Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-12-15, 12:23   #2521
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 5 680
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Dorzucê swoje trzy grosze, bo mia³am bardzo podobny kolor w³osów do Ciebie - zarówno farbowanych, jak i odrostów i robi³am na jednym utleniaczu, 6% przy zalecanym ró¿nicowaniu czasu trzymania na odrostach i d³ugo¶ci chwyta³o ³adnie i równo
Je¶li mog³aby¶ to napisz ile czasu trzyma³a¶ farbê na odrostach, zanim po³o¿y³a¶ j± na resztê w³osów.
__________________




Nie liczê dni,
Sprawiam, ¿e to dni siê licz±...

drusia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:50   #2522
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

LadyBane oj o ta cierpliwosc to ja sie wrecz modle bo dopiero jutro zakladam druga czesc, ja mam wredna wade nie byla az tak jakos widoczna ( najwiekszy bol to scieranie zebow + mala widocznosc tylnych), ale mialam tez uraz w dziecinstwie i troche to przerobilo mi zgryz. dlatego mimo, ze sie zarzekalam ostatecznie zalozylam. korygowalas cos moze operacyjnie?? bo wady kostne z reguly sie operuje

kathy ja mam podobne do butow agusiaki i kupowalam rok(albo dwa lata temu) w humanicu, kosztowal wtedy cos kolo 400, natomiast nigdy mi nie przeciekly, nigdy nie byly u szewca nawet sznurowek nie zmienilam jeszcze( podobno to byla jakas firma typowo na wycieczki gorskie, ale mi sie spodobaly wiec kupilam)
mam wlasnie takie futerko jak opisujesz z czarnym , skorzanym paskiem- bylo w zeszlym sezonie w cubusie i usze przyznac,ze wzyscy sadzili, ze kupilam w jakims "lepszym " sklepie

drusia wszystkie zaczynalysm kiedys, ale ja np z braku wiary w forum uczylam sie na bledach (a raczej na ilosci spalonch wlosow)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:51   #2523
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

darusiu, k³adziesz farbê na odrost (w miarê szybko i dok³adnie) nastêpnie od razu zaczynasz k³a¶æ po d³ugo¶ci w³osów i trzymasz tak jak zaleca producent przewa¿nie od 30 min- do 50 min - ja trzymam farbê 40 minut, zerknij na posty tydzieñ wstecz, agusiaki tam opisywa³a w³a¶nie chantala

p.s w rossmannie delia na promocji
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:04   #2524
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 5 680
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
darusiu, k³adziesz farbê na odrost (w miarê szybko i dok³adnie) nastêpnie od razu zaczynasz k³a¶æ po d³ugo¶ci w³osów i trzymasz tak jak zaleca producent przewa¿nie od 30 min- do 50 min - ja trzymam farbê 40 minut, zerknij na posty tydzieñ wstecz, agusiaki tam opisywa³a w³a¶nie chantala
AAA, czyli róznica w czasie trzymania farby na odrostach i reszcie wcale d³uga nie jest. Ok, teraz to ju¿ chyba wszystko wiem. Popo³udniu zamówiê farbê i w przysz³ym tygodniu wezmê siê za w³osy.



Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ



drusia wszystkie zaczynalysm kiedys, ale ja np z braku wiary w forum uczylam sie na bledach (a raczej na ilosci spalonch wlosow)
Bidulka.
Mam nadziejê, ze u mnie nie bêdzie tak ¼le i ¿e dziêki forum dam radê dobrze wygl±daæ nie pal±c w³osów
__________________




Nie liczê dni,
Sprawiam, ¿e to dni siê licz±...


Edytowane przez drusia
Czas edycji: 2010-12-15 o 13:05
drusia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:05   #2525
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

to dzisiaj smigam po zapas delii
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 14:21   #2526
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¶widnik
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Julianna kwalifikowa³am sie do operacji ale za nic w swiecie bym sie nie da³a ort powiedzia³a ze nawet po operacji nie osi±gnelibysmy wiekszego efektu niz normalnie, wiec tym bardziej jestem zadowolona. no i jak ja sie teraz szerooooko do wszystkich usmiecham

tez mam zapas delii, ostatnie 3 sztuki z rosmana zabra³am
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 16:39   #2527
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

LadyBane kwalifikowalas i sie nie dalas , ja dalabym wszytsko zeby za darmo mnie ktos zoperowal ( a z racji wypadku moga mi zrobi tylko brode). zatem stawiam, ze mialas progenie?? nie boisz sie nawrotu wady??

