Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-04, 21:28   #751
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
On jest zaraz po #71? Masz bardziej chłodną czy ciepłą cerę? Myślę, że wszystkie Fair są jaśniejsze niż #71, więc poleciłabym odcienie z Light w nazwie.
tak, zaraz po 71, który jest już dla mnie za jasny. nie wiem jaką mam, tak na 100% na pewno nie różowawo-porcelanową, raczej naturalny beż, ale nie żółty. już może bardziej blada brzoskwinia...?
dzięki za szybki odzew
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)


Edytowane przez miss natasha
Czas edycji: 2008-11-04 o 21:33
miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 21:42   #752
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
parabeny to szkodliwe konserwanty, pudry mineralne zle się rozkładają na kremach z nimi
ale skoro nie ma w Twoim kremie to chodzi o coś innego, => w wątku o pudrach mineralnych ogolnie, dziewczyny pisaly o kremach z filtrem i minerałkach razem ( a raczej osobno )
oejejjej
widze zesmy sie troche zamotaly mi chodzilo o to czy w podkladach EDM sa jakies filtry minerlane no bo to mineral i to mineral, a parabeny to jak najbardziej trzymac sie od nich z daleka

tu cytat ze stronki EDM
*Intensive Fair Concealer:
Ingredients: Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947), Iron Oxides (CI 77489, CI 77491, CI 77492, CI 77499). May Contain: Ultramarines

tu sklad korektora , z tego co wiem titanium dioxide jest naturlanym filtrem, i w kremach z filtrami minerlanymi jest wlasnie ten skladnik, logicznie wiec myslac taki korektor jakies SPF posiada, tylko wlasnie ? o jakiej wartosci? jak trwale?

moze ktos wiec na ten temat cos wiecej?

Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2008-11-04 o 21:43
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 21:42   #753
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
tak, zaraz po 71, który jest już dla mnie za jasny. nie wiem jaką mam, tak na 100% na pewno nie różowawo-porcelanową, raczej naturalny beż, ale nie żółty. już może bardziej blada brzoskwinia...?
dzięki za szybki odzew
Zgaduję, ale być może któreś z tych odcieni mogą Ci pasować:
Beige-Fairly Light
Beige-Light Medium
Buff-Fairly Light Neutral
Buff-Light Neutral
Buff-Linen
Warm-Soft Butter Peach (brzoskwiniowy)

Może niech ktoć jeszcze się wypowie. Stawiam na Beige lub Buff i chyba raczej Light niż Medium.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-11-04 o 21:43
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:00   #754
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Zgaduję, ale być może któreś z tych odcieni mogą Ci pasować:
Beige-Fairly Light
Beige-Light Medium
Buff-Fairly Light Neutral
Buff-Light Neutral
Buff-Linen
Warm-Soft Butter Peach (brzoskwiniowy)

Może niech ktoć jeszcze się wypowie. Stawiam na Beige lub Buff i chyba raczej Light niż Medium.
również celowałam w niektóre z nich
wklejam jeszcze fragment fotki - naturalne oświetlenie, na polikach róż Bourjois #48
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skin.jpg (11,4 KB, 193 załadowań)
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:08   #755
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
również celowałam w niektóre z nich
wklejam jeszcze fragment fotki - naturalne oświetlenie, na polikach róż Bourjois #48
Śliczna cera Obstawiam te:
Beige-Fairly Light
Buff-Fairly Light Neutral
Buff-Light Neutral

Ewentualnie gdyby się okazały za szare to do lekkiego ocieplenia Golden Light.

Warm-Soft Butter Peach raczej nie.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:10   #756
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Tez nakladalam podklad jak Aga Wysypuje duza szczypte na pokrywke po kremie (mam probki, ktore sa za male do maziania), psikam raz termalka na pedzel Flat Top (odleglosc mniej-wiecej 10-15 cm), wsadzam pedzel w pokrywke, robie koleczka az proszek przemieni sie we fluid i wetrze we wlosie pedzla, a potem dawaj krecic koleczka na skorze Najpierw jeden policzek i broda, potem znow sypie szczypte, znow psikam lekko pedzel, znow czary-mary i zamieniam proszek we fluid i bach na drugi policzek i nos, na koniec powtorka z odrobina proszku na czolo i finito. Smaruje koleczka jeszcze przez chwile az wlosie "wyschnie" i voila

Chise, a moze przyjrzyj sie rozom Best Friends i Salon Fun

Miss Natasha optuje za odcieniami Beige. Mam dwa najjasniejsze z Buff i sa jakby zbyt neutralne, wrecz szarawe.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:20   #757
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Vril a u żywasz na filtry?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 22:22   #758
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Śliczna cera Obstawiam te:
Beige-Fairly Light
Buff-Fairly Light Neutral
Buff-Light Neutral

Ewentualnie gdyby się okazały za szare to do lekkiego ocieplenia Golden Light.

