wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-12, 13:40   #631
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: samoopalacz na słonce

ale to jest watek o balsamach brazujacych a mi chodzi o samoopalacz ale w takim razie rozumiem ze tez nie blokuje promieniowania
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 13:44   #632
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Moze i ja podam swój sposób na "opalanie"
Samoopalaczy uzywam w miarę regularnie od 8 klasy podstawówki czyli juz prawie 9 lat
Naprawde zadko mi sie zdarza miec zacieki Naprawde nie pamietam kiedy ostatnio mnie to spotkało Moze to zależy od rodzaju samoopalacza albo od techniki
A wiec tak
1) smaruję sie zawsze po kapieli wieczorkiem. Wychodze spod prysznica i wycieram dokładnie ciało. Obecnie przed samoopalaczem smaruje sie balsamem nawilżajacym poniewaz opalenizna jest ładniejsza i jakos dłuzej sie trzyma
2) Jak juz balsam wyschnie biore samoopalacz - obecnie Ziaja - Sopot i wyciskam porcje na pierwsza nogę smaruję ja zaczynajac od ud a kończac na stopach, przecieram je delikatnie wewnetrzna cześcia dłoni, nastepnie postępuje trak z druga nogą
Nastepnie biore odrobinę i wsmarowuje w pośladki.
3) biore porcje i smaruje przód ciała od pasa w góre -bez szyi. Smaruje tez pod pachami i boki ciała, Pleców nie smaruje jakos u mnie nie widac różnicy ponieważ plecy mam zawsze ciemniejsze od reszty Nikt nigdy nie zauważył różnicy wiec sobie daruję tą partię
4) biore samoopalacz do twarzy - obecnie Daxa i wyciskam jego porcje na ręce rozsarowując ja w dłoniach a nastepnie wcieram w twarz i szyje
5) Jak juz posmaruje twazr reszte kremu wmsowuje w dłonie tak jak to robie zawsze kremem do rąk aby dłonie były opalone
6) Biore wilgotny wacik i przecieram nos, ponieważ u mnie jak go nie wytrę jest on duzo ciemniejszy i wyglada koszmarnie
Nastepnie biore patyczek do uszu, który nastepnie maczam w wodzie. wycieram nim dokładnie brwi ale ich obszar zeby nie wyjechać poza bo bedą jaśniejsze plamki.
Zwilżonym lekko !!!! recznikiem przecieram kolana i łokcie.
I teraz mój patent na dłonie Odkręcam wodę i moczę zlew. Zakręcam wode i kłade wewnętrzna strone dłoni na wilgotny zlew. Jak ręce beda tam wilgotne to pocieram nimi w górę i wdół, nastepnie wycieram spód dokładnie o recznik i zwilżam go lekko i wycieram boki palców w przestrzeniach między palcami a następnie wilgotna szczoteczka do paznokci wycieram paznokcie
Ten rytuał powtarzam około co 2-3 dni. miedzy nimi smaruje skórę balsamem Brazujacym Cztery pory roku - dla mnie to mój KWC, choc na wizażu ma niewiele pochlebnych opini, moze dlatego zę nie brazuję mocno i trwale bo nie zawiera samoopalacza ale skóra po nim wyglada ładnie, zdrowiej i lekko musnięta słońcem.
Ale sie rozpisałam, ale taki ejst mój sposób, chociaż wiem ze trzeba dojsc do swojego właśnego , ale moze cos z mojego sie przyda.

UFFFFFFF koniec
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 14:05   #633
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Oooo coś o zwilżonym ręczniku Xgosik czy jak przetrzesz zwilżonym ręcznikiem kolana i łokcie oraz nos to czy zmywa to całkowicie samoopalacz czy skóra barwi się ale lekko? Aaa i czy nawilżasz czymś skórę twarzy przed nałozeniem samoopalacza. Może mas jakiś sposób na suche skórki na twarzy które barwią się niestety troszkę mocniej niż reszta twarzy?
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 14:23   #634
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Ja smaruję się balsamem Holiday Skin
Najpierw nogi potem myję dłonie i smaruję brzuch, pośladki i plecy, potem znów myję dłonie.
Smaruję garnierem twarz i szyję, myję dłonie i potem smaruję J&J ramiona, przedramiona i dłonie.
Na dłoń wyciskam mydło w płunie szoruję wewnętrzną część dłoni i wycieram w mokry ręczni, na końcu przecieram ręcznikiem brwi.
Dziewczyny a smarujecie też uszy i skórę pod pachami?
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 14:28   #635
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Ja smaruję taką ociupinką która zostaje mi na dłoniach, ale nie samoopalaczem tylko balsamem Dove bo uszka mocno chwytają.
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 14:32   #636
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Cytat:
Napisane przez złotowłosa
Oooo coś o zwilżonym ręczniku Xgosik czy jak przetrzesz zwilżonym ręcznikiem kolana i łokcie oraz nos to czy zmywa to całkowicie samoopalacz czy skóra barwi się ale lekko? Aaa i czy nawilżasz czymś skórę twarzy przed nałozeniem samoopalacza. Może mas jakiś sposób na suche skórki na twarzy które barwią się niestety troszkę mocniej niż reszta twarzy?
Zwilżony recznik po to zeby kolor opalenizny był delikatniejszy, ponieważ te miejsca zazwyczaj łapia wiecej samoopalacza i sie odróżniaja, a tak jest równomiernie

