Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-17, 14:08   #4981
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Ja też. Ale zasada byłaby jedna- szczera opinia. Bez wychwalania za prezent jeśli mój produkt naprawdę na to nie zasługuje. Dość ryzykowne, ale wydaje mi się, że złe opinie wzięłabym do serca i starała się poprawić produkt. No ale to ja, idealistka, romantyczka, czysta niewinność
Zawsze mnie zastanawia, skąd to przekonanie, że opinie są nieszczere, przecież nie wszystko u wszystkich spisuje się tak samo. Trudno oceniać pozytywną i entuzjastyczną recenzję jako nieprawdziwą, bo np. mi ten opisywany kosmetyk zupełnie nie podchodzi.
Co innego, jeśli ze zdjęć ewidentnie wynika, że kosmetyk jest beznadziejny -np. na zdjęciu widać mega posklejane rzęsy, a dziewczyna ocenia go super, albo na odwrót: tusz ma pogrubiać, dawać efekt sztucznych rzęs a na zdjęciu liche rzęsy i ocena: genialny, bo daje naturalny efekt (to też mnie denerwuje na KWC, dlatego już nei korzystam)

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Gie Pokaż wiadomość
Nie tylko wtedy. Ja na przykład pomimo wielu prób nie potrafię ładnie pomalować paznokci przy skórkach. Albo zaleję, albo maluję daleko od skórek. Co prawda nie wygląda to jak twórczość kasienki, ale do Waszych im daleko. I dlatego chodzę do koleżanki, która mi maluje paznokcie za symboliczną opłatę. Zazwyczaj są to proste stylizacje bez udziwnień.
No ale z tego wynika, że jednak robi Ci jakieś esy floresy
Ja nie lubię esów floresów, brokatów, świecidełek, kwiatuszków itp. Lubię tylko jednolicie pomalowane paznokcie, w jednym kolorze, najchętniej lakierem bez drobinek i o własnie takie jednolite malowanie mi chodziło.

Lata temu bawiłam się w stemple itp, ale to już nie moja bajka.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-12-17 o 14:05
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:17   #4982
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zawsze mnie zastanawia, skąd to przekonanie, że opinie są nieszczere,
Oczywiście nie mam na myśli, że każda opinia za prezent jest nieszczera. Natomiast chciałam podkreślić, że ja jako producent wręcz nalegałabym na szczerą opinię, by taka blogerka nie bała się mnie zjechać jeśli naprawdę uzna, że produkt jest jednak za słaby.
Ale to takie moje pisanie. Biznesów nie robię. I może dobrze, bo jestem na to zbyt uczciwa i delikutaśna.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:18   #4983
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość



No ale z tego wynika, że jednak robi Ci jakieś esy floresy
Ja nie lubię esów floresów, brokatów, świecidełek, kwiatuszków itp. Lubię tylko jednolicie pomalowane paznokcie, w jednym kolorze, najchętniej lakierem bez drobinek i o własnie takie jednolite malowanie mi chodziło.

Lata temu bawiłam się w stemple itp, ale to już nie moja bajka.
Może źle się wyraziłam. Proste stylizacje tzn np jeden paznokieć w innym kolorze. Od święta zdarzy się jakiś motylek czy serduszko z folii na jednym palcu. Chodziło mi głównie o to, że chodzę do niej bo nie potrafię pomalować sobie paznokci jednym kolorem, a nie po wzorki.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:23   #4984
akasza221
Raczkowanie
 
