Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-10, 19:05   #3601
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kingula16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce kupic ten pyłek z modeny. Em_ka masz wszystkie 3? Wkurza mnie tylko to, ze ta przesyłka jest tak droga bo wychodzi wiecej niz za towar
tak, mam wszystkie trzy ale piszecie o jakimś tęczowym z innej strony i też sie nad nim zastanawiam choć najpierw musze się dowiedzieć jak tą syrenke zrobić. Dziś może przetestuje na znajomej
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 19:16   #3602
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

eM_Ka ten tęczowy jest w dobrejradzie- jak przyjdzie to pokażę co do efektu syrenki to pyłek ponoć wciera się w warstwę dyspersyjną koloru, nadmiar pędzelkiem i na to top. Ale nie testowałam jeszcze. Póki co tylko brokat z topem mieszałam i tak na paznokcie nakładałam. Testuj dzisiaj i pochwal się efektem
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 20:43   #3603
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dzisiaj dowiedziałam się u mnie w sklepie stacjonarnym,że Semilac wycofuje lakiery hybrydowe mniejszych pojemności,a szkoda.
W sumie te większe mają 7 ml więc tylko 1 ml więcej
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 22:44   #3604
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
dziewczyny, ten top eco o którym pisałyście tu wiele razy to ten? czy jakiś inny?
To ten, ale kiedyś był dostępny również w poj. 15 ml.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
A ja trochę z innej beczki...jak malujecie pędzelkiem ombre to czym go później czyścicie ? żeby nic nie stało się ani z pędzelkiem ani z lakierem ?
Używam osobnego pędzelka po starym lakierze, nie tego z hybrydy.
Czyszczę od razu cleanerem.
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 22:46   #3605
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
tak, mam wszystkie trzy ale piszecie o jakimś tęczowym z innej strony i też sie nad nim zastanawiam choć najpierw musze się dowiedzieć jak tą syrenke zrobić. Dziś może przetestuje na znajomej
Też chciałabym się dowiedzieć jak to zrobić.
W sensie czytałam że pyłek się wciera w warstwe dyspresyjną a potem maluje topem no ale przecież wtedy cały top będzie w tym pyłku ^^No chyba żeby 2 pędzla używać do nakładania topu na syrenke
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 23:39   #3606
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Też chciałabym się dowiedzieć jak to zrobić.
W sensie czytałam że pyłek się wciera w warstwe dyspresyjną a potem maluje topem no ale przecież wtedy cały top będzie w tym pyłku ^^No chyba żeby 2 pędzla używać do nakładania topu na syrenke

A może zrobić tak,że dać bazę ,jedną warstwę koloru potem cieniutko top(nie lampować) na to pyłek(lampować) i znów top.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 23:43   #3607
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Albo kolor, pyłek, top, pyłek , top
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 23:52   #3608
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
A może zrobić tak,że dać bazę ,jedną warstwę koloru potem cieniutko top(nie lampować) na to pyłek(lampować) i znów top.
No właśnie też mi się to wydaje bardziej ok , tak samo robiłam z akrylem że na bazę sypałam przed utwardzeniem i potem łatwo było usunąć nadmiar i zostawało tyle ile trzeba. Z 2 strony nie miałam tego pyłku jeszcze, więc nie wiem czy jest jakaś różnica pomiędzy posypywaniem nim a wcieraniem go ^^
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 08:52   #3609
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja robię to w następujący sposób:
na warstwę dyspersyjną koloru nakładam pyłek pędzlem wachlarzowym (w małej ilości) a później tym pędzlem zmiatam nadmiar tego pyłku. Na to top i na pędzelku dostrzegłam tylko 2 drobinki.
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 10:53   #3610
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
eM_Ka ten tęczowy jest w dobrejradzie- jak przyjdzie to pokażę co do efektu syrenki to pyłek ponoć wciera się w warstwę dyspersyjną koloru, nadmiar pędzelkiem i na to top. Ale nie testowałam jeszcze. Póki co tylko brokat z topem mieszałam i tak na paznokcie nakładałam. Testuj dzisiaj i pochwal się efektem
zamiast syrenki zabawiłam się w galaxy syrenke bede próbować na sobie przy kolejnym moim mani. Widze że istnieją różne techniki wykonania, wniosek z tego taki że każda jest dobra
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 11:10   #3611
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Pokaż pokaż! Ja robiłam jedno podejście, ale nic z tego nie wyszło.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 11:38   #3612
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Metoda obrazkowa na zdjeć. 3 udało mi się uchwycić ilosc drobinek jaka została na pędzelku ImageUploadedByWizaz Forum1428744987.944415.jpgImageUploadedByWizaz Forum1428745001.138842.jpgImageUploadedByWizaz Forum1428745011.916593.jpgImageUploadedByWizaz Forum1428745023.597352.jpg
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 12:23   #3613
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 501
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dziewczyny jak robicie ombre pędzelkiem? ja próbowalam i sie zmywa cały lakier...a chciałam takie ładne pionowe zrobić
palolala ale ładne wzorki robisz zdolniacha pracujesz gdzies w salonie czy sama sobie kombinujesz?