Warm-Soft Butter Peach raczej nie.
z cerą teraz nieco gorzej, bo używam Effaclar ale dziękuję

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Miss Natasha optuje za odcieniami Beige. Mam dwa najjasniejsze z Buff i sa jakby zbyt neutralne, wrecz szarawe.
wezmę: Beige Fairly Light, Light Medium i Buff Light Neutral dorzuciłam korektor Multi-Intensive i teraz dumam nad różem
marzy mi się coś w rodzaju Lune d'or Bourjois - czy ktoś używał Spring Clean EDM? zastanawiam się, czy nie będzie szarawo-za jasny
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:34   #759
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Joanaros, nie uzylam na filtr ani razu, nie wiem jak sie to to sprawuje razem. Mineralow uzywam bardzo rzadko. Ostatnio nie mam nastroju na filtrowanie, ciemno u mnie i mglisto, jak gdzies tam brzdaknie slonce to wrzucam na twarz tonujacego Clinique, ktory notabene lada moment mi sie skonczy (i znow oba faktory mi wyjda na raz ). Jakos nie mam przekonania do nakladania na filtr czegokolwiek poza pudrem jedwabnym hauszki i lekkim pudrem dla koloru, nie mowiac juz o podkladach, dla mnie filtr wystepuje zazwyczaj solo. Musze kiedys zrobic eksperyment i nalozyc mineraly na LRP Lait 50+, tylko ciagle mam wizje rujnowania ochrony, wiec po co w ogole filtr klasc i go scierac pedzlem

Edit.
A nie, przepraszam, skleroza. Raz nalozylam na filtr ale nie pedzlem. Na wchloniety LRP Lait 50+ nalozylam palcami mieszanke zelu nawilzajacego Clinique DDMG i podkladu Buff Fair Neutral - twarz w momencie zrobila mi sie buraczana. Nic nie szczypalo, nic sie niby nie dzialo ale rozowa bylam jak swinka :kwasy:

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-11-04 o 22:41
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:39   #760
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Tez nakladalam podklad jak Aga Wysypuje duza szczypte na pokrywke po kremie (mam probki, ktore sa za male do maziania), psikam raz termalka na pedzel Flat Top (odleglosc mniej-wiecej 10-15 cm), wsadzam pedzel w pokrywke, robie koleczka az proszek przemieni sie we fluid i wetrze we wlosie pedzla, a potem dawaj krecic koleczka na skorze Najpierw jeden policzek i broda, potem znow sypie szczypte, znow psikam lekko pedzel, znow czary-mary i zamieniam proszek we fluid i bach na drugi policzek i nos, na koniec powtorka z odrobina proszku na czolo i finito. Smaruje koleczka jeszcze przez chwile az wlosie "wyschnie" i voila

Chise, a moze przyjrzyj sie rozom Best Friends i Salon Fun

Miss Natasha optuje za odcieniami Beige. Mam dwa najjasniejsze z Buff i sa jakby zbyt neutralne, wrecz szarawe.
Dziękuję za pomoc Vril Wezmę Best Friends
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:51   #761
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Aniu
polecam tez pędzle
tak, wiem Właśnie przebrnęłam przez cały wątek
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 06:41   #762
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
tu cytat ze stronki EDM
*Intensive Fair Concealer:
Ingredients: Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947), Iron Oxides (CI 77489, CI 77491, CI 77492, CI 77499). May Contain: Ultramarines

tu sklad korektora , z tego co wiem titanium dioxide jest naturlanym filtrem, i w kremach z filtrami minerlanymi jest wlasnie ten skladnik, logicznie wiec myslac taki korektor jakies SPF posiada, tylko wlasnie ? o jakiej wartosci? jak trwale?