Avatar akasza221
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 143
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Blogerki oceniają produkty Semilaca pozytywnie bo zwykle są to dobre jakościowo produkty - stąd też ich popularność. To, że otrzymują je za darmo też ma na pewno wpływ, ale nie świadczy to o nieprawdziwości opinii. Dajmy na to chociażby blog Kosmetycznej Hedonistki - jej pazury są idealnie dopracowane i lakiery wyglądają na nich niesamowicie moim zdaniem, więc zdziwiłoby mnie jakby oceniała te hybrydy negatywnie. A jak pomnożymy taką pozytywną opinię przez ilość subskrybentów to Semilac zyskuje kolejne klientki. I kolejne i kolejne reklamując się chociażby na wcześniej wspomnianych jutuberkach czy innych blogerkach które mają miljony wyświetleń
akasza221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:29   #4985
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Teraz się cykam jeszcze bardziej, że zdjęcia swoje a kolory swoje. Mam nadzieję, że 026 My Love będzie wyglądać jakoś tak, przynajmniej w typowym sztucznym świetle, którego o tej porze roku mamy przez większość doby:
http://4.bp.blogspot. <usuń spacje> com/-pRV7bBQOWCA/UxThUOG7SgI/AAAAAAAAIYg/q4qPF2cgeuQ/s1600/IMG_0714.JPG
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:38   #4986
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Oczywiście nie mam na myśli, że każda opinia za prezent jest nieszczera. Natomiast chciałam podkreślić, że ja jako producent wręcz nalegałabym na szczerą opinię, by taka blogerka nie bała się mnie zjechać jeśli naprawdę uzna, że produkt jest jednak za słaby.
Ale to takie moje pisanie. Biznesów nie robię. I może dobrze, bo jestem na to zbyt uczciwa i delikutaśna.
Rozumiem, tylko dajmy na to firma X wysyła 10 blogerkom ten sam kosmetyk z prośbą o szczerą opinię, nawet negatywną. Na 5 blogach czyta zachwyty, na 5 narzekania. Co ma zrobić? Zostawić tak jest czy sugerować się tymi pięcioma mając na uwadze, że tym samym te zadowolone przestaną być zadowolone?


A szminki MAC? Czytam prawie same zachwyty, a gdy napisałam na swoim blogu, że jak dla mnie to buble i trzy które kupiłam oddałam, pojawiły się komentarz: wreszcie prawdziwa opinia. Czyli co? Nikt nie miał prawa być z nich zadowolonym? A może nie wypada być z nich niezadowoloną tylko przymykać oko, bo "to przeciez MAC".
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:44   #4987
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że dzięki tobie widzę to teraz z innej perspektywy. Jednocześnie wydaje mi się, że hybrydy jakby już dawno stały się zwykłym domowym zabiegiem. Jakby odarto je z tego, że niby są tylko dla specjalistów. Tak mi się wydaje po prostu. Tym bardziej, że kobiety w domach robią wiele różnych zabiegów, produktami sprzedawanymi normalnie w sklepach i po prostu jak nie potrafią to zrobią sobie krzywdę. Więc nie twierdziłabym upracie, że hybrydy tylko dla specjalistek z dyplomem. Jednocześnie jako taka obdarowana blogerka raczej informowałabym czego nie robić, jak nie robić, na co uważać. Pod warunkiem, że sama bym o tym wiedziała lub została przeszkolona przez producenta. Bo tak jak piszesz, czasami takie filmiki oglądają "tępe nastolatki" które bez refleksji potrafią rzuć się na hit.

Chyba trochę zamotałam? Uważam że hybrydy są dla ludzi, do domowego użytku też. Ale dla ludzi z rozumkiem i chociaż odrobiną wiedzy.
W mojej swiadomosci hybrydy nigdy nie byly chemicznymi, niebezpiecznymi substancjami A wiadomo, ze myslec trzeba zawsze, bo nawet banalna czynnosc nieostroznemu moze zrobic krzywde Jak dla mnie jedyne niebezpieczenstwo jakie jest z nimi zwiazane to ryzyko uczulenia.

W kazdym razie ja uwazam, ze wlasnie hybrydy sa jak najbardziej odpowiednie do tego by wykonywac je w warunkach domowych. Naklada sie je jak zwykly lakier, sciaganie tez jest banalnie proste, lampy UV sa teraz taniutkie (kilka lat temu to koszt kilkuset zlotych). No generalnie sa bardzo latwe w osbludze, nie wymagaja bog wie jakich umiejetnoscy, czy zdolnosci.

Wyzsza szkola jazdy jest dla mnie z zelami, bo tutaj trzeba i plytke odpowiednio przygotowac, wiedziec ile tego zelu nalozyc, pozniej trzeba wiedziec jak sciagac zeby tej plytki sobie nie uszkodzic, do tego trzeba zainwestowac wiecej kasy ,bo jest koniecznosc zakupu m.in pedzelkow, tego pochlaniacza pylu czy co tam jest itd.. I zele rzeczywiscie zostawilabym profejonalistom, niech sie bawia
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 14:50   #4988
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że dzięki tobie widzę to teraz z innej perspektywy. Jednocześnie wydaje mi się, że hybrydy jakby już dawno stały się zwykłym domowym zabiegiem. Jakby odarto je z tego, że niby są tylko dla specjalistów. Tak mi się wydaje po prostu. Tym bardziej, że kobiety w domach robią wiele różnych zabiegów, produktami sprzedawanymi normalnie w sklepach i po prostu jak nie potrafią to zrobią sobie krzywdę. Więc nie twierdziłabym upracie, że hybrydy tylko dla specjalistek z dyplomem. Jednocześnie jako taka obdarowana blogerka raczej informowałabym czego nie robić, jak nie robić, na co uważać. Pod warunkiem, że sama bym o tym wiedziała lub została przeszkolona przez producenta. Bo tak jak piszesz, czasami takie filmiki oglądają "tępe nastolatki" które bez refleksji potrafią rzuć się na hit.