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

co do syrenki to ja słyszałam tak jak już ktoś powiedział, ze na warstwe dyspersyjną koloru daje sie pylek, nadmiar pędzelkiem, utwardzć i zaś top
kingula16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 12:59   #3614
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Pokaż pokaż! Ja robiłam jedno podejście, ale nic z tego nie wyszło.
robiłaś podejście do syrenki? Ja sie boje że kompletnie to zmaszcze a efekt podoba mi się nieziemsko galaxy też robiłam pierwszy raz i powiem szczerze że myślałam że trudniej się to robi
Cytat:
Napisane przez palolala Pokaż wiadomość
Metoda obrazkowa na zdjeć. 3 udało mi się uchwycić ilosc drobinek jaka została na pędzelku
wzornik piękny

Cytat:
Napisane przez kingula16 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak robicie ombre pędzelkiem? ja próbowalam i sie zmywa cały lakier...a chciałam takie ładne pionowe zrobić
palolala ale ładne wzorki robisz zdolniacha pracujesz gdzies w salonie czy sama sobie kombinujesz?
mi pionowe ombre nie każdym pędzelkiem wychodzi. Zwykłym ze sklepu chińskiego ściągam cały lakier, a najlepiej robi mi się pędzelkiem od starej bazy estetiq. Zostawiłam troche bazy na dnie żeby pędzelek nie przysechł, wycieram go suchym wacikiem, robie ombre zaczynając od środka a potem kolejno do lewej, do prawej itd, wycieram pędzelek znowu suchym wacikiem i wraca do bazy
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 13:37   #3615
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Sama jestem bardzo ciekawa tej syrenki,na dniach ją zamawiam,ponieważ udało mi się skontaktować z jednym z dystrybutorów i ma normalną cenę wysyłki
A dzisiaj kupiłam Semilac 043 mega daje po oczach!
Po ilu warstwach wam kryje?
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 14:30   #3616
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziękuję dziewczyny to miał być pokaz syrenki a nie moich marnych bazgrołów
kingula16 pracuję w salonie
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 14:48   #3617
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

palolala jaki cudowny wzornik! ps. wzornik zrobił jednak większe wrażenie niż pokaz syrenki

eM_Ka
raz oglądałam filmik z galaxy i sama się zdziwiłam, że wygląda dość prosto

Kusi mnie aby wypróbować bling- mam w koszyku i od wczoraj dumam- zamawiać, nie zamawiać
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 15:05   #3618
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja wczoraj robiłam sobie tę syrenkę, ale nie jestem do końca zadowolona, bo nie wygląda to tak jak na zdjęciach w necie.
Posypałam pyłek na warstwę dyspersyjną koloru, zmiotłam nadmiar i nałożyłam top, ale finalnie wygląda to jak lakier ze złotym pyłkiem. Spodziewałam się trochę innego efektu- takiego bardziej opalizującego. Coś robię nie tak? Dużo ładniej wygląda bez pokrycia topem-wtedy jest ok, ale nie wiem jaką to by miało trwałość.
Nie mogę załadować zdjęcia, bo byście oceniły czy to tak i u was wygląda.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Mam jeszcze jedno pytanko. Gdzieś kiedyś czytałam, że w sytuacji awaryjnej zamiast topu można użyć bazy do wykończenia. Dodam, że mam Semilac. Ktoś z Was może próbował?
Top wypaćkał mi się pyłkiem a muszę zrobić "czyste" paznokcie.
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 15:18   #3619
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Anka7997 na zdjęciach ta syrenka wyglada jak taka tafla jakby sadze ze tez moze mi byc cieżko uzyskać taki efekt co fo wykończenia mani baza to z cz wiem ze po przemyciu daje efekt maty ale z semilackiem nie próbowałam wiec nie pomogę
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 15:25   #3620
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Sama jestem bardzo ciekawa tej syrenki,na dniach ją zamawiam,ponieważ udało mi się skontaktować z jednym z dystrybutorów i ma normalną cenę wysyłki
A dzisiaj kupiłam Semilac 043 mega daje po oczach!
Po ilu warstwach wam kryje?
Na moich paznokciach wcale , na paznokciach mojej cioci 3 cienkie warstwy
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 15:37   #3621
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

20150410_200445 [640x480].jpg

Udało mi się wrzucić fotkę. Ten efekt nie przypomina syrenkowego, chyba, że to zależy od koloru na jaki się kładzie.

