Co myślicie o czarnych włosach? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czarne frabowane włosy
TAK jak najbardziej 195 68,42%
NIE odpada,kicz! 90 31,58%
Głosujący: 285. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-08, 10:31   #61
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Azjatki chyba rzadko kiedy podobają się Europejczykom.
Właśnie chyba nie - i to mnie dziwi...

Czerń, niedopasowana do typu urody, wygląda kiczowato, bo mocno nienaturalnie
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 10:36   #62
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Właśnie chyba nie - i to mnie dziwi...
Dziwne. Ja niejednokrotnie spotkałam się z opinią, że mam lekko-azjatyckie rysy i w związku z tym częściej spotykały mnie wszelkiego rodzaju kalumnie, niż komplementy.
Poza tym w "miejskim słowniku" słowo np. "mongoł" jest powszechnie uznane za obraźliwe.
Nie zauważyłam jakiegoś specjalnego zachwytu nad Azjatami...no chyba, że ze strony miłośników japońskich komiksów.
Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Czerń, niedopasowana do typu urody, wygląda kiczowato, bo mocno nienaturalnie
W szczególności taka kruczoczarna, z niebieskimi refleksami.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 11:04   #63
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Sławetna Jola Rutowicz (o której notabene pierwszy raz dowiedziałam się nie z tabloidu, lecz z porządnej gazety) jest najlepszym tego przykładem.
I własnie ona ma strasznie zniszczone te włosy (na ciemnych bardzo to widac) i dlatego wygląda to tak fatalnie.. Ale kiedyś jechałam tramwajem a przy oknie siedziała jakas dziewczyna, słonce swiecilo prosto na jej wlosy, a ona miala takie zdrowie, lsniace, gladkie (czarne oczywiście) ze az biło po oczach srebrzystym blaskiem Wtedy czerń rozumiem, bo robi wrażenie
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 11:44   #64
iza302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

czarne włosy pasuja dziewczynom z niebieksimi oczyma, ja mam naturalne ciemny brąz włosy i jakoś czarny wcale mi nie pasuje:O
iza302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 12:04   #65
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez iza302 Pokaż wiadomość
czarne włosy pasuja dziewczynom z niebieksimi oczyma, ja mam naturalne ciemny brąz włosy i jakoś czarny wcale mi nie pasuje:O
To nie jest zasada. Moja kolezanka ma czarne wlosy i zielone oczy, wygalda cudnie. Druga ma brązowe oczy i tez czarne wlosy i wyglada równie ladnie Wydaje mi się, że w miare wazne sa tez brwi (np. brazowe moga dziwnie wygladac) ale juz szaro-czarne sa ok.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 12:50   #66
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
To nie jest zasada. Moja kolezanka ma czarne wlosy i zielone oczy, wygalda cudnie. Druga ma brązowe oczy i tez czarne wlosy i wyglada równie ladnie Wydaje mi się, że w miare wazne sa tez brwi (np. brazowe moga dziwnie wygladac) ale juz szaro-czarne sa ok.
Tu tez nie ma reguly, chyba bardziej chodzi caloksztalt, bo czasem naturalna blondynka farbowana na czarno
wyglada ok, a osoba o naturalnie ciemnych wlosach niekoniecznie (z brazu na czerń na przyklad)
znam dziewczyne, ktora z natury jest popielata blondynka, ma niebieskie oczy i jasne brwi i farbuje sie na czern. I mimo tych brwi (namawiam ja na przyciemnienie chociaz troche)
wyglada dobrze, naturalnie.
wiec tez kolor cery, ogolny wyglad ma znaczenie, choc wiadomo, ze kolor brwi powinno sie tez dopasowac, ale nie kazdy to robi
__________________
Mój suwaczek w spodniach ma 20 cm!

