Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-25, 07:44   #751
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez polkolp_10 Pokaż wiadomość
Wpisałam w google po ang. Blog jakiejs manikiurzystki:
http://magnolianailsart.co.uk/site/4/price-list.html

Myśle że spokojnie 20 euro. Jesli robisz dla miejscowych to dla nich w przeliczeniu to sa zadne pieniadze! Takze spokojnie!!!! jak nie z 25... jak z przedluzeniem? Bo nie wiem jak robisz... i tam na dole widze ze jak jescze zdobienie to 5 doliczaja. Tylko to jest w funtach ale malo wazne..

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Dziewczyny, a powiedzcie mi... kiedyś mówiłyście o lakierach CZ że nie są złe ale wolicie inne... Ja, że kupując zestaw startowy z tej firmy mam dwa kolory i na razie wszysko dobrze mi się nakłada, trzyma też, mam baze Gelish... a top z CZ.. Nie odpryskuje.... To co takiego jest w tych lakierach shellac :P gelish czy inne?! A może indigo próbowałyście?

Na razie maluje sama sobie, spróbuje koleżance... Nie wiem czy widze się żeby malować innym kobietkom za pieniądze. Bo szczerze mówiąc nie malowałam nikomu wcześniej. Musze spróbować. 60zł za lakier to dużo... (jeżeli oczywiście maluje się tylko sobie) bo w usłudze to się ładnie może zwrócić...

Używał ktoś indigo? Wógle jak to jest z reagowaniem np. baza Gelish, lakier indigo, top CZ? coś tu może nie współpracować?
na górze po prawejstronie przycisk: "przeszukaj ten watek". Kliknij i wpisz indigo.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 07:53   #752
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie, jak jest z wydajnością tych małych hybrydek Semilac? Mają pełne buteleczki, czy trzeba wydłubywać lakier?
Lakieru jest wręcz po brzegi Najwięcej zużyłam neonowego różu użyty 6 razy, a lakieru jest nadal na tyle że nie muszę grzebać po butelce tylko zanurzam pędzelek
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 08:35   #753
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Czekalam chyba z miesiac na ta paczuche, ale w koncu mam moj zestaw konad

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
przywracam z maja :P nie widzialam wczesniej tego :O czyli te wszystkie piękne pepitki, wzorki idelane na paznokciach to sprawka tego? :P

Edytowane przez polkolp_10
Czas edycji: 2014-07-25 o 08:37
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 08:38   #754
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez polkolp_10 Pokaż wiadomość
przywracam z maja :P nie widzialam wczesniej tego :O czyli te wszystkie piękne pepitki, wzorki idelane na paznokciach to sprawka tego? :P
Jest tego pełno na all
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 08:49   #755
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martyneczka0011 Pokaż wiadomość
Potrzebuję ladnej miety i fajnego bezu Najlepiej tifton badz cos cenowo podobnego.
Polecam mięte 70 i beż 40 z Mollona, ale to cenowo wyjdzie drożej niż Tifton

Przedwczoraj robiłam dziewczynie mani Beauty Nail nr 93 i wczoraj mi napisała że już jej poodchodził dobrze że to znajoma, nie jakaś nowa klientka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 09:02   #756
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
Z podanych przez Ciebie ta jest okej
http://allegro.pl/rosaris-lampa-uv-l...427158603.html
....
potwierdzam,mam od kilku dni i sobie chwalę
z Indigo wiekszość rzeczy jest fajnych i do pielęgnacji balsamy/oliwki i pędzelki i lakiery i same hybrydy.... co do żeli utwardzanych w led,faktycznie są specjalne linie do ledówek,jednak wiem z pewnego źródła,że żele Indigo tez się utwardzają tylko nieco dłużej niż 30sek...biały utwardził mi sie bezbłędnie<tylko nie te z serii TakeTime czy coś takiego>.....ale jeszcze na nikim nie experymentowałam,mówie tylko jakie dostałam info.... MisteroMilano ma bardzo przyjemne żele ledowe.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-07-25 o 09:10
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 09:03   #757
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