moze ktos wiec na ten temat cos wiecej?
myslalam ze chodzi Ci o co innego,
już wyjaśniam:
Naturalnymi filtrami przeciwsłonecznymi są tlenek cynku i dwutlenek tytanu. Są to filtry mineralne, mikroskopijne ziarenka pigmentu pozostają na skórze i pochłaniają, reflektują lub rozszczepiają światło słoneczne. Nie dopuszczając go tym samym do skóry. Dwutlenek tytanu i tlenek cynku chronią skórę zarówno przed promieniami UVA jak i UVB.
Dwutlenek tytanu i tlenek cynku mają postacć drobnego, białego proszku. (...) mieli się, przede wszystkim, dwutlenek tytanu na bardzo miałki pył. Wówczas tytan nie "maluje" ( przyp: rozjasnia) skóry tak mocno, jednak ochrona skóry, głównie przed promieniami UVA, zmniejsza się. Dlatego najlepszą ochroną jest dodanie mieszanki obydwu pigmentów. Oba pigmenty nie zatykają porów skóry i nie działaja komedogennie.
Generalnie przyjmuje się, że 1% minerałów w kremie nadaje mu faktor ochronny 1. Ponieważ filtry mineralne działają mechanicznie, to im więcej minerałów, tym większa ochrona przeciwsłoneczna, zwłaszcza przeciw promieniom UVB. Na przykład 5 g mieszanki mineralnej w 50 g kremu daje faktor ochronny 10-15. Jest to zależne od wielkości ziarenek pigmentu. Im mniejsze ziarenka, tym większa ochrona przeciwsłoneczna i tym mniejszy efekt "malowania" skóry na biało.
Im więcej minerałów w kremie, tym bardziej jego konsystencja przypomina pastę i tym trudniej się rozsmarowuje. Można zrobić krem z filtrami mineralnymi o w miare dobrej konsystencji z faktorem 20.
*cyt za jaworek net
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 12:44   #763
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
myslalam ze chodzi Ci o co innego,
już wyjaśniam:
Naturalnymi filtrami przeciwsłonecznymi są tlenek cynku i dwutlenek tytanu. Są to filtry mineralne, mikroskopijne ziarenka pigmentu pozostają na skórze i pochłaniają, reflektują lub rozszczepiają światło słoneczne. Nie dopuszczając go tym samym do skóry. Dwutlenek tytanu i tlenek cynku chronią skórę zarówno przed promieniami UVA jak i UVB.
Dwutlenek tytanu i tlenek cynku mają postacć drobnego, białego proszku. (...) mieli się, przede wszystkim, dwutlenek tytanu na bardzo miałki pył. Wówczas tytan nie "maluje" ( przyp: rozjasnia) skóry tak mocno, jednak ochrona skóry, głównie przed promieniami UVA, zmniejsza się. Dlatego najlepszą ochroną jest dodanie mieszanki obydwu pigmentów. Oba pigmenty nie zatykają porów skóry i nie działaja komedogennie.
Generalnie przyjmuje się, że 1% minerałów w kremie nadaje mu faktor ochronny 1. Ponieważ filtry mineralne działają mechanicznie, to im więcej minerałów, tym większa ochrona przeciwsłoneczna, zwłaszcza przeciw promieniom UVB. Na przykład 5 g mieszanki mineralnej w 50 g kremu daje faktor ochronny 10-15. Jest to zależne od wielkości ziarenek pigmentu. Im mniejsze ziarenka, tym większa ochrona przeciwsłoneczna i tym mniejszy efekt "malowania" skóry na biało.
Im więcej minerałów w kremie, tym bardziej jego konsystencja przypomina pastę i tym trudniej się rozsmarowuje. Można zrobić krem z filtrami mineralnymi o w miare dobrej konsystencji z faktorem 20.
*cyt za jaworek net
no tak
czyli EDM maja tlenek tytanu wiec tym samym musza miec właściwości filtru...to super, ale nadal szukam informacji jakiejś dokladniejszej nt. ostopniach ochrony w nich....moze do nich napisze ?
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 12:51   #764
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Joanaros, nie uzylam na filtr ani razu, nie wiem jak sie to to sprawuje razem. Mineralow uzywam bardzo rzadko. Ostatnio nie mam nastroju na filtrowanie, ciemno u mnie i mglisto, jak gdzies tam brzdaknie slonce to wrzucam na twarz tonujacego Clinique, ktory notabene lada moment mi sie skonczy (i znow oba faktory mi wyjda na raz ). Jakos nie mam przekonania do nakladania na filtr czegokolwiek poza pudrem jedwabnym hauszki i lekkim pudrem dla koloru, nie mowiac juz o podkladach, dla mnie filtr wystepuje zazwyczaj solo. Musze kiedys zrobic eksperyment i nalozyc mineraly na LRP Lait 50+, tylko ciagle mam wizje rujnowania ochrony, wiec po co w ogole filtr klasc i go scierac pedzlem

