Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-28, 22:38   #421
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Użyłam dzisiaj SVR 50 i jestem mega zadowolona To jest po prostu podkład! W dodatku kryjący podkład Po zmatowieniu Dry Flo trzyma się ładnie przez parę godzin ( czyli lepiej od wszystkich podkładów jakie do tej pory używałam )
Oszczędność czasu i materiału Podkład i filtr w jednym.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 06:47   #422
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Yeah w zeszłym roku owszem ciężko było coś dostać o tej porze roku, ale teraz gdziekolwiek nie wejdę do stacjonarnej apteki widzę całą gamę filtrów, więc nie poddawaj się, poszukaj jeszcze ( w tych najmniejszych i najbardziej niepozornych).
ja w zasadzie to najbardziej chciałabym svr50 barwiony

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Użyłam dzisiaj SVR 50 i jestem mega zadowolona To jest po prostu podkład! W dodatku kryjący podkład Po zmatowieniu Dry Flo trzyma się ładnie przez parę godzin ( czyli lepiej od wszystkich podkładów jakie do tej pory używałam )
Oszczędność czasu i materiału Podkład i filtr w jednym.
kupiłaś może w aptece internetowej?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a u mnie taki efekt wywołują wszelkie kremy nawet te przeznaczone dla delikatnej i wrażliwej cery o smarowaniu powiek mowy nie ma nawet
ja miałam tak po tuszu lancome, ale klorane spokojnie mogę się smarować i nic się nie dzieje.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 13:04   #423
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Yeah, ja nie mogę nieść zapachu Klorane. A swoją SVR50 zakupiłam w środku zimy w aptece w Płocku. I nawet mieli tester.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 13:23   #424
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
kupiłaś może w aptece internetowej?
Kupiłam na allegro
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 13:33   #425
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Kupiłam na allegro
Czy filtr ma bardzo jasny kolor?Używam podkładów w kolorze ciepłych beży ale nie tych najjaśniejszych,raczej ze środka paletki kolorystycznej lub nawet przy jej końcu.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 16:04   #426
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Czy filtr ma bardzo jasny kolor?Używam podkładów w kolorze ciepłych beży ale nie tych najjaśniejszych,raczej ze środka paletki kolorystycznej lub nawet przy jej końcu.
Ja z LRP uzywam koloru 11 i on jest ciut ciemniejszy....do takiej srednio jasnej cery...napewno nie do trupio bladej taki jasny bez
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 16:14   #427
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Ja z LRP uzywam koloru 11 i on jest ciut ciemniejszy....do takiej srednio jasnej cery...napewno nie do trupio bladej taki jasny bez
Dzięki mareaMuszę w takim razie poszukać próbek.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 20:29   #428
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Czy filtr ma bardzo jasny kolor?Używam podkładów w kolorze ciepłych beży ale nie tych najjaśniejszych,raczej ze środka paletki kolorystycznej lub nawet przy jej końcu.
Jest to taki jasny beż-na pewno nie ciepły. Używam dość jasnych podkładów i SVR 50 wydaje mi się jeszcze jaśniejszy od nich...Ale pudrem lub cynamonem można przyciemnić
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 21:06   #429
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Jest to taki jasny beż-na pewno nie ciepły. Używam dość jasnych podkładów i SVR 50 wydaje mi się jeszcze jaśniejszy od nich...Ale pudrem lub cynamonem można przyciemnić
No to chyba będzie dla mnie za jasny,dzięki za odpowiedź
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 11:04   #430
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

ja już nie mogę...czy was także rodzina prześladuje za bladość i filtry? bo u mnie - im bliżej lata - tym gorzej. dziś rano mama zrobiła mi awanturę właśnie z powodu filtrów (to główny powód naszych kłótni) - że wyglądam jak ściana(fakt - mój błąd: z powodu zmiany czasu zaspałam i darowałam sobie róż), że jestem jakaś nienormalna bo codziennie smaruję się tym kremem(filtrem), że sąsiadka pytała czy jestem chora... i tak w kółko. jak zwykle dołączył się mój tata i skończyło się na ultimatum - albo skończę się 'smarować', albo skończy sie moje kieszonkowe (niestety sama jeszcze nie zarabiam). no i oczywiście było przeszukanie mojego pokoju i rewiracja tubek z napisem SPF 50+ (jeszcze na tyle moja mama się zna). skończyło się na tym, że zostałam z dwoma chyba próbkami avenki która starczy mi na jakieś 4 dni. a potem nie wiem, co będę robiła....poszukam jakichś zaskórniaków, ale jeśli moja mama znów znajdzie krem, to go wyrzuci i jeszcze bardziej się wkurzy. a znię nie da się rozmawiać na temat filtrów i nic wytłumaczyć...czy wy też macie taką sytuację w domu?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 11:21   #431
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

