Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-16, 11:58   #361
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Już mi tu wracaj do naturalnych !
A cóż cię podkusiło do pofarbowania, zbyt wielka chęć ? Niestety ja mam słabość do rudego, ale myślę, że nie wyglądałabym w nim zbyt dobrze Na razie mam fioła na punkcie moich naturalek, więc zmiana mi nie grozi
Ot, od zawsze (serio, odkąd pamiętam) moim włosowym ideałem były zadbane rudości. Dzięki hennie uzyskałam idealny kolor, o który pytają mnie ludzie na ulicy Ale... co z tego skoro jak odkopałam stare zdjęcia w blondzie to zachciało mi się znowu wrócić do naturalek...

Problem jest taki, że jesienią biorę ślub i 6-7 cm jasnoblond odrost przy intensywnie rudej reszcie byłby co najmniej nie wskazany Więc na razie wstrzymam się z farbowaniem i pod koniec września podejmę decyzję:
1. Albo pójdę do fryzjera i poproszę o pasemka w odcieniu zbliżonym do naturalek, bez ruszania odrostu,
2. Albo przed ślubem ostatni raz położę hennę, a potem całe zapuszczanie blondu od nowa
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 13:16   #362
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Na pewno wrócą do siebie oleje działają cuda ale końcówek rozdwojonych nie naprawią, powinnaś je podciąć (jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś )

Ja ostatni skusiłam się na oliwkę BD. Jak to cudownie pachnie i wróciłam do szamponu BD, bo strasznie mi ostatnio włosy się zmieniły. Szybko się przetłuszczają, wypadają garściami... ale po kilku myciach BD już jest ciut lepiej, podejrzewam, że to sprawka ciągłego mycia szamponami z sls

Dorzucam zdjęcia. Ostatnio podcięłam końcówki i trochę przestały się układać mam nadzieję, że jak podrosną to znów zaczną się ładniej wić
No właśnie olejuję od prawie miesiąca i niedługo zrobię fotę i porównam ze stanem sprzed miesiąca. Mam tylko olej z pestek winogron i mały słoiczek oliwy (już jej prawie nie ma), i szczerze mówiąc, żaden cudów nie zdziałał Przynajmniej nie czuję. Olejowałam na sucho, i rosołkiem, ale też nie zauważyłam różnicy w odczuciach. Nie jestem pewna jaką mam porowatość, ale raczej nie jest niska, więc te oleje powinny być ok.
No i pewnie jest to po prostu kwestia czasu, nie będzie efektu "wow", po 1 miesiącu.

No wiem, wiem. Zetnę, ale najpierw zaczekam aż minie miesiąc, chcę zobaczyć jaki mam przyrost. Potem utnę chyba do połowy długości... Mam włosy długie za zapięcie od stanika, przy czym mniej więcej od łopatek są strasznie rozrzedzone. Część wypadła, a ta co rośnie, to.. rooośnie i chyba długo jej to zejdzie. <: Więc nie wygląda to zbyt elegancko. Nie wiem co zrobić z tym wypadaniem Chcę zastosować jakiś wcierki, ale jakoś nie mogę trafić do apteki po tą wodę brzozową (do utrwalenia, żeby wcierka nie zgniła ). Znalazłam inną, z samych ziół, i właśnie suszy mi się szałwia. Myślę o tej trzeciej, stąd:
http://jasnowlosaa.blogspot.com/2013/06/wcierki.html
Jeszcze planuję kupić kozieradkę.
A tak przy okazji, słyszała któraś z Was o maseczce z gliceryny, olejku rycynowego, octu jabłkowego i żółtka? Brzmi raczej bezpiecznie, ale nigdy nie wiadomo jak to jest z tymi internetowymi przepisami.

BD jest moim pierwszym szamponem bez sls właśnie. Ale używam go na zmianę z Barwą piwną, bo mnie (z tego co czytałam na KWC, nie tylko mnie) od niego jakoś swędzi skóra głowy przy dłuższym stosowaniu. Oliwce się nie przypatrywałam.

Bardzo ładne włoski A zapuszczasz na dłuższe, czy zostawiasz krótsze?

