balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-08, 22:10   #1051
*kinia*
Raczkowanie
 
Avatar *kinia*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

J&J jest dobry tylko troche smierdzi
*kinia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 23:12   #1052
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Wypróbowałam J&J i Dove i wybieram zdecydowanie Dove
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 09:59   #1053
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Ja też
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 11:31   #1054
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Jak dla mnie Garnier jest z tych 3 najlepszy
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 08:24   #1055
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Ponownie kupiłam Garnier'a i ponownie jestem zachwycona Lepszego nie ma!!!
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 10:45   #1056
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

wybieram dove - nie brudzi ubran, ladny kolor i zapach, bez smug
natomiast J&J koszmarnie brudzi ubrania i posciel, jest zbyt wodnisty i zapach tego balsamu tez mi nie pasuje fee
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 11:08   #1057
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Ja polecam Garniera , zawsze równo schodzi , nie plami bielizny nawet podczas naprawde upalnych dni jakie teraz mamy .
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-11, 21:20   #1058
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

ja za to nie polecam garniera. u mnie ozostawił troche smug i w ogóle pozostawia za miast ładnej sztucznej opalenizny dziwny żółty kolor...
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 07:04   #1059
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka
ja za to nie polecam garniera. u mnie ozostawił troche smug i w ogóle pozostawia za miast ładnej sztucznej opalenizny dziwny żółty kolor...
Żółty? Opakowanie faktycznie ma żółtawe, ale na mnie kolor wychodzi miodzio - ani śladu żółci...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 07:18   #1060
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

mnie J&J spasował, nio gdyby później tak nierównomirnie nie zchodził i nie śmierdziła byłby idealny chyba spróbuje jeszcze garniera, bo do Dove jestem sceptycznie nastawiona.. chodź nie wierze żeby "coś" z samoopalaczem nim nie śmierdziało.. może niebawem coś takiego wymyślą
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 12:21   #1061
Fancy_packet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 44
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

ja mam J&J i jest faJNY. nA POCZąTKU MIAłAM LEKKIE SMUGI, ALE TERAZ UżYWAM GO TYLKO RAZ na jakiś czas i jest spoko
Fancy_packet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-15, 14:28   #1062
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Dopiero dzisiaj kupiłam Garniera I teraz mam problem, nigdy nie używałam żadnych samoopalaczy ani balsamów brązujących

Wieczorem zrobie peeling i po tym użyję balsamu.. ale napiszcie mi proszę, jak go rozsmarować Juz kiedyś pytałam gdzieś o to, ale nie mogę znaleźć

Ruchy okrężne, dokładnie w każdym mscu? Najpierw spróbuję na nogach, żeby nie było

Proszę, odpiszcie
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 14:45   #1063
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

