Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-24, 13:19   #451
Nefretete3010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hello,

Dzięki za szybką odpowiedź. W takim razie dobrze zrobiłam rejestrując się do dr Markowskiego w PCME na 7 sierpnia, chociaż zrobiłam to nie wiedząc jezszcze nic o Cosmelanie. Juz kiedyś pmógł mi w innej sprawie. Jest naprawdę dobry. W takim razie pochodzę z tymi wąsami (i nie tylko) jeszcze kilka tygodni. szkoda, ale nadzieja na skuteczność zabiegu jakoś mi to zrekompensuje. Jeszcze raz dziękuje za szybką odpowiedź. Odezwę się po zabiegu. Pa!!!
Nefretete3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 14:16   #452
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Nefretete3010 Pokaż wiadomość
Hello,

Dzięki za szybką odpowiedź. W takim razie dobrze zrobiłam rejestrując się do dr Markowskiego w PCME na 7 sierpnia, chociaż zrobiłam to nie wiedząc jezszcze nic o Cosmelanie. Juz kiedyś pmógł mi w innej sprawie. Jest naprawdę dobry. W takim razie pochodzę z tymi wąsami (i nie tylko) jeszcze kilka tygodni. szkoda, ale nadzieja na skuteczność zabiegu jakoś mi to zrekompensuje. Jeszcze raz dziękuje za szybką odpowiedź. Odezwę się po zabiegu. Pa!!!
Ciesze sie,ze go tak chwalisz. Ja slyszalam o nim tez same dobre opinie i nie tylko od pacjentek (pracuje w sluzbie zdrowia),ale jakos rozczarowana wczesniejszymi dermatologami, leczylam sie sama na wlasna reke. Przebarwienia to byla pierwsza rzecz z jaka sie do niego udalam. I cos mi sie wydaje,ze sie u niego bede dalej leczyc. Ja sie umowilam na 14 sierpnia do kontroli. Naprawde cieszy mnie Twoja pochlebna opinia o nim. Powodzenia.!
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 14:38   #453
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Nie martw się*,ja tez tak zaczynałam.Byłam kompletnie zielona,miałam trądzik zaskórnikowo-grudkowy,opalałam się bez opamiętania,wypadały mi włosy itp.. Spędziłam godziny na czytaniu,robieniu notatek (mam juz gruby zeszyt zapisany)
Efekty,są świetne-nie mam trądziku,buzia gładka,- włosy super,no i czuję się się nareszcie uświadomiona,ale i tez ciągle się ucze.

Co do spotkania,to juz od dawna organizowane są regionalne spotkania wizazanek. Ale mogłybyśmy kiedyś zorganizawać spotkanie "plamistych" piękności !
Angi - wybacz moja impertynencje ale czy nie zechcialabys opublikowac tego zeszytu w jakis sposob(?) rok temu kiedy przekroczylam 30 wszystko mi sie zaczelo sypac - z wlosami poradzilam sobie inneov'em w tabletkach (rewelacyjne rezultaty po 2 m-cach stosowania!) ale kilka m-cy pozniej zaczelam miec klopoty z cera - ostatnio kupilam diacneal ale nie bardzo wiem jak sie z nim obchodzic - stosowalam punktowo na zaskorniki ale po dwoch takich aplikacjach okropnie zaczelam sie luszczyc na szczescie tylko...punktowo moze zechcesz sie z nami podzielic kilkoma tajemnicami 'de beauté' prosze osobiscie bylabym bardzo wdzieczna; biochemia jest niezwykle interesujaca ale problem w tym ze nie mam czasu jej czytac
pozdrawiam
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 15:50   #454
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ja też podpisuję się pod prośbą moll_y
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 17:40   #455
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

hej. Ija też!
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 18:18   #456
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