A co do suchych skórek to najlepiej zrobic peeling a następnie przed samoopalaczem posmarować nawilżajacym kremem, choc czasami i tak sie zdarzy ze są odrobinke ciemniejsze ale zmniejsza to bardzo prawdopodobieństwo.
I polecam smarowanie sie nawilżajacymi balsamami pomiedzy sesjami "opalania" ponieważ powoduje to ze skóra dłuzej jest ciemna wyglada ładniej i nie jest sucha dla mnie to podstawa
Rano jak wstane po posmarowaniu zawsze biore prysznic, ponieważ bielizna sie tak nie brudzi.
Mam nadzieje zę pomogłam, mimio iz za odkrywcze to nie było
Pozdrwiam miłego opalania, Ja właśnie siedze z samoopalaczem na buuzi
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 14:35   #637
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Dziękuję A co myślisz o pomyśle, aby po aplikacji samoopalacza na twarz przetrzeć ją całą zwilżonym płatkiem?
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 14:59   #638
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: samoopalacz na słonce

Cytat:
Napisane przez jennifer2006
ale to jest watek o balsamach brazujacych a mi chodzi o samoopalacz ale w takim razie rozumiem ze tez nie blokuje promieniowania

Ale jest tam również wypowiedz o samoopalaczach.Poza tym co to za różnica pomiędzy opalenizną samoopalaczową a tą z balsamów brązujących?-opalenizna w sensie działania kosmetyku na skórę. W pierwszym poście w tamtym wątku pisałam,że wielokrotnie to pytanie pada na tym forum,więc jeżeli poszukasz to znajdziesz takie same odpowiedzi
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 15:27   #639
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Jak się smarować samoopalaczem i pięlęgnować 'opaleniznę'?

Nadchodzi lato, wiec trzeba bedzie sie troche 'opalic', ale w zdrowy sposob, wiec mam kilka pytan. 2 razy dziennie biore prysznic (szorstka gabka, tak, ze skora robi sie czerwona) , smaruje sie innymi balsamami i peeling wykonuje 2 razy w tyg., wiec boje sie, ze ten efekt moze szybko zniknac. W recenzjach piszecie, ze efekt utrzymuje sie ok 3-4 dni, ale pomimo mycia? Co do samego smarowania, ktos kiedys pisal, ze najlepiej zrobic to wieczorem, a rano splukac woda (sama, czysta woda?). Planuje kupic samoopalacz Avene, bo ma dobra opinie i jest przystepny cenowo - boje sie tylko o ta trwalosc. Jak Wy to robicie?
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 15:54   #640
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: Jak się smarować samoopalaczem i pięlęgnować 'opaleniznę'?

Identyczny wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123242
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 15:55   #641
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Jak się smarować samoopalaczem i pięlęgnować 'opaleniznę'?

jejku ileż można, przeciez na ten temat jest mnóstwo wątków, i to kilka linijek niżej ....:|
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 16:10   #642
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Dot.: Jak się smarować samoopalaczem i pięlęgnować 'opaleniznę'?

Przeczytalam watek (rzeczywiscie po fakcie ), ale nie ma tam nic o utrzymaniu efektu (balsamy sa, ale nie wiem co z moimi prysznicami 2 razy dziennie).
Pozdr.
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 16:13   #643
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Jak się smarować samoopalaczem i pięlęgnować 'opaleniznę'?

Ale jeżeli będziesz nadal tak intensywnie myć się i ścierać to jak chcesz w inny jakiś sposób utrzymywać tą opaleniznę??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:44   #644
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Jak się smarować samoopalaczem i pięlęgnować 'opaleniznę'?