ech wrocilam z miasta z mega dolem , poprzmierzalam czapki i doszlam do wniosku ze sie dam zoperowac bez znieczulenia, jeszcze ten durny aparat; wygladam jak jakis debil normalnie
agusiaki jakie czapki nosisz do sniegowcow?? bo ja mam tylko czapke z jesieni, ale w zasadzie nic nie grzeje
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 16:44   #2528
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kupi³am dzisiaj Lovely Wibo do paznokci tak jak zaleca³y¶cie - ró¿owe wi¶niowe (dziêkujê za radê) bêdê u¿ywa³a na zmianê z moim olejkiem do paznokci cuccio papaya green tea + oliwka podgrzewana. Jedno pytanie dotycz±ce Lovely Wibo, czy u¿ywacie tylko na paznokieæ czy te¿ pod paznokieæ. Fajna od¿ywka, bardzo szybko siê wch³ania i nie daje t³ustego efektu.

Mój odrost te¿ jest zabójczy i ju¿ zaczynam siê w nim ¼le czuc, no ale jeszcze trochê wytrzymam.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:23   #2529
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

uzwalam zarowno na jak i pod. ja dzisiaj kupilam wreszcie szklany pilniczek bo trudno o zdrowe paznokcie bez niego (poprzedni przpomina ostatnio puzzle)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 08:46   #2530
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

wcze¶niej pisa³y¶cie o szamponie i masce STAPIZ, wczoraj go kupi³am i jestem ciekawa efektów ? Zamierzam zacz±æ dbaæ o w³osy w sensie, ¿e nie bêdê u¿ywaæ suszarki i prostownicy Czyta³am opinie na jego temat i jestem ciekawa czy naprawdê jest taki ¶wietny. U¿ywa³a która¶? Kupi³am do w³osów zniszczonych, suchych i farbowanych z jedwabiem. U¿ywa³am te¿ maski do w³osów PLACENTA ale jak dla mnie ¿adna rewelacja.
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 09:28   #2531
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomo¶ci: 3 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
wcze¶niej pisa³y¶cie o szamponie i masce STAPIZ, wczoraj go kupi³am i jestem ciekawa efektów ? Zamierzam zacz±æ dbaæ o w³osy w sensie, ¿e nie bêdê u¿ywaæ suszarki i prostownicy Czyta³am opinie na jego temat i jestem ciekawa czy naprawdê jest taki ¶wietny. U¿ywa³a która¶? Kupi³am do w³osów zniszczonych, suchych i farbowanych z jedwabiem. U¿ywa³am te¿ maski do w³osów PLACENTA ale jak dla mnie ¿adna rewelacja.
Chodzi Ci o ten? Pachnie cudnie, jest wydajny, przed³u¿a trwa³o¶æ koloru, w³osy s± super nawet bez od¿ywki. Maski jeszcze nie mam, ale kupiê, gdy skoñczê zapasy
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczêdzaæ w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 10:19   #2532
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
agusiaki jakie czapki nosisz do sniegowcow?? bo ja mam tylko czapke z jesieni, ale w zasadzie nic nie grzeje
a to ró¿nie. Czasem noszê futrzane, czasem g³adkie. Mam te¿ jedn± szydelkow± i bardzo ja lubiê, wiêc te¿ zak³adam.
Szczerze mówi±c zim± nie przejmujê siê czy pasuje, tylko tym czy mi ciep³o.
I niezmiennie jestem zadziwiona, jak ja mog³am kiedy¶ chodziæ BEZ czapki Patrzê na mojego syna, który ochoczo "zapomina" czapki, szalika, rêkawiczek. Mi zimno na sama my¶l. A jeszcze pamiêtam czasy, kiedy sama za rogiem zdejmowa³am czapkê, bo to by³ obciach


meeedzik
- ja u¿ywam tego stapiza, szmpon + maska i jestem zadowolona.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:42   #2533
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki

ja te¿ tak robi³am z czapk±chyba ka¿dy musi siê uczyc na swoich b³êdach. Teraz prêdzej na spotkanie bym nie posz³a gdybym musia³a zrezygnowaæ z czapki.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:58   #2534
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

magrat tak w³a¶nie o ten mi chodzi to, ¿e zapach cudny to wiem bo sprawdza³am, jutro go u¿yje razem z mask±