własnie dostarczono mi thiospot. od dzisiaj zaczynam więc czynną walkę z moimi plamami.trzymajcie kciuki.będę informowała na bieżąco o postępach- albo o ich braku...
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 23:03   #457
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Angi - wybacz moja impertynencje ale czy nie zechcialabys opublikowac tego zeszytu w jakis sposob(?) rok temu kiedy przekroczylam 30 wszystko mi sie zaczelo sypac - z wlosami poradzilam sobie inneov'em w tabletkach (rewelacyjne rezultaty po 2 m-cach stosowania!) ale kilka m-cy pozniej zaczelam miec klopoty z cera - ostatnio kupilam diacneal ale nie bardzo wiem jak sie z nim obchodzic - stosowalam punktowo na zaskorniki ale po dwoch takich aplikacjach okropnie zaczelam sie luszczyc na szczescie tylko...punktowo moze zechcesz sie z nami podzielic kilkoma tajemnicami 'de beauté' prosze osobiscie bylabym bardzo wdzieczna; biochemia jest niezwykle interesujaca ale problem w tym ze nie mam czasu jej czytac
pozdrawiam
Droga molly-Nie ma złotego środka,idealnego dla wszystkich,kazda cera jest inna i to co słuzy mi niekoniecznie zda egzamin w Twoim przypadku.Dochodziłam do stanu obecnego metodą prób i błędów (zajęło mi to półtora roku) ...Myślę,ze nie obędzie się*bez czytania Biochamii,piszcie zadawajcie pytania na forum a na pewno znajdzie się wiele doświadczonych osób chętnych odpowiedzieć na pytania.
Jeśli masz tłustą i skłonną do zaskórników cerę wpisz w wyszukiwarkę "Diacneal" ,"maseczka aspirynowa" "peeling migdałowy" Zyczę powodzenia !
Z czasem tez nauczysz się rozszywrowywać sklady kosmetyków

Tu jest ciekawy wątek "biochemiczna top 5" :http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=167327
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 16:51   #458
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej Moll-y !
Moze byc karta bankomatowa Visa elektron do zamowienia tych probek? Caly czas jestes zadowolona z tego podkladu? Dermablend jest do kitu.Acha,i te probki przyjda mniej wiecej po dwoch tygodniach? Bo zastanawiam sie jaki adres podac.Pozdrawiam.
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 20:06   #459
Kudłaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć

Własnie wróciłam od dermatologa,to już druga wizyta w tym tygodniu i w dalszym ciągu nie mogę stosować Kremu Cosmelan 2 (przypominam-maskę miałam nakładaną w tamten czwartek). Pani doktor uzasadniła to tym,iż nie chce żebym niepotrzebnie "masakrowała" sobie twarz i że lepiej będzie jak jeszcze troszkę poczekam aż skóra się wyciszy i zagoi i że najprawdopodobniej jeszcze troszkę mogę się złuszczyć.
Dermatolog powiedziała że moja skóra już wygląda bardzo ładnie, że są efekty. Szczerze mówiąc to ja tak bardzo ich nie widzę, faktycznie cerę mam czystszą, bez żadnych syfków i zaskórników ale przebarwienia tylko troszeczkę zbladły i pory skóry minimalnie się zwężyły Mam nadzieję że ostetczne efekty będą bardziej dla mnie widoczne
Kolejna kontrola w piątek, chciałabym w koncu zacząć stosować Cosmelan 2 i pozbyć się całkowicie tych okropnych przebarwień i zmniejszyć te ogromne pory na moich policzkach
Pozdrawiam
Kudłaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 23:56   #460
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Hej Moll-y !
Moze byc karta bankomatowa Visa elektron do zamowienia tych probek? Caly czas jestes zadowolona z tego podkladu? Dermablend jest do kitu.Acha,i te probki przyjda mniej wiecej po dwoch tygodniach? Bo zastanawiam sie jaki adres podac.Pozdrawiam.
Pannazmokraglowa - sprawdz jak na ostatniej stronie (ostatniej fazie zamowienia) jak rozwiniesz okno z rodzajem kart - pojawia sie wszystkie akceptowane, ja placilam visa carte bleue, electron pewnie tez no bo niby czemu nie/ z probek jestem zadowolona ale korzystam tylko z dwoch kolorow jak na razie niemniej jednak - dermablend to byl moj jedyny podklad i bez niego nie wyszlam (wczesniej probowalam roznych;glownie z gornej polki ale moja skora sie dusila pod kazdym i musialam zmywac za kazdym razem kwadrans po nalozeniu - kleska totalna) jak narazie CM.F (covermark found.) jest najlepszy ze wszystkich ktore probowalam mam nadzieje ze sprawdzi sie rowniez w twoim przypadku ja czekalam na paczuszke 5dni i nawet bylam zaskoczona bo spodziewalam sie wlasnie 2tyg tak...standardowo
pozdrawiam i powodzenia z zakupem - w razie watpliwosci pytaj, jak tylko pojawie sie na wizazu odrazu odpowiem
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 00:41   #461
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Angi..nie wiedzialam jak zaczac, bylo wiele wstepow ; najpierw chcialam napisac ze rozumiem to ze nie chetnie chcesz sie dzielic doswiadczeniami zwiazanymi z biochemia bo spedzilas nad czytaniem jej baaardzo duzo czasu, potem chcialam napisac ze moze w takim razie (nawiazujac do spostrzezenia ze to co bylo fit dla Ciebie nie musi wcale okazac sie takiez dla mnie) napiszesz co Ci pomoglo - chodzi glownie o cere ( z wlosami jest u mnie akurat OK) no wiesz - jak doszlas do pieknej cery; twoja trafiona "piatka" przeczytalam caly topik "5" i powiem ze mam mieszane uczucia - niby pewne kosmetyki sie powtarzaja ale nie zawsze sluza wszystkim i tu jest problem..boje sie probowac na sobie wszystkiego...co nie przeszkadzalo ze dzis popedzilam w chwili wolnego czasu do apteki i w ciemno zakupilam Active C i..aspiryne (jogurt akurat zawsze jest u mnie w lodowce)
Pogubilam sie troche w tych wstepach bo za duzo dygresuje ale konkluzja jest nastepujaca - dzieki ze mobilizujesz bo lektura wciaga jak ksiazki Clarksona tylko z czasem rzeczywiscie nie wyrabiam a wczoraj siedzialam na biochemii do prawie 2 w nocy (czyt.nad ranem) i rzezc jasna wstalam rankiem nieprzytomna ale to co przeczytalam - jest juz moje
Niemniej jednak jak Cie prosze (i inne dziewczynki tez) napisz chociaz (w razie prob ryzyko bierzemy na siebie) jak doszlas do pieknej cery, ile czasu to zajmuje czy rzeczywiscie 1.5 roku czy chodzilo tylko o metode "prob i bledow" bo jesli tak to ja nie chce czekac az tyle czasu wiec jesli mozesz to daj nam kilka osobistych wskazowek (prosze nie odsylaj na strony) moze ktoras z nas akurat zaoszczedzi na czasie dzieki Tobie
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 00:46   #462
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kudlaczku - trzymam kciuki za efekty, nie zamartwiaj sie tak - pewnie pani dermatolog ma racje, pozdrawiam
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 08:41   #463
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Molly,to nie jest tak,ze nie chcę się dzielić swoimi doświadczeniami.Przeciez od jakiegoś czasu udzielam Wam rad w tym wątku (to tez moje doświadczenia) mimo tego ,ze robię duzy "off topic".
Nie wiem jakie macie cery,czy normalne,wrazliwe tłuste? Moja cera była tłusta z trądzikiem grudkowym.We wstępnej fazie bardzo pomógł mi Diacneal (na całą twarz) który wyczyścił cerę.Potem roczpoczęłam naukę rozszyfrowywania skladów kosmetyków i obserwacjię co "zapycha" mi pory a co nie.Wyrzuciłam pół szafy kosm. Ograniczam się do kremu AA antybakteryjnego (ma świetny sklad),Bepathenu-ktory stosuje po złuszczaniu peelingiem migdałowym-to kolejne moje odkrycie ! "Migdalek" super wygładza skórę i oczyszcza pory,w mojm przypadku efekt mniej inwazyjny ale szybszy niz Diacneal i mozna stosować latem.Do tego zmieniłam dietę,wyeliminowałam czarną cherbatę na kozyść zielonej,Roibois,Pur-Earth.Suplementy z vit B,kwasem foliowym i biotyną.
Zauwazylam ,ze najlepiej działają na mnie kwasy BHA (polecane zresztą przy tłustej skórze) ale w moim przypadku niestety podrazniają tez naczyńka na nosie i policzkach-coś za coś.W kazdym razie maseczka aspirynowa i tonik aspirynowy-to podstawaowa pielęgnacja .
No i najwazniejsze zero opalania twarzy plus stabilne filtry-to działa cuuda
Zapomniałabym o skrobi..tez juz o niej pisałam w tym wątku.Jestem uzalezniona od skrobii.