U, współczuję.
Ja tez od kiedy pamiętam jestem zwana córką młynarza, ale rodzina sie jakoś z tym pogodziła.
Czy Twoja mama nie ogląda telewizji i nie czyta gazet, w każdym programie poświęconym urodzie wyraźnie sugerują używanie filtrów.
A faktu przeszukiwania pokoju nawet nie skomentuję. Moi rodzice trzymali mnie bardzo krótko, ale do takich metod się nigdy nie uciekali.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 11:30   #432
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja już nie mogę...czy was także rodzina prześladuje za bladość i filtry? bo u mnie - im bliżej lata - tym gorzej. dziś rano mama zrobiła mi awanturę właśnie z powodu filtrów (to główny powód naszych kłótni) - że wyglądam jak ściana(fakt - mój błąd: z powodu zmiany czasu zaspałam i darowałam sobie róż), że jestem jakaś nienormalna bo codziennie smaruję się tym kremem(filtrem), że sąsiadka pytała czy jestem chora... i tak w kółko. jak zwykle dołączył się mój tata i skończyło się na ultimatum - albo skończę się 'smarować', albo skończy sie moje kieszonkowe (niestety sama jeszcze nie zarabiam). no i oczywiście było przeszukanie mojego pokoju i rewiracja tubek z napisem SPF 50+ (jeszcze na tyle moja mama się zna). skończyło się na tym, że zostałam z dwoma chyba próbkami avenki która starczy mi na jakieś 4 dni. a potem nie wiem, co będę robiła....poszukam jakichś zaskórniaków, ale jeśli moja mama znów znajdzie krem, to go wyrzuci i jeszcze bardziej się wkurzy. a znię nie da się rozmawiać na temat filtrów i nic wytłumaczyć...czy wy też macie taką sytuację w domu?
Masz 20 lat i pozwalasz sobie na takie zachowanie rodzicow? Moja matka tez przeprowadzala tego typu akcje, probowalam rozmawiac, nie pomoglo - to zaczelam grac jej taktyka. Buntowalam sie tak, ze w koncu udalo mi sie ja wychowac i teraz w porywach zdarza jej sie wyrazic jakas opinie na temat czegos, do czego mam inny stosunek, ale tez jest z tym ostrozna. Zachowanie Twoich rodzicow jest chore, ale skoro pozwalasz sobie wchodzic na glowe - to masz co chcialas. Nie mozna byc takim spolegliwym.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 11:40   #433
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

wiek nie ma znaczenia ,tylko że ja nie wiem , jak z nimi rozmawiać... niestety finansowo też jestem od nich zależna... ale co mnie zastanawia - takie kłótnie zdarzają się wtedy, gdy rezygnuję z różu - nie rozumiem tego...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 13:02   #434
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
wiek nie ma znaczenia ,tylko że ja nie wiem , jak z nimi rozmawiać... niestety finansowo też jestem od nich zależna... ale co mnie zastanawia - takie kłótnie zdarzają się wtedy, gdy rezygnuję z różu - nie rozumiem tego...
Oczywiście, że ma znaczenie. Jestes już dorosłą osobą, która ma prawo samodzielnie dokonywać wyboru i nikt nie powinien podejmowac decyzji za Ciebie. Jesteś uzalezniona finansowo, a co robisz? Uczysz sie? Jesli tak, to dopoki to robisz rodzice maja obowiazek zapewnic Ci pomoc finansowa. Pozwalasz sobie wchodzic na glowe moim skromnym zdaniem

A co do różu...oczywiste, że blada skóra nie podkreślona różem ani rozświetlaczem przy odpowiednio ciemnych kolorach sprawia wrażenie "trupiej" i "niezdrowej". Moze byc wrecz szara.

