Kosmetyki naturalne - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-22, 12:00   #2851
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Strasznie wam dziekuje dziewczyny! Chetnie bym cos zamowila, bo mnie chyba kasa swedzi ale znam siebie - jak niwe rzeczy beda fajniejsze od obecnych to ciepne stare w kat i nie wykoncze. A szkoda marnowac tyle pieniazkow. Dobrze zrozumialam ze najwiecej probek wysylaja kosmetyki-natury? Bo mnie glownie zalezy na kremach. Mam jeszcze obsesje na punkcie masek do wlosow ale kremy do buzi sa wazniejsze w sumie. Zai czy ten krem z owocem noni jest matujacy? Wspominalas o zamienniku oleji, po czy wnosze ze jest z rodzaju tlusciejszych... Myle sie?
AMB tez mi chodzi po glowie ale tutaj sa drogie, tak samo jak Sanoflore... Ble... Napewno cos zamowie ale pewnie w przyszlym miesiacu jak moj krem bedzie na wykonczeniu. Ktory z poleconych przez was kremikow jest matujacy i bylby dobry pod mineraly? Nie pogardzilabym tez lekkim sciagnieciem porow bo mam je jak kratery
Nie jest wcale tłusty. Bardzo szybko się wchłania (czasem mam wrażenie, że za szybko ) Pozostawia bardzo matową i dobrze nawilżoną skórę. Używałabym go na okrągło ale muszę zużyć te wszystkie oleje, które nie mieszczą mi się już w lodówce. I naprawdę świetnie nadaje się pod minerały (sprawdziłam na sobie)
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:43   #2852
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Anakazar, cytując poprzednio Twój post chciałam Ci podziękowac za odzielenie sie wrażeniami z naszego śledztwa co do JMO
Ja swoja część sledztwa przeprowadzę troche później, bo na razie omamiły mnie te próbki yes to tomato

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Nie jest wcale tłusty. Bardzo szybko się wchłania (czasem mam wrażenie, że za szybko ) Pozostawia bardzo matową i dobrze nawilżoną skórę. Używałabym go na okrągło ale muszę zużyć te wszystkie oleje, które nie mieszczą mi się już w lodówce. I naprawdę świetnie nadaje się pod minerały (sprawdziłam na sobie)
ja sobie wmówiłam ze krem venus musi byc tłusty i dobrze mi z tym było po co ja czytałam Twój post, no po co???
A jaką masz cerę? do mieszanej jest ok? Bo ja namiętnie poszukuję kremów matujących paszcze i pod minerały własnie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:50   #2853
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja sobie wmówiłam ze krem venus musi byc tłusty i dobrze mi z tym było po co ja czytałam Twój post, no po co???
A jaką masz cerę? do mieszanej jest ok? Bo ja namiętnie poszukuję kremów matujących paszcze i pod minerały własnie.
Przepraszam Anlua . Już nie będę więcej pisała o tych fajnych kosmetykach, które posiadam.
Cerę mam normalną z tendencją do odwadniania . Przykro mi ale prawdopodobnie przy mieszanej by się sprawdził ponieważ nie jest ciężki i bardzo ładnie nawilża i idealnie się wchłania.
W ramach rekompensaty mogę specjalnie dla Ciebie przygotować małą próbkę
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:01   #2854
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Przepraszam Anlua . Już nie będę więcej pisała o tych fajnych kosmetykach, które posiadam.
Cerę mam normalną z tendencją do odwadniania . Przykro mi ale prawdopodobnie przy mieszanej by się sprawdził ponieważ nie jest ciężki i bardzo ładnie nawilża i idealnie się wchłania.
W ramach rekompensaty mogę specjalnie dla Ciebie przygotować małą próbkę
Aha!!! Czyli jednak sumienie gryzie
Wiesz, wprawdzie ja zostałam wpisana do klubu zakupoholiczek, ale naprawde nie musisz pomagać w osiągnięciu kolejnych poziomów wtajemniczenia, bo powyżej obecnie zajmowanej pozycji lidera i tak nie podskoczę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:06   #2855
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar, cytując poprzednio Twój post chciałam Ci podziękowac za odzielenie sie wrażeniami z naszego śledztwa co do JMO
Ja swoja część sledztwa przeprowadzę troche później, bo na razie omamiły mnie te próbki yes to tomato