Mam nadzieję,ze choć trochę pomogłam.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 08:46   #464
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Molly,proponuję Ci załozyć odręby wątek -na pewno otrzymasz masę porad,tez będę się starała tam udzielać.
Ps.* Będę teraz tu sporadycznie.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 10:20   #465
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Molly,proponuję Ci załozyć odręby wątek -na pewno otrzymasz masę porad,tez będę się starała tam udzielać.
Ps.* Będę teraz tu sporadycznie.
Oj to nie dobrze Angi,ze juz tylko sporadycznie bedziesz tu zagladac! My same,bez obowiazujacych tu procedur,uczynilysmy Ciebie naszym Moderatorem. A Ty nas tak w niewiedzy pozostawic chcesz? Nie rob tego! Nie kazdy,jak widzisz cieszy sie takim uznaniem. Dzieki Tobie zaczelam czytac rozne watki,choc nieraz mam podejscie jak i Moll-y. Tego jest tak duzo...Ja tez jestem wdzieczna,ze podzielilas sie z nami swoimi sprawdzonymi sposobami na zdrowy wyglad,dla mnie jest to jeszcze bardziej znaczace,gdyz tez posiadam tlusta cere. I wcale nie spodziewam sie,ze moja skora w 5 min bedzie wygladac super.Wiem,ze potrzeba troche czasu.Ciesze sie,ze tu z nami bylas,bo twoje wypowiedzi chyba nas troche motywowaly. Przynajmniej mnie. Jeszcze nie tak dawno bylam przeswiadczona,ze zawsze bede zle wygladac i borykac sie ze swoimi problemami.Teraz mam ochote troche powalczyc o siebie i utrzymac przynajmniej stan obecny mojej skory. Mowisz,ze masz tlusta cere i wygladasz swietnie. Dla mnie to jezcze rzecz niepojeta.Ale tak jak powiedzialam juz,motywujesz nas. A odnosnie diety,tez zmienilam,jak mi ten moj dermatolog sie zapytal jaka mam grupe krwi(grupe A) i zasugerowal,ze nie powinnam w zasadzie jesc wogole miesa,ewentualnie kurze,za to bardzo duzo warzyw.Pomyslalam,ze co mi szkodzi i tak nie przepadam za miechem.Ponadto uznal,ze nie powinnam pic mleka,bo mnie alergizuje. Dasz wiare,ze sie zmuszalam do picia mleka,bo sama za nim nie przepadalam. Nieraz organizm nam sam podpowiada czego mu brakuje,a czego absolutnie nie znosi,a my to ignorujemy,bo wszyscy mowia,ze to samo zdrowie. Dlatego zasadne jest twoje stwierdzenie,ze to co sluzy Tobie nie musi innemu i odwrotnie. Mimo to jeszcze raz dziekuje za informacje. Hm.....ale z czarna herbata to sie chyba nie rozstane. To moj nalog niestety.
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 10:45   #466
me-na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 50
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczyny
czy któraś z was uzywała podkładu Mary Kay silnie kryjącego i La Roche Unifiance kryjacego jakie sa wasze wrażenia czy one naprawde kryja nasze przebarwienia proszę napiszcie co o nich sądzicie i czy są warte tej ceny około 65 zł
me-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 10:46   #467
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Droga "pannozmokraglowa" Ja tylko jadę na 2 tygodniowe wakacje połączone z koncertami,ale zabieram kompa ,więc w miare mozliwosci bede zagladac o ile czas mi pozwoli .Po powrocie oczywiscie bede w miare regularnie.
Ogromnie się cieszę,ze mogłam na tym etapie pomóc Skoro podobnie jak molly masz tłustą skórę to słuzę pomocą bo ten rodzaj cery mam juz "przestudiowany"