Chyba trochę zamotałam? Uważam że hybrydy są dla ludzi, do domowego użytku też. Ale dla ludzi z rozumkiem i chociaż odrobiną wiedzy.
O! Właśnie dopisałaś to co sama miałam na myśli Nie jestem przeciwna temu, by ktoś robił sobie paznokcie w domu, pod warunkiem, że nie robi tego połowie wsi. Poza tym, gdy pomyślę jaką sieczkę miałam w głowie mając te naście lat, to aż mi się włosy jeżą na myśl, że osoby z taką wiedzą jak moja ówczesna biorą się za wykonywanie takich zabiegów innym
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:54   #4989
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

A szminki MAC? Czytam prawie same zachwyty, a gdy napisałam na swoim blogu, że jak dla mnie to buble i trzy które kupiłam oddałam, pojawiły się komentarz: wreszcie prawdziwa opinia. Czyli co? Nikt nie miał prawa być z nich zadowolonym? A może nie wypada być z nich niezadowoloną tylko przymykać oko, bo "to przeciez MAC".
To prawda. Mnie zawsze zastanawial fenomen tej marki. Moja kuzynka jest nia zachwycona, dla mnie to byly hm... zwykle kosmetyki, nie wyrozniajace sie niczym szczegolnym. Ale ta wszechobecna aura zachwytow sprawia, ze ludzie naprawde zaczynaja wierzyc ze te kosmetyki sa wspaniale i daja niesamowite efekty I nawet jak daja efekt porownywali z kosmetykami z Inglota to i tak beda wierzyc w sile marki

Podobne mam odczucia z meteorytami. Mialam i szalu nie ogarniam Jak i z marka Zoeva.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:59   #4990
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To prawda. Mnie zawsze zastanawial fenomen tej marki. Moja kuzynka jest nia zachwycona, dla mnie to byly hm... zwykle kosmetyki, nie wyrozniajace sie niczym szczegolnym. Ale ta wszechobecna aura zachwytow sprawia, ze ludzie naprawde zaczynaja wierzyc ze te kosmetyki sa wspaniale i daja niesamowite efekty I nawet jak daja efekt porownywali z kosmetykami z Inglota to i tak beda wierzyc w sile marki

Podobne mam odczucia z meteorytami. Mialam i szalu nie ogarniam Jak i z marka Zoeva.
Meteoryty akurat lubię Mam 3 wersje kulek i 2 prasowane.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 15:43   #4991
akasza221
Raczkowanie
 