.
A Ci powiem,że coraz mi się bardziej efekt podoba.Fajne te włosy sąJa oszaleje i zgłupieje-tak się pewnie będę motać między JMO,pat&rub przez kupe czasua dwóch kupić nie mogę,bo przecież nie zużyje
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:38   #2856
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A Ci powiem,że coraz mi się bardziej efekt podoba.Fajne te włosy sąJa oszaleje i zgłupieje-tak się pewnie będę motać między JMO,pat&rub przez kupe czasua dwóch kupić nie mogę,bo przecież nie zużyje
Napewno 2 nie zużyjesz, ale kupić to możesz
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:48   #2857
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Napewno 2 nie zużyjesz, ale kupić to możesz
Nie podpuszczaj mnie

Żeby one jeszcze miały trochę dłuższy czas ważności po otwarciu to bym kupiła...ale co się odwlecze to...no!
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 14:13   #2858
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie podpuszczaj mnie

Żeby one jeszcze miały trochę dłuższy czas ważności po otwarciu to bym kupiła...ale co się odwlecze to...no!
Zapuść sobie włosy na nogach to będą Ci szybciej szampony schodziły
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 16:02   #2859
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zapuść sobie włosy na nogach to będą Ci szybciej szampony schodziły
Kurcze! metody perswazji macie opracowane do perfekcji! I dziwic sie, ze nie czytam dokladnie... Gdyby tak bylo, musialabym przeniesc sie z kosmetykami do sasiadki!
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 16:16   #2860
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
A nawet jest partnerem tego sklepu, cokolwiek to znaczy. Na forum sklepu jest też użytkowniczka o takim loginie, produkująca posty
Znaczy to tyle, że za każdym razem jak ktoś wejdzie przez jej bloga na stronę biolandera i coś kupi, to ona dostaje rabat
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 17:27   #2861
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Kurcze! metody perswazji macie opracowane do perfekcji! I dziwic sie, ze nie czytam dokladnie... Gdyby tak bylo, musialabym przeniesc sie z kosmetykami do sasiadki!
W razie jakbys potrzebowała perswazji to tylko daj znać my zawsze chętne do pomocy!
A sąsiadka duże ma mieszkanie? Pomieścisz się?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 18:31   #2862
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Biedna.Oby było tylko lepiej.
Masz ślicznego ava
Dziękuję

Dzisiaj, w dniu egzaminu ustnego, pogorszyło się znacznie. Nie byłam w stanie nic widzieć na jedno oko, szybka wizyta u lekarza, dużo stresu i przeniesienie egzaminu na poniedziałek, uff. To chyba coś więcej niż tylko olej jojoba. Ból gardła i ogromny katar dodatkowo.

Przeleżałam dzisiaj godzinę z okładami z rumianku, obrzęk się zmniejszył. Do tego calcium do picia, w piątek mam zamiar wrócić do normalności.

Melduję, że jestem zakochana w mydełkach z lawendowej farmy, chciałabym wypróbować nowe, ale niestety moje mydełko delikatny peeling coś nie chce się zużyć. Moja mama wykończyła nagietkowe w dwa tygodnie, a ja męczę i męczę. Używam też węglowego, ale one jest ciut gorsze. Cedrowe świetnie oczyszczało. Nie mogę się doczekać, aż otworzę cynamonowe.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-06-22 o 18:32
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 18:46   #2863
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dziękuję

Dzisiaj, w dniu egzaminu ustnego, pogorszyło się znacznie. Nie byłam w stanie nic widzieć na jedno oko, szybka wizyta u lekarza, dużo stresu i przeniesienie egzaminu na poniedziałek, uff. To chyba coś więcej niż tylko olej jojoba. Ból gardła i ogromny katar dodatkowo.