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 10:51   #468
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dzieki Angi! Udanych wakacji. Wracaj nam tu wypoczeta!
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 10:57   #469
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Dzieki Angi! Udanych wakacji. Wracaj nam tu wypoczeta!
To nie takie typowe wakacje ale zazwyczaj wracałam z naladowanymi akumulatorkami
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 14:51   #470
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Angi - coz mam jeszcze dodac - podpisuje sie pod dziewczynami, pomoglas i skierowalas mnie na droge do.. sukcesu (mam nadzieje) mam cere mieszana ale jakos nie moge sobie z nia poradzic ostatnio stad to szukanie pomocy (moze jestem troche panikara) zawsze mialam piekna cere, bez niespodzianek,pryszcz sporadycznie moze raz w m-cu ..jeden! nawet plamki (wtedy jasne bardzo) mi nie przeszkadzaly; wystarczyl kremik i puder sypki, zero swiecenia przez caly dzien i zero poprawiania makijazu - w mojej torebce nigdy nie bylo zadnych kosmetykow oprocz blyszczyka(!) mialam cere normalna ale w tej chwili to przeszlosc bo zamienila sie w mieszana..nie moge sie przyzwyczaic Angi tez zycze udanych wakacji, na koncu jezyka mialam juz - "wracaj wypoczeta i opalona" ale poprzestane tylko na "wypoczetej"
Dziewczynki a w mojej diecie nie ma zadnych herbat mieso jadam raczej przy "okazjach" bo jakos niegdy nie przepadalam,duzo warzyw,malo owocow, bardzo duzo nabialu,ryby i owoce morza kiedy tylko sie da a moja pieta achillesa to slodycze bo jestem okropny lasuch i mam szczescie ze nie widac po mnie tej slabosci Jezeli chodzi o suplementy to mam kompletnego krecka na ich punkcie (faszeruje sie tabletkami od rana do wieczora) jest tego duzo; obowiazkowo codziennie: wit C,E , wapno, glukozamina (ze wzgledu na treningi i czeste mini- kontuzje) koenzym Q10, potas i blonnik/od czasu do czasu (czyt.2 razy w tyg) : bio-pycnogenol, magnez, rutinoscorbin,cynk+selen, obecnie jeszcze drozdze+bratek i to by bylo wszystko
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 16:33   #471
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej Moll-y!
Wypelnialam kwestionariusz Covemarc Fundation,zrobilam dokladnie po kolei tak jak mi tlumaczylas.Jednak na samym koncu pojawilo mi sie: Please enter your card CVV digits (last three digits on the rear of the card). Prosze pomoz mi! Nie panimaju!
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 16:53   #472
Kudłaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczynki
Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa, że zawitałam na ten portal,wasze wypowiedzi wciągnęły mnie bez końca, czytam wszystkie wasze porady z wielkim zainteresowaniem,robię notatki i staram się jak najwięcej wbić do głowy
Dzisiaj wypróbowałam na sobie po raz pierwszy skrobię ziemniaczaną i jestem zachwycona, kilka godzin a ja wogóle się nie błyszczę wcześniej co 2-3 godzinki musiałam przypudrować nosek i pomyśleć że tak cudowny kosmetyk był cały czas pod ręką
Mój chłopak się śmieje, że się od was uzależniłam,codzień obowiązkowo muszę tu zaglądnąć a nawet dwa razy dziennie ale tak ciekawej i pouczającej lektury grzechem było by nie czytać!!!