Avatar akasza221
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 143
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Teraz się cykam jeszcze bardziej, że zdjęcia swoje a kolory swoje. Mam nadzieję, że 026 My Love będzie wyglądać jakoś tak, przynajmniej w typowym sztucznym świetle, którego o tej porze roku mamy przez większość doby:
http://4.bp.blogspot. <usuń spacje> com/-pRV7bBQOWCA/UxThUOG7SgI/AAAAAAAAIYg/q4qPF2cgeuQ/s1600/IMG_0714.JPG
Zgadza się. My love wygląda w 98% tak jak na zdjęciu. Mój ma troszkę więcej niebieskich drobinek ale jest bardzo podobny.
akasza221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 17:12   #4992
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez akasza221 Pokaż wiadomość
Zgadza się. My love wygląda w 98% tak jak na zdjęciu. Mój ma troszkę więcej niebieskich drobinek ale jest bardzo podobny.
Pocieszyłaś mnie. Obawiam się jedynie, że będzie znacznie jaśniejszy niż się spodziewam, lub znowu wyjdą jakieś wyraźne malinowe tony.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 17:46   #4993
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Gie Pokaż wiadomość
Nie tylko wtedy. Ja na przykład pomimo wielu prób nie potrafię ładnie pomalować paznokci przy skórkach. Albo zaleję, albo maluję daleko od skórek. Co prawda nie wygląda to jak twórczość kasienki, ale do Waszych im daleko. I dlatego chodzę do koleżanki, która mi maluje paznokcie za symboliczną opłatę. Zazwyczaj są to proste stylizacje bez udziwnień.
kolezanka tez mi proponowala malowanie ale nie ma okazji, ale jej kolory nie przypadly mi do gustu. plus brokatow jest taki ze kamufluja przeswity czy nierowno rozlony kolor
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:05   #4994
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Pocieszyłaś mnie. Obawiam się jedynie, że będzie znacznie jaśniejszy niż się spodziewam, lub znowu wyjdą jakieś wyraźne malinowe tony.
My love nie ma malinowych tonow.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:14   #4995
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Alleluja. A pomarańczowe?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:20   #4996
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
O! Właśnie dopisałaś to co sama miałam na myśli Nie jestem przeciwna temu, by ktoś robił sobie paznokcie w domu, pod warunkiem, że nie robi tego połowie wsi. Poza tym, gdy pomyślę jaką sieczkę miałam w głowie mając te naście lat, to aż mi się włosy jeżą na myśl, że osoby z taką wiedzą jak moja ówczesna biorą się za wykonywanie takich zabiegów innym
Zgadzam się w 100%.
Ja nigdy nie zgodziłabym się zrobić komuś całego manicure, a już na pewno nie wycięłabym komuś skórek lub nie zmatowiła płytki. Nie mam w tym wyczucia. Gdy robię to sobie, to czuję, jak dużej siły używam, a komuś mogłabym zrobić krzywdę. Zaproponowałam mojej mamie wykonanie takiego manicure, ale pod warunkiem, że ona sama sobie te paznokcie przygotuje, a ja tylko je pomaluję. Mama raczej nie chce
Sobie samej to co innego - mam już swoje lata, świadomość, w jaki sposób mogę sobie zrobić krzywdę i biorę pełną odpowiedzialność za to, co robię. Za manicure, jego jakość itd. wykonany innej osobie odpowiedzialności nie wezmę.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To prawda. Mnie zawsze zastanawial fenomen tej marki. Moja kuzynka jest nia zachwycona, dla mnie to byly hm... zwykle kosmetyki, nie wyrozniajace sie niczym szczegolnym. Ale ta wszechobecna aura zachwytow sprawia, ze ludzie naprawde zaczynaja wierzyc ze te kosmetyki sa wspaniale i daja niesamowite efekty I nawet jak daja efekt porownywali z kosmetykami z Inglota to i tak beda wierzyc w sile marki

Podobne mam odczucia z meteorytami. Mialam i szalu nie ogarniam Jak i z marka Zoeva.
MACa nie miałam nigdy i nie planuję się skusić. Jest tyle fajnych kolorowych kosmetyków w niższych cenach, że nie czuję takiej potrzeby.
Mam natomiast pędzelki Zoevy i bardzo je lubię, to moje ulubione, ale mam małe porównanie. Z tym, że Zoeva nie jest jakoś bardzo droga, choć to kwestia indywidualna...

Edytowane przez niebieska_chmura
Czas edycji: 2015-12-17 o 19:23
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:20   #4997
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Alleluja. A pomarańczowe?
Raczej nie, ale patrzylam teraz w swietle sztucznym. Do kiedy potrzebna jest ci na informacja? Bo ja w niedziele bede nim malowac paznokcie wiec moge ci wrzucić zdjecie w swietle dziennym
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:32   #4998
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

W temacie Semilaca - moje pierwsze pazurki jeszcze się trzymają choć dziś na siłowni walnęłam z całej siły w kettla i mam malutki odprysk na jednej końcówce. W zasadzie to praktycznie tego nie widać, ale boję się, że uszkodzony lakier dalej będzie odpryskiwał na tym paznokciu. Teraz zastanawiam się, czy jakoś to ratować, np. jedną warstwą topu, czy może zostawić jeszcze kilka dni. Planowałam zrobić manicure w niedzielę/poniedziałek, żeby mieć świeże paznokcie na święta, ale jak mi jutro odlezie ten naruszony, to będzie kiepsko, bo mam jutro ważne wyjście, a czasu na pazury brak...