mnie sie trzyma (BN 54) dzis 13 dzien na rowni z indigo, wiec akurat przy tym kolorze nie widze roznicy w jakosci. Z tym ze top i baza gelish.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 09:33   #758
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
mnie sie trzyma (BN 54) dzis 13 dzien na rowni z indigo, wiec akurat przy tym kolorze nie widze roznicy w jakosci. Z tym ze top i baza gelish.
Używam bazy a.t.a. i topu Gelish.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 09:40   #759
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Jest tego pełno na all
Zdążyłam zauważyć, tylko jak to się używa? malujesz blaszke -> dotykasz tym stemplem -> na paznokcia? zmatowionego? i na to top coat?
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 09:41   #760
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Używam bazy a.t.a. i topu Gelish.
no to pewnie kluczem do sukcesu jest w tym przypadku baza
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 09:45   #761
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
no to pewnie kluczem do sukcesu jest w tym przypadku baza
Nie sądzę, wszystkie inne lakiery trzymają mi się na tej bazie ok, tylko z tym jednym miałam taką sytuację. Nawet nie chodzi tylko o to że odszedł, samo malowanie jest beznadziejne, konsystencja, robia się smugi itd. Wczesniej malowałam zielonym z BN (chyba 55) i jakoś wytrzymał prawie 2 tygodnie, więc może ten kolor jest jakiś nieudany.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 10:22   #762
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

no dokladnie, moze cos z kolorem nie tak. Ja poki co testowalam dwa kolory od nich i wszystko w porzadku poczawszy od aplikacji przez okres noszenia.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:42   #763
Pralinia
Przyczajenie
 
Avatar Pralinia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 23
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witam!
Przeczytałam pół internetu (po polsku i angielsku) na temat domowego manicure hybrydowego (w tym ten i poprzednia część tego wątku ) i dalej mam wątpliwości. Chcę kupić lampę UV oraz wszystkie potrzebne akcesoria (bazę, top i lakiery wezmę Tifton albo Cosmetics Zone, bo widziałam, że zachwalałyście). Problem mam z lampą... Mianowicie nie wiem czy wziąć LED czy zwykłą na świetlówki. LED brałabym o mocy 9W (ta: http://allegro.pl/cc-lampa-led-uv-ma...430557977.html), natomiast świetlówkową o mocy 36W z Cosmetics Zone (ta: http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Lamp...kwadratowa/278). Wiem, że LED nie utwardzi wszystkich lakierów (nie przeszkadza mi to), wiem, że LED jest mniej energożerna i wiem, że nie trzeba w nim wymieniać żarówek. Mam ograniczone fundusze, poza tym lampa będzie przeznaczona wyłącznie do użytku domowego, więc nie będzie jakoś bardzo często używana przeze mnie. To z czym mam największy problem to porównanie mocy tych lamp. Ta LEDowa strasznie mi się podoba z wyglądu i dlatego, że jest taka kompaktowa, jedyne co mnie martwi to to czy utwardzi mi lakier przy mocy 9W. Jeżeli ktoś ma doświadczenie z taką lampą to baaardzo proszę o udzielenie mi rady, bo już nie wiem co mam wybrać

Jak w końcu wybiorę tą nieszczęsna lampę to chyba napiszę ogromny post dla potomnych zawierający całą wiedzę jaką ostatnio posiadłam na temat tego manicure

EDIT: A! I jedyne co mnie interesuje to manicure hybrydowy, nie będę robić żadnych żelowych paznokci itp.

Edytowane przez Pralinia
Czas edycji: 2014-07-25 o 18:48
Pralinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:21   #764
kacha_a_a
Raczkowanie
 
Avatar kacha_a_a
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 73
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, czy dla Pań w ciąży są jakieś przeciwskazania jeśli chodzi o zakłądanie/ zdjemowanie hybryd?
kacha_a_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 23:07   #765
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez polkolp_10 Pokaż wiadomość
przywracam z maja :P nie widzialam wczesniej tego :O czyli te wszystkie piękne pepitki, wzorki idelane na paznokciach to sprawka tego? :P
Tak jest. Stempelki rzadza

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Pralinia, cos malo uwaznie czytalas watek, bo o mocach lamp juz pisalysmy. Wlasciwie wszystkie twoje pytania zostaly na tym watku rozpracowane.
Baza tifton nie byla tu zachwalana. Jesli chodzi o baze to ochy i achy plyna glownie w strone gelisha
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 07:06   #766
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny używacie hybryd SPN?
Ja robiłam pierwszy raz nimi, baza i top też SPN. Czerwień po tygodniu wygląda nadal pięknie, nic nie odpryskuje itd.
Niestety odrost mam już masakryczny.

Używał ktoś top i bazę z SPN przy lakierach CZ? kuszą mnie CZ ze względu na cenę, ale nie chcę żeby coś bąblowało itp.
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 08:17   #767
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Tak jest. Stempelki rzadza [COLOR="Silver"]
aaahhhaaaa trzeba będzie zamówić a lakierami malujesz wzory czy farbkami też może być? czy to są jakieś specjalne lakiery.....
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 08:50   #768
Pralinia
Przyczajenie
 
Avatar Pralinia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 23
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Tak jest. Stempelki rzadza

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Pralinia, cos malo uwaznie czytalas watek, bo o mocach lamp juz pisalysmy. Wlasciwie wszystkie twoje pytania zostaly na tym watku rozpracowane.
Baza tifton nie byla tu zachwalana. Jesli chodzi o baze to ochy i achy plyna glownie w strone gelisha
W tym wątku raczej nie ma, może w poprzedniej części, ale naprawdę nie jestem w stanie przeczytać dokładnie 168 stron (nie chcę kupić lampy za miesiąc tylko teraz). Co do Tiftona to mogłam się mylić, może czytałam o tym w innym wątku/na innym forum, nie pamiętam w tej chwili gdzie i o czym czytałam. Cóż, w takim razie poszukam pomocy gdzie indziej. Żegnam się
Pralinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 15:40   #769
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używacie hybryd SPN?
Ja robiłam pierwszy raz nimi, baza i top też SPN. Czerwień po tygodniu wygląda nadal pięknie, nic nie odpryskuje itd.
Niestety odrost mam już masakryczny.

Używał ktoś top i bazę z SPN przy lakierach CZ? kuszą mnie CZ ze względu na cenę, ale nie chcę żeby coś bąblowało itp.
...
znajoma wprowadziła SPN do salonu,bo piękne kolorki itd...i oddała po tygodniu,była niezadowolona z nich.



Pytanie :znacie/używacie hybryd Jeesica? Ta sama Znajoma pracuje na tym w salonie i twierdzi,że baza lepsza od Gelisha...miałam przyjemnosc zrobić kilka stylizacji na tych produktach<baza+Top> i przepięknie się ściągają po lekkim zmatowieniu...trwałość podobno też bezproblemowa.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-07-26 o 15:43
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 16:30   #770
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez polkolp_10 Pokaż wiadomość
aaahhhaaaa trzeba będzie zamówić a lakierami malujesz wzory czy farbkami też może być? czy to są jakieś specjalne lakiery.....
Ja mam specjalny lakier konada. Ten temat tez byl juz maglowany.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 16:59   #771
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
znajoma wprowadziła SPN do salonu,bo piękne kolorki itd...i oddała po tygodniu,była niezadowolona z nich.
a co jej nie pasowało? Ja właśnie trafiłam na kolor lekko bomblujący (fioletowy pastelowy, coś a la lila)- ale da się malować tak żeby bąbli nie było..
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 17:26   #772
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
a co jej nie pasowało? Ja właśnie trafiłam na kolor lekko bomblujący (fioletowy pastelowy, coś a la lila)- ale da się malować tak żeby bąbli nie było..
....
zbyt rzadkie,wymagały przymrażania po 1 palcu,średniokryjące i byc moze to wina opakowania,ale w buteleczkach pływały czarne farfocle.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 18:06   #773
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
zbyt rzadkie,wymagały przymrażania po 1 palcu,średniokryjące i byc moze to wina opakowania,ale w buteleczkach pływały czarne farfocle.
przymrażania? a z tym kryciem to jestem w szoku, bo ja np. kolor sex on the beach kładłam jedną warstwę i 100% krycia, ten liliowy-2 warstwy (czyli chyba norma?)

problem butelek już wiem, że rozwiązali. Zmieniły się, teraz farfocli nie ma (a jak ma się ze starszej serii do wysyłasz do nich i wymieniają Ci na nowy-przynajmniej tak na fb pisali)

szalenie jestem ciekawa jak zachowa się baza+top z SPN + lakiery CZ bo te trochę drogo wychodzą
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 18:16   #774
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
przymrażania? a z tym kryciem to jestem w szoku, bo ja np. kolor sex on the beach kładłam jedną warstwę i 100% krycia, ten liliowy-2 warstwy (czyli chyba norma?)

problem butelek już wiem, że rozwiązali. Zmieniły się, teraz farfocli nie ma (a jak ma się ze starszej serii do wysyłasz do nich i wymieniają Ci na nowy-przynajmniej tak na fb pisali)

szalenie jestem ciekawa jak zachowa się baza+top z SPN + lakiery CZ bo te trochę drogo wychodzą
...
jakby była zadowolona to by ich nie oddawała seria kolorów była nowa,a z wymianą/oddaniem też robią problem...tyle w temacie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 20:37   #775
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

SPN 609 + naklejki wodne.
3 raz z hybrydą. Jak oceniacie? Co do poprawki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10580236_788506184503324_1943600818068763412_n.jpg (107,1 KB, 88 załadowań)
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 23:47   #776
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
SPN 609 + naklejki wodne.
3 raz z hybrydą. Jak oceniacie? Co do poprawki?
sorrka nie ten watek ;p

Piszę z S4.. Sorry za literówki
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 06:35   #777
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

kacha_a_a ja w ciąży kładłam sobie żel na swoją płytkę. Gin powiedziała że nie widzi przeciwwskazań ponieważ chemia zawarta w żelach nie przenika przez martwą płytkę pazura do krwiobiegu. Myślę że z hybrydą jest tak samo. Ja bym zakladała tyle że robiła przerwy. To tak jak z farbowaniem włosów-jedne farbują a drugie idą rodzić z odrostem do pół głowy. Wszystko dla ludzi z umiarem
Co do SPN to też nie jestem zadowolona, potrzebują kilku warstw do pokrycia i więcej ich nie kupię.
Dark01 nie słyszałam o tym wynalazku ale jeśli to by się trzymalo jak gelish to byłby hicior
Pralinia nie musisz czytać 168 stron i kupować lampy za miesiąc-jak skorzystasz z wyszukiwarki to zajmie Ci to z 15 minut.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 08:38   #778
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dark01 nie słyszałam o tym wynalazku ale jeśli to by się trzymalo jak gelish to byłby hicior
....
możę się skuszę i zamówię tę Jessike nastepnym razem,ale to jak wykoncze Gelisha i Indigo.

...
generalnie nie ma specjalnych przeciwskazań,żeby Kobietki w ciąży nie stylizowały paznokci...jedyne co odradzałabym akryl,wdychanie oparów liquidu może powodować niezły dyskomfort.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-07-28 o 08:40
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 08:46   #779
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

gdzie mozna nabyc ten wynalazek?sama chetnie bym wyprobowala
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 09:00   #780
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
gdzie mozna nabyc ten wynalazek?sama chetnie bym wyprobowala
...
z dostępnością jest problem,tylko dla Profesjonalistów po zweryfikowaniu dyplomu lub dla prowadzących Salony/gabinety...cena też nie zachęca,ponad 100zł ...ale to ściąganie mnie uwiodło.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.