Dior - kolorówka część III - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-18, 18:50   #3031
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Też jestem szczęśliwą posiadaczką Lip Glow uwielbiam go Wkleję zdjęcie na ustach przed i po

Mujernatural ja mam jeden róż Diora, którego bardzo lubię W kolorze Rose Libertine Jest piękny! Również wklejam foto Ale Tobie chyba chodzi też o ten, co się dostosowuje do skóry
Tak, chodzi mi dokladnie o Healthy Glow Awakeing Blush Rosy Glow. Jedyne co mnie martwi to fakt ze jak ostatnio bylam na zakupach to nie zauwazylam go na polce Diora! Mam nadzieje ze nie maja zamiar wycofac go z rynku
Poziomka masz przesliczne pelne usta, a w balsamie to wogole juz wygladaja cudownie. Roz jak na moje oko dla mnie bylby zbyt koralowy, aczkolwiek nie watpie ze na Tobie prezentuje sie znakomicie
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 19:00   #3032
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Też ostatnio nie widziałam tego różu nigdzie
Kochana jaki koralowy? Toż to bardzo zimny, wręcz lekko fioletowawy kolor Ja od korali uciekam gdzie pieprz rośnie :P

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-03-18 o 19:03
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 19:31   #3033
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Też ostatnio nie widziałam tego różu nigdzie
Kochana jaki koralowy? Toż to bardzo zimny, wręcz lekko fioletowawy kolor Ja od korali uciekam gdzie pieprz rośnie :P
tez go nie widzialas? mam nadzieje ze jeszcze nie jest za pozno i zdaze gdzies go upolowac!!!
Nie wiem dlaczego wydawal mi sie ten roz lekko koralowy teraz jak sie lepiej przyjrzalam to rzeczywiscie jest on w chlodnym odcieniu. Pewnie masz tak jak ja zimny typ urody, wiec mozemy sobie nawzajem polecac sprawdzone kolorowki
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 19:48   #3034
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Kocham lip maximizer !


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja tam też go bardzo lubię.
Ojjj dziewczyny, teraz to ja już sama nie wiem co robić.. Panie w Sephorze też bardzo go wychwalały.. chyba pozostaje mi samej się przekonać

Mujernatural jaki tusz używasz?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 19:49   #3035
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
tez go nie widzialas? mam nadzieje ze jeszcze nie jest za pozno i zdaze gdzies go upolowac!!!
Nie wiem dlaczego wydawal mi sie ten roz lekko koralowy teraz jak sie lepiej przyjrzalam to rzeczywiscie jest on w chlodnym odcieniu. Pewnie masz tak jak ja zimny typ urody, wiec mozemy sobie nawzajem polecac sprawdzone kolorowki
No pewnie że możemy Od tego jest wizaż, żeby sobie pomagać Z Diora lubię jeszcze błyszczyki Addict Gloss Ostatnio kupiłam jeden w kolorze Minauderie, piękny Uwielbiam też balsam do ust Creme de Rose, niesamowity! Niezastąpiony Wkleje zdjęcia błyszczyka i Creme de Rose ja to w ogole maniaczka produktów do ust jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04720 (Kopiowanie).jpg (92,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04733.jpg (46,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04287 (Kopiowanie).jpg (53,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Collage.jpg (46,9 KB, 21 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 19:51   #3036
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ojjj dziewczyny, teraz to ja już sama nie wiem co robić.. Panie w Sephorze też bardzo go wychwalały.. chyba pozostaje mi samej się przekonać

Mujernatural jaki tusz używasz?
Panie w Sephorze to w ogóle wszystko wychwalają I wszystko oczywiście wiedzą, do takiego stopnia, że je poprawiam
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 19:56   #3037
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Panie w Sephorze to w ogóle wszystko wychwalają I wszystko oczywiście wiedzą, do takiego stopnia, że je poprawiam
Co racja to racja
Błyszczyk bardzo ładnie wygląda, a Twoje usta..
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 20:26   #3038
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No pewnie że możemy Od tego jest wizaż, żeby sobie pomagać Z Diora lubię jeszcze błyszczyki Addict Gloss Ostatnio kupiłam jeden w kolorze Minauderie, piękny Uwielbiam też balsam do ust Creme de Rose, niesamowity! Niezastąpiony Wkleje zdjęcia błyszczyka i Creme de Rose ja to w ogole maniaczka produktów do ust jestem
Bardzo ladny ten blyszczyk Creme de Rose tez posiadam i stosuje na noc

