Lekcja makijażu BOBBI BROWN - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 18:35   #1
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323

Lekcja makijażu BOBBI BROWN


Jakie są wasze doświadczenia?
Na którym kursie byłyście i gdzie? Ile trwał? Czy polecacie?




Lekcje makijażu są wizytówką Bobbi Brown. Stworzyła je po to, aby umożliwić kobietom bycie własnymi wizażystkami. Możecie wybrać lekcję 5-cio minutową „Piękna w 5 minut” a jeśli macie do dyspozycji więcej czasu, aż 45-cio minutową konsultację „Podstawy Bobbi Brown”. Do wyboru są także lekcje 20-to minutowe. Lekcje prowadzą doświadczeni wizażyści Bobbi Brown.

Piękna w 5 minut

Jak wiele można zmienić w 5 minut?
Odśwież swój makijaż, dzięki kilku
prostym trikom, które sprawią,
że będziesz wyglądała i czuła się najlepiej.

Smoky Eyes

Czy kiedykolwiek stworzono bardziej
seksowny makijaż? Zobacz jak łatwo
go wykonać, dzięki sprawdzonym
wskazówkom i trikom naszych wizażystów.
Wystarczy odrobina praktyki, a sama
będziesz rozcierała cienie i rysowała kreski wiedząc, jak najlepiej podkreślić swoje oczy.

Wyglądaj młodziej

Odejmij sobie lat bez skalpela, dzięki
sekretom Bobbi Brown. Odpowiednie
produkty sprawią, że Twoja twarz będzie
wyglądała bardziej świeżo i promiennie
w każdym wieku.

Policzki i usta

Nie ma niczego bardziej uroczego
od odrobiny różu i naturalnych ust.
Nasi wizażyści pokażą Ci, co zrobić, by Twoje
policzki wyglądały świeżo i promiennie i jak
umalować usta jak prawdziwa profesjonalistka.

Sekret pięknej skóry

Piękno zaczyna się od zdrowej,
promiennej skóry. Dzięki tej indywidualnej
lekcji odmienisz jej wygląd.

Podstawy Bobbi Brown

Kultowe 10 kroków Bobbi Brown.
Od odpowiedniego nawilżenia do maskary.
Podczas tej lekcji dowiesz się wszystkiego,
czego potrzebujesz, by wyglądać i czuć się
sobą, tylko piękniejszą i bardziej pewną siebie.
__________________


Edytowane przez ancyk88
Czas edycji: 2011-12-19 o 22:30
ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 19:37   #2
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

Byłam 2 razy i powiem, że to nic ciekawego.
W Arkadii prowadziła Ania- wspominam miło, paru rzeczy podstawowych się dowiedziałam
za to Złote Tarasy masakra, wyszłam w podkładzie ze 3 tony za ciemnym na połowie twarzy Większość rad znałam, jakoś od tej pory w ZT omijam.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 20:53   #3
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

Nie bylam akurat na takich lekcjach, ale czesto laduje na fotelu w Douglasie. Tak sie sklada, ze co zajde, to zaraz mnie przydybia i wysmaruja czyms ku mojej uciesze. I jak mi sie efekt podoba, wrzucam sobie jakis kosmetyk do koszyka.

Jednak... uwazam, ze te panie, co dlugo dlubia w makijazu, moga sobie popatrzec na tutoriale i wyciagnac jakies wnioski. Dla mnie lekcje tego typu sa po to, by wzmocnic sprzedaz. Osobiscie, nie lubie byc na cos namawiana, jesli nie mam srodkow, a nie za kazdym razem tez mam ochote na jakis zakup.

Jesli chodzi o samego Bobka, to sama polazlam do polki, pomacalam podklady i kazalam sobie dobrac. Mila dziewczyna mnie usmarowala, nieco obsypala rozem i wyszlam zadowolona z super dobranym fluidem. No i odkrylam podklad mego zycia. I powiem, ze sama na czuja wiedzialam, ktory bedzie mi pasil. Makijazystka tylko potwierdzila moje przypuszczenia i zrobila mi porownanie dwoch podobnych kosmetykow.

Jesli ktos ma problem z okresleniem typu kolorystycznego, dobraniem podkladu czy rozu - warto. Malowania powiek czy dokladnego konturowania twarzy oraz ust nikt nikogo nie nauczy w kilka minut. Tego kazda babka sie uczy od lat dzieciecych przed lustrem. A i w gazetach jest sporo rad, jak zrobic sie w kilka minut.

To moje zdanie, moze zrzedze, ale wiele razy bylam na fotelu u wizazystek i wychodzilam zadowolona, choc nie dostalam czegos, czego bym sama nie potrafila. No i jeszcze, zanim spotkalam sei z podkladem Bobkiem, wszystkie inne zarly mi cere i powodowaly nieprzyjemne reakcje uczuleniowe.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 10:00   #4
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;31109472]Byłam 2 razy i powiem, że to nic ciekawego.
W Arkadii prowadziła Ania- wspominam miło, paru rzeczy podstawowych się dowiedziałam
za to Złote Tarasy masakra, wyszłam w podkładzie ze 3 tony za ciemnym na połowie twarzy Większość rad znałam, jakoś od tej pory w ZT omijam.[/QUOTE]
A na którym rodzaju byłaś w Arkadii i w Złotych?