Moll_y to dla ciebie za wsparcie

Pozdrawiam
Kudłaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 19:05   #473
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Hej Moll-y!
Wypelnialam kwestionariusz Covemarc Fundation,zrobilam dokladnie po kolei tak jak mi tlumaczylas.Jednak na samym koncu pojawilo mi sie: Please enter your card CVV digits (last three digits on the rear of the card). Prosze pomoz mi! Nie panimaju!
Pannazmokraglowa juz lece z pomoca last three digits....itd ---> wpisz 3 ostatnie cyfry z numeru na odwrocie karty - to wszystko pannazmokraglowa i bedzie gotowe buzka

Edytowane przez moll_y
Czas edycji: 2007-07-26 o 19:32
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 19:48   #474
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kudlaczku...wszytskie trzymamy kciuki za efekty Twojego zabiegu
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 21:58   #475
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Pannazmokraglowa juz lece z pomoca last three digits....itd ---> wpisz 3 ostatnie cyfry z numeru na odwrocie karty - to wszystko pannazmokraglowa i bedzie gotowe buzka
Tam gdzie jest muj podpis? O tym numerze mowisz?
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 22:03   #476
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Tam gdzie jest muj podpis? O tym numerze mowisz?
O Boze! Jakie bledy robie, przepraszam!
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 00:06   #477
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Tam gdzie jest muj podpis? O tym numerze mowisz?
Tak kochanienka wlasnie tam na odwrocie gdzie jest podpis - po lewej jest 7-cyfrowy nr i ostatnie trzy cyfry wpisujesz i gotowe, tym razem musi sie udac
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 09:47   #478
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witam witam i o zdrowie pytam ...

ja rowniez czytam wszystkie wypowiedzi od a do zet i mimo ze mialam momentami watpliwosci co do cosmelanu to coraz bardziej jestem do niego przekonana. Zycze wszystkim ktorzy obecnie go stosuja powodzenia !!! i piszcie koniecznie o rezultatach !!! tez chetnie bym sie z wami spotkala!! pochodze z tarnowa, ale mieszkam od 2 lat w saczu.
mam cere mieszana, 28 lat, dawniej mialam straszny tradzik, a po kuracjach cere baaardzo trudna do pielegnacji: tlusta z bardzo przesuszonym naskorkiem. obecnie myje buzie woda przegotowana z zelem effaclar, potem tonic lierac i krem lierac albo bez kremu tylko sama avenke +50. co tydzien stosuje delikatny peeling i maseczke. staram sie uzywac dobrych kosmetykow, przede wszystkich aptecznych, ale juz sie przekonalam ze te z wysokiej polki nieraz sa gorsze od zwyklych naszych. np. ten krem shiseido po prostu pomylka...
tez staram sie zdrowo odzywiac, pije herbatke zielona a ostatnio miksuje co sie da: rozne owoce z kefirem albo maslanka (przepyszny sa banany z maslanka zmiksowane!!). no ale to nie watek o tym...
w kazdym badz razie jestem na kupnie cosmelanu...

buziaczki dla was wszystkich
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 12:06   #479
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Anne28 - ja z pytaniem - czy ten niewypalowy krem shiseido to nie przypadkiem filtr do twarzy i ciala w niebieskim opakowaniu spf +50?
prosze odpowiedz bo wczoraj pani w sephorze polecala mi ten filtr jako najlepiej wchlaniajacy sie, zero polysku, zero blysku, zero bieli, total mat i wogole genialny ponoc w try migi sie wchlania chcialabym wiedziec czy o ten Ci chodzilo...? bo jestem na kupnie i sie waham, prosze o odpowiedz w takim razie, bede wdziecznapozdrawiam
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 08:51   #480
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej Moll-y - nie , to nie ten. Nie pamietam dokladnie nazwy bo zostal w saczu a na weekendzie jestem teraz w tarnowie, ale typu- whitening formula - krem wybielajacy. mialam tez probke podkladu z spf 15, nie byl zly, ale rewelacyjny tez nie...
pozdro !!!!!!!!!!!
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.