agusiaki o to fajnie skoro Ty polecasz to musi fajny mam nadziejê, ¿e te¿ bêdê z niego zadowolona, ju¿ nie mogê siê doczekaæ, ¿eby go u¿yæ
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:13   #2535
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

meeedzik - ja tu nie jestem wyroczni± To wszystko zale¿y od indywidualnych predyzpozycji i rodzaju w³osów. Kilka stron temu by³a dyskusja o cemencie termicznym kerastase. Ja poleca³am, bo to moje odkrycie roku, a dziewczyny wrêcz przeciwnie - odradza³y, bo nie mia³y ¿adnych efektów po tym. Tak¿e to wszystko indywidualna sprawa.
A i jeszcze pamiêtaj, ¿e ten szampon ma silikony w sk³adzie i jak poczujesz, ¿e obci±¿a w³osy to trzeba wymyæ w³osy szamponem oczyszczaj±cym, ¿eby zmyæ te silikony.

kathy - ja wiem, ka¿dy tak robi³ z czapk±. Ja by³am w tym bardzo radykalna i nigdy nie by³o mi zimno w g³owê (mam gêste w³osy ). Jeszcze kilka lat temu stroni³am od czapek, szalików i d³ugich kurtek. Nie mam pojêcia kiedy mi siê to tak zmieni³o o 180 stopni i dlaczego. Ci±gle uczymy siê czego¶ o sobie samych

Umy³am dzisiaj w³osy pierwszy raz po espresso i znowu mam ¿arowiasty pomarañcz, jak na poprzednim zdjêciu, które wkleja³am. Dzi¶ na si³ce dwie dziewczyny mnie zaczepi³y i pyta³y jaka to farba Obydwie naruralnie rude. Ciekawe czy im espresso chwyci nam niefarbowanych w³osach?
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-12-16 o 12:15
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:33   #2536
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki wiem wiem czyta³am parê stron wcze¶niej i ju¿ s³ysza³am od kilku osób, ze jest fajny ten szampon, zobaczymy jak siê sprawdzi na moich w³osach. A co do tych silikonów, to w³asnie widzê, ¿e du¿o tu pisali¶cie na ten temat, a ja jestem kompletnie zielona, nie wiem o co chodzi czytam, ¿e obci±¿a w³osy, ¿e przed farbowaniem trzeba dobrze zmyæ te silikony itp mo¿esz mnie oswieciæ co i jak
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:54   #2537
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
agusiaki wiem wiem czyta³am parê stron wcze¶niej i ju¿ s³ysza³am od kilku osób, ze jest fajny ten szampon, zobaczymy jak siê sprawdzi na moich w³osach. A co do tych silikonów, to w³asnie widzê, ¿e du¿o tu pisali¶cie na ten temat, a ja jestem kompletnie zielona, nie wiem o co chodzi czytam, ¿e obci±¿a w³osy, ¿e przed farbowaniem trzeba dobrze zmyæ te silikony itp mo¿esz mnie oswieciæ co i jak
Chodzi o to, ¿e silikony oblepiaj± w³osy dooko³a, tworz±c kilka warstw wokó³ w³osa i nie dopuszczaj±c innych substancji (od¿ywek, farby) do samego w³osa. Farba oczywi¶cie siê prze¿re przez to, ale tam gdzie silikon oblepi³ grubiej w³os wejdzie s³abiej w g³±b w³osa i spowoduje, ¿e farba chwyta nierówno.
Zmyæ silikony mo¿na (w wiêkszo¶ci) szamponem oczyszczaj±cym, lub takim który ma du¿o slsów w sk³adzie. S± te¿ takie, które trudno zmyæ. Na wiza¿u sporo jest w±tków dot. silikonów i sls. Poszukaj czego¶, bo nie potrafie podaæ konkretnego linka.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:43   #2538
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki dziêki za info
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:57   #2539
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

meeedzik

proponujê zakup prostego szamponu z SLES - który nie ma w sk³adzie silikonów np. szampony Barwa, Eva Rzepa.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 14:48   #2540
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

chyba bêdê musia³a siê w taki szampon zaopatrzyæ, do tej pory u¿ywa³am Pantene ale przed chwil± wyczyta³am, ¿e w od¿ywce te¿ s± silikony, nie wiem. Dziêki za rady
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 15:06   #2541
YaggaYo
Raczkowanie
 