PS Przepraszam za moją litanię, zawsze mimowolnie mi taka wychodzi, jakoś nie mogę się powstrzymać.
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 14:10   #363
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja ostatni skusiłam się na oliwkę BD. Jak to cudownie pachnie i wróciłam do szamponu BD, bo strasznie mi ostatnio włosy się zmieniły. Szybko się przetłuszczają, wypadają garściami... ale po kilku myciach BD już jest ciut lepiej, podejrzewam, że to sprawka ciągłego mycia szamponami z sls
mi ostatnio też trochę wypadają, ale tragedii nie ma

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
No właśnie olejuję od prawie miesiąca i niedługo zrobię fotę i porównam ze stanem sprzed miesiąca. Mam tylko olej z pestek winogron i mały słoiczek oliwy (już jej prawie nie ma), i szczerze mówiąc, żaden cudów nie zdziałał Przynajmniej nie czuję. Olejowałam na sucho, i rosołkiem, ale też nie zauważyłam różnicy w odczuciach. Nie jestem pewna jaką mam porowatość, ale raczej nie jest niska, więc te oleje powinny być ok.
No i pewnie jest to po prostu kwestia czasu, nie będzie efektu &quot;wow&quot;, po 1 miesiącu.
spróbuj może jeszcze innego oleju, albo mieszanki (BD, Altera)
albo pod olej dać odżywkę
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 14:32   #364
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
No właśnie olejuję od prawie miesiąca i niedługo zrobię fotę i porównam ze stanem sprzed miesiąca. Mam tylko olej z pestek winogron i mały słoiczek oliwy (już jej prawie nie ma), i szczerze mówiąc, żaden cudów nie zdziałał Przynajmniej nie czuję. Olejowałam na sucho, i rosołkiem, ale też nie zauważyłam różnicy w odczuciach. Nie jestem pewna jaką mam porowatość, ale raczej nie jest niska, więc te oleje powinny być ok.
No i pewnie jest to po prostu kwestia czasu, nie będzie efektu &quot;wow&quot;, po 1 miesiącu.

No wiem, wiem. Zetnę, ale najpierw zaczekam aż minie miesiąc, chcę zobaczyć jaki mam przyrost. Potem utnę chyba do połowy długości... Mam włosy długie za zapięcie od stanika, przy czym mniej więcej od łopatek są strasznie rozrzedzone. Część wypadła, a ta co rośnie, to.. rooośnie i chyba długo jej to zejdzie. <: Więc nie wygląda to zbyt elegancko. Nie wiem co zrobić z tym wypadaniem Chcę zastosować jakiś wcierki, ale jakoś nie mogę trafić do apteki po tą wodę brzozową (do utrwalenia, żeby wcierka nie zgniła ). Znalazłam inną, z samych ziół, i właśnie suszy mi się szałwia. Myślę o tej trzeciej, stąd:
http://jasnowlosaa.blogspot.com/2013/06/wcierki.html
Jeszcze planuję kupić kozieradkę.
A tak przy okazji, słyszała któraś z Was o maseczce z gliceryny, olejku rycynowego, octu jabłkowego i żółtka? Brzmi raczej bezpiecznie, ale nigdy nie wiadomo jak to jest z tymi internetowymi przepisami.

BD jest moim pierwszym szamponem bez sls właśnie. Ale używam go na zmianę z Barwą piwną, bo mnie (z tego co czytałam na KWC, nie tylko mnie) od niego jakoś swędzi skóra głowy przy dłuższym stosowaniu. Oliwce się nie przypatrywałam.

Bardzo ładne włoski A zapuszczasz na dłuższe, czy zostawiasz krótsze?

PS Przepraszam za moją litanię, zawsze mimowolnie mi taka wychodzi, jakoś nie mogę się powstrzymać.
Ja ich nigdy nie używałam, więc nic nie powiem. Sama miałam sesę, ale już do niej nie wrócę bo zaczęła puszyć moje naturalsy (do farbowańcó była ok), vatikę kokosową (też używam coraz rzadziej) i mój najnowszy cud - oliwka BD na rozstępy Jest CUDOWNA dla moich włosów i do ciała też ją polubiłam A może mimo wszystko masz złe oleje? Choć nie wiem.