heh,prowadzi Holiday Skin...a ja jak chcilam juz miesiac temu cos kupic to w kincu nie kupilam hahaha,bo slyszalm ze podraznia i wysusza i teraz nie wiem w koncu ktory kupic? poczekac kolejny miesiac?hehe czy kupic wsyztkie 3 od razu?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 15:33   #1064
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
heh,prowadzi Holiday Skin...a ja jak chcilam juz miesiac temu cos kupic to w kincu nie kupilam hahaha,bo slyszalm ze podraznia i wysusza i teraz nie wiem w koncu ktory kupic? poczekac kolejny miesiac?hehe czy kupic wsyztkie 3 od razu?
Wysusza? Coś Ty! Garnier ma napisane, że nawilża Ja na Twoim mscu kupiłabym Garniera na początek, Holiday Skin daje bardziej widoczny efekt, ale ja zaczynam od słabszego
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 16:34   #1065
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
heh,prowadzi Holiday Skin...a ja jak chcilam juz miesiac temu cos kupic to w kincu nie kupilam hahaha,bo slyszalm ze podraznia i wysusza i teraz nie wiem w koncu ktory kupic? poczekac kolejny miesiac?hehe czy kupic wsyztkie 3 od razu?
Hehe, to jest niezła myśl Ja sama jak miałam J&J HS, to kupiłam jeszcze Eveline brązująco-ujędrniająco-rozświetlającą (taką w tubie), co by się na dzień nią smarować - wzmacniać efekt po HS i rozświetlać (bo w ujędrnianie nie do końca wierzę), a jak pojawił się Dove SG na promocji w Rossmannie, to dokupiłam i jego i koniec końców miałam 3 balsamy brązujące. W sumie jeszcze mam 3, ale Evelinki zostało na 1-2 użycia i lada dzień pójdzie.
A co do porównania HS vs. SG (oba do ciemnej karnacji, choć sama mam jasną) to na razie powiem tyle:
- i ten i ten trzeba uważnie rozsmarowywać, bo można narobić sobie smug, wydaje mi się, że nawet SG łatwiej, bo ma nieco gęściejszą kosnsytencję i za pierwszym razem piękną, wzorcową smugę sobie nim zafundowałam na połowie łydki ale z HS też mi się małe wpadki zdarzały, rzadko bo rzadko, ale jednak
- HS brązuje na brązowawo, SG bardziej złociście
- HS ma leciutką konsystencję i wchłania się momentalnie, SG jest taki normalny, balsamowaty i trzeba go trochę dłużej wmasowywać
- HS chyba lepiej wygładza niż SG, ale oba dobrze nawilżają
- co do zapachu - aromat HS lubię, choć nazwać go nie umiem, ale jak się mocniej wwąchać, to przebija spod niego po jakimś czasie smrodek samoopalaczowy, a z SG w ogóle, ale znów zapach SG - jakby rumiankowo-cytrusowy jest taki dziwny, z początku w ogóle mi się nie podobał, ale teraz nawet, nawet
- HS brudzi bieliznę czy ręczniki, przy SG jeszcze tego nie zaobserwowałam
- co do schodzenia opalenizny - przy obu wydaje mi się, że schodzi w miarę równomiernie
Garniera póki co nie miałam, więc wszystkich trzech porównać nie mogę, ale póki co chyba wolę HS bo kolor daje jakiś taki ładniejszy, ale żebym bardzo narzekała na Dove też nie powiem Obraziłam się trochę na niego po tej wielkiej smudze na nodze, ale teraz się przeprosiłam i współpraca idzie nam nadzwyczaj dobrze, więc nie wiem czy nie będę kupowała tych balsamów zamiennie, zależnie od tego, który akurat jest w promocji
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 16:53   #1066
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

dzieki za odp w sumie wolalam HS ze wzgledu tez na cene,ale kuznka mialam starszne plamy po nim :/ a ktory polecacie do twarzy?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 17:08   #1067
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
dzieki za odp w sumie wolalam HS ze wzgledu tez na cene,ale kuznka mialam starszne plamy po nim :/ a ktory polecacie do twarzy?
Fakt, cena HS jest przyjemniejsza dla portfela, no i często można go kupić jeszcze taniej na promocji.
A do twarzy też mam HS (do cery normalnej i mieszanej), ale porównania do innych nie mam. Ten służy mi dobrze. Może nie opala zbyt mocno - przy codziennym używaniu buźka jest tak delikatnie muśnięta słońcem, ale to mi nie przeszkadza. Nawilża dobrze, nie podrażnia, nie zapycha porów - jest ok W sumie kończę tubkę, więc może zaraz wysmaruję mu recenzję na KWC.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 18:23   #1068
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

ja mam sucha cere i wrazliwa buu tyko dwa dni temu panikowalam ze mi sie w tlusta zamienia bo mi sie czolo swiecilo ale to od upalu :P bo dzis juz snowu jest jak papier scierny
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 18:30   #1069
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

ja kupiłam sobie J&J i nie polecam brudzi bieliznę,kolor opalenizny też mi się nie podoba a nie wspomnę o smugach...
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 11:55   #1070
finnichy
Raczkowanie
 
Avatar finnichy
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 34
Wink Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Ja mam balsam Dove- Silk Glow... Moim skromnym zdaniem jest bardzo dobry, bo nawilża lekko skórę i pozostawia malutkie drobinki rozświetlajace, które dobrze się prezentują w promieniach słonecznych.

I jest jeszce jedna zaleta drobinki długo trzymaja sie na skórze, nie tak jak w innych balsamach...
Zastanawiam się jeszcze nad wypróbowaniem J&J ale poczytam sobie jeszcze ten wątek i zerknę na inne opinie...