Edytowane przez Anka7997
Czas edycji: 2015-04-11 o 15:39 Powód: dodanie tekstu
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 16:19   #3622
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny zrobiły pyłkom z modeny taką reklamę, że tego opalizującego na złoto już im brakło Dziś robiłam zamówienie kliknęłam dwie hybrydy na próbę 128 (coś srebrnego pieknie się mieniącego ), 173 (szaraczek) i klej do tipsów, a później przypomniało mi się o tych pyłkach więc kliknęłam, a tu chwilę po złożeniu zamówienia dostałam maila że nie mają już tego pyłku
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 16:27   #3623
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
robiłaś podejście do syrenki? Ja sie boje że kompletnie to zmaszcze a efekt podoba mi się nieziemsko galaxy też robiłam pierwszy raz i powiem szczerze że myślałam że trudniej się to robi
Chodziło mi o galaxy. U mnie nie wyglądało tak realnie, tylko jak jakieś plamy. Może to chodzi o dobór kolorów... Pamiętam, że zmyłam od razu.
Co do syrenki to nie robiłam. Trudność sprawia mi nawet nałożenie brokatu, więc się za to nie biorę na razie.


Cytat:
Napisane przez palolala Pokaż wiadomość
Metoda obrazkowa na zdjeć. 3 udało mi się uchwycić ilosc drobinek jaka została na pędzelku Załącznik 5957737Załącznik 5957744Załącznik 5957747Załącznik 5957748
Wzorniczek miód!
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 20:07   #3624
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 501
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Sama jestem bardzo ciekawa tej syrenki,na dniach ją zamawiam,ponieważ udało mi się skontaktować z jednym z dystrybutorów i ma normalną cenę wysyłki
A dzisiaj kupiłam Semilac 043 mega daje po oczach!
Po ilu warstwach wam kryje?
a gdzie kupowałaś?

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
robiłaś podejście do syrenki? Ja sie boje że kompletnie to zmaszcze a efekt podoba mi się nieziemsko galaxy też robiłam pierwszy raz i powiem szczerze że myślałam że trudniej się to robi


wzornik piękny



mi pionowe ombre nie każdym pędzelkiem wychodzi. Zwykłym ze sklepu chińskiego ściągam cały lakier, a najlepiej robi mi się pędzelkiem od starej bazy estetiq. Zostawiłam troche bazy na dnie żeby pędzelek nie przysechł, wycieram go suchym wacikiem, robie ombre zaczynając od środka a potem kolejno do lewej, do prawej itd, wycieram pędzelek znowu suchym wacikiem i wraca do bazy
ja właśnie robie zwykłym chińskim pędzelkiem to może dlatego...spróbuję innym w takim razie
kingula16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 20:42   #3625
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Anka7997 na zdjęciach ta syrenka wyglada jak taka tafla jakby sadze ze tez moze mi byc cieżko uzyskać taki efekt co fo wykończenia mani baza to z cz wiem ze po przemyciu daje efekt maty ale z semilackiem nie próbowałam wiec nie pomogę
Zrobiłam druga rękę i udało mi się uzyskać ten efekt, więc się podzielę jak to robiłam .
Warstwę dyspersyjną koloru posypywałam pyłkiem za pomocą wachlarzykowatego pędzelka, a następnie dość intensywnie usuwałam nadmiar pyłku, który tak jakby sie wtarł w kolor zostawiając opalizujący film. Wiec cały sekret tkwi w tym, aby go dobrze wetrzeć, wtedy paznokieć po nałożeniu topu jest zupełnie gładki, a nie jak poprzednim razem lekko chropowaty.
Najlepiej widać ten efekt na paznokciu z którego trochę mi sie starło, bo dotknęłam paluchem
20150411_182411 [640x480].jpg
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 20:43   #3626
madziarskosc
Raczkowanie
 