Mi straaasznie wypadają gdzie nie spojrzę to moje włosy leżą, jak przeciągnę dłonią to zawsze kilka sobie wyjmę ale mi się wydaje, że to raz pogoda, dwa stres (broniłam mgr niedawno ) i brak jakichś witamin. Do tego mocniej zaczęła mi się skóra głowy przetłuszczać. Kupiłam sobie Vitapil i będę łykać 2-3 miesiące -taki mam plan na walkę z wypadaniem wcierek nie lubię, ale Ciebie podziwiam -z domowej szałwii! Na wypadanie wpływać mogą masaże skalpu i oleje na niego kładzione. O maseczce nie słyszałam

O widzisz, a mnie tak swędziała skóra tydzień temu i się zastanawiałam od czego... Ale pod koniec tygodnia przestało, a ostatnie kilka dni zauważyłam, że mniej mi się już głowa przetłuszcza... Dobrze, że mi powiedziałaś, jak będę znowu czuć, że mnie swędzi to będę wiedzieć od czego.

A dzięki zapuszczam marzą mi się takie za zapięcie od stanika właśnie

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
mi ostatnio też trochę wypadają, ale tragedii nie ma
Mi się wydaje, że u mnie to trochę lecą ponad normę. Moje włosy są wszędzie. Mam tylko nadzieję, że taki moment i nie jestem chora czy coś
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 20:37   #365
natulianna
Przyczajenie
 
Avatar natulianna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Witam No więc moja historia z farbowanie włosów wygląda tak: 30 lat nie farbowałam włosów bo nie chciałam, ale rok temu coś mnie podkusiło i z mysiego blondu zafarbowałam na miedzianą czerwień. Potem różne odcienie rudego, czerwieni, żółto-rudego, przez ciemną czarną czekoladę, aż do balejażu obecnie. Mam dość farbowania i chcę wrócić do naturalnego koloru więc zrobiłam balejaż bo niby tak łatwiej. Ale co teraz jak mam już mega odrosty? Help
natulianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 15:52   #366
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
spróbuj może jeszcze innego oleju, albo mieszanki (BD, Altera)
albo pod olej dać odżywkę

No właśnie z innymi olejami problem jest o tyle, że ja nie bardzo mam fundusze jak na razie I muszę radzić sobie z tym co mam. Ale mogę spróbować tej odżywki, może da inny efekt? To się robi tak, że nakłada się odżywkę, a na to olej, czy w ogóle miesza się oba osobno i dopiero nakłada?


Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja ich nigdy nie używałam, więc nic nie powiem. Sama miałam sesę, ale już do niej nie wrócę bo zaczęła puszyć moje naturalsy (do farbowańcó była ok), vatikę kokosową (też używam coraz rzadziej) i mój najnowszy cud - oliwka BD na rozstępy Jest CUDOWNA dla moich włosów i do ciała też ją polubiłam A może mimo wszystko masz złe oleje? Choć nie wiem.

Mi straaasznie wypadają gdzie nie spojrzę to moje włosy leżą, jak przeciągnę dłonią to zawsze kilka sobie wyjmę ale mi się wydaje, że to raz pogoda, dwa stres (broniłam mgr niedawno ) i brak jakichś witamin. Do tego mocniej zaczęła mi się skóra głowy przetłuszczać. Kupiłam sobie Vitapil i będę łykać 2-3 miesiące -taki mam plan na walkę z wypadaniem wcierek nie lubię, ale Ciebie podziwiam -z domowej szałwii! Na wypadanie wpływać mogą masaże skalpu i oleje na niego kładzione. O maseczce nie słyszałam

O widzisz, a mnie tak swędziała skóra tydzień temu i się zastanawiałam od czego... Ale pod koniec tygodnia przestało, a ostatnie kilka dni zauważyłam, że mniej mi się już głowa przetłuszcza... Dobrze, że mi powiedziałaś, jak będę znowu czuć, że mnie swędzi to będę wiedzieć od czego.