Po co aż 2 razy dizennie maltretujesz swoja skórę?? Nie wysusza Ci sie od tego??
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 22:21   #645
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Oj późno odpowiadam ale mam nadziejez ę jakos sie moja rada przyda.
ja bym nie ryzykował przecierania wilgotnym płatkiem.
moze sie zdarzyc ze gdzieś mocniej potzresz i zmyjesz wiecej samoopalacza i beda plamy.
Jesli zależy ci na delikatniejszym efekcie wymieszaj samoopalacz z kremem do twarzy
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 07:18   #646
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Za poźno...ale dobrze, że nie przeczytałam Twojego ostatniego postu bo bym się przestraszyła a tak nie przeczytałam i jest po prostu SUPER Po przetarciu skóry połową chusteczki LRP zmoczyłam płatek kosmetyczny, wycisnęłam wodę, osuszyłam porządnie ręcznikiem i taki leciutko wilgotnym, bardzo leciutko wręcz, przetarłam dokładnie wszystkie nasamrowane miejsca delikatnymi ruchami okrężnymi. Efekt jest przepiękny: równiusieńka, naturalna, śliczna opalenizna. Wygląda zupełnie jak prawdziwa, taka scalona ze skórą Jestem bardzo zadowolona bo o taki efekt mi chodziło. Słoneczko nigdy mnie tak ładnie nie opaliło, co najwyżej zaserwowało parę piegów i przesuszenie z krostkami. A teraz mam muśniętą słońcem skórę, gładziutką i wogóle nie mogę się nadziwić jak ładnie mi wyszło już za drugim razem
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 10:16   #647
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

najlepiej użyc balsamo- samoopalacz :P Ja mam Dove i nie robie zadnych peelingow itp. Tylko na twarz nakladam wczesniej krem. A tak to smaruje cale cialo, nie czekam na wyschniecie, bo podczas nakladania to mi wyschnie (nakladam od stop do gory) Zmywam tylko krem z palcow i scieram z brwi.
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 10:36   #648
Claudiax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Ja zawsze sie balam uzywac samoopalacza na cale cialo...ale moze siedys sprobuje waszych rad. Od 8 lat uzywam lancome zel na twarz i jest naprawde super. Co do ceny to okolo130 zl ale starcza mi na pol roku tak malo tego trzeba. Ja zawsze kolo nosa, warg, wlosow i uszow przecieram wacimiem z tonikiem albo mleczkiem i nigdy nie mam zaciekow. To bardzo nieciekawie wyglada jak dziewczyny maja takie zolte zakola kolo wlosow dlatego warto jest to wytrzec zeby nie pozostalo sladu.

A co do mycia rak to dobrze jest miec szczoteczke i od razu po rozsmarowaniu wyszczotkowac rece mydlem. Albo zrobic pranie reczne.
Claudiax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 12:46   #649
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Odnośnie twarzy to czy jak pod samoopalacz nakładacie krem nawilżający to zmienia to kolor, trwałość czy równomierność opalenizny? Ja kiedyś tak spróbowałam i zrobiłam się nierówna i żólta A co myślicie o przetarciu twarzy z samoopalaczem zamiast wacika zwilżonego wodą wacikiem z tonikiem-oczywiście prawie suchym?
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 13:01   #650
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

a ja mam pytanko troche nie do tematu, ale jest o samoopalczu, czy mogłybście polecić mi jakis dobry samoopalacz który brązowi skóę w godzine, chiałabym zeby szybko łapał, pozdrawiam i proszę o odpowiedz , a ha cena najelepiej do 30 zl, max moge się zgodzić juz do 50 zł jesli będzie wart ceny
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 13:33   #651
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Dot.: Jak się smarować samoopalaczem i pięlęgnować 'opaleniznę'?

2 razy dziennie zimny prysznic i serum antycellulitowe - od pewnego czasu
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 10:07   #652
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Samoopalacz a wlasna opalenizna ??

Podnoszę temat ponieważ dzis planuję iść do solarium a mam samoopalacz nałożony na całe ciało i zastanawiam się czy mam go zmywać czy nie
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 10:17   #653
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Samoopalacz a wlasna opalenizna ??

Cytat:
Napisane przez Daenerys
Podnoszę temat ponieważ dzis planuję iść do solarium a mam samoopalacz nałożony na całe ciało i zastanawiam się czy mam go zmywać czy nie
nie ma takiej potrzeby.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 20:15   #654
Claudiax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Cytat:
Napisane przez herezja
a ja mam pytanko troche nie do tematu, ale jest o samoopalczu, czy mogłybście polecić mi jakis dobry samoopalacz który brązowi skóę w godzine, chiałabym zeby szybko łapał, pozdrawiam i proszę o odpowiedz , a ha cena najelepiej do 30 zl, max moge się zgodzić juz do 50 zł jesli będzie wart ceny