Przeleżałam dzisiaj godzinę z okładami z rumianku, obrzęk się zmniejszył. Do tego calcium do picia, w piątek mam zamiar wrócić do normalności.

Melduję, że jestem zakochana w mydełkach z lawendowej farmy, chciałabym wypróbować nowe, ale niestety moje mydełko delikatny peeling coś nie chce się zużyć. Moja mama wykończyła nagietkowe w dwa tygodnie, a ja męczę i męczę. Używam też węglowego, ale one jest ciut gorsze. Cedrowe świetnie oczyszczało. Nie mogę się doczekać, aż otworzę cynamonowe.
Czyli to chyba coś więcej niż olej.Co by to nie było oby szybko sobie polazło
Tak zachwalacie lawendową farme,że nie wiem czy nie zdradzić tuli na jedno zamówienie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 18:49   #2864
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dziękuję

Dzisiaj, w dniu egzaminu ustnego, pogorszyło się znacznie. Nie byłam w stanie nic widzieć na jedno oko, szybka wizyta u lekarza, dużo stresu i przeniesienie egzaminu na poniedziałek, uff. To chyba coś więcej niż tylko olej jojoba. Ból gardła i ogromny katar dodatkowo.

Przeleżałam dzisiaj godzinę z okładami z rumianku, obrzęk się zmniejszył. Do tego calcium do picia, w piątek mam zamiar wrócić do normalności.

Melduję, że jestem zakochana w mydełkach z lawendowej farmy, chciałabym wypróbować nowe, ale niestety moje mydełko delikatny peeling coś nie chce się zużyć. Moja mama wykończyła nagietkowe w dwa tygodnie, a ja męczę i męczę. Używam też węglowego, ale one jest ciut gorsze. Cedrowe świetnie oczyszczało. Nie mogę się doczekać, aż otworzę cynamonowe.
O Boże, trzymaj się Kochana!!! A powiedzieli co to może być? Czy to po prostu jakaś reakcja uczuleniowa na coś?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 18:50   #2865
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dziękuję
Melduję, że jestem zakochana w mydełkach z lawendowej farmy, chciałabym wypróbować nowe, ale niestety moje mydełko delikatny peeling coś nie chce się zużyć. Moja mama wykończyła nagietkowe w dwa tygodnie, a ja męczę i męczę. Używam też węglowego, ale one jest ciut gorsze. Cedrowe świetnie oczyszczało. Nie mogę się doczekać, aż otworzę cynamonowe.
Myję się w tym miodowowaniliowym. Jest poprawne, tzn. nie zaważyłam jakiegoś natłuszczenia czy nawilżenia, ale też wysuszenia.
Zapach wanilii szybko wietrzeje i zapach kojarzy mi się z nową wersją Apidermalu Bartpolu. Różnica między tymi woniami jest mimo wszystko spora (na niekorzyść mydła propolisowego), ale i tak nie przypadło mi do gustu.
Bardzo polubiłam za to jogurtowe i Bobasa - za łagodne działanie i nieuciążliwy zapach. Są porównywalne do innych, których używałam (także tych 2-3 razy droższych). Neutralne, takie do codziennego stosowania.
Mam jeszcze jakieś kostki ziołowe i kwiatowe. Mam nadzieję, że będą fajne. Cynamonowe świetnie pachnie (tylko nie pamiętam, które wąchałam - zwykłe czy to jakieś strong)

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2011-06-22 o 18:57 Powód: błąd
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 18:56   #2866
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dziękuję

Dzisiaj, w dniu egzaminu ustnego, pogorszyło się znacznie. Nie byłam w stanie nic widzieć na jedno oko, szybka wizyta u lekarza, dużo stresu i przeniesienie egzaminu na poniedziałek, uff. To chyba coś więcej niż tylko olej jojoba. Ból gardła i ogromny katar dodatkowo.