A dzięki zapuszczam marzą mi się takie za zapięcie od stanika właśnie

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------



Mi się wydaje, że u mnie to trochę lecą ponad normę. Moje włosy są wszędzie. Mam tylko nadzieję, że taki moment i nie jestem chora czy coś

Oo, a co czyni Ci z włosami ta oliwka na rozstępy? Swoją drogą, jakie to ciekawe, że na włosy pomagają nam produkty oryginalnie przeznaczone do zupełnie czego innego, np. płyny do higieny intymnej, czy właśnie takie oliwki. A wszystko dzięki znajomości składów.

Noo, ja w ogóle nie odżywiam ich od wewnątrz, miałam zacząć pić siemię lniane, ale jakoś tak się nie mogę przekonać. Kiedyś piłam macerat (pestki zalane chłodną wodą, odstawione na noc) na "dolegliwości brzuszne", i średnio miło wspominam to siemię. Pokrzywa mi się skończyła, muszę się zaopatrzyć. A takich gotowych witaminek to nie lubię, wolę naturalne sposoby

Co do przetłuszczania, to też irytujący problem, muszę myć co 2 dni, bo inaczej mam syf na czubku głowy i taaaak zazdroszczę swojej mamie, która nawet po 5 dniach ma włosy wyglądające świeżo! :O
Dzięki, szałwia i tak i tak rośnie w ogródku, więc to nie problem trochę poucinać i położyć na papierze śniadaniowym. Zauważyłam, że dłużej schnie niż inne zioła, ciekawe dlaczego.

Jak masujecie skalp? Tak normalnie, ruchami jak podczas mycia głowy, czy jakoś szczególnie?

Hah, cieszę się, że pomogłam!


Cytat:
Napisane przez natulianna Pokaż wiadomość
Witam No więc moja historia z farbowanie włosów wygląda tak: 30 lat nie farbowałam włosów bo nie chciałam, ale rok temu coś mnie podkusiło i z mysiego blondu zafarbowałam na miedzianą czerwień. Potem różne odcienie rudego, czerwieni, żółto-rudego, przez ciemną czarną czekoladę, aż do balejażu obecnie. Mam dość farbowania i chcę wrócić do naturalnego koloru więc zrobiłam balejaż bo niby tak łatwiej. Ale co teraz jak mam już mega odrosty? Help

Może zafarbuj sobie na jednolity kolor farbą zbliżoną do Twojego naturalnego? Jak nie znajdziesz w sklepach, to może fryzjer zrobi jakąś mieszankę kolorów w salonie i wyjściowo będzie prawie Twój naturalny? Chyba jest taka opcja u fryzjerów niektórych? Nie wiem, bo ostatnio byłam u fryzjera przed studniówką na układanie tylko, a to i tak było jakieś 4 lata temu już.
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 17:34   #367
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że u mnie to trochę lecą ponad normę. Moje włosy są wszędzie. Mam tylko nadzieję, że taki moment i nie jestem chora czy coś
to pewnie przez stres
a używasz jakiejś wcierki?

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
No właśnie z innymi olejami problem jest o tyle, że ja nie bardzo mam fundusze jak na razie I muszę radzić sobie z tym co mam. Ale mogę spróbować tej odżywki, może da inny efekt? To się robi tak, że nakłada się odżywkę, a na to olej, czy w ogóle miesza się oba osobno i dopiero nakłada?
ja najpierw zwilżam włosy, później nakładam trochę odżywki i na to olej

ale można też to wszystko wymieszać i zrobić sprey http://www.anwen.pl/2012/11/serum-ol...-leniwych.html
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-21, 18:00   #368
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

ja najpierw zwilżam włosy, później nakładam trochę odżywki i na to olej

ale można też to wszystko wymieszać i zrobić sprey http://www.anwen.pl/2012/11/serum-ol...-leniwych.html

Ooo, fajowe! Muszę wypróbować, bo jestem leniem.
Ale nie mam butelki z atomizerem ._. Gdybym była mądrzejsza, to może bym miała jakąś po kosmetyku zachowaną. Takie fajne buteleczki w Rossmanie sprzedają, szkoda, że nie ma takich z atomizerem.