Edit.
A nie, przepraszam, skleroza. Raz nalozylam na filtr ale nie pedzlem. Na wchloniety LRP Lait 50+ nalozylam palcami mieszanke zelu nawilzajacego Clinique DDMG i podkladu Buff Fair Neutral - twarz w momencie zrobila mi sie buraczana. Nic nie szczypalo, nic sie niby nie dzialo ale rozowa bylam jak swinka :kwasy:
Dziękuję
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:03   #765
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
no tak
czyli EDM maja tlenek tytanu wiec tym samym musza miec właściwości filtru...to super, ale nadal szukam informacji jakiejś dokladniejszej nt. ostopniach ochrony w nich....moze do nich napisze ?
Nie podają stopnia ochrony, bo trzeba do tego badań. Pewnie takich nie zrobili.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 14:58   #766
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Szukam osoby chetnej dookoptowac do zamowienia.
Wraz z inna wizazanka chcemy zamowic zestaw 12 produktow EDM za 50$, z tym, ze same chcemy "tylko" 9 sztuk. Znajdzie sie ktos chetny na pozostale 3 produkty? Jesli tak, to prosze o PW
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 15:03   #767
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Vril wysłałam PW
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 15:33   #768
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Nie podają stopnia ochrony, bo trzeba do tego badań. Pewnie takich nie zrobili.
zawieraja i dwutlenek tytanu i tlenek cynku, - najlepszy ponoć naturalny duet antyuv. Stopień ochrony podany jest ogólnie dla filtrów mineralnych w różnych źródłach 10-15 wiąże się to np ze sposobem nakładania, niektórzy nakładają jedną wrastwę inni kilka razy bufują. Jest to filtr "mechaniczny" powierzchniowy mówiąc w uproszczeniu- cząsteczki odbijają i rozpraszają światło ( w tym uv) a ponieważ ni podlegają rozkładowi poniżej o ile pamiętam 1300 st więc jedynie można je zetrzeć z buzi lub zmyć.

mam nadzieję,że pomogłam
więcej wiedzy nie posiadam ( na ten temat )

A czy ktoś używał minerałów mieszając z kremem??? Jeśli tak, to jakim? I o efetach poproszę...

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Vril wysłałam PW
hehe zmien więc linka ograniczenie zakupów
jakże dobrze ja to znam

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 09:06 Powód: post pod postem
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 16:10   #769
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
hehe zmien więc linka ograniczenie zakupów
jakże dobrze ja to znam
Ograniczone to nie znaczy zupełnie "nic", tak sobie tłumaczę
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 16:31   #770
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Nie podają stopnia ochrony, bo trzeba do tego badań. Pewnie takich nie zrobili.
no wlasnie, a szkoda moglaby to byc jakas alternatywa dla filtrow, na ktorych mineralki nie wyglądają dobrze przynajmniej na mnie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
zawieraja i dwutlenek tytanu i tlenek cynku, - najlepszy ponoć naturalny duet antyuv. Stopień ochrony podany jest ogólnie dla filtrów mineralnych w różnych źródłach 10-15 wiąże się to np ze sposobem nakładania, niektórzy nakładają jedną wrastwę inni kilka razy bufują. Jest to filtr "mechaniczny" powierzchniowy mówiąc w uproszczeniu- cząsteczki odbijają i rozpraszają światło ( w tym uv) a ponieważ ni podlegają rozkładowi poniżej o ile pamiętam 1300 st więc jedynie można je zetrzeć z buzi lub zmyć.

mam nadzieję,że pomogłam
więcej wiedzy nie posiadam ( na ten temat )

