakbym chcia³a co¶ w srebrnym kolorze, to bym kupi³a ze srebra
__________________

LadySith jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-15, 09:56   #42
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Tyle, ¿e jest bardzo du¿a ró¿nica w jako¶ci bia³ego z³ota vs srebra BARDZO du¿a. Tak jak piszesz - z³oto to z³oto - metal o wiele szlachetniejszy ni¿ srebro. Nie o sam kolor tu chodzi.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-15, 11:28   #43
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta £odzi kot pochodzi :D
Wiadomo¶ci: 16 977
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Nie lubiê ¿ó³tego z³ota. ¬le mi siê kojarzy.
Mam bia³e i obr±czki (kszta³t klasyczny) i pier¶cionek z ca³ym zestawem ze ¶lubu.
Cytat:
Napisane przez raspberry_19 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewcyzny, mam 'problem', dlatego chcia³abym poznaæ Wasz± opinie.

Ostatnio ch³opak robi³ delikatne podhcody i pyta³ siê jaki kolor z³ota bardziej mi sie podoba. Tak pomy¶la³am, ¿e chyba bardziej lubiê kolor srebrny, bardziej pasuje do jasnej karnacji, wiêc bia³e z³oto. Pó¼niej pogada³am z kole¿ankami i one mówi±, ¿e na pewno ¿ó³te z³oto, bo bia³e wygl±da jak srebro i nie jest takie ekskluzywne. No i zaczê³am przegl±daæ pierscionki z ¿ó³tego z³ota i zaczê³am siê przekonywaæ, tym bardziej, ¿e obr±czki prawie na pewno by³yby z zó³tego. Ostatnio by³am w Londynie i zauwa¿y³am, ¿e w pracy dziewcyzny które s± po ¶lubie maj± pier¶cionki i obr±czki z bia³ego z³ota. Mam totalny mêtlik w g³owie.
Boje siê trochê, ¿e po jakim¶ czasie bia³e z³oto siê ¶ciera i wychodzi brzydki, herbaciany kolor.

Bêdê wdziêczna za poradê
Wybierz to co siê Tobie podoba.
Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uwa¿am ¿e bi¿uteria typu pier¶cionek zarêczynowy, obr±czka powinien byæ z ¿ó³tego z³ota. Ale to tylko moja opinia.

Wys³ane z mojego SM-J500FN przy u¿yciu Tapatalka
a nazwisko po mê¿u
__________________
18 lat z Wiza¿em


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-15, 15:18   #44
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomo¶ci: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Poka¿ wiadomo¶æ
A ja uwa¿am, ¿e nie powinna¶ mówiæ co jakie ma byæ

To tak jakby s±siad urz±dza³ Ci mieszkanie bo jemu siê podobajà zielone ¶ciany i tak powinno byæ u wszystkich.
Wyobra¼ sobie ¿e to co ja noszê to sobie ja wybieram. I nigdzie nie napisa³am ¿e Ty czy kto¶ inny ma nosiæ ¿ó³te z³oto bo ja tak chce.
Masz problemy z czytaniem ca³ych zdañ ¿e wyrywasz z niego poszczególne s³owo?

Pisa³o jak byk ¿e wg mnie obr±czka powinna byæ z ¿ó³tego z³ota. Moja obr±czka. Jak dla mnie to Ty mo¿esz mieæ obr±czkê z Myszk± Minnie z bia³ego z³ota. Dociera?
Cytat:
Napisane przez phony Poka¿ wiadomo¶æ
co ciê tak boli opinia innej osoby? moim zdaniem bi¿uteria ¶lubna ma byæ z³ota, zdaniem kogo¶ innego bia³a, jeszcze inny zamiast z³ota wybra³by plastik i co z tego? kazdy nosi co mu siê podoba
I o tym ca³y czas pisa³am, jak widaæ boli moj± prywatn± opini± na temat mojej bi¿uterii. A nu¿ problem Devon i mi siê jej obr±czka nie bêdzie podobaæ. Masakra
Cytat:
Napisane przez Devon_rose Poka¿ wiadomo¶æ
Raczej to Renatka ma problem i w ka¿dym po¶cie podkre¶la, ¿e ¶lubna bi¿uteria to tylko z³ota
A jaki w tym problem? Mam nosiæ bia³e z³oto bo siê Tobie podoba?
Czy sensu w±tku nie rozumiesz?
Cytat:
Napisane przez kaledonia Poka¿ wiadomo¶æ
Nie lubiê ¿ó³tego z³ota. ¬le mi siê kojarzy.
Mam bia³e i obr±czki (kszta³t klasyczny) i pier¶cionek z ca³ym zestawem ze ¶lubu.