ja tekiego nie znam...choc moze gdybys polaczyla slonce lub solarium z samoopalaczem ..to moze by ci sie udal..
a co powiesz na posmarowanie sie w nocy i na rano juz masz opalenizne..ja tak robie i super wyglada...jak chcesz macniejsza to 1 razy posmaruj,odczekaj i potem 2 raz.
kiedys uzywalam vichy i tez byl fajny ale zostawial plamy np za uszami bylo widac biala skore....ale to bylo 10 lat temu teraz pewnie jest lepszy..
Claudiax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 20:36   #655
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Cytat:
Napisane przez Claudiax3
jak chcesz macniejsza to 1 razy posmaruj,odczekaj i potem 2 raz.
Tego nie radze Kiedys tak zrobilam i wyszedl brzydki kolor. A co do szybkiego samoopalacza, to nie znam takiego, po ktorym opalenizna pojawia sie po godzinie. Sa w ogole takie? Bo zazwyczaj skora jest zabarwiona po ok. 3 godzinach. No ale moze ktoras wyprowadzi mnie z bledu i moze rzeczywiscie cos takiego jest?

Jutro sprobuje metody na wilgotna skore!
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 21:00   #656
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie
 
Avatar God_give_me_truth_in_me
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 285
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Hej,
Ja tak używam czasami, że smaruje 1 warstwe,czekam i znów.
Widocznie zalezy od grubosci warstwy i od skóry.

A co do takich opalenizna po godzinie, to hmm..
jest np. Balsam z Oriflame , który od razu przyciemnia skórę,
albo Spray w sephorze.




a czy jesli nalozysz na wilgotną skórę,to właśnie nie powstaną smugi ??
God_give_me_truth_in_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 21:22   #657
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

napisze cos na pocieszenie

moj znajomy kiedys sie wysmarowal samoopalaczem chyba pierwszy raz w zyciu to robil w ogole bez rekawiczek, bo lapy mial od wewnetrznej strony i miedzy palcami pomaranczowe a efekt na twarzy byl super on byl zolto-pomaranczowy (takie plamy). nie wiem, ile musial tak sie meczyc, bo do szkoly chodzic trzeba, a to szybko nie schodzi
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 22:32   #658
Indian Summer
Raczkowanie
 
Avatar Indian Summer
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 245
Angry Nie moge się opalać, nie znoszę samoopalaczy a nie chce być blada!!!Pomocy!

Witajcie.

Sprawa wyglada tak:
mam mnóstwo pieprzyków-pamiatka po namietnym opalaniu na słońcu i w solarium-w tym dwa usunięte chirurgiczniedermatolog zabronił mi opalania-jakiegokolwiek

Blada jestem jak przysłowiowa d...
Samoopalaczy nie znoszę z róznych względów-śmierdzą , źle się aplikują, zostawiaja smugi, brudzą bieliznę i nie ma takiej siły która mnie do nich przekona

Wiec po mi pozostaje?
Czy jest na tym świecie jakis specyfik do solariów, którym naciera się skórę przed opalaniem, tak aby była bezpiecznie opalana i promieniowanie nie powodowało zbytnich uszkodzeń powierzchni skóry??Bo jak tak patrzę na swoją bladość to mnie trafia, zwłaszcza, że mam pracę w której smigam w krótkiej kiecce(takie wymogi) a latem nie zakładam rajstop-to oczywiste...

Pomóżcie-bardzo proszę
__________________
sierpień 2008-80,40 kg
listopad 2008-67,50kg
...........
grudzien-2008-65,30kg

Łącznie MINUS 15,10kg
na diecie rozdzielnej

Spasłam sie 5 kg-
od poniedziałku 8.11-walcze
jest 69kg
cel 65


kilogram juz zgubilam
Indian Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 22:57   #659
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Nie moge się opalać, nie znoszę samoopalaczy a nie chce być blada!!!Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Indian Summer
Wiec po mi pozostaje?
Zaakceptować bladość? Blade te może być piękne.
Ja nie znam żadnych takich preparatów o które pytasz
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 23:22   #660
Indian Summer
Raczkowanie
 
Avatar Indian Summer
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 245
Dot.: Nie moge się opalać, nie znoszę samoopalaczy a nie chce być blada!!!Pomocy!

[QUOTE=anamnezis]Zaakceptować bladość? Blade te może być piękne.


Wiesz, pewnie masz rację ale ja jakos nie moge na siebie patrzeć zwłaszcza, że jak jestem opalona to wygladam wyśmienicie i czuje sie doskonaleWszystkie kolory do mnie pasują itd-a bedąc bladą muszę sie ograniczas w kolorystyce makijażu i ubrań Tego nie lubię. Bardzo dziekuję za wpisik
__________________
sierpień 2008-80,40 kg
listopad 2008-67,50kg
...........
grudzien-2008-65,30kg

Łącznie MINUS 15,10kg
na diecie rozdzielnej

Spasłam sie 5 kg-
od poniedziałku 8.11-walcze
jest 69kg
cel 65


kilogram juz zgubilam
Indian Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.