.
dzięki

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 09:07 Powód: post pod postem
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 16:40   #771
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Zamowienie poszlo Same pedzle i jeden roz
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 16:43   #772
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zamowienie poszlo Same pedzle i jeden roz
Zgadza się Dziękować
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 16:46   #773
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Joanaros mam juz potwierdzenie zamowienia na mailu Podaj mi swoj e-mail na PW, wysle ci go
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 16:47   #774
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczęta, czym nakładacie puder z EDM? Mam 2 pudry wykańczające i jakoś nie bardzo moja skóra na to reaguje... Moze źle nakładam?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 17:51   #775
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mialam dzis oczy mineralne i kurcze musze przyznac, ze fajny makijaz z EDM wychodzi, a wydajne te proszkowane cienie starszliwie, pewnie mnie z nimi zakopia
Nalozylam Casual Friday w zewnetrzny kacik i zalamanie pedzlem Eye Kabuki (uwielbiam go!), a na reszte powieki sladowe ilosci korektora Pearly Beige (nadal twierdze, ze absolutnie nie nadaje sie pod oczy ze wzgledu na swoja mega perlowosc, ale cien z niego swietny) i wyszlo ladnie
Jedno co mnie tylko zastanawia, to to, ze po jakims czasie ten fioletowy cien CF zmienia mi sie na skorze w bardziej cielisty odcien. Tez tak macie?

Skladkowa paczka juz w drodze, trzymajcie kciuki zeby szybko doszlo i obylo sie bez problemow
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 17:59   #776
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mialam dzis oczy mineralne i kurcze musze przyznac, ze fajny makijaz z EDM wychodzi, a wydajne te proszkowane cienie starszliwie, pewnie mnie z nimi zakopia
Nalozylam Casual Friday w zewnetrzny kacik i zalamanie pedzlem Eye Kabuki (uwielbiam go!), a na reszte powieki sladowe ilosci korektora Pearly Beige (nadal twierdze, ze absolutnie nie nadaje sie pod oczy ze wzgledu na swoja mega perlowosc, ale cien z niego swietny) i wyszlo ladnie
Jedno co mnie tylko zastanawia, to to, ze po jakims czasie ten fioletowy cien CF zmienia mi sie na skorze w bardziej cielisty odcien. Tez tak macie?

Skladkowa paczka juz w drodze, trzymajcie kciuki zeby szybko doszlo i obylo sie bez problemow
Ja cieni nie próbowałam ale za to podkłady, róże i korektory wielbię umalowana nimi zbieram same komplementy. Jak na razie moja miłość ciągle do nich trwa

Trzymam kciuki:kc iuki:
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 18:39   #777
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Up
A czy ktoś używał minerałów mieszając z kremem??? Jeśli tak, to jakim? I o efetach poproszę...
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 18:55   #778
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Si, roze sa swietne, problem tylko z dobraniem koloru ale swatche pomagaja (lepiej niz wzornik na stronie EDM). Bardzo naturalny efekt (nakladanie pedzlem Angled Brush), nie wiadomo gdzie sie kolor zaczyna, a gzdie konczy, zadnych ostrych lini, czy smug

Pastereczka, ja nalozylam raz podklad o formule Intensive wymieszany z moim zelem nawilzajacym do twarzy i podklad bardzo stracil na kryciu, zrobil sie lekki krem tonujacy (moze za malo nasypalam), praktycznie nie widzialam efektu. Natomiast dobrym patentem jest wymieszanie z kremem lub balsamem pudru brazujacego
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 12:46   #779
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Po przetestowaniu eye kabuki stwierdzam, że jest genialny! Nie tylko jako pędzel do cieni, ale też do korektora - szczególnie pod oczy. Dzięki niemu potrafię pomalować sobie oczy. Po prostu idealnie pasuje do oka, mimo że mam dość małą przestrzeń do malowania.

Właśnie zrobiłam przegląd całego mojego EDM i niektóre korektory i róże są przepiękne na oku - Aussie perk me up - delikany perłowy beż, delikatna perła, Abbott's perk me - brzoskwiniowy mat, pięknie rozświetla. Róż Summer Stroll - łososiowo-różowy blask. Once and Again - przygaszona matowa róża. Fresh Air - na powiece dolnej i górnej - rozjaśnia całe oko a przy tym jest niewidoczny.

Mam ochotę wykupić pół EDM.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-11-07 o 13:19 Powód: błąd
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 14:50   #780
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ostatnio zaczelam uzywa crozy EDM jako cieni, efekt jest swietny i sa zaskakujaco trwale) więc bardzo marzy mi sie zestaw 10 probek cieni

zastanawiam sie nad ich garmatura, czy ktoras wizzanka miala probki cieni? czy objetosciowo sa jak np. probki rozy czy tez sa mniejsze? mam nadzieje ze ktos ma takie porownanie
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.