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-03-30 o 13:03 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 13:06   #435
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
wiek nie ma znaczenia ,tylko że ja nie wiem , jak z nimi rozmawiać... niestety finansowo też jestem od nich zależna... ale co mnie zastanawia - takie kłótnie zdarzają się wtedy, gdy rezygnuję z różu - nie rozumiem tego...
Bo wtedy najlepiej widać twoją bladość, a ludzie są tacy, że wszędzie coś widzą jakbyś była za szczupła też by mówili, że pewnie jesteś chora bo taka szczupła. Jedz trochę więcej marchwi i wszyscy będą szczęśliwi. Lub zrób drastyczne kroki i poszukaj pracy może chociaż weekendowej wtedy będziesz mniej zależna.

Kłótnia z rodzicami nic nie załatwi , ale istotnie jeśli się uczysz mają w stosunku do Ciebie obowiązek wspierania Cię finansowo. Jeśli jednak dostrzegą, że radzisz sobie sama zmienią swoje podejście do Ciebie. Poza tym nie robisz nic złego krem to nie przestępstwo.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 13:11   #436
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
Bo wtedy najlepiej widać twoją bladość, a ludzie są tacy, że wszędzie coś widzą jakbyś była za szczupła też by mówili, że pewnie jesteś chora bo taka szczupła. Jedz trochę więcej marchwi i wszyscy będą szczęśliwi. Lub zrób drastyczne kroki i poszukaj pracy może chociaż weekendowej wtedy będziesz mniej zależna.
Wlasnie - praca to tez alternatywa. Ale przede wszystkim skoncz z ta ulegloscia...Tylko bron boze nie daj sie wkrecic w zaden interes rodzinny, bo nigdy nie ujrzysz zarobionych pieniędzy.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 13:23   #437
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Wlasnie - praca to tez alternatywa. Ale przede wszystkim skoncz z ta ulegloscia...Tylko bron boze nie daj sie wkrecic w zaden interes rodzinny, bo nigdy nie ujrzysz zarobionych pieniędzy.
To, że nie ujrzy zarobionych pieniędzy to jedno, ale też nie zdobędzie wolności tylko jeszcze większą kontrolę.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 13:37   #438
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
To, że nie ujrzy zarobionych pieniędzy to jedno, ale też nie zdobędzie wolności tylko jeszcze większą kontrolę.
Masz absolutna racje.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 14:39   #439
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Nie wyobrażam sobie takiej kontroli ze strony rodziców. Ja już dawno wychowałam ich w taki sposób, że to co moje to świętość i nie ruszają tego. Do mojego pokoju wchodzą rzadko, ale niczego nie ruszają, a tym bardziej nie zabierają. Pielęgnacja cery tez jest moja wyłacznie sprawą i jedyne czego moja mama się czepia to wyciskanie czegokolwiek na twarzy, ale tu ma świętą rację...no i jeszcze w kwestii garbienia się przy długim siedzeniu przed komputerem
Pozatym ja małymi kroczkami przekonuję mamę do swoich sposobów pielęgnacji: robię większa porcję maseczki z glinki lub aspirynowej i nakładam jej na twarz, ostatnio na zaskórniki proponowałam atrederm lub przecierałam tonikiem z kwasem, podsuwam kremy itp. Zauważa efekty, więc pewnie nie zaprotestowałaby przeciw żadnemu dziwactwu pielęgnacyjnemu. Pozatym ja mówię, ze filtów muszę użwywać zeby nie mieć jeszcze więszych przebarwień niz te z którymi walczę
Niestety zapewnienie sobie dużej autonomii kiedy mieszka się z rodzicami to żmudny proces i czasem trzeba pewne pola wolności wywalczyć, zeby potem mieć spokój
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 19:51   #440
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Lauri, nie w tym rzecz, żeby z Rodzicami wojować. Spróbuj porozmawiać. A może pokaż Mamie wizaż i biochemię? Daj do poczytania jakieś teksty nt szkodliwości słońca? Znajdź zdjęcia znanych osób - bladych, a "mimo to" pięknych (mam całą kolekcję, mogę podesłać ) Jeszcze pokolenie wstecz opalenizna była oznaką krzepy i zdrowia. Jeździło się na wczasy i wracało spalonym na heban. Ale cóż... kanony piękna się zmieniają. Dziś wraca moda na co najwyżej lekką opaleniznę - i to z tubki, a nie ze słońca. Popatrz też, jak zmieniają się "trendy" dotyczące sylwetki!