Dziewczyny, a tak wogóle znacie jakis balsam, lub inne cudenko, które da efekt błyszczenia, tak jak Rihanna w teledysku S.O.S ??? Była bym wdzięczna za podanie nazwy kosmetyku...
finnichy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 19:20   #1071
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
ja mam sucha cere i wrazliwa buu tyko dwa dni temu panikowalam ze mi sie w tlusta zamienia bo mi sie czolo swiecilo ale to od upalu :P bo dzis juz snowu jest jak papier scierny
Ooo.. ja mam to samo Skóra sucha i wrażliwa, szczególnie na twarzy! Ale wiesz co, Garnier bardzo dobrze nawilża[na opakowaniu napisane, że 12h] Spróbowałam go dzisiaj na twarzy, żadnych plam! Żadnego uczulenia nie dostałam Efektu brązującego jeszcze nie ma, ale dziś wieczorem jeszcze się posmaruję i jutro rano. Jutro po południu wyjeżdżam do Niemiec.. mam nadzieję, że chociaż trochę zbrązowieję
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 20:27   #1072
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

ooooooo slonce wreszcie ktos hehe to chyba jednak kupie tego garnierka bo mam tarzyczke wrazliwa i czesto te plamy ehhhhhhha pozniej jak nie zpaomne napisze do Ciebie na prova zeby tu smietnika w watku nie robic z pytaniem czego zuwyasz i co Ci nie szkodzi hehe
pzdr

finnichy
hmm ja znam kilka produktow ktre na moje ladnie sie swieca na skorze napewno nie bedzie to to samo co mialam rihanna hehe ale moze cos Ci sie spodba:
bardzo aldny jest zel i puderek z avonu Kraina Sniegu i ladnie pachnie ale go juz nie dostaniesz wiec moze seria Pearl z oriflame?(ale ori akurat nie uzywalam)
-kremy perlowe bell
-a moze tak jak jzu bylo w jakism watku oliwa hehe
- a jak sie swieci na zloto to zloty zel brazujacy np z avonu ale ja mam ten z zeszlego roku wiec nie wiem czy go ejscze dostaniesz ale wersja do twarzy i ciala a nie do ciala bo ta do twarzyczki jest lepsza bardziej sie swieci w taki hmm no lepszy sposb niz te do ciala co maja walajacy sie brokat :P

no przynajmniej tak mi sie wydaje ze to mogloby byc..

jescze fjany byl ten puder maybelline z zimowej kolekcji mam go taki blysk suupperrrr albo zloty pyl oriflame,GG? a moze wypodruj cialko jakimis peralkami np vollare bo jak do cialka wiecej wyjdzie to na tych taniej wyjdzie ,albo jaksi puderek swietlisty do cialka i twarzy z puszkiem moze?ja mam manhattanu ale on a ztak sie nie swieci i az tyle drobinek chyba nie ma,no zalezy ile pudrujesz hehe jak nic Cie zbytnio nie zadowala to jakis sypki puderek rozswietljacy i smigaj puszkiem po cialku
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 09:40   #1073
Gufina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

A ja używam Dove do ciemnej karnacji i jestem bardzo zadowolona (wcale nie śmierdzi . Co prawda nie mogę wypowiedzieć się na temat pozostałych kandydatów ale zamierzam wkrótce wypróbować Garniera. Generalnie fajny kolorek i nawilżenie za niewielkie pieniążki
Gufina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 11:18   #1074
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Cytat:
Napisane przez finnichy
Ja mam balsam Dove- Silk Glow... Moim skromnym zdaniem jest bardzo dobry, bo nawilża lekko skórę i pozostawia malutkie drobinki rozświetlajace, które dobrze się prezentują w promieniach słonecznych.
Po tej Twojej uwadze zaczęłam się bacznie przyglądać skórze posmarowanej Summer Glow i faktycznie - są w nim jakieś pigmenty odbijające światło Trzeba się przyjrzeć uważnie, żeby to zauważyć, ale są Nie zauważyłam tego wcześniej...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 20:55   #1075
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Ja też nie zauważyłam, a smaruje się często
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 00:07   #1076
finnichy
Raczkowanie
 