Ale zostaje jeszcze "nakładanie ręczne". A trzymasz tą mieszankę tak długo jak olej "normalny"? Bo ja olej trzymam co najmniej 3h, czasem na noc. Z odżywką wymieszany też mogę? (: Może głupie pytanie, ale ja początkująca.

Chciałam zrobić sobie maskę z żółtka i oliwy, zaglądam do lodówki... Noo, oczywiście. Nie ma jajek.
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 18:17   #369
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Ooo, fajowe! Muszę wypróbować, bo jestem leniem.
Ale nie mam butelki z atomizerem ._. Gdybym była mądrzejsza, to może bym miała jakąś po kosmetyku zachowaną. Takie fajne buteleczki w Rossmanie sprzedają, szkoda, że nie ma takich z atomizerem.

Ale zostaje jeszcze "nakładanie ręczne". A trzymasz tą mieszankę tak długo jak olej "normalny"? Bo ja olej trzymam co najmniej 3h, czasem na noc. Z odżywką wymieszany też mogę? (: Może głupie pytanie, ale ja początkująca.

Chciałam zrobić sobie maskę z żółtka i oliwy, zaglądam do lodówki... Noo, oczywiście. Nie ma jajek.
tak jak sam olej, można trzymać długo
mi akurat z atomizerem nie podobało się to że zwykle sporo napsikałam tego nie na włosy tylko na kafelki/lustro
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 09:39   #370
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość

Oo, a co czyni Ci z włosami ta oliwka na rozstępy? Swoją drogą, jakie to ciekawe, że na włosy pomagają nam produkty oryginalnie przeznaczone do zupełnie czego innego, np. płyny do higieny intymnej, czy właśnie takie oliwki. A wszystko dzięki znajomości składów.

Pokrzywa mi się skończyła, muszę się zaopatrzyć. A takich gotowych witaminek to nie lubię, wolę naturalne sposoby

Jak masujecie skalp? Tak normalnie, ruchami jak podczas mycia głowy, czy jakoś szczególnie?
Nawilża, wygładza, a jak się błyszczą włosy po umyciu... No w szoku byłam. Ale ona ma w składzie dużo fajnych olejków, w tym ze słodkich migdałów, może to on mi tak służy -czytałam wiele chwalebnych opinii na jego temat

Ja też wolę naturę, ale niestety nie mogę piłam kiedyś skrzyp i pokrzywę, ale za każdym razem jak piłam dłużej niż raz na x czasu pojawiało się u mnie intensywne przesuszenie skóry, podejrzewam, że jakaś reakcja alergiczna herbatki miałam z apteki, a przy braniu tabletek nic takiego się nie działo.

Ja masowałam TangleTeezerem lub takim metalowym pająkiem specjalnym do tego ale odkąd mi wypadają to już tego nie robię, tyle co podczas mycia by skalp wyczyścić ale delikatnie się staram.
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
to pewnie przez stres
a używasz jakiejś wcierki?
Nie mogę się coś przekonać do wcierek, poza tym nie widzę ich nigdzie. Kiedyś polowałam na chwalony Jantar, ale nie udało mi się go nigdzie kupić.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 11:56   #371
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Jantar najłatwiej chyba na doz'ie zamówić
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 13:32   #372
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
tak jak sam olej, można trzymać długo
mi akurat z atomizerem nie podobało się to że zwykle sporo napsikałam tego nie na włosy tylko na kafelki/lustro
A, ok, dzięki. (:


Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Nawilża, wygładza, a jak się błyszczą włosy po umyciu... No w szoku byłam. Ale ona ma w składzie dużo fajnych olejków, w tym ze słodkich migdałów, może to on mi tak służy -czytałam wiele chwalebnych opinii na jego temat

Ja też wolę naturę, ale niestety nie mogę piłam kiedyś skrzyp i pokrzywę, ale za każdym razem jak piłam dłużej niż raz na x czasu pojawiało się u mnie intensywne przesuszenie skóry, podejrzewam, że jakaś reakcja alergiczna herbatki miałam z apteki, a przy braniu tabletek nic takiego się nie działo.