Ja za swoją bladość otrzymuję tylko komplementy (no, chyba że obgadują mnie za plecami )

Głowa do góry. Dasz radę
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 07:47   #441
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Niestety wróciłam już z urlopu i jedyna iskierka nadziei, to fakt, że jeszcze mam odskocznię na wizażu. Chyba pracując przez 100% czasu bym padła .

Ogólnie przyłączam się Hexx do wszelkich wyrazów pocieszenia, choć przyznaję się bez bicia, że ze mnie raczej psiara Oczywiście koty w domu są, nawet 4, bo wiadomo jak to na wsi, jak ich nie było, to myszy się zalęgły pod zmywarką, ale co pies to pies. Mam dwa: jedemu ciągle gorąco i dyszy, a do tego ma słabość do świadków Jehowy, a drugi uwielbia jak się mu rzuca piłki tenisowe. Sama radość

U mnie jakoś, przez członków rodziny filtry przeszły niezauważone. Totalna olewka. Nieco gorzej było, jak popaliłam sobie policzki kwasem migdałowym, ale czasami mam wrażenie, że mogłabym pojawić się na niedzielnym obiedzie u mamy pofarbowana na platynę i w białych kozakach, a nikt nic by nie powiedział.

Yeah, odnośnie tego filtru mineralnego Avene spf 50, to łatwiej niż polecam powiedzieć mi, że nie jest zły. Koszmarnie bieli i przed wyjściem z domu trzeba trochę odczekać. Jego wadą jest też lekka, jak dla mnie przynajmniej, tępota - nie wyobrażam sobie nałożenia go na nie potraktowaną wcześniej nawilżaczem skórę. Ogólnie do tej pory stosowałam Iwostinu Solecrin i chyba w stosowaniu jest przyjemniejszy, no ale nie mineralny
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 07:55   #442
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

A ja tak zupełnie z innej beczki. W końcu plotkujemy.
Mianowicie wczoraj korzystając z przepięknej aury [wreszcie] wyciągnęliśmy rowery. NIe powiem co mnie boli..., ale za to moja córeczka miała taka radochę - pierwszy raz w życiu na rowerze
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 08:52   #443
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
A ja tak zupełnie z innej beczki. W końcu plotkujemy.
Mianowicie wczoraj korzystając z przepięknej aury [wreszcie] wyciągnęliśmy rowery. NIe powiem co mnie boli..., ale za to moja córeczka miała taka radochę - pierwszy raz w życiu na rowerze
Zazdroszcze Ja siedzialam na czwartkowym wykladzie w towarzystwie dwoch dziewczyn, ktorych nie lubie, na dodatek zasmarkanych. Oczywiscie zarazilam sie i piekna pogode podziwialam wczoraj przez okno Zastanawialam sie co taki maly ruch na wizazu, ale odpowiedz prosta - slonce. Dobrze to swiadczy o wizazankach, ze zamiast kisic sie przed monitorem wybieraja odpoczynek na swiezym powietrzu - nic tylko nasladowac. A mala jaki ma rowerek? Trojkolowy, czy taki dorosly z doczepianymi bocznymi kolkami?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 09:34   #444
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Tulipanno, ja od września piję ekstrakt z pestek grejpfruta, mąż, teściowie, dzieciaki na zmianę chore a ja nic, chyba coś w tym jest także polecam.

A Olka ma niecałe 19 m-cy więc zaliczyła przejażdżkę na takim specjalnym foteliku przy rowerze taty a potem woziliśmy ją na rowerku syna z doczepianymi kółkami - jeszcze nie dosięga do pedałów.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 10:14   #445
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Tulipanno, ja od września piję ekstrakt z pestek grejpfruta, mąż, teściowie, dzieciaki na zmianę chore a ja nic, chyba coś w tym jest także polecam.

