ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 09:42   #1
monisiasisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11

ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1


witam
mam wielki problem z wyborem szkoły kosmetycznej ,w okolicy jest tylko ZAK w nowym sączy ,czy jest to szkoła do której warto się zapisać?

Nie znalazłam na forum dziewczyny które by coś o niej wspomniały

w związku z tym że kończę obecnie studia magisterskie na WSB NOWY SĄCZ nie będę mogła brać udział we wszystkich zajęciach GDYBY BYŁY DZIEWCZYNY Z obecnego roku lub z poprzedniego posiadające staranne wykłady i ćwiczenia z ŻAK nowy sącz z wydziału KOsmetologia to chętnie je odkupię

Niewiem bowiem czy trafię na tyle fajną grupę abym mogła od kogoś brać notatki a połowa zajęć będzie pokrywała mi się z WSB więc będę miał zaległości
monisiasisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 16:11   #2
lale3ka
Raczkowanie
 
Avatar lale3ka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 169
Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

Nie polecam ŻAKa tam są sami nie kompetentni nauczyciele szczególnie gościówa od kosmetologii niejaka Maria Soma-zołza wredna rozwódka-zazdrości każdej lasce dosłownie wszystkiego brrr
__________________
"Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry"
KOCHAM CIĘ SYNKU
- Śpij słodko Aniołku
(*)(*)(*)
lale3ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 17:43   #3
bsgsls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

Szkoła Żak to najgorsza szkoła nie polecam nikomu!!!nie ma nic zachęcającego wręcz odpychającego! organizacja beznadziejna pod każdym względem.To szkoła dla dorosłych ,a traktują ludzi jak przedszkolaków.Zwracam się z prośbą do wszystkich by przemyśleli swój wybór.
bsgsls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 13:10   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

Ja tez nie polecam żaka...

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2012-09-16 o 17:00
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 08:36   #5
Eisblume
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

Ja też nie polecam tej szkoły chodziłam 2 lata na kosmetykę i to co się tam dzieję to coś strasznego dyrektorka straszna, niezorganizowana w ogóle. Nauczyciele okropni traktują studentów jak dzieci kosmetyków brakowało wiecznie choć co miesiąc płaciło się po 150 zł właśnie na kosmetyki niby;/ w ogóle uczą niewiele, trzeba dodatkowo na płatne kursy chodzić żeby się coś więcej nauczyć. Szkoda czasu i nerwów na tą szkołę
Eisblume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 17:48   #6
xawery tom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Angry Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

Ja bym uważał z tym ŻAK-em bo tam afera goni aferę np. ostatnia sprawa w Kwidzynie:

http://tvp.info/informacje/polska/po...dzynie/7840574

http://www.wprost.pl/ar/330892/29-uc...-samodzielnie/

Szkoda mi tych biednych maturzystów ,że trafili na ŻAK-a
xawery tom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:36   #7
weray
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

DZIWIĄ MNIE TE OPINIE JA OD ROKU CHODZĘ DO ŻAKA W SĄCZU WŁASNIE NA KOSMETYKE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA - WIDAĆ OD CZASU TYCH WPISÓW DUŻO SIĘ TAM ZMIENIŁO. POSZŁAM DO TEJ SZKOŁY ZA RADĄ KOLEŻANEK KTÓRE SKOŃCZYŁY żAKA I BYŁO OK.
MOGĘ WSZYSTKIM POLECIĆ - NIC NIE PŁACE - KOSMETYKI SA, WARUNKI TEŻ DOBRE, ZAWSZE MAMY KAWE, HERBATE I CIACHA . UCZĄCE FAJNE I DOŚWIADCZONE W ZAWODZIE! POLECAM A TERAZ MAJĄ JESZCZE WIZAŻ
WERA
Cytat:
Napisane przez monisiasisia Pokaż wiadomość
witam
mam wielki problem z wyborem szkoły kosmetycznej ,w okolicy jest tylko ZAK w nowym sączy ,czy jest to szkoła do której warto się zapisać?