Ja masowałam TangleTeezerem lub takim metalowym pająkiem specjalnym do tego ale odkąd mi wypadają to już tego nie robię, tyle co podczas mycia by skalp wyczyścić ale delikatnie się staram.


Nie mogę się coś przekonać do wcierek, poza tym nie widzę ich nigdzie. Kiedyś polowałam na chwalony Jantar, ale nie udało mi się go nigdzie kupić.

Hmm. Ciekawie brzmi A są na niego czasem promocje? Bo zwykle chyba kosztuje 12,99? Oliwka dla dzieci BD chyba też ma ten olejek ze słodkich migdałów (?).

No ja jeszcze nie przeżyłam pokrzywowej przygody, bo jak zaczęłam ją pić, to akurat miałam końcówkę herbatek. I od tamtej pory nie dokupiłam/dozrywałam. Ciekawe czy miałabym jakieś rewelacje. Podobno trzeba pić dużo wody przy piciu pokrzywy. Tak przynajmniej wyczytałam z wątku Pijaczek Pokrzywy.

Taak, widziałam kiedyś takie 'pająki' Całkiem popularne były, teraz jakoś ich nie widuję.
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 15:29   #373
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Jantar najłatwiej chyba na doz'ie zamówić
Możliwe, ale u mnie nie ma ich aptek w okolicy a zamawiać sam jeden Jantar -bezsens. Aż tak zdesperowana nie jestem
Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Hmm. Ciekawie brzmi A są na niego czasem promocje? Bo zwykle chyba kosztuje 12,99? Oliwka dla dzieci BD chyba też ma ten olejek ze słodkich migdałów (?).

No ja jeszcze nie przeżyłam pokrzywowej przygody, bo jak zaczęłam ją pić, to akurat miałam końcówkę herbatek. I od tamtej pory nie dokupiłam/dozrywałam. Ciekawe czy miałabym jakieś rewelacje. Podobno trzeba pić dużo wody przy piciu pokrzywy. Tak przynajmniej wyczytałam z wątku Pijaczek Pokrzywy.

Taak, widziałam kiedyś takie 'pająki' Całkiem popularne były, teraz jakoś ich nie widuję.
Chyba są a czy oliwka dla dzieci to nie wiem, nie sprawdzałam.

Tak, niby trzeba -ale mi nawet picie wody nie pomagało

Ja jakoś parę miesięcy temu w Biedronce ze Skrzypowitą kupiłam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 21:51   #374
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Jantar można kupić w aptekach, pojawił się w supermarketach (np. Leclerc). Dawno nie byłam w drogeriach, ale może i tak się już pojawił ^_^.

Masaż głowy najprostszym sposobem plus peeling robię sposobem : cukier plus miód. Wcieram w skalp i normalnie myję jak zawsze.

Polecam nałożyć na włosy Neem, http://polehenny.wordpress.com/o-neem/ tu mozna poczytać, nie barwi włosów, a działa w podobny sposób jak henna. Polecam zakupy u tej pani, sprawdziłam ^_^.

Co do olejów to nadal polecam Khadi(mimo że drogi, ale naprawdę na długo wystarcza). A jak nie mam jej to zastępuję olejem z słodkich migdałów, albo oliwą z oliwek. Olejek z Amli też jest bardzo dobry, ale stosuje omijając skalp. Jeżeli macie problem zbyt przetłuszczającym się włosem po olejowaniu, polecam nałożyć olejek godzinę przed myciem włosów. A potem jak zawsze szampon, odżywka i wystarczy.

Co do herbatek to szczerze polecam skrzypokrzywę (czyli skrzyp i pokrzywa, można osobno kupić i mieszać ^_^). Pić najlepiej raz dziennie.

Z takich domowych sposobów, to dalej wymiata Laminowanie włosów z żelatyną(może być roślinna, tak samo działa).
Płukanie octem jabłkowym po myciu włosów.