Avatar madziarskosc
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 40
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej dziewczyny, od jakiegoś czasu Was podczytuję i podziwiam Wasze piękne pazurki, więc postanowiłam się też odezwać
Na codzień katuję swoje dłonie pracą w rękawiczkach lateksowych, myciem i dezynfekowaniem rąk co kilka minut itp, więc każdy lakier trzyma się na moich paznokciach max 2 dni, często odłazi jeszcze w dniu pomalowania lub na drugi dzień. Postanowiłam spróbowac z hybrydami. Kupiłam zestaw CZ i zrobiłam swój pierwszy mani w domowym zaciszu. Na razie minęło kilka dni, a paznokcie cały czas wyglądają nienagannie (nie licząc kciuka, którego przeciełam sobie wzdłóż próbując urwać bandaż ) i jestem nimi zachwycona. Ostatnio wpadł mi w oko lakier Indigo Matrioshka, chętnie bym go wyróbowała na swoich paznokciach, ale cena mnie odstrasza, zwłaszcza, że jestem dopiero w fazie "testowania" hybryd. Może znacie lakiery innych, tańszych firm, które miałyby zbliżony kolor?
madziarskosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 22:22   #3627
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Anka7997 Pokaż wiadomość
Zrobiłam druga rękę i udało mi się uzyskać ten efekt, więc się podzielę jak to robiłam .
Warstwę dyspersyjną koloru posypywałam pyłkiem za pomocą wachlarzykowatego pędzelka, a następnie dość intensywnie usuwałam nadmiar pyłku, który tak jakby sie wtarł w kolor zostawiając opalizujący film. Wiec cały sekret tkwi w tym, aby go dobrze wetrzeć, wtedy paznokieć po nałożeniu topu jest zupełnie gładki, a nie jak poprzednim razem lekko chropowaty.
Najlepiej widać ten efekt na paznokciu z którego trochę mi sie starło, bo dotknęłam paluchem
Załącznik 5958127
dzięki za radę będziem testować
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 22:37   #3628
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Anka7997 cudowne
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 01:03   #3629
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez palolala Pokaż wiadomość
Metoda obrazkowa na zdjeć. 3 udało mi się uchwycić ilosc drobinek jaka została na pędzelku Załącznik 5957737Załącznik 5957744Załącznik 5957747Załącznik 5957748
Wzornik masz super
Co do syrenki... No tak zostały tylko 3 drobinki ale to z 1 paznokcia a gdyby tak robić całą rękę w syrence to nie wystarcza zwykle jedno zamoczenie pędzelka w topie żeby pokryć wszystkie palce ( przynajmniej u mnie) więc muszę dobierać topu i wtedy te wszystkie drobinki lądują w buteleczce jeśli nie wytrę pędzla do czysta. Po kilku takich syrenkowych mani w topie będzie już całkiem sporo drobinek.
Dla tego ja będę używała innego pędzla jeśli się już za to wezmę bo szkoda mi "zabrudzić"pyłkiem całego opakowania.

Cytat:
Napisane przez Anka7997 Pokaż wiadomość
Zrobiłam druga rękę i udało mi się uzyskać ten efekt, więc się podzielę jak to robiłam .
Warstwę dyspersyjną koloru posypywałam pyłkiem za pomocą wachlarzykowatego pędzelka, a następnie dość intensywnie usuwałam nadmiar pyłku, który tak jakby sie wtarł w kolor zostawiając opalizujący film. Wiec cały sekret tkwi w tym, aby go dobrze wetrzeć, wtedy paznokieć po nałożeniu topu jest zupełnie gładki, a nie jak poprzednim razem lekko chropowaty.
Najlepiej widać ten efekt na paznokciu z którego trochę mi sie starło, bo dotknęłam paluchem
Załącznik 5958127
Tak jak myślałam.. Czyli jednak ma znaczenie to wcieranie
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 09:27   #3630
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiły pyłkom z modeny taką reklamę, że tego opalizującego na złoto już im brakło Dziś robiłam zamówienie kliknęłam dwie hybrydy na próbę 128 (coś srebrnego pieknie się mieniącego ), 173 (szaraczek) i klej do tipsów, a później przypomniało mi się o tych pyłkach więc kliknęłam, a tu chwilę po złożeniu zamówienia dostałam maila że nie mają już tego pyłku
gdy ja byłam po swoje pyłki to złoty przynosili z magazynu i była to ostatnia sztuka

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Chodziło mi o galaxy. U mnie nie wyglądało tak realnie, tylko jak jakieś plamy. Może to chodzi o dobór kolorów... Pamiętam, że zmyłam od razu.
Co do syrenki to nie robiłam. Trudność sprawia mi nawet nałożenie brokatu, więc się za to nie biorę na razie.
te galaxy na żywo wygląda bardzo realnie, za to na zdjęciu właśnie jak takie plamy, w ogole nie widać tego jak sie mieni itd.


zadam może głupie pytanie, ale nie mam pojęcia jak mam wetrzeć ten pyłek syrenki w paznokieć? domyślam się że raczej nie mam robić tego palcami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150411_061934.jpg (41,8 KB, 109 załadowań)
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.