Nie znalazłam na forum dziewczyny które by coś o niej wspomniały

w związku z tym że kończę obecnie studia magisterskie na WSB NOWY SĄCZ nie będę mogła brać udział we wszystkich zajęciach GDYBY BYŁY DZIEWCZYNY Z obecnego roku lub z poprzedniego posiadające staranne wykłady i ćwiczenia z ŻAK nowy sącz z wydziału KOsmetologia to chętnie je odkupię

Niewiem bowiem czy trafię na tyle fajną grupę abym mogła od kogoś brać notatki a połowa zajęć będzie pokrywała mi się z WSB więc będę miał zaległości
weray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 21:16   #8
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

Ja tej szkoły bardzo nie polecam. Co prawda chodzę do Sądeckiego ŻAK-a na fryzjerstwo, ale mam dużo znajomych na kosmetyce i dziewczyny bardzo narzekają na brak kosmetyków, warunki na pracowni. Co do kosmetyki, to na własne oczy nie widziałam, jak wygląda pracownia, ale mogę przypuszczać, biorąc pod uwagę studium fryzjerskie..
To jest jakaś paranoja! Jeśli ktoś jest ciekawy jak wygląda sprawa z fryzjerkami:
- Wieczny brak ciepłej wody - rozwiązanie zaproponowane przez panią 'dyrektor': "niech panie myją głowy w domu a tutaj tylko moczą". Doprawdy, rady pani dyrektor są bardzo pomocne! Zwłaszcza przy zmywaniu farb z włosów, które robimy na pracowni.. Przy mrozach na zewnątrz grzejemy wodę w czajniku i polewamy z miseczek. zostawiam bez komentarza
- Włączenie więcej niż 3 sprzętów grzewczych (suszarki, prostownice) powoduje wybicie korków. Biorąc pod uwagę że na pracowni są grupy po 30 osób i pod koniec zajęć wszyscy chcą wysuszyć włosy po zabiegach jest to wręcz kuriozalne (stanowisk jest 15, ogólnie jest bardzo ciasno, jak mamy jeszcze przyprowadzonych własnych modeli to nie ma jak przejść..)
- Sprzęty są zniszczone, grzebyki, szczotki czy pędzle dosłownie straszą swoim wyglądem - wszystko nosimy swoje prywatne. Nigdy nie widziałam żeby ktoś je dezynfekował i mam spore wątpliwości czy ktoś to robi.
- Często brakuje farb, pelerynek jednorazowych. A pani dyrektor zapewnia, że dostali z unii nową dotację na kosmetyki dla nas i że cokolwiek potrzeba, wszystko zostanie zakupione. Śmieszne!
- na pracowni są dwie myjnie, w tym jedna niesprawna (użycie jej powoduje zalanie wodą całej pracowni). Gdy kilka osób chce naraz zmyć farbę, jest spory problem..
- W rogu stoi wspaniała przeszklona szafeczka z kosmetykami, która jest zawsze zamknięta i nikt nigdy tych kosmetyków nie może użyć..
- zarówno na studium kosmetycznym jak i fryzjerskim słuchaczki pełnią także funkcje sprzątaczek (zawsze po zakończonych zajęciach zostaje dwie osoby, które myje podłogi, lustra, nogi od krzeseł, stojaki itd.) Chodzę do innej szkoły na inny kierunek i tam robią to sprzątaczki.. W filiach ŻAK-a w innych częściach Polski podobno też są panie, które sprzątają. Nie sprawdzałam tego, więc nie wiem jak powinno być, ale to mi się nie podoba.

To tylko najważniejsze wady, a można by wymieniać jeszcze długo.. Podsumowując: zastanówcie się dobrze zanim wybierzecie sądeckiego ŻAK-a.
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 17:35   #9
gabi_8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

Witam! Chciałabym się dowiedzieć jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa ze skreśleniem z listy słuchaczy w nowosądeckim oddziale Żaka.