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Co racja to racja
Błyszczyk bardzo ładnie wygląda, a Twoje usta..
Jak juz wspomnialam jestem rowniez posiadaczka maximizera. Jak chcesz jutro specjalnie dla Ciebie zrobie zdjecia moich ust w obu odslonach tak abys mogla sobie porownac efekty obu produktow. Jezeli postawisz na maximizer to pewnie tez bedziesz zadowolona, ja wcale nie twierdze ze to jest nieudany produkt. Dlaczego sie nim nie zachwycam? Mysle ze od razu po aplikacji jest ok, usta ladnie lsnia i czuc lekkie mrowienie. Niestety po zaledwie 20 min wszystko znika no i czar pryska. Ja z pewnoscia nie zakupie go ponownie, ale tez nie moge powiedziec ze bede meczyla sie aby wyczerpac go do konca.
Pytalas rowniez jakiego tuszu uzywam. Jest to Iconic Overcurl z serum maximizer do rzes.
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 21:39   #3039
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Też jestem szczęśliwą posiadaczką Lip Glow uwielbiam go Wkleję zdjęcie na ustach przed i po
U Ciebie efekt po Lip Glow jest rzeczywiście śliczny Ja mogę pomarzyć o takim kolorze, u mnie to naprawdę się nie sprawdza w ogóle. Ta koralowa wersja z wiosny również. Coś nie grają z naturalnym odcieniem moich ust, albo z ph naskórka, nie wiem. Nieważne, da się żyć i bez tego.
Lip Maximizer znacznie lepszy dla mnie, tym bardziej, że jest bez koloru
Generalnie z Diora lubię tylko ich bazę pod tusz, kilka maskar i niektóre pomadki. Byłam fanką palet cieni do oczu, ale to lata temu zanim nie zaczęli do nich sypać tony brokatu
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 21:55   #3040
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Co racja to racja
Błyszczyk bardzo ładnie wygląda, a Twoje usta..
Dziękuję serdecznie za komplement

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Bardzo ladny ten blyszczyk Creme de Rose tez posiadam i stosuje na noc



---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



Jak juz wspomnialam jestem rowniez posiadaczka maximizera. Jak chcesz jutro specjalnie dla Ciebie zrobie zdjecia moich ust w obu odslonach tak abys mogla sobie porownac efekty obu produktow. Jezeli postawisz na maximizer to pewnie tez bedziesz zadowolona, ja wcale nie twierdze ze to jest nieudany produkt. Dlaczego sie nim nie zachwycam? Mysle ze od razu po aplikacji jest ok, usta ladnie lsnia i czuc lekkie mrowienie. Niestety po zaledwie 20 min wszystko znika no i czar pryska. Ja z pewnoscia nie zakupie go ponownie, ale tez nie moge powiedziec ze bede meczyla sie aby wyczerpac go do konca.
Pytalas rowniez jakiego tuszu uzywam. Jest to Iconic Overcurl z serum maximizer do rzes.
Mi jakoś na noc go szkoda Lubię czuć się oh ah używając go w dzień
Jak ja nie lubię mrowienia w produktach do ust

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4565072 2]U Ciebie efekt po Lip Glow jest rzeczywiście śliczny Ja mogę pomarzyć o takim kolorze, u mnie to naprawdę się nie sprawdza w ogóle. Ta koralowa wersja z wiosny również. Coś nie grają z naturalnym odcieniem moich ust, albo z ph naskórka, nie wiem. Nieważne, da się żyć i bez tego.
Lip Maximizer znacznie lepszy dla mnie, tym bardziej, że jest bez koloru
Generalnie z Diora lubię tylko ich bazę pod tusz, kilka maskar i niektóre pomadki. Byłam fanką palet cieni do oczu, ale to lata temu zanim nie zaczęli do nich sypać tony brokatu [/QUOTE]

Dziękuję A co u Ciebie wychodzi? Czerwień?
Ja marzę żeby sobie zakupić piątki Ale chciałabym jakieś takie w jasnych kolorach, bez ciężkich czerni.. coś delikatnego, dziewczęcego.
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 07:16   #3041
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No pewnie że możemy Od tego jest wizaż, żeby sobie pomagać Z Diora lubię jeszcze błyszczyki Addict Gloss Ostatnio kupiłam jeden w kolorze Minauderie, piękny Uwielbiam też balsam do ust Creme de Rose, niesamowity! Niezastąpiony Wkleje zdjęcia błyszczyka i Creme de Rose ja to w ogole maniaczka produktów do ust jestem


Cuudo
czekam na wiecej Waszych zdjec, uwielbiam ogladac usta
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 08:24   #3042
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziękuję A co u Ciebie wychodzi? Czerwień?
Ja marzę żeby sobie zakupić piątki Ale chciałabym jakieś takie w jasnych kolorach, bez ciężkich czerni.. coś delikatnego, dziewczęcego.
Pisałam wcześniej - wściekły róż Ale taki...jakbym rozgryzła intensywnie różową kredkę Okropność.

Co do piątek nie pomogę, bo ostatnie udane wg. mnie były wydane na wiosnę 2010 i nazywały się Coquette (zwłaszcza fiolet z niej ). Potem...bida z nędzą - kolory wypłowiałe i napakowane perłą brrr...
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 09:44   #3043
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Bardzo ladny ten blyszczyk Creme de Rose tez posiadam i stosuje na noc

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



Jak juz wspomnialam jestem rowniez posiadaczka maximizera. Jak chcesz jutro specjalnie dla Ciebie zrobie zdjecia moich ust w obu odslonach tak abys mogla sobie porownac efekty obu produktow. Jezeli postawisz na maximizer to pewnie tez bedziesz zadowolona, ja wcale nie twierdze ze to jest nieudany produkt. Dlaczego sie nim nie zachwycam? Mysle ze od razu po aplikacji jest ok, usta ladnie lsnia i czuc lekkie mrowienie. Niestety po zaledwie 20 min wszystko znika no i czar pryska. Ja z pewnoscia nie zakupie go ponownie, ale tez nie moge powiedziec ze bede meczyla sie aby wyczerpac go do konca.
Pytalas rowniez jakiego tuszu uzywam. Jest to Iconic Overcurl z serum maximizer do rzes.
Tak tak poproszę
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 14:39   #3044
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Tak tak poproszę
Ok wiec pierwsze zdjecie to blyszczyk maximizer.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (9,0 KB, 38 załadowań)
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 14:45   #3045
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Tak tak poproszę
Na drugim zdjeciu jest moj ukochany balsam. Przyznac musze ze kolor jest troszeczke inny niz zazwyczaj. Wynika to pewnie z tego ze najpierw nalozony byl maximizer i mimo tego ze byl zmyty to juz pewnie w jakis sposob zadzialal na moje usta. Musisz pamietac ze kolor balsamu uwalnia sie z czasem pod wplywem wilgoci i ciepla warg.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (19,7 KB, 33 załadowań)
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 15:08   #3046
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Wiec teraz male podsumowanie Olu. Jak widzisz maximizer daje bardzo naturalny look. Jest to dobry blyszczyk ktory sie nie lepi. Nawilza usta i ladnie wyglada od razu po nalozeniu. Z czasem Powoli znika. Jezeli bedziesz mogla nakladac go co jakas godzinke to efekt naprawde jest ladny. Czy powieksza usta? Mysle ze w takim samym stopniu jak inne blyszczyki.
Balsam oprocz nawilzania farbuje usta na rozowy kolor. Z uplywem czasu zamiast znikac wrecz sie uaktywnia. Mozesz pic wode jesc i byc pewna ze nie zetrzesz go sobie z warg.
Aby przetestowac blyszczyk mozesz jednorazowo nalozyc go na swoje usta i od razu bedziesz widziala efekt. Do balsamu bedziesz potrzebowala caly dzien aby moc ocenic w jaki sposob oddzialowuje na Twoje usta. Po pierwszym nalozeniu wogole nie zauwazysz zadnego efektu wiec cierpliwosci zaaplikuj go 2 lub 3 razy w ciagu godziny i po jakims czasie spojrz do lustra
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 15:30   #3047
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Jest to Iconic Overcurl z serum maximizer do rzes.
o ja jestem ciekawa jakie masz zdanie o serum maximizer do rzęs ?
to ten w białym opakowaniu wyglądający jak tusz ? Chciałam kupić mamie. Diora Overcurl mam i narazie to mój nr 1
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 16:02   #3048
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
o ja jestem ciekawa jakie masz zdanie o serum maximizer do rzęs ?
to ten w białym opakowaniu wyglądający jak tusz ? Chciałam kupić mamie. Diora Overcurl mam i narazie to mój nr 1
wlasnie ocenilam go w moim KWC uzywam od ponad miesiaca (razem z Overcurl) i jestem bardzo zadowolona. Rzesy sa naprawde wydluzone i pogrubione. Trzeba nauczyc sie tylko w jakim odstepie czasowym nalozyc po nim tusz.
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 16:06   #3049
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Maximizer + Overcurl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (17,2 KB, 38 załadowań)
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 19:11   #3050
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
wlasnie ocenilam go w moim KWC uzywam od ponad miesiaca (razem z Overcurl) i jestem bardzo zadowolona. Rzesy sa naprawde wydluzone i pogrubione. Trzeba nauczyc sie tylko w jakim odstepie czasowym nalozyc po nim tusz.
Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Maximizer + Overcurl
dziękuję , a właśnie widziałam tą recenzję, w ogóle ma świetne opinie na KWC, pewnie się zdecyduje
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 10:18   #3051
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
wlasnie ocenilam go w moim KWC uzywam od ponad miesiaca (razem z Overcurl) i jestem bardzo zadowolona. Rzesy sa naprawde wydluzone i pogrubione. Trzeba nauczyc sie tylko w jakim odstepie czasowym nalozyc po nim tusz.
Chyba kupię, recenzje zachęcające, a i cena, jak na Diora, przyjazna.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 11:31   #3052
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Dior - kolorówka część III

A mnie cały czas kusi Lip Glow
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 15:35   #3053
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Wiec teraz male podsumowanie Olu. Jak widzisz maximizer daje bardzo naturalny look. Jest to dobry blyszczyk ktory sie nie lepi. Nawilza usta i ladnie wyglada od razu po nalozeniu. Z czasem Powoli znika. Jezeli bedziesz mogla nakladac go co jakas godzinke to efekt naprawde jest ladny. Czy powieksza usta? Mysle ze w takim samym stopniu jak inne blyszczyki.
Balsam oprocz nawilzania farbuje usta na rozowy kolor. Z uplywem czasu zamiast znikac wrecz sie uaktywnia. Mozesz pic wode jesc i byc pewna ze nie zetrzesz go sobie z warg.
Aby przetestowac blyszczyk mozesz jednorazowo nalozyc go na swoje usta i od razu bedziesz widziala efekt. Do balsamu bedziesz potrzebowala caly dzien aby moc ocenic w jaki sposob oddzialowuje na Twoje usta. Po pierwszym nalozeniu wogole nie zauwazysz zadnego efektu wiec cierpliwosci zaaplikuj go 2 lub 3 razy w ciagu godziny i po jakims czasie spojrz do lustra
Ja dzis bylam w Douglasie i zerknelam z ciekawosci na balsam. Pomacalam go na reku, bo nie mam w zwyczaju uzywac perfumeryjnych blyszczykow testerow na usta. Jest dosc kleisty i gesty, takie mam wrazenie. Zastanawiam sie, czy sobie nie kupic, tymbardziej, ze mam znizke 5€

Wish lista kwietniowa rosnie
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 20:34   #3054
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Ja dzis bylam w Douglasie i zerknelam z ciekawosci na balsam. Pomacalam go na reku, bo nie mam w zwyczaju uzywac perfumeryjnych blyszczykow testerow na usta. Jest dosc kleisty i gesty, takie mam wrazenie. Zastanawiam sie, czy sobie nie kupic, tymbardziej, ze mam znizke 5€

Wish lista kwietniowa rosnie
Balsam jest gesty i mimo ze cudownie nawilza usta to wogole sie na nich nie klei
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 13:39   #3055
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Dior - kolorówka część III