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Nie byłam akurat na takich lekcjach, ale czesto laduje na fotelu w Douglasie. Tak sie sklada, ze co zajde, to zaraz mnie przydybia i wysmaruja czyms ku mojej uciesze. I jak mi sie efekt podoba, wrzucam sobie jakis kosmetyk do koszyka.
Mnie w Duglasie Panie 2 razy malowały raz jak wybierałam bronzer i raz jak wybierałam korektor pod oczy i ani razu nie widziałam różnicy na twarzy xD
Ale jestem ciekawa czy taki "kursik" dałby cos ciekawego, a przyznam że z BB nie miałam nigdy zbyt wiele do czynienia.
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 14:58   #5
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

Ancyk, w takim razie jest to dobra okazja do poznania kosmetykow. Ja mam podklad i zestaw korektorow i chyba nigdy ich nie porzuce dla innej marki. Kocham Bobkowa stylistyke opakowan, taka oszczedna, poza tym sa bardzo poreczne i malo zajmuja miejsca. Czlowiek dostaje fantastyczny produkt w tych ascetychnych buteleczkach i pudeleczkach.

Co do pomadek np. teraz na strawberrynet sa pomadki Bobka w kolorach takich rozowych, sliwkowych i czerwonym na przecenie. Ja bardzo lubie filozofie 'nude' i kocham te 'nudnosc' w wydaniu amerykanskim. Mam pomadke Laura Mercier i jest fantastyczna: nasycona, kremowa, odzywcza i latwa w stopniowaniu efektu. Mysle, ze Bobkowa jest z tej samej ligi.

Sie rozmarzylam. Jak masz to za free, lec i zdaj relacje z uzytych kosmetykow
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 15:08   #6
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

A jaki podkład od Bobbi polecasz, guacamole? Bo ja miałam tylko próbkę któregoś (chyba natural finish) i nie zachwycił wcale, ale głównie dlatego, że był za ciemny, więc jakoś nie miałam chęci porządnie przetestować.
Korektor zużyłam ten w sztyfcie cały i też nic specjalnego, tępe to takie. Pewnie masz takie wersje słoiczkowe (concealer + corrector), podoczne? Ja szukałam czegoś do punktowego maskowania i zawiodłam się na tym, co kupiłam.
W sumie z BB najbardziej lubię żelowe eyelinery oraz kremowe, metaliczne cienie w słoiczkach. Pot rouges też mnie w sumie rozczarowały, a mam dwa kolory. Ładne, ale jakoś tak za gęste w aplikacji i męczę się trochę z nimi. No i, jak kupowałam produkty BB, to nie było darmowych lekcji makijażu, więc w ciemno brałam
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 15:18   #7
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

Najadka! Mam ten nawilzajacy podklad, co jest bez pompki. Naklada sie bezposrednio z buteleczki. Ja go kocham i wybaczam mu te niedogodnosc.
Podklad jest bogaty, nawilzajacy, nie lepi sie i nie brudzi. Czuje sie, jakbym miala nalozony jakis dobry nawilzacz pod spod, a zdarza mi sei nakladac podklad zaraz po myciu i bez kremu. Moisture Rich Foundation SPF 14, kolor 2 Sand.


Korektory to limitka, ale mozna je dobrac pojedynczo lub w zestawach.
1. Creamy concealer kolor Beige
2. Corrector Light Bisque
3. Puder: Pale yellow - Sheer Finish Pressed Powder
4. Foundation stick - Beige

Kolor moje cery to taki zoltawy jasny bez. Ciemniejszy od alabastra, porcelany i im podobnych, zero rozowego pigmentu.

Pani od Bobka pokazala mi jeszcze jeden podklad, bardziej chyba liftujacy i chyba poziom 2.5. Mial pompke, ogolnie byl podobny, ale troszzeszke dluzej sie 'moscil' na skorze, wiec film jeszcze chwile byl mokrawy. I to przesadzilo o Bobku bez pompki.

Ps. Kocham te Bobki!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bobbi brown 1.jpg (8,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA311299.jpg (52,0 KB, 69 załadowań)
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 18:00   #8
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

Dzięki za info. To kolor masz ten sam, co ja, ale formuła nie dla mnie raczej. Mnie by pewnie zapchał taki bogaty podkład, choć może i nawilżył miło. Niestety, ze względu na rodzaj cery (mieszana) mogę używać tylko takich lekkich, beztłuszczowych. Ukochana formuła, choć już nie trwałość to u mnie Chanel Vitalumiere Aqua. Próbowałam nawilżających (typu Skin Illusion Clarinsa) i niestety, leży schowany - zapycha, choć nakładanie było czystą przyjemnością. Najbogatszy, jaki toleruję, to było Guerlain Parure Gold.
Zestaw korektoróww cudowny! Chętnie bym taki przygarnęła. Pewnie nadają się do wszystkiego, co?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 18:19   #9
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

Ten podklad jest mocno nawilzajacy i dosc odzywczy, ale te wlasciwosci bardzo szybko wchodza w skore, ze tak powiem. Krycie ma srednie, nie jest to efekt maski, nie zmienia wyrazu twarzy, jak np. fluidy o bardziej kryjacym i matowym skladzie. Ja mam wrazliwa cere i probowalam roznych podkladow. Powiem tak, warto sie tym podkladem wysmarowac na probe. A w kazdym razie, warto dac szanse innemu Bobkowi. Ja po raz pierwszy w zyciu nie czuje na twarzy maski. Mysle, ze inne w skladzie, ale tez Bobkowe fluidy moga byc atrakcyjnym kaskiem

Ten zestaw to limitka. Zestaw nadaje sie wlasciwie do wszystkiego. Korekor i conceler uzywam pod czy i na pryszcza, fountation stick jest bardziej kryjacym odkladem na calosc, a zolty puder ladnie to utrwala. Ja jestem zachwycona doborem kolorow, bo idealnie mi sie wpisuja w moja karnacje.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 20:47   #10
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;31109472]Byłam 2 razy i powiem, że to nic ciekawego.
W Arkadii prowadziła Ania- wspominam miło, paru rzeczy podstawowych się dowiedziałam
za to Złote Tarasy masakra, wyszłam w podkładzie ze 3 tony za ciemnym na połowie twarzy Większość rad znałam, jakoś od tej pory w ZT omijam.[/QUOTE]
Ha ha ha, ja w Krakowie miałam dyskusję z Panią z BB , poprosiłam o próbkę podkładu i chciała mi dać kolor, w którym bym wyglądała jak chora anemiczka. Ponieważ ja uparłam się na odcień ciemniejszy od proponowanego przez konsultantkę..... bardzo dobrze zrobiłam, bo okazało się ,że kolor dobrałam sobie idealnie....SAMA!
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 21:20   #11
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

Ja byłam na makijażu w Warszawie w Galerii Mokotów i byłam zadowolona
Ogólnie to mam kilka kosmetyków tej marki.
Z podkładów mam ten w sztyfcie. W zasadzie używam go jedynie jako korektora- jest gęsty,bardzo dobrze kryje, jest trwały, nie spływa. Idealny do torebki do poprawek.
Bardzo lubię eyeliner w żelu
Lubię również puder prasowany- niezwykle lekki, naturalny, no i idealnie dobrany kolor.
Mam też rozświetlacz w kolorze nectar- raczej rzadko go używam.
Nie przypadł mi do gustu kremowy cień w słoiczku.
Mam 1 cień prasowany, jest to taki szaro-brąz-bardzo dobrze napigmentowany, trwały, ale się osypuje przy nakładaniu.
No i coś co mogę polecić z czystym sumieniem i co kosztuje niemało to ich pędzle- do różu, eyelinera i nakładania cienia(eyeshadow), który sprawdza się też świetnie przy blendowaniu.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 17:17   #12
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

Ancyk, ja nie byłam na kursie makijażu .
Przy okazji zakupów w douglasie zapisałam się na zrobienie makijażu do bobbi brown. Makijażystka BB wykonywała mi makijaż przy okazji opowiając o kosmetykach tej marki.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 19:01   #13
cheeroke
Raczkowanie
 
Avatar cheeroke
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 295
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

Dziewczyny wiecie może czy można telefonicznie umówić się na makijaż w douglasie ?
__________________
„Zrozum siebie i noś mniej. Nie pozwól, żeby ubranie, biżuteria czy makijaż przyćmiły ciebie”








cheeroke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 20:34   #14
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

Cytat:
Napisane przez cheeroke Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może czy można telefonicznie umówić się na makijaż w douglasie ?
tak
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:57   #15
kinia144
Rozeznanie
 
Avatar kinia144
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 543
GG do kinia144
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

Od kwietnia będzie Bobbi W Katowicach w Silesii
kinia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 22:01   #16
Anastazja1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Lekcja makijażu BOBBI BROWN

Ja byłam na Bobbim w Promenadze w Warszawie w minionym tygodniu. Bardzo chciałam przetestować podkłady i korektory. Pan makijażysta bardzo ok, fajnei nam się gadało i wogóle taki widać, że lubi z ludźmi rozmawiać. Podkładzik udało się dobrać całkiem, całkiem i chyba przestawię się z Clinique, choć kocham, kocham i ciężko będzie... Bardzo fajne mają te korektory w takim grubym sztyfcie, nad tym mocno pomyślę. Ma ktoś?
Anastazja1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.