Wybierz to co siê Tobie podoba.

a nazwisko po mê¿u
A co¶ z³ego jest w "nazwisku po mê¿u"?. Zaraz siê pewnie dowiem ¿e nie mogê nazwiska niedosz³ego jeszcze mê¿a mieæ bo to tak sto lat temu by³o i ¿e to oznaka w³adzy faceta nad kobiet± 😀

Wys³ane z mojego SM-J500FN przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-15, 15:57   #45
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 2 056
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Nie lubiê ¿ó³tego z³ota. Lepsze bia³e, platyna albo tytan.

Wys³ane z mojego ONE E1003 przy u¿yciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-15, 17:33   #46
fantassiaa
Przyczajenie
 
Avatar fantassiaa
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Ja kocham bi¿uteriê, która zawiera w sobie oba rodzaje ;D
__________________
Widzimy ludzi i rzeczy nie takimi, jakimi s±, ale takimi, jakimi my jeste¶my.
fantassiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-17, 06:58   #47
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 1 473
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Nie masz wlasnego zdania???
_Supernova_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-17, 08:55   #48
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 831
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Cytat:
Napisane przez raspberry_19 Poka¿ wiadomo¶æ
Pó¼niej pogada³am z kole¿ankami i one mówi±, ¿e na pewno ¿ó³te z³oto, bo bia³e wygl±da jak srebro i nie jest takie ekskluzywne.
Powiedz kole¿ankom, ¿e ¿ó³te mo¿e uchodziæ za tombak, a to jeszcze mniej eksluziw ni¿ srebro W ogóle - jaka mentalno¶æ, pad³am.

Mnie siê podoba bia³e z³oto i platyna. W ¿ó³tym mi ¼le i jak dla mnie daje taki babciny styl.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-12-17 o 09:00
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-17, 09:03   #49
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Mi siê podoba ¿ó³te z³oto na kim¶, na mnie nie. S± osoby, którym bardzo pasuje. Du¿y wp³yw ma tutaj typ urody i odcieñ skóry, które tak¿e nale¿y braæ pod uwagê wybieraj±c bi¿uteriê.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-20, 10:23   #50
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga pó³noc
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Nie jestem pewna czy to prawda, ale wydaje mi siê, ¿e w dzisiejszych czasach ¿ó³te z³oto jest tañsze ni¿ kiedy¶ w³asnie z tej przyczyny, ¿e m³ode kobiety wol± bia³e z³oto i nie ma komu kupowaæ. Dla mnie bia³e wygl±da jak srebro, jest rodowane i to rodowanie siê ¶ciera, pod spodem wygl±da jak srebro bez po³ysku, dlatego na pier¶cionek zarêczynowy i obr±czkê wybra³am ¿ó³te z³oto i diamenty, bo to s± wieczne materia³y i nie grozi im utrata blasku. Pozosta³± bi¿uteriê mam w rozmaitych wzorach i kolorach metalu
Wieszczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-20, 15:13   #51
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Poka¿ wiadomo¶æ
Nie jestem pewna czy to prawda, ale wydaje mi siê, ¿e w dzisiejszych czasach ¿ó³te z³oto jest tañsze ni¿ kiedy¶ w³asnie z tej przyczyny, ¿e m³ode kobiety wol± bia³e z³oto i nie ma komu kupowaæ. Dla mnie bia³e wygl±da jak srebro, jest rodowane i to rodowanie siê ¶ciera, pod spodem wygl±da jak srebro bez po³ysku, dlatego na pier¶cionek zarêczynowy i obr±czkê wybra³am ¿ó³te z³oto i diamenty, bo to s± wieczne materia³y i nie grozi im utrata blasku. Pozosta³± bi¿uteriê mam w rozmaitych wzorach i kolorach metalu
mo¿na kupiæ nie tylko bia³e z³oto rodowane, jest te¿ palladowe, które siê w ogóle nie ¶ciera mam pier¶cionek z takiego z³ota od dwóch lat, wygl±da idealnie.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-20, 15:17   #52
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 6 592
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê podoba ¿ó³te z³oto na kim¶, na mnie nie. S± osoby, którym bardzo pasuje. Du¿y wp³yw ma tutaj typ urody i odcieñ skóry, które tak¿e nale¿y braæ pod uwagê wybieraj±c bi¿uteriê.
Tak, to prawda, ja sama siebie wole w zoltym zlocie. A tak ogolnie to podoba mi sie i biale i zolte, zalezy co komu pasuje do karnacji.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-20, 18:45   #53
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga pó³noc
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿na kupiæ nie tylko bia³e z³oto rodowane, jest te¿ palladowe, które siê w ogóle nie ¶ciera mam pier¶cionek z takiego z³ota od dwóch lat, wygl±da idealnie.
Dziêki, nawet nie wiedzia³am
Wieszczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-21, 09:01   #54
201803090921
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 4 538
Dot.: Bia³e czy ¿ó³te z³oto?

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, nawet nie wiedzia³am
Ewentualnie w ogóle mo¿na kupiæ bi¿uteriê z palladu Mam tak± obr±czkê, chcia³am co¶ "innego"
201803090921 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-12-21 10:01:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.