Avatar finnichy
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 34
Smile Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
ooooooo slonce wreszcie ktos hehe to chyba jednak kupie tego garnierka bo mam tarzyczke wrazliwa i czesto te plamy ehhhhhhha pozniej jak nie zpaomne napisze do Ciebie na prova zeby tu smietnika w watku nie robic z pytaniem czego zuwyasz i co Ci nie szkodzi hehe
pzdr

finnichy
hmm ja znam kilka produktow ktre na moje ladnie sie swieca na skorze napewno nie bedzie to to samo co mialam rihanna hehe ale moze cos Ci sie spodba:
bardzo aldny jest zel i puderek z avonu Kraina Sniegu i ladnie pachnie ale go juz nie dostaniesz wiec moze seria Pearl z oriflame?(ale ori akurat nie uzywalam)
-kremy perlowe bell
-a moze tak jak jzu bylo w jakism watku oliwa hehe
- a jak sie swieci na zloto to zloty zel brazujacy np z avonu ale ja mam ten z zeszlego roku wiec nie wiem czy go ejscze dostaniesz ale wersja do twarzy i ciala a nie do ciala bo ta do twarzyczki jest lepsza bardziej sie swieci w taki hmm no lepszy sposb niz te do ciala co maja walajacy sie brokat :P

no przynajmniej tak mi sie wydaje ze to mogloby byc..

jescze fjany byl ten puder maybelline z zimowej kolekcji mam go taki blysk suupperrrr albo zloty pyl oriflame,GG? a moze wypodruj cialko jakimis peralkami np vollare bo jak do cialka wiecej wyjdzie to na tych taniej wyjdzie ,albo jaksi puderek swietlisty do cialka i twarzy z puszkiem moze?ja mam manhattanu ale on a ztak sie nie swieci i az tyle drobinek chyba nie ma,no zalezy ile pudrujesz hehe jak nic Cie zbytnio nie zadowala to jakis sypki puderek rozswietljacy i smigaj puszkiem po cialku
wielkie dzięki myślałam ogólnie co byłoby lepsze, a mam na myśli jakis fajny balsam nabłyszczający lub puder do ciała... Ale nie wiem czy nie brudzi ubrań Muszę połazić po sklepach i popatrzeć, dzieki za podpowiedz...
finnichy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 00:12   #1077
finnichy
Raczkowanie
 
Avatar finnichy
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 34
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Cytat:
Napisane przez MagJa
Po tej Twojej uwadze zaczęłam się bacznie przyglądać skórze posmarowanej Summer Glow i faktycznie - są w nim jakieś pigmenty odbijające światło Trzeba się przyjrzeć uważnie, żeby to zauważyć, ale są Nie zauważyłam tego wcześniej...

hehe, ma się to bystre oczko
finnichy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 13:57   #1078
netka09
Raczkowanie
 
Avatar netka09
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera^^
Wiadomości: 140
GG do netka09
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Na forum jestem pierwszy raz ale przyznam szczerze,że macie racje co do J&J HS.Sama przez pewnien okres czasu go używałam lecz nie jestem az tak zadowolona jakbym chciala.Opalenizna po nim schodzi nierownomiernie co pozostawia efekt "brudu":( co do zapachu to faktycznie pozostawia woń samoopalacza;/ no i co najważniejsze: troszke brudzi ubrania...Dlatego,zastana wiam się nad kupnem nowego i nie wiem,który...Patrząc po sondzie, musiałabym znowu wybrac J&J a tego raczej nie zrobie. Więc,który??
__________________
Jak rdza zjada żelazo,tak zazdrosnych zjada własne usposobienie.


Antystenes
netka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 17:34   #1079
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

Wyprobowany kazdy z 3 wiec dorzuce troche swoich spostrzezen .Mam jasna karnacje - J&J ladnie brazowil skore po ok 3 -4 uzyciach ,ladnie pachnie nie wyczuwalam po nim samoopalaczowego smrodku,dobrze nawilzal ,nie pozostawial lepkosci na skorze,jedyny minus to taki ze jest malo wydajny i nerownomiernie schodzi,Dove na poczatku ma bardzo przyjemny zapach ale to chyba jedna jego zaleta ,dla mnie on wogle odpada a Garnier ktory wlasnie uzywam , po 3 aplikacjach nadal ladny kolor skory bez smug zaciekow,fajnie nawilza tylko jeden duzy minus smierdzi samoopalaczem ale jest na nim podane ze balsam zawiera substancje samoopalajace. jeszcze nieiwem czy wroce do J&J zalezy ,jesli Garnier bedzie rownomierne schodzil to chyba okaze sie najlepszym
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 20:46   #1080
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: J&J Holiday Skin, Garnier Skóra Muśnięta Słońcem czy Dove Summer Glow

używałam J&J na noc. Jako samoopalacz jest dobry,ale niestety ma bardzo mocny zapach/smród, dlatego prawie go nie używam. Ewentualnie następny będzie garnier.
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-22 20:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.