po peelingu kwasami AHA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-13, 17:30   #1
sfixi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 150

po peelingu kwasami AHA


W poniedzialek mialam przeprowadzony przez dermatologa kolejny 3 peeling kwasami AHA, tym razem o stezeniu 70%.
Lekarz przypisal mi antybiotyk i dobry krem nawilzajacy...

Na mojej buzi jest teraz duzo brazowych strupow, zastanawiam sie czy nie lepiej by bylo na noc stosowac krem przeciwko odparzeniom dla dzieci i niemowlat z tlenkiem cynku i allantoina.

MOGE TAK ZROBIC ? ? ?


Po tych strupach nie zostana mi jakies slady ?? troche sie boje. Wygladam okropnie
sfixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-18, 22:28   #2
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: po peelingu kwasami AHA

Strupy po peelingu AHA ??? Gratuluję odwagi pacjentowi i lekarzowi. Do tego jeszcze antybiotyk? Niestety moja wiedza nie jest tak rozległa, by zgłębić ideę takiego leczenia.
A na serio - Alantan Plus w maści, może być preparat z cynkiem dla dzieci. Koniecznie proszę nie odrywać strupów, chronić je przed wysychaniem (warstwa maści) i smarować przez okres tygodnia do dwóch czerwone ogniska głęboko złuszczonej skóry, by uniknąć przebarwień zapalnych (może być Alantan Plus w kremie, Atoderm z cynkiem). Do tego przez przynajmniej 4 tyg. absolutna ochrona przed słońcem.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.