A Olka ma niecałe 19 m-cy więc zaliczyła przejażdżkę na takim specjalnym foteliku przy rowerze taty a potem woziliśmy ją na rowerku syna z doczepianymi kółkami - jeszcze nie dosięga do pedałów.
Ekstrat z pestek grapefruita??? A skad takie cudo sie bierze? (tylko, blagam, nie pisz ze to jakas mikstura do ukrecenia z...BU...). Nakladam juz cebule na twarz - wprawdzie w innych niz zdrowotne celach, ale doprowadzanie jej do postaci soku w okularach do nurkowania dostarcza mi wielu wrazen

Kurcze, takiej to dobrze. Wycieczka rowerowa bez pedalowania Mnie takie przejazdzki ominely za mlodu Ale swietnie pamietam i z sentymentem wspominam, jak zapakowana w spiwor i polozona na sankach bylam "ciagnieta" przez rodzicow na dlugie, zimowe spacery...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 10:27   #446
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

No nie, choć ostatnio czytałam książkę dr Tombaka, który proponuje samodzielne wykonanie sobie naleweczki z pestek cytryn na spirytusiku

http://apteka-internetowa.herbalek.p...-ml-p-136.html

Mnie też ciągali
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 16:13   #447
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
No nie, choć ostatnio czytałam książkę dr Tombaka, który proponuje samodzielne wykonanie sobie naleweczki z pestek cytryn na spirytusiku

http://apteka-internetowa.herbalek.p...-ml-p-136.html

Mnie też ciągali
Hehe, jak sie kiedyś wybrałam z moim bratankiem na sankach w głębokie śniegi, to zgubiłam dziecko Na szczęście daleko nie odeszłam

Citrosept mam, też polecam! I profilaktycznie i kiedy "coś" dopadnie: wtedy końska dawka (nawet do 50 kropli, nie w jednej szklance rzecz jasna) - o ile to zwykłe przeziębienie to stawia na nogi natychmiast! Trochę osłabia, ale gorączka, katar itp mijają po spokojnie przespanej nocy. Wypróbowane w przeddzień poważnego egzaminu daaaawno temu na studiach.
Chociaż słyszałam też, że to świetne działanie to zasługa... pestycydów, a nie mega ilości witamin czy innych zdrowych skladnikow - wszystko co złe, roślina kumuluje w pestkach i my potem pijemy wyciąg... Pestycydy mogą pewnie zabić bakterie na śmierć Ale to (mam nadzieję) urban legend.

A skoro plotkujemy to się pożalę, że jak się zrobiła ladna pogoda, to ja siedzę całymi dniami w pracy. Sobotę - kiedy lało - miałam oczywiście wolną...
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 17:06   #448
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Dziekuje dziewczyny Jesli do jutra mi nie przejdzie, to kupie na pewno. I na pewno zrobie zapas na tzw czarna godzine. Niestety wlasnie wrocilam do domu i nie chce mi sie juz nigdzie ruszac tylka
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 18:20   #449
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Hehe, jak sie kiedyś wybrałam z moim bratankiem na sankach w głębokie śniegi, to zgubiłam dziecko Na szczęście daleko nie odeszłam

Citrosept mam, też polecam! I profilaktycznie i kiedy "coś" dopadnie: wtedy końska dawka (nawet do 50 kropli, nie w jednej szklance rzecz jasna) - o ile to zwykłe przeziębienie to stawia na nogi natychmiast! Trochę osłabia, ale gorączka, katar itp mijają po spokojnie przespanej nocy. Wypróbowane w przeddzień poważnego egzaminu daaaawno temu na studiach.
Chociaż słyszałam też, że to świetne działanie to zasługa... pestycydów, a nie mega ilości witamin czy innych zdrowych skladnikow - wszystko co złe, roślina kumuluje w pestkach i my potem pijemy wyciąg... Pestycydy mogą pewnie zabić bakterie na śmierć Ale to (mam nadzieję) urban legend.

A skoro plotkujemy to się pożalę, że jak się zrobiła ladna pogoda, to ja siedzę całymi dniami w pracy. Sobotę - kiedy lało - miałam oczywiście wolną...
Ty to potrafisz człowieka pocieszyć a ja myślała że taki cudowny środek propaguję.

Współczuję, biedactwo.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 21:37   #450
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Co mogę zrobić żeby szybko zeszły mi popękane naczynka na twarzy?
Rutinoscorbin zażywam,nałożyłam serum z wit C (stężęnie na maksa).ale może coś jeszcze mogłabym zrobić.
popękały mi w ciągu jednej nocy od wysiłku tzn wymiotowania po alkoholu (blee nigdy więcej ) ,myślałam ,że wnętrzności wypluję.kurcze a rano twarz maskara a już było tak pięknie.Ciekawe kiedy to zejdzie??
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.