Avatar YaggaYo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 298
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hej To mój pierwszy post w tym temacie
Mam pro¶bê. Czy mog³aby która¶ z was wrzuciæ zdjêcie w³osów (najlepiej swoich :P) po farbowaniu rud± szamponetk± delii ?
Z góry dziêkujê
YaggaYo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-16, 22:43   #2542
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki ja sciagalam czapke do 11 r.z. i potem mialam przerwe az do lo, w lo znowu znienawidzilam czapki. dlaczego przestalam pozbywac sie czapek w wieku 11 lat?? bo okdrylam mozliwosc przekluwania uszu samej
naturalnym rudym expresso pozluzy, na moich naturalkach wszystko pieknie chwyta, jedyny minus to fakt, ze tez szybko schodzi
cwiczysz moze pilates?? bo mnie kusi juz ktorys sezon zeby sie zapisac (dotad cwiczenia z plyty tylko sama albo z kims)

meedzik moim wlosom silikony nie sluza, jedynie bardzo krotko sa ok, ale stapiza lubie czasem

teraz pytanie kto wiec czym ratowac odmarznieta skore twarzy?? nad warga, na policzkach popekala mi skora i porbily sie strupy mimo, ze uzylam jak zawsze flitra, kremu, lekkego podkladu
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 08:11   #2543
morbidaniolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

teraz pytanie kto wiec czym ratowac odmarznieta skore twarzy?? nad warga, na policzkach popekala mi skora i porbily sie strupy mimo, ze uzylam jak zawsze flitra, kremu, lekkego podkladu
Spróbuj ma¶æ z witamin± A, ona pomaga na wszystkie zmiany skórne wymagaj±ce silnej regeneracji


A co do tego szamponu i maski Stapiz, to ja wlasnie u¿ywa³am tego ok rok. By³ to szampon regeneruj±cy z jedwabiem. Ale odstawi³am, bo myslalam, ¿e wyp³ukuje kolor. A tak nie jest? (ja tego sama nie zauwa¿y³am, tylko tak stwierdzi³am, ze skoro nie jest do koloru to go wyp³ukuje). Myjecie normalnie nim w³osy? A mo¿e która¶ z Was ma do porównania z wersja tego szamponu i maski do w³osów farbowanych?
morbidaniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:55   #2544
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Julianna,

Ja sobie chwalê na zimê Iwostin Lipidia, odbudowuje i wzmacnia i fajnie siê rozsmarowuje (nie tak jak ciê¿ki krem nivea). S³ysza³am te¿ ¿e krem na zimê dla dzieci z serii Folslek sopelek te¿ jest fajny, zobacz te¿ floslek winetr care.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:09   #2545
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dzieki Dziewczyny

morbidaniolek wlasnie wczoraj wieczorem znalazlam masc z witamina a i dalam na skore, jest troche lepiej, ale dalam tez rybke dermogalu z kwasem hialuronowym i dermoprtektor, a idelanie nie jest

kathy nie orientujesz sie moze czy te zimowe kremy nie zapchaja mi skory ?? poszukam recenzji na wizazu bo kiedys mialam z tym problem wiec sie obawiam

a ja wczoraj dostalam druga czesc kaganca, ledwo mowie i mam usta jak angelina:m ur: rewelacja normalnie przy tym peirzchnieciu; dzisiaj ide po carmex nowy a po swietach sie zapisuje na makijaz permanetny bo teraz to mam dopiero rozmyty kontor
za to na plus uslyszalam wczoraj, ze mam najbielsze zeby w skali

aaa wczoraj tez mialam okazje obejrzec swoj kolor w galerii troche dluzej i z racji jasnosci blsnal dwa razy blondem, ale wyglada jak plomienny feniks lub saszetka delii wiec mu wybaczam.

