Powiększenie piersi- cena - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 22:30   #31
kasa00
Raczkowanie
 
Avatar kasa00
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 30
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez Madzienka2010 Pokaż wiadomość
8 tys dr. Tomasz Zieliński
Witam wszystkie kobietki dopiero co zarejstrowałam sie na tej stronce czy któraś z was miala morze powiekszone piersi w uk bo ja mam zamiar mieć i chciala bym sie dowiedzieć coś na ten temat mam na oku jedna klinike ale jak by ktoś wiedzial jak jest dobra co mial juz operacje i wszystko sie udalo prosilabym o odpowiedz dziekuje i pozdrawiam
kasa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 19:24   #32
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Powiększenie piersi- cena

hej Czy któraś z Was powiększała piersi w tej klinice? http://www.chirurgiaplastyczna.wlodzi.com ?

Ewentualnie, jakie miejsca polecacie (Łódź) ?

Swoją drogą myśle, że w Łodzi jest troche taniej niż w innych miastach, bo zwyczajnie jest to biedniejsze miasto...

A ja chce powiększyć piersi, bo już psychicznie nie daje rady (70A), chce tylko mieć pełne, piękne B i nic więcej...
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 21:09   #33
gangela
Przyczajenie
 
Avatar gangela
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Hej dziewczyny.
A czy może którać z Was posiada zdjęcia przed i po operacji?
__________________
Angela G.
gangela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 13:11   #34
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Większosc z was pisze o zadowoleniu a czy któraś miała jakieś komplikacje??

Edytowane przez kreoolka
Czas edycji: 2012-12-07 o 14:46
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 11:55   #35
Justicia2030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez nodi19 Pokaż wiadomość
W Łodzi tanio, ok 6 tys
Powiedz prosze cos wiecej na temat ceny i co w nia wchodzi, jak przebiegla operacja itd. Przymierzam sie wlasnie do powiekszenia swoich malutkich hehe i chce wiedziec wszystko,
pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
do nodi19:
Przymierzam się do powiększenia piersi.Teraz szukam tylko odpowiedniego gabinetu. Już na kilku forach czytałam, że w Łodzi można przeprowadzić to stosunkowo tanio. Czy mogłabyś podać jakieś namiary?
J tez poprosze namiary, mam jedna Pania doktor na oku dr. Zukowska z Lodzi, ale jeszcze chce innych lekarzy porownac, takze smialo pisac,
pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kpkwk Pokaż wiadomość
cześć,
ja kase odkładałam, a że na samą konsultację czekałam ponad pół roku to jakoś poszło.gorzej, że im bliżej terminu (10.11) tym mam więcej lęków. cycki i zanikły dzięki 3 największym miłościom mojego życia, co nie zmieniA faktu,że źle mi z tym, źe ściągam cycki razem ze stanikiem. ale boję się np. że przez następne 10 lat będę się cały czas zastanawiać czy zrobią mi się te twarde "torebki", albo coś się przesunie, obsunie, spuchnie, itd. powoli już świruję, czy ktoś też tak miał, czy mam się raczej wybrać do psychiatry? a wogóle czy któraś z Was robiła się na bóstwo u dr śzczyta?
pozdro
Zastanawiam sie dlaczego az tyle czekacie na konsultacje? Ja czekalam na swoja tydzien i Pani doktor powiedziala, ze jak chce to juz na kolejny moge byc operowana. Do jakich lekarzy chodzicie? Prosze o info

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Abigail 1979 Pokaż wiadomość
Zabieg wygląda jak operacja, cięcie, krew, wyciecie kieszeni na wkładkę, wpychanie wkładki, szycie.
Ale podczas zabiegu jest się w narkozie.....słyszałam o przypadkach wybudzeń, ale tot ylko mnie bardziej motywuje do tego aby oddawać się w ręce dobrych specjalistów.
Ja ze swojej operacji nic niepamiętam, miałam tylko wrażenie że bardzo długo spałam, podobno u większości jest odwrotnie. Sam zabieg może wygląda fatalnie, ale nie widzis ztego, nie czujesz. Wiadomo potem jest dyskomfort...ale są leki p. bólowe