Edytowane przez JeanHarlow
Czas edycji: 2009-01-08 o 12:51
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 13:52   #67
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Dziwne. Ja niejednokrotnie spotkałam się z opinią, że mam lekko-azjatyckie rysy i w związku z tym częściej spotykały mnie wszelkiego rodzaju kalumnie, niż komplementy.
Poza tym w "miejskim słowniku" słowo np. "mongoł" jest powszechnie uznane za obraźliwe.
Nie zauważyłam jakiegoś specjalnego zachwytu nad Azjatami...no chyba, że ze strony miłośników japońskich komiksów.
Ojej, widzę, że gafę strzeliłam Strasznie mi głupio, przepraszam Ale w Twoim avku widze śliczną buzię, nie powiedziałabym, że "mongolską"
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 15:13   #68
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez JeanHarlow Pokaż wiadomość
Tu tez nie ma reguly, chyba bardziej chodzi caloksztalt, bo czasem naturalna blondynka farbowana na czarno
wyglada ok, a osoba o naturalnie ciemnych wlosach niekoniecznie (z brazu na czerń na przyklad)
znam dziewczyne, ktora z natury jest popielata blondynka, ma niebieskie oczy i jasne brwi i farbuje sie na czern. I mimo tych brwi (namawiam ja na przyciemnienie chociaz troche)
wyglada dobrze, naturalnie.
wiec tez kolor cery, ogolny wyglad ma znaczenie, choc wiadomo, ze kolor brwi powinno sie tez dopasowac, ale nie kazdy to robi
Wiem, wszystko sie liczy tak naprawde a efekt jaki bedzie, to trzeba samej zobaczyc, jesli sie chce zaryzykowac czern.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 15:41   #69
aneczka90-90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

sama mam czarne włosy i jestem z nich baardzo zadowolona, poniewaz mam delikatne rysy twarzy a ciemny kolor wyostrza je
zgodze sie, ze niektore dziewczyny o jasnej karnacji pieknie wygladaja z kontrastowymi kruczymi wlosami!! przyklad biore z mojej kolezanki, niestety ja tego szczescia nie mam i od czasu do czasu zajde na solarium by nie byc calkowicie blada i nadac skorze kolorek brzoskinki ale bron Boze nie wygladac jak kabanosek

a Jolka jak to Jolka... niech lepiej kucyka na czarno przefarbuje
aneczka90-90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 15:55   #70
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ojej, widzę, że gafę strzeliłam Strasznie mi głupio, przepraszam Ale w Twoim avku widze śliczną buzię, nie powiedziałabym, że "mongolską"
O czym ty mówisz? Nie strzeliłaś żadnej gafy
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 16:14   #71
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
O czym ty mówisz? Nie strzeliłaś żadnej gafy
Miło, że tak twierdzisz
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 16:43   #72
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Dziwne. Ja niejednokrotnie spotkałam się z opinią, że mam lekko-azjatyckie rysy i w związku z tym częściej spotykały mnie wszelkiego rodzaju kalumnie, niż komplementy.
Poza tym w "miejskim słowniku" słowo np. "mongoł" jest powszechnie uznane za obraźliwe.
Nie zauważyłam jakiegoś specjalnego zachwytu nad Azjatami...no chyba, że ze strony miłośników japońskich komiksów.

W szczególności taka kruczoczarna, z niebieskimi refleksami.
Aż z ciekawości przejrzałam Twoje zdjęcia w profilu. Rzeczywiście masz rysy podobne do azjatyckich! Ja myślę, że to ogromny atut, masz oryginalną urodę i ja bym na Twoim miejscu podkreślała tą Azjatyckość [tak nawiasem może masz jakieś wschodnie korzenie?;P]
Ja tam uwieeelbam Azjatki, a zwłaszcza Japonki, i uważam osobiście, że taki typ urody jest intrygujący dla Europejek. Nigdy się jeszcze nie spotkałam z opinią negatywna na ten temat. Sama żałuję, że się nie urodziłam Japonką. Cóż, może w przyszłym wcieleniu...
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:03   #73
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Aż z ciekawości przejrzałam Twoje zdjęcia w profilu. Rzeczywiście masz rysy podobne do azjatyckich! Ja myślę, że to ogromny atut, masz oryginalną urodę i ja bym na Twoim miejscu podkreślała tą Azjatyckość [tak nawiasem może masz jakieś wschodnie korzenie?;P]
Mam, mam - ale o dziwo nie tak bardzo dalekowschodnie.
Co do podkreślania urody - właśnie się tego uczę.
Poza tym mój TŻ jest wielbicielem japońskich komiksów i czasami sam mnie namawia na taką stylizację...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 21:46   #74
x3independencex3
Raczkowanie
 
Avatar x3independencex3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z pokoju :D
Wiadomości: 149
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

o rany dziewczęta.. . Jaką dziewczyne dzisiaj widzialam to jest szok...;d;d
farbowana czern a blada jak....sciana.. ;/ ...bleee.
__________________
To dla Ciebie istnieje cały mój świat <3
x3independencex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 07:28   #75
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Nie nie i jeszcze raz nie Nie lubie czarnych wlosow tym bardziej ze nam polkom wogole nie pasuja do urody. Czarne wlosy toleruje jedynie na egzotycznych dziewczynach o ciemnej karnacji i ciemnych oczach.Sama wystrzegam sie tego koloru jak ognia,tym bardziej ze kiedys mialam i pamietam ile musialam wyciepiec zeby sie go pozbyc i jak okropnie postarzal mi twarz.
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 09:00   #76
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Nie nie i jeszcze raz nie Nie lubie czarnych wlosow tym bardziej ze nam polkom wogole nie pasuja do urody. Czarne wlosy toleruje jedynie na egzotycznych dziewczynach o ciemnej karnacji i ciemnych oczach.
Niektóre Polki mają taką urodę
Miałaś pewnie na myśli Polki o typowo słowiańskiej urodzie, czyli (jakby nie patrzeć) większość społeczeństwa.

Zgadzam się z tym. Kruczoczarne, farbowane włosy są bardzo ryzykownym przedsięwzięciem.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 14:03   #77
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Nie nie i jeszcze raz nie Nie lubie czarnych wlosow tym bardziej ze nam polkom wogole nie pasuja do urody. Czarne wlosy toleruje jedynie na egzotycznych dziewczynach o ciemnej karnacji i ciemnych oczach.Sama wystrzegam sie tego koloru jak ognia,tym bardziej ze kiedys mialam i pamietam ile musialam wyciepiec zeby sie go pozbyc i jak okropnie postarzal mi twarz.
Ja tam wole sie nie wypowiadac za innych
bo akurat nie uwazam tak, szczegolnie, ze widuje jednak osoby z pasująca czernia, to jednak nie wszystkim 'nam' tak bardzo nie pasuje
__________________
Mój suwaczek w spodniach ma 20 cm!
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 21:27   #78
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

A ja jestem za, oczywiście dla osób, którym czerń pasuje. Nie zgodzę się z tym, ze czerń nie jest dobra dla Polek, bo to zbyt daleko idące uogólnienie. Typowa Polka to niekoniecznie blondynka

Natomiast w czerni (ale nie takiej aż niebieskawej) widzę raczej osoby o chłodnym typie urody i z naturalnymi dość ciemnymi brwiami. Nie lubię czerni w połączeniu z solarem, natomiast uwielbiam, wprost uwielbiam połączenie jasnej cery Królewny Snieżki i lodowatych, szarych lub niebieskich oczu w ciemnej oprawie z czarnymi włosami. Staram się dążyć do takiego wizerunku, choć sama mam zielone oczy (ale jest to chłodna jasna zieleń). Z natury mam włosy w odcieniu ciemnego chłodnego brązu i przyciemniam je do czerni.
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 10:27   #79
Inka558
Raczkowanie
 
Avatar Inka558
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 85
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Czarne i tlenione włosy to najgorsze badziewie jakie może być. Sorry że tak mówię ale oba te kolory są tak niemiłosiernie sztuczne, że zawsze wygląda się w nich staro i nienaturalnie. Osoby którym pasuje w czarnych włosach mogłabym policzyć na palcach jednej ręki...
Inka558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 12:25   #80
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez x3independencex3 Pokaż wiadomość
o rany dziewczęta.. . Jaką dziewczyne dzisiaj widzialam to jest szok...;d;d
farbowana czern a blada jak....sciana.. ;/ ...bleee.

Mi by pewnie się taka spodobała
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 12:32   #81
la_ana
Raczkowanie
 
Avatar la_ana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez x3independencex3 Pokaż wiadomość
o rany dziewczęta.. . Jaką dziewczyne dzisiaj widzialam to jest szok...;d;d
farbowana czern a blada jak....sciana.. ;/ ...bleee.
Cóż za subtelny sposób wyrażenia negatywnej opinii...
__________________
la_ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 13:54   #82
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Cytat:
Napisane przez x3independencex3 Pokaż wiadomość
o rany dziewczęta.. . Jaką dziewczyne dzisiaj widzialam to jest szok...;d;d
farbowana czern a blada jak....sciana.. ;/ ...bleee.
Może mnie? :P

Cytat:
Napisane przez Inka558 Pokaż wiadomość
Czarne i tlenione włosy to najgorsze badziewie jakie może być. Sorry że tak mówię ale oba te kolory są tak niemiłosiernie sztuczne, że zawsze wygląda się w nich staro i nienaturalnie. Osoby którym pasuje w czarnych włosach mogłabym policzyć na palcach jednej ręki...
Czyli połowę znanych mi kobiet wliczając w to mnie moz na zaliczyć do kategorii "badziewie" Dzięki za komplement w imieniu swoim i ich.
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-01-10 o 14:43 Powód: post pod postem
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 14:42   #83
independent99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 367
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Według mnie czarne włosy najbardziej pasują dziewczynom, które taki kolor mają naturalnie, ewentualnie przefarbowały się na czarno z dosyć ciemnego brązu. Blondyneczki o jasnej karnacji, jasnych włosach raczej nie będą w takich włosach ładnie, raczej właśnie kiczowato.
independent99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 10:03   #84
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

A moze ktos uscisli definicję kiczu? bo czesto sie tu przejawia to slowo, a chyba jest mylone z gustem, tak roznym, ilu ludzi.
__________________
Mój suwaczek w spodniach ma 20 cm!
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 12:51   #85
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

hej dziewczyny..ja sama mam azjatycka urodę: dosyć skośne ciemnobrązowe prawie czarne oczy, ciemnobrązowe naturalne włosy i oliwkową cerę...przez 4 lata farbowałam włosy na czarno i dziś żałuję teraz na mięście co druga dziewczyna jest czarna, czuję się taka pospolita najgorsze jest to,że bardzo ciężko pozbyć się tego koloru..nie robię dekoloryzacji bo boję się zniszczenia włosów(od jakiś 4 miesięcy strasznie mi wypadają) no więc postanowiłam farbować odrosty na ciemną czekoladę nie ma zbyt dużej różnicy między czarnymi włosami, jedynie połysk jest inny, więc nie ma jak to ja mówię "pasa startowego" na głowie...przestrzegam dziewczyny przed czarnym kolorem ponieważ jest to kolor którego najtrudniej jest się pozbyć...
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 13:00   #86
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny..ja sama mam azjatycka urodę: dosyć skośne ciemnobrązowe prawie czarne oczy, ciemnobrązowe naturalne włosy i oliwkową cerę...przez 4 lata farbowałam włosy na czarno i dziś żałuję teraz na mięście co druga dziewczyna jest czarna, czuję się taka pospolita najgorsze jest to,że bardzo ciężko pozbyć się tego koloru..nie robię dekoloryzacji bo boję się zniszczenia włosów(od jakiś 4 miesięcy strasznie mi wypadają) no więc postanowiłam farbować odrosty na ciemną czekoladę nie ma zbyt dużej różnicy między czarnymi włosami, jedynie połysk jest inny, więc nie ma jak to ja mówię "pasa startowego" na głowie...przestrzegam dziewczyny przed czarnym kolorem ponieważ jest to kolor którego najtrudniej jest się pozbyć...
jezeli masz taka urode, jak opisujesz, to absolutnie nie masz powodow, aby czuc sie pospolita w tym kraju! wrecz przeciwnie! nie ogladaj sie na innych. farbowanych blondynek tez sa setki i co z tego? wazne czy nam cos pasuje

a z farbowaniem odrostow na ciemne brazy to nieglupi pomysl, gdy roznica miedzy naturalnymi a farbowanymi nie jest bardzo duza.

a jezeli chodzi o wypadanie, zajrzyj koniecznie do watku o wypadaniu i do "walka o zdrowe i piekne wlosy"
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 13:08   #87
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

dziękuję napewno zajrze na ten wątek
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 14:43   #88
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny..ja sama mam azjatycka urodę: dosyć skośne ciemnobrązowe prawie czarne oczy, ciemnobrązowe naturalne włosy i oliwkową cerę...przez 4 lata farbowałam włosy na czarno i dziś żałuję teraz na mięście co druga dziewczyna jest czarna, czuję się taka pospolita
Niepotrzebnie.
Ja mam bardzo ciemne włosy, a mimo to nie czuję się kolejnym klonem czarnulek
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 16:39   #89
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Nie nie i jeszcze raz nie Nie lubie czarnych wlosow tym bardziej ze nam polkom wogole nie pasuja do urody. Czarne wlosy toleruje jedynie na egzotycznych dziewczynach o ciemnej karnacji i ciemnych oczach.Sama wystrzegam sie tego koloru jak ognia,tym bardziej ze kiedys mialam i pamietam ile musialam wyciepiec zeby sie go pozbyc i jak okropnie postarzal mi twarz.
Mi akurat w czarnych włosach (tzn ciemny brąz) jest najlepiej. Wiem bo miałam juz na głowie wszystkie kolory.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 16:49   #90
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Niepotrzebnie.
Ja mam bardzo ciemne włosy, a mimo to nie czuję się kolejnym klonem czarnulek
Ja też znam mnóstwo dziewczyn z czarnymi włosami (farbowanymi lub nie) i mówiac szczerze zadna nie wygląda tak samo. Co jak co, ale włosy chyba nie mogą być pospolite, tyle rzeczy można z nimi zrobić, bez względu na kolor
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.