dziewczyny naprawde warto pomyslec o nowym vitapilu -po tygodniu stosowania prawie w ogole nie wypadaja mi wlosy ( co prawda nigdy nie wypadaly ponad norme, ale teraz to jeden, dwa wlosy na dzien), niestety nie wiem co moge polecic w zamian kathy.
moze sprobujesz tych nowych wit z waxa?? nie znam jeszcze nikogo kto by stosowal, ale skald obiecujacy z tego co widzialam ( i na ile sie znam)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 15:23   #2546
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ja stosujê VitaMAX Skrzyp i jestem mega zadowolona. W³osy nie wypadaj±, sa b³yszczace i mocne. Wybra³am je na próbê, bo by³y najtañsze w SF Miesiêczna kuracja 6.99z³. Polecam

julianka - carmex uleczy Twoje wargi. Ja tylko to stosujê. Choæ innych ochronnych mam pe³no, ale carmex daje najlepsze rezultaty w najkrótszym czasie. Polecam jeszcze Oeparolu pomadke ochronn±. Te¿ jest fajna, ale po carmexie.
A ten makija¿ permamentny to rób w sprawdzonym miejscu, ¿eby Ci nie zrobili krzywdy ;/ Mia³a¶ kiedy¶ opryszczkê?
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 15:39   #2547
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki Dziewczyny

morbidaniolek wlasnie wczoraj wieczorem znalazlam masc z witamina a i dalam na skore, jest troche lepiej, ale dalam tez rybke dermogalu z kwasem hialuronowym i dermoprtektor, a idelanie nie jest

kathy nie orientujesz sie moze czy te zimowe kremy nie zapchaja mi skory ?? poszukam recenzji na wizazu bo kiedys mialam z tym problem wiec sie obawiam

a ja wczoraj dostalam druga czesc kaganca, ledwo mowie i mam usta jak angelina:m ur: rewelacja normalnie przy tym peirzchnieciu; dzisiaj ide po carmex nowy a po swietach sie zapisuje na makijaz permanetny bo teraz to mam dopiero rozmyty kontor
za to na plus uslyszalam wczoraj, ze mam najbielsze zeby w skali

aaa wczoraj tez mialam okazje obejrzec swoj kolor w galerii troche dluzej i z racji jasnosci blsnal dwa razy blondem, ale wyglada jak plomienny feniks lub saszetka delii wiec mu wybaczam.

dziewczyny naprawde warto pomyslec o nowym vitapilu -po tygodniu stosowania prawie w ogole nie wypadaja mi wlosy ( co prawda nigdy nie wypadaly ponad norme, ale teraz to jeden, dwa wlosy na dzien), niestety nie wiem co moge polecic w zamian kathy.
moze sprobujesz tych nowych wit z waxa?? nie znam jeszcze nikogo kto by stosowal, ale skald obiecujacy z tego co widzialam ( i na ile sie znam)
...no to ju¿ powiem na wstêpie ¿e niestety ale trochê zapychaj±, te¿ mam ten problem, ale z tymi kremami na zimê to tak jest ¿e przewa¿nie maj± gdzie¶ w sk³adzie zapychacz ,,paraffin liquid,,
Dlatego ja stosuje przewa¿nie lekkie kremy - na pocz±tku roku mia³am nieco przesuszon± skórê wiêc zafundowa³am sobie ,,lipidie,, w rezultacie boryka³am siê z dwoma bol±cymi pulsuj±cymi krostkami na twarzy, teraz ju¿ siê tak nie boje bo mam ¶wietn± ma¶c.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-12-17 o 15:43
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 16:26   #2548
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomo¶ci: 3 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ja dzi¶ siê przesz³am na zakupy i przy okazji wst±pi³am do drogerii osiedlowej. Dopad³am P³omienn± Iskrê- Joanny wziê³am od razu 2 opakowania Skoro mówicie, ¿e podobny efekt do Mango, to nie bêde p³aci³a 5 razy wiêcej
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczêdzaæ w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 16:47   #2549
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Joanna - w³a¶nie najczê¶ciej jest dostêpna w ma³ych drogeriach.

Kupi³am dzisiaj farbê - zaskoczê was7.4 tak piêknie wygl±da³ na palecie, du¿o lepiej ni¿ 7.44 który odrobinê wpada³ w czerwieñ.
Niestety nie dotrwam do nastêpnego tygodnia i bêdê farbowaæ dzisiaj
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:32   #2550
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez magrat16 Poka¿ wiadomo¶æ
ja dzi¶ siê przesz³am na zakupy i przy okazji wst±pi³am do drogerii osiedlowej. Dopad³am P³omienn± Iskrê- Joanny wziê³am od razu 2 opakowania Skoro mówicie, ¿e podobny efekt do Mango, to nie bêde p³aci³a 5 razy wiêcej
Ja te¿ kupi³am od razu dwa opakowania i jestem zadowolona z P³omiennej Iskry
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.