Przeleżałam dzisiaj godzinę z okładami z rumianku, obrzęk się zmniejszył. Do tego calcium do picia, w piątek mam zamiar wrócić do normalności.

Melduję, że jestem zakochana w mydełkach z lawendowej farmy, chciałabym wypróbować nowe, ale niestety moje mydełko delikatny peeling coś nie chce się zużyć. Moja mama wykończyła nagietkowe w dwa tygodnie, a ja męczę i męczę. Używam też węglowego, ale one jest ciut gorsze. Cedrowe świetnie oczyszczało. Nie mogę się doczekać, aż otworzę cynamonowe.
Poszłaś na całość, nie ma co!!!
Mam nadzieję, że szybciutko Ci przejdzie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Czyli to chyba coś więcej niż olej.Co by to nie było oby szybko sobie polazło
Tak zachwalacie lawendową farme,że nie wiem czy nie zdradzić tuli na jedno zamówienie
Zdradzaj!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 18:58   #2867
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Myję się w tym miodowowaniliowym. Jest poprawne, tzn. nie zaważyłam jakiegoś natłuszczenia czy nawilżenia, ale też wysuszenia.
Zapach wanilii szybko wietrzeje i zapach kojarzy mi się z nową wersją Apidermalu Bartpolu. Różnica między tymi woniami jest mimo wszystko spora (na niekorzyść mydła propolisowego), ale i tak nie przypadło mi do gustu.
Bardzo polubiłam za to jogurtowe i Bobasa - za łagodne działanie i nieuciążliwy zapach. Są porównywalne do innych, których używałam (także tych 2-3 razy droższych). Neutralne, takie do codziennego stosowania.
Mam jeszcze jakieś kostki ziołowe i kwiatowe. Mam nadzieję, że będą fajne. Cynamonowe świetnie pachnie (tylko nie pamiętam, które wąchałam - zwykłe czy to jakieś strong)
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zdradzaj!!!
Tak jakby nie mam już wyboru
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 18:58   #2868
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

kotwilka, ankanazarDziękuję, wszystko zmierza ku dobremu. Myślę, że to wszystko się skumulowało, przeziębienie było już wcześniej, później podrażnienie olejkiem i dużo stresu przed i po egzaminach, jeszcze zostały przede mną cztery. Myślę, że mój organizm musiał odreagować.
Teraz się relaksuję i robię sobie dzisiaj małe spa.

ankanazar zachęcam do zdradzenia tuli
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-06-22 o 19:00
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 21:09   #2869
rafal_pronko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki naturalne

Jeśli lubisz olejki to na stres i przeziębienie polecam bergamonowy świetnie też pachnie Polecam
rafal_pronko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 22:11   #2870
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez rafal_pronko Pokaż wiadomość
Jeśli lubisz olejki to na stres i przeziębienie polecam bergamonowy świetnie też pachnie Polecam

Zaraz ktoś z hukiem wyleci za reklamę.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 08:40   #2871
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27689077]Zaraz ktoś z hukiem wyleci za reklamę.[/QUOTE]

Już zgłosiłam
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 08:44   #2872
rafal_pronko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki naturalne

Nic nie reklamuję mówię tylko co pomogłoby w pozbyciu się problemu
_Czarodzielnica_ (jeśli chodzi o stres) ponieważ olejek bergamotowy pomaga zwalczyć stres, przeziębienie, trądzik, łuszczycę.
rafal_pronko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 11:27   #2873
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez rafal_pronko Pokaż wiadomość
Nic nie reklamuję mówię tylko co pomogłoby w pozbyciu się problemu
_Czarodzielnica_ (jeśli chodzi o stres) ponieważ olejek bergamotowy pomaga zwalczyć stres, przeziębienie, trądzik, łuszczycę.
Ale wy jesteście przewrażliwione.
Dziewczyna nie rekomenduje konkretnej firmy,więc Wasze zaskarżenia nie będą miały odzewu, bądźcie pewne.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 11:31   #2874
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ale wy jesteście przewrażliwione.
Dziewczyna nie rekomenduje konkretnej firmy,więc Wasze zaskarżenia nie będą miały odzewu, bądźcie pewne.

