ochrona skory w solarium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-28, 16:39   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

ochrona skory w solarium


witam [img]icons/icon7.gif[/img] chcialam przed studnowka pojsc do solarium bo troche juz wyblaklam od lata [img]icons/icon12.gif[/img]. Chcialbym sie dowiedziec czy przed opalaniem w solarium mam uzyc zwyklego balsamu do ciala czy takeigo z filtrami? aha - i jeszcze jedno - mam brazowe wlosy, zielone oczy i raczej ciemna karnacje - czy dwie wizyty wystarcza? radzono mi zebym poszla raz na 10min a drugi raz na 15min.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 13:42   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ochrona skory w solarium

nikt nic nie wie? prosze niech mi ktos odpowie [img]icons/icon7.gif[/img] a mam zabrac ze soba jakies okulary czy sa w wyposazeniu solarium?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 20:24   #3
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Re: ochrona skory w solarium

W solarium najlepiej używać balsamów przyspieszających opalanie dostępnych w salonach solarium. Są sprzedawane nawet w jednorazowych opakowaniach więc nie musisz się rujnować. Filtry są nie wskazane !!!!!!!! Okulary są również na wyposażeniu każdego solarium-jeśli nie to o nie poproś-mają obowiązek Ci je dac, są bardzo ważne. No i ten czas- mnie się wydaję,że 10 min. na pierwszy raz to jednak za dużo. mimo, że masz ciemną karnację nie ryzykuj, bo się okaże,że zamiast sukni będzie potrzebny kombinezon szczelnie zakrywający spaloną skórę. W dobrym solarium powinni Ci doradzić ile minut na pierwszy raz, ja bym proponowała ok. 7, a poźniej dopiero ze dwa razy po 10. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałaś z solarium to nawet po 3 razach może nie być efektów-zależy jak Twoja skóra zareaguje na promienie. Ja raczej nie korzystam już z takiego opalania, powód-skóra straaaaasznie przesuszona. Polecam samoopalacz VICHY-rewelacja w przystępnej cenie. AHA-pamiętaj, że dzień przed opalaniem czy w solarium cy kremem zrób peeling! Pozdrawiam i życzę udanej zabawy, Agi
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 21:03   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: ochrona skory w solarium

Dużo potrzebnych informacji znajdziesz w moim tekście , który napisałam specjalnie dla amatorek opalenizny - są osoby , które nie potrafią odmówić sobie opalania w solarium, a ja uważam ,że dla takich osób bardzo ważna jest wiedza na ten temat - są takie imprezy (np. Sylwester) kiedy chcemy ładnie wyglądać , nie da się ukryć ,że opalenizna (delikatna) sprawia ,że czujemy się bardziej atrakcyjne - o tym jak zdobyc opaleniznę nie narażając się na przykre oparzenia napisałam w artykule, znajdziesz tam także tabelkę z podanymi czasami opalania oraz sposób ustalenia swojego fototypu.Nigdy nie zaczynaj od 10 minut! To za długo!A okulary to konieczność! Przydadzą się także specjalne kosmetyki do opalania w solarium , polecam Soleo - świetne, możesz zajrzeć na stronę internetową tej firmy , znjadziesz tam opisy tych kosmetyków.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 23:48   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ochrona skory w solarium

dziekuje za info szczegolnie za przestroge przed 10 minutami - troche sie zaczelam bac [img]icons/icon12.gif[/img] moze lepiej uzyje samoopalacza?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.