Acha, pisałam tutaj wcześniej, że planuję już zakup nowych kolorów Semilaca, ale poczytałam trochę i zamówiłam w NeoNail, czekam na dostawę, więc będę testować i porównywać
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:33   #4999
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Raczej nie, ale patrzylam teraz w swietle sztucznym. Do kiedy potrzebna jest ci na informacja? Bo ja w niedziele bede nim malowac paznokcie wiec moge ci wrzucić zdjecie w swietle dziennym
Już zamówiłam, więc raczej teraz mogę tylko gdybać czy rzeczywistość znacznie odbiega od zdjęć. Ale coś czuję, że tym razem trafiłam w bingo.
Chyba kiedyś kupię gdzieś te ich wzorniki. Ale 15 zł to dla mnie stanowczo za dużo.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 20:26   #5000
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez niebieska_chmura Pokaż wiadomość
W temacie Semilaca - moje pierwsze pazurki jeszcze się trzymają choć dziś na siłowni walnęłam z całej siły w kettla i mam malutki odprysk na jednej końcówce. W zasadzie to praktycznie tego nie widać, ale boję się, że uszkodzony lakier dalej będzie odpryskiwał na tym paznokciu. Teraz zastanawiam się, czy jakoś to ratować, np. jedną warstwą topu, czy może zostawić jeszcze kilka dni. Planowałam zrobić manicure w niedzielę/poniedziałek, żeby mieć świeże paznokcie na święta, ale jak mi jutro odlezie ten naruszony, to będzie kiepsko, bo mam jutro ważne wyjście, a czasu na pazury brak...

Acha, pisałam tutaj wcześniej, że planuję już zakup nowych kolorów Semilaca, ale poczytałam trochę i zamówiłam w NeoNail, czekam na dostawę, więc będę testować i porównywać
Może nie odpadnie. Mi przy ostatnim manicure zrobił się mały odprysk na kciuku w czwartym dniu noszenia, a mimo to dotrwałam bez kolejnych uszczerbków aż do zmiany koloru.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/


Edytowane przez marlena_smc
Czas edycji: 2015-12-17 o 20:28
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 21:38   #5001
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Może nie odpadnie. Mi przy ostatnim manicure zrobił się mały odprysk na kciuku w czwartym dniu noszenia, a mimo to dotrwałam bez kolejnych uszczerbków aż do zmiany koloru.
Ja też postanowiłam zostawić. Zobaczymy, co z tego wyjdzie
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 21:45   #5002
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Już zamówiłam, więc raczej teraz mogę tylko gdybać czy rzeczywistość znacznie odbiega od zdjęć. Ale coś czuję, że tym razem trafiłam w bingo.
Chyba kiedyś kupię gdzieś te ich wzorniki. Ale 15 zł to dla mnie stanowczo za dużo.
Tym bardziej ze to nie jest wzornik wszystkich, tylko kolekcji. Wiec zeby miec wszystko trzeba kupic 3 wzorniki.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 07:24   #5003
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Już zamówiłam, więc raczej teraz mogę tylko gdybać czy rzeczywistość znacznie odbiega od zdjęć. Ale coś czuję, że tym razem trafiłam w bingo.
Chyba kiedyś kupię gdzieś te ich wzorniki. Ale 15 zł to dla mnie stanowczo za dużo.
dlatego ja kupuje w stacjonarnym sklepie. Pierwsze trzy jakie zamowilam przez internet mocno mnie rozczarowaly bo okazaly sie zupelnie inne.
Odnosnie 026 my love nie powinien Cie rozczarowac, nie ma pomaranczowych refleksow, jest piekny. Jasniejszy i taki wlasnie pomaranczowy jest 025.
playazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 09:44   #5004
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

026 pomarańczu w sobie nie ma. jest fajny o ile ktoś lubi drobinki.

A czasami nie zdarza się tak, że firma wysyłając coś za free po prostu z góry oczekuje, żeby opinia była pozytywna? Nie twierdzę, że w przypadku semi tak jest.

Ja po nowym roku skuszę się na 3 kolory- ten nowy fiolet na pewno chociaż mam chęć zamówić też modenę- wczoraj robiłam mani modeną i semi i zapach modeny zachęca mnie bardzo do kolejnych zamówień uwielbiam. poza tym zauważyłam, że z czasem pędzelek w semi zaczął mnie wkurzać- wolę smuklejsze jakoś łatwiej mi nimi operować.
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 09:48   #5005
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

przekroczyłyśmy magiczną liczbę postów. Oficjalnie zapraszam do części drugiej: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=840010
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.