Owszem lepiej czasami dac drożęj i mieć luksusowe warunki, sprawdzonego chira, a też anestezjologa. Co do wkładek, lubie i mam mentory, mają gwarancję co mi pasuje. Jednak nie zgadzam się z wyższością anatomów nad okragłymi!!!
Każdą wkładkę dobiera się do budowy pacjentki lub jej oczekiwaniu....ja chciałam mieć okragłe, zeby nie wyglądały jak anatomiczne i takie mam. Za nic nie chciała bym anatomów, nawet za połowę ceny.
Napisze Wam, co powiedziala mi Pani doktor na temat anatomow, moze Wam pomoge w wyborze.
Otoz anatomiczne piersi sa dobre dla kobiet z piersiami obwislymi lub nie do konca okraglego ksztaltu. Niestety implanty moga sie przesuwac te tanie oczywiscie no i te anatomiczne jak sie przesuna lub obruca to smiesznie beda wygladac piersi potem. Ja chce wybrac okragle Mentora z chropowata powierzchnia. Takie na pewno sie nigdy nie przesuna, a i piers bedzie wygladala naturalnie
Justicia2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 12:01   #36
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Zajrzyj do naszego wątku, więcej się dowiesz https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=792488
Jakim cudem miałabyś tydzień po konsultacji być już operowana? A badania do operacji? Ich jest masa. Do tego czas na zamówienie odpowiednich implantów, oni ich nie magazynują...
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2015-01-22 o 12:02
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 09:46   #37
Justicia2030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Nie wiem w jakich klinikach bylas, ale klinika w ktorej ja bylam posiada wlasny bank implantow z certyfikatami, wszystkie rozmiary jakie chcesz i wszystkie rodzaje tzn. maja ich 3 w klinice i na tym bazuja. Badania to tylko tzw. ''Kleines Bild'' nie wiem jak sie nazywa w Polsce, ale w Niemczech to podstawa badan i jest ona bardzo szybko realizowana. USG na miejscu praktycznie przed operacja tak samo jak konsultacja z anestezjologiem (chyba dobrze napisalam )
Teraz czekam na odp od Pani dr Zukowskiej zobaczymy, co ona powie. Na razie jestem dobrej mysli i oczekuje z niecierpliwoscia moich nowych, duzych piersi hehe
Justicia2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 17:23   #38
marulaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 49
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
Większosc z was pisze o zadowoleniu a czy któraś miała jakieś komplikacje??
mnie czeka operacja dopiero wiec w sumie komplikacjami także jestem zainteresowana! chociaż wychodzę z założenia, żę nie będzie...
no a na taką operację - taki koszt całościowy, to trzeba liczyć z 10000 tys. dużo pieniędzy ale jak ktoś sie decyduje to raczej ma tą świadomość kosztów
marulaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 16:28   #39
Precelka1
Raczkowanie
 
Avatar Precelka1
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 160
Dot.: Powiększenie piersi- cena

to widze,ze ceny nie sa takie zle teraz ja pamietam,ze robilam jakos okolo 10-11 tys, ale to bylo juz ponad 3 lata temu
__________________
mrawww
Precelka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 15:36   #40
cylaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie piersi- cena

witam, byłam u dr.Tomasza Zielińskiego na konsultacji w piątek tj 20.02.2015 aktualnie cena zabiegu to 9 tyś(okrągłe) dodatkowo trzeba oczywiście zrobić badania i zakupić biustonosz sportowy uciskowy doktor podaje dokładny model koszt ok 100zł
cylaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 16:50   #41
marulaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 49
Dot.: Powiększenie piersi- cena

no mniej więcej tak to wygląda...w sumie to ciężko podać całkowity dokładny koszt operacji - bo wiadomo że badania, maści na blizny, staniki pasy itp itd
marulaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 10:44   #42
blackdrees
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 111
Dot.: Powiększenie piersi- cena

to prawda, że ciężko podać koszty, ale na trzeba się liczyć z wydatkiem kilkunastu tysięcy. Ja już jestem po konsultacji u xxx i mam nadzieję, że już niedługo będę mogła się cieszyć nowym i większym biustem.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-04-20 o 22:57
blackdrees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 16:11   #43
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Dziewczyny ! A ile czekacie mniej wiecej na operacje ? Wiem , ze u lekarzy takich jak Szczyt czy Sankowski ,mozna czekac rok.. Ja mieszkam w Warszawie i patrzę na ceny to wychodzi min. 14 tys. A w Łodzi 10 tys , różnica jest , tylko czy warto ryzykować tak i czy faktycznie za taka cenę mozna zrobic ładnie piersi bez komplikacji ?
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 16:51   #44
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Ja u Łonia nie czekalam ale to dawno bylo