Orientuje się ktoś może gdzie dosten podkłąd Dior Forever w odcieniu 11? byłam w Sephorze i Douglasie i powiedzieli mi, że nie ma takiego koloru, z tego co wyczytałam w necie jest to odcień wypuszczony na rynek azjatycki stąd pytanie czy da sie go moze dorwać w jakichs sklepach internetowych wiarygodnych?(nie znam wszystkich sklepów a google mi nic nie mówi)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 13:59   #3056
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Orientuje się ktoś może gdzie dosten podkłąd Dior Forever w odcieniu 11? byłam w Sephorze i Douglasie i powiedzieli mi, że nie ma takiego koloru, z tego co wyczytałam w necie jest to odcień wypuszczony na rynek azjatycki stąd pytanie czy da sie go moze dorwać w jakichs sklepach internetowych wiarygodnych?(nie znam wszystkich sklepów a google mi nic nie mówi)
W zadnym wypadku 011 nie jest odcieniem tylko na Azje. Podklad dostepny jest chocby na Feel Unique.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 10:15   #3057
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Chcialam sie pochwalic, ze zakupilam dzis Dior Lipglow Lipbalm. Nie wiedzialam, ze sa rozne odcienie i w sumie nie zwrocilam w sklepie na to uwagi. Okazalo sie, ze zgarnalem odcien 04 Coral

Jestem w fazie testowania, i juz sie zakochalam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1049.jpg (45,4 KB, 17 załadowań)
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2014-03-24 o 10:17
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 12:57   #3058
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Chcialam sie pochwalic, ze zakupilam dzis Dior Lipglow Lipbalm. Nie wiedzialam, ze sa rozne odcienie i w sumie nie zwrocilam w sklepie na to uwagi. Okazalo sie, ze zgarnalem odcien 04 Coral

Jestem w fazie testowania, i juz sie zakochalam
Wiedzialam ze sie zakochasz nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze Dior posiada juz 4 odcienie tego balsamu. Jest to edycja (byc moze limitowana) na lato 2014. W mojej perfumerii jeszcze jej nie ma wiec z tad moje watpliwosci. Ja mam ochote przetestowac baze brazujaca Nude Tan Prime & Bronze i ewentualnie rozswietlacz https://polki.pl/uroda_kosmetyki_luk...,10037747.html

Nowa kolekcja jest bardzo interesujaca ...
Jak narazie stalam sie szczesliwa posiadaczka rozu Rosy Glow
Kusil mnie bardzo az w koncu go kupilam no i oczywiscie sie zakochalam! W pudelku wyglada na bardzo ostry kolor ale na policzku prezentuje sie cudownie klask i:
Podsumuwujac I Dior

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Aaaaa i mam jedno pytanko. Czy ktoras z was posiada lakier Nail Glow? Czy jest on godny polecenia? Mam watpliwosci poniewaz kiedys mialam lakier Dior Vernis i byl tragiczny ( jedyny produkt z tej marki ktory mnie zawiodl)
Czy bedze on mi sluzyl przynajmniej pol roku po odkreceniu buteleczki?
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:28   #3059
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Wiedzialam ze sie zakochasz nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze Dior posiada juz 4 odcienie tego balsamu. Jest to edycja (byc moze limitowana) na lato 2014. W mojej perfumerii jeszcze jej nie ma wiec z tad moje watpliwosci. Ja mam ochote przetestowac baze brazujaca Nude Tan Prime & Bronze i ewentualnie rozswietlacz https://polki.pl/uroda_kosmetyki_luk...,10037747.html

Nowa kolekcja jest bardzo interesujaca ...
Jak narazie stalam sie szczesliwa posiadaczka rozu Rosy Glow
Kusil mnie bardzo az w koncu go kupilam no i oczywiscie sie zakochalam! W pudelku wyglada na bardzo ostry kolor ale na policzku prezentuje sie cudownie klask i:
Podsumuwujac I Dior

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Aaaaa i mam jedno pytanko. Czy ktoras z was posiada lakier Nail Glow? Czy jest on godny polecenia? Mam watpliwosci poniewaz kiedys mialam lakier Dior Vernis i byl tragiczny ( jedyny produkt z tej marki ktory mnie zawiodl)
Czy bedze on mi sluzyl przynajmniej pol roku po odkreceniu buteleczki?

To Lip Maximizer należy do tej kolekcji? Bo tak jakoś dziwnie.. chyba, że to jakiś inny kolor?
Gratuluję różu!!!! Poproszę o fotki
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 15:41   #3060
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Zrobilam zdjecie. Na zywo roz wyglada lepiej. Ozywia ladnie buzie i wyglada bardzo naturalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (21,0 KB, 43 załadowań)
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-25 19:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.