A z szamponów które są delikatne to Hipp jest genialny. Ale kurde drogi bo aż 9 zł :/

Mam nadzieję że coś tam pomogłam. Choć i tak zapewne o tym wszystkim pewno już wiecie :P

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez natulianna Pokaż wiadomość
Witam No więc moja historia z farbowanie włosów wygląda tak: 30 lat nie farbowałam włosów bo nie chciałam, ale rok temu coś mnie podkusiło i z mysiego blondu zafarbowałam na miedzianą czerwień. Potem różne odcienie rudego, czerwieni, żółto-rudego, przez ciemną czarną czekoladę, aż do balejażu obecnie. Mam dość farbowania i chcę wrócić do naturalnego koloru więc zrobiłam balejaż bo niby tak łatwiej. Ale co teraz jak mam już mega odrosty? Help
Polecam bardziej ten temat dla Ciebie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=624389&page=150
Skarbnica wiedzy i grupa wsparcia ^_^. Jest tam dosłownie wszystko!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:28   #375
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Ja Jantaru nigdy nigdzie nie widziałam niestety :-(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:21   #376
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Ja robiłam 2 kuracje Jantarem i szczerze mówiąc to nic mi nie dawał

co do szamponu to ja ostatnio kupiłam płyn Facelle i całkiem fajny
a jakoś nie mogłam się przekonać hehe
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:56   #377
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

A ja kupiłam delikatny płyn do mycia ciała i włosów 3w1 Johnson's Baby i też niezły do mycia włosów, twarzy, ciała -oczywiście moich ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 15:06   #378
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Jantar można kupić w aptekach, pojawił się w supermarketach (np. Leclerc). Dawno nie byłam w drogeriach, ale może i tak się już pojawił ^_^.

Masaż głowy najprostszym sposobem plus peeling robię sposobem : cukier plus miód. Wcieram w skalp i normalnie myję jak zawsze.

Polecam nałożyć na włosy Neem, http://polehenny.wordpress.com/o-neem/ tu mozna poczytać, nie barwi włosów, a działa w podobny sposób jak henna. Polecam zakupy u tej pani, sprawdziłam ^_^.

Co do olejów to nadal polecam Khadi(mimo że drogi, ale naprawdę na długo wystarcza). A jak nie mam jej to zastępuję olejem z słodkich migdałów, albo oliwą z oliwek. Olejek z Amli też jest bardzo dobry, ale stosuje omijając skalp. Jeżeli macie problem zbyt przetłuszczającym się włosem po olejowaniu, polecam nałożyć olejek godzinę przed myciem włosów. A potem jak zawsze szampon, odżywka i wystarczy.

Co do herbatek to szczerze polecam skrzypokrzywę (czyli skrzyp i pokrzywa, można osobno kupić i mieszać ^_^). Pić najlepiej raz dziennie.

Z takich domowych sposobów, to dalej wymiata Laminowanie włosów z żelatyną(może być roślinna, tak samo działa).
Płukanie octem jabłkowym po myciu włosów.

A z szamponów które są delikatne to Hipp jest genialny. Ale kurde drogi bo aż 9 zł :/

Mam nadzieję że coś tam pomogłam. Choć i tak zapewne o tym wszystkim pewno już wiecie :P
W ogóle kiedyś kupowałam pokrzywę tak tanio, a teraz? W Carrefourze w ogóle nie ma, a aptekach prawie 4 złote. ._.
O, żelatyna roślinna? Pierwsze słyszę, można to dostać w zwykłym markecie? Do tej pory myślałam, że chodzi tylko o taką zwierzęcą.

Tak, lubię po płukance octowej patrzeć jak ładnie mi zmyła resztki kosmetyków z włosów.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A ja kupiłam delikatny płyn do mycia ciała i włosów 3w1 Johnson's Baby i też niezły do mycia włosów, twarzy, ciała -oczywiście moich ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie się zastanawiam co delikatnego kupić sobie do mycia włosów, jak mi się BD skończy. Sporo ludzi na niego narzeka, a chciałam zobaczyć jak włosy zareagują na coś innego.
Hipp, hmm. 9zł to sporo. ._.
A ten Johnson's nie plącze Ci włosów?
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 15:35   #379
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Moje włosy, odkąd nie farbuję, nie plączą się podczas mycia nigdy, po tym kosmetyku również nie Ale wiadomo, każdy włos jest inny.