Facet robi rozeznanie terenu. Jak posiedzisz trochę dłużej na wizażu, to ci się radar uaktywni.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 12:37   #2875
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
W razie jakbys potrzebowała perswazji to tylko daj znać my zawsze chętne do pomocy!
A sąsiadka duże ma mieszkanie? Pomieścisz się?
Miejsca ma pewnie sporo, tym bardziej, ze nie wyglada na zadbana. Jara trawe cale dnie, to juz na kosmetyki pewnie jej brakuje A ze wy chetnie pomozecie oproznic moj portfel to ja wiem! Skorzystam jak bedzie brzydko wypchany i Elzbiety beda nieladnie wystawac
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 13:33   #2876
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

U mnie na stres najlepiej działa kominek zapachowy+ olejek pomarańczowy, działa energetyzująco.

sylvia_doll Nie jesteśmy przewrażliwione.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 14:00   #2877
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Podwojny post mi wyszedl, wiec edytuje

Chcialam sie spytac w jakiej proporcji rozciencza sie olejki eteryczne (poza tym z drzewa herbacianego, ktory mozna nakladac bezposrednio). I czy w gre wchodzi rozcienczanie tylko z olejami bazowymi taki jak ze slodkich migdalow czy sa jeszcze jakies inne opcje? Jezeli np zmieszam kilka w dozwolonym procencie to bedzie dobrze czy chodzi o to, ze ich SUMA nie moze przekraczac jakiegos tam procentu?
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2011-06-23 o 19:45
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 14:16   #2878
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

halooo czy ktos ma kod rabatowy http://www.matique.pl ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 05:05   #2879
rafal_pronko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Podwojny post mi wyszedl, wiec edytuje

Chcialam sie spytac w jakiej proporcji rozciencza sie olejki eteryczne (poza tym z drzewa herbacianego, ktory mozna nakladac bezposrednio). I czy w gre wchodzi rozcienczanie tylko z olejami bazowymi taki jak ze slodkich migdalow czy sa jeszcze jakies inne opcje? Jezeli np zmieszam kilka w dozwolonym procencie to bedzie dobrze czy chodzi o to, ze ich SUMA nie moze przekraczac jakiegos tam procentu?

Nie ma generalnie żadnej zasady mówiącej o tym jakie proporcje powinny być zachowane między olejkami. Jednak są dwa rodzaje mieszania olejków dla zapachu i dla właściwości leczniczych. Co do rozcieńczania olejków można używać oprócz olejów bazowych także innych rodzajów olejków (nie eterycznych) takich jak absolutes, CO2s, alkohol zbożowy... można znaleźć jeszcze parę przykładów na różnych stronach internetowych zwłaszcza po angielsku (nie podaje linków bo ktoś powie, że reklamuję ale jak coś to pisz na pw). Jednak najlepsze są oleje nośnikowe/bazowe warto sobie też poczytać czemu ()też głównie po angielsku). Najlepiej na początku jak mieszasz używać bardzo małych ilości olejków bo jeśli się nie spodoba zapach lub źle będą działać to stracisz mnie. Jeszcze bardzo ważna rzecz jeśli od razu coś Ci się nie spodoba to nie wyrzucaj odłóż niech trochę postoi. Co do olejków bazowych jest ich także bardzo dużo różnych rodzajów.
rafal_pronko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 07:29   #2880
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
halooo czy ktos ma kod rabatowy http://www.matique.pl ?
Niestety kodu nie mam.
Mam rabat, chyba 3%, za wcześniejsze zakupy, ale on mi się sam nalicza w trakcie składania zamowienia.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.