Kiedy słuchaczka zostaje skreślona z listy? Ma to miejsce w momencie kiedy nie ma się 50% obecności na zajęciach w semestrze, 50% obecności na zajęciach z konkretnego przedmiotu w semestrze czy może skreślenie następuje dopiero na końcu semestru?
gabi_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 12:25   #10
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

A ja bardzo polecam ŻAKA! Uczyłam się na dekoratorze wnętrz, super grupa i fajni ludzie teraz słyszałam, zę startują jakieś nowe kierunki chyba dietetyka i florysta, wybieram się do sekretariatu żeby dowiedzieć się coś więcej bo same nazwy brzmią zachecająco, czy któaś z Was też będzie sie zapisywać? Wiem, że chyba przez interent też można się zapisać? Jak to wygląda? będę wdzięczna za info!
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 08:02   #11
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

A ja absolutnie nie polecam tej szkoły. Wymuszają na słuchaczu zapis na kolejny kierunek jak się kończy poprzedni.... robią duże problemy jak się nie chce ktoś zapisać albo się rozmyślił i chce zrezygnować.... Naprawdę spotkałam się z wielkim chamstwem i bezczelnością z ich strony. Nie pomagają tłumaczenie ŻE NIE CHCĘ być zapisana na kolejny kierunek darmowy bo nie będę na niego chodzić, odpowiedź zawsze jedna i ta sama: "nam to nie przeszkadza". Ponadto pracownia jest byle jak wyposażona, do tego ostatnie semestry to już nie mają żadnych praw. Na ostatnich zajęciach z kosmetyki pochowali nam dosłownie wszystko - chyba żeby już ich nie naciągać. W życiu nie pójdę do tej szkoły po raz kolejny!
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 20:56   #12
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
A ja absolutnie nie polecam tej szkoły. Wymuszają na słuchaczu zapis na kolejny kierunek jak się kończy poprzedni.... robią duże problemy jak się nie chce ktoś zapisać albo się rozmyślił i chce zrezygnować.... Naprawdę spotkałam się z wielkim chamstwem i bezczelnością z ich strony. Nie pomagają tłumaczenie ŻE NIE CHCĘ być zapisana na kolejny kierunek darmowy bo nie będę na niego chodzić, odpowiedź zawsze jedna i ta sama: "nam to nie przeszkadza". Ponadto pracownia jest byle jak wyposażona, do tego ostatnie semestry to już nie mają żadnych praw. Na ostatnich zajęciach z kosmetyki pochowali nam dosłownie wszystko - chyba żeby już ich nie naciągać. W życiu nie pójdę do tej szkoły po raz kolejny!
Ale to w Katowicach czy w Sączu?
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 08:08   #13
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Ale to w Katowicach czy w Sączu?
Katowice.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 13:52   #14
PaulaaNS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

Skąd tyle negatywnych opini? Ja niedawno skończyłam kosmetykę w Żaku w Nowym Sączu i jestem zadowolona. Bez problemu znalazłam pracę w zawodzie. Jakich kosmetyków potrzebowałyśmy, to nauczycielka robiła listę i wszystko było. Nie płaciłam za nic. Teraz jeszcze dla kosmetyczek jest fajna oferta kursów. Ja zrobiłam kurs stylizacji paznokci i myślę o otworzeniu swojej firmy.
PaulaaNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 16:11   #15
Dagaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

Ciekawe. Ciasteczka i herbatke? Śmieszne jak ja chodziłam to nie było żadnych ciasteczek herbatek a o kosmetykach to nawet nie będe wspominala. I z tego co słyszalam nadal jest tak samo
Dagaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 15:32   #16
natalia_milikiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: ŻAK 2-letnie studium kosmetyczne nowy sącz opinie !!!!1

Ja jestem w tej szkole i nie ma problemu z kosmetykami
natalia_milikiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-29 16:32:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.