Pół litra w Tesco kosztowało 13 zł, ale jak już mówiłam:dla mnie to szampon, żel pod prysznic, żel do mycia twarzy i płyn do higieny intymnej ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2013-08-03 o 15:37
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 15:46   #380
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Moje włosy, odkąd nie farbuję, nie plączą się podczas mycia nigdy, po tym kosmetyku również nie Ale wiadomo, każdy włos jest inny.

Pół litra w Tesco kosztowało 13 zł, ale jak już mówiłam:dla mnie to szampon, żel pod prysznic, żel do mycia twarzy i płyn do higieny intymnej ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja akurat tego johnson's baby nie używałam, ale jest podobny uniwersalny żel Babydream Kopf bis Fuß, w podobnej cenie i też fajny

ostatnio spodobało mi się kremowanie włosów
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 15:54   #381
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Kremowanie? Pierwsze słyszę. Powiedz cos więcej! ;-)

A już wiem o co chodzi kiedyś kremowalam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2013-08-03 o 15:56
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 15:55   #382
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Moje włosy, odkąd nie farbuję, nie plączą się podczas mycia nigdy, po tym kosmetyku również nie Ale wiadomo, każdy włos jest inny.

Pół litra w Tesco kosztowało 13 zł, ale jak już mówiłam:dla mnie to szampon, żel pod prysznic, żel do mycia twarzy i płyn do higieny intymnej ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No mi podczas mycia też się nie plączą, jest piękna tafla, ale jak osuszę ręcznikiem (nie trę, delikatnie przyciskam najpierw ręcznikiem frotte, potem bawełnianym podkoszulkiem ), głową w dół, to potem przed lustrem mam szopę, i dopóki nie wyschną, to cięęężko je rozczesać.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Ja akurat tego johnson's baby nie używałam, ale jest podobny uniwersalny żel Babydream Kopf bis Fuß, w podobnej cenie i też fajny

ostatnio spodobało mi się kremowanie włosów
A czym kremujesz? Na co zwrócić uwagę w składzie takiego kremu, żeby nadał się na włosy?
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 15:57   #383
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Kremowanie? Pierwsze słyszę. Powiedz cos więcej! ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
akurat dość popularne sie to stało

pozwolę sobie zamieścić link KLIK
ja używam Isany kakaowej, daję tylko na końcówki i są milutkie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 16:09   #384
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Jezus Maria, znowu mam tyle kart naotwieranych, że nie wiem co czytać pierwsze...
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 23:14   #385
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Odp: Dot.: Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offto

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
No mi podczas mycia też się nie plączą, jest piękna tafla, ale jak osuszę ręcznikiem (nie trę, delikatnie przyciskam najpierw ręcznikiem frotte, potem bawełnianym podkoszulkiem ), głową w dół, to potem przed lustrem mam szopę, i dopóki nie wyschną, to cięęężko je rozczesać.
Ja właśnie nie mam takich problemów. Bez odzywki d/s są trochę szorstkie, ale nakladam cos b/s i rozczesuje normalnie. Używam tylko bawełnianej koszulki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 16:32   #386
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! -

Właśnie wykończyłam Isanę i Alverde
macie jakąś odżywkę bez silikonów do polecenia?


P.S.Ostatnio widziałam odżywkę Jantar, Saponics i Seboravit w Drogeriach Polskich jeśli by to komuś miało pomóc TUTAJ link gdzie są te sklepy
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 22:43   #387
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Garnier z karite i shea ;-) ja sobie ostatnio maskę zamówiłam z Bioetiki -nawilżającą. Bo już 3 tuba Alterry się kończy, musze od niej odpocząć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 11:07   #388
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Garnier z karite i shea ;-) ja sobie ostatnio maskę zamówiłam z Bioetiki -nawilżającą. Bo już 3 tuba Alterry się kończy, musze od niej odpocząć
kupiłam ją
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 11:51   #389
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Garniera?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 12:08   #390
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Odp: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Garniera?
tak już wcześniej widziałam że jest polecana, ale chyba jakoś do mnie nie trafiła wcześniej
teraz już mam zapasy do włosów na jakiś czas zapewnione
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-09 09:11:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.