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 14:38   #45
cylaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! A ile czekacie mniej wiecej na operacje ? Wiem , ze u lekarzy takich jak Szczyt czy Sankowski ,mozna czekac rok.. Ja mieszkam w Warszawie i patrzę na ceny to wychodzi min. 14 tys. A w Łodzi 10 tys , różnica jest , tylko czy warto ryzykować tak i czy faktycznie za taka cenę mozna zrobic ładnie piersi bez komplikacji ?
Według mnie decydując się na jakąkolwiek operacje ryzykujesz, ja robiłam u dr.Zielińskiego i jestem bardzo zadowolona, na operacje mogłam się umówić na miesiąc przed więc można powiedzieć że właściwie w ogóle nie czekałam. Wcześniej dużo czytałam i pan doktor ma bardzo dobrą opinie co zresztą potwierdzam. jestem 5 miesięcy po, komplikacji żadnych nie było
cylaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 07:57   #46
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez cylaa Pokaż wiadomość
Według mnie decydując się na jakąkolwiek operacje ryzykujesz, ja robiłam u dr.Zielińskiego i jestem bardzo zadowolona, na operacje mogłam się umówić na miesiąc przed więc można powiedzieć że właściwie w ogóle nie czekałam. Wcześniej dużo czytałam i pan doktor ma bardzo dobrą opinie co zresztą potwierdzam. jestem 5 miesięcy po, komplikacji żadnych nie było
Tez czytałam o dr. Zielinskim ile łącznie wydałaś na operacje ?
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 22:01   #47
Martinimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie piersi- cena

cześć Dziewczyny.

O operacji myślę już od momentu, gdy cycki zaczęły wypełniać miseczkę A w wieku 15 lat i tak już niestety pozostało. Ale zaczęłam przegrzebywać internet w poszukiwaniu informacji dopiero teraz.
Nastawiłam się trochę na klinikę w Polanicy, czytam o tamtejszych doktorach, ale konkretnych CEN nigdzie nie widzę. Może któraś z Was ma konkretne informacje? Albo najlepiej, któraś z Was była tam operowana? Jak efekty?
A może polecicie kogoś z Warszawy? Oczywiście, im bardziej atrakcyjne cenowo oferty, tym lepiej.
Zawsze myślałam też, że muszę zaoszczędzić około 20 tys., a tu widzę, że można się zmieścić w dużo mniejszej kwocie.

Mam też proste (o ile nie prostackie) pytanie - ale za to ważne! - jak to jest z tymi "sztucznymi" piersiami w dotyku - bardzo czujecie, że są inne niż naturalne? IMPLANT POD MIĘŚNIEM - wyobrażam sobie, że tutaj bardzo musi być wyczuwalny ten "drugi wszyty cyc". Adminie, Moderatorze, jeśli to nie ten wątek to sorry, jestem nowa, nie mogę się jeszcze odnaleźć
Martinimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 13:31   #48
Kasia822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Witam Was, a ja uważam, że implanty silikonowe to średniowieczna przeszłość, sama chciałam zrobić, ale przerażała mnie ta cała operacja, długie dochodzenie do zdrowia itd. W lipcu 2015 roku zdecydowałyśmy sie z kuzynką powiększyć sobie piersi metodą Aquafilling bodyline.. i co? Rewelacja!!! Efekt maksymalnie naturalny wielkość jak w silikonach, no i najważniejsze.. BRAK DŁUGIEJ OPERACJI!!! To tylko zabieg, jedno wkłucie pod piersią i po 2 godzinach mogłam od razu wrócić do normalnej aktywności, ciesząc się nowymi cyckami
Kasia822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 00:45   #49
MartynaOch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Dziewczyny, po ciązy mam mniejsze piersi niz wczesniej. Jestem z południa Polski (miejscowośc między Bielskiem-Białą a Krakowem).
Jakiego lekarza możecie mi polecić?
Kiedy miałyście zabieg?
Jakie implanty zakładałyście?
Rady?
Możecie przesłać jakieś zdjęcia przed i po? Wole zobaczyc prawdziwe przyklady niz te z internetu bo nie są wiarygodne.
Dziekuje
MartynaOch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 10:23   #50
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez Kasia822 Pokaż wiadomość
Witam Was, a ja uważam, że implanty silikonowe to średniowieczna przeszłość, sama chciałam zrobić, ale przerażała mnie ta cała operacja, długie dochodzenie do zdrowia itd. W lipcu 2015 roku zdecydowałyśmy sie z kuzynką powiększyć sobie piersi metodą Aquafilling bodyline.. i co? Rewelacja!!! Efekt maksymalnie naturalny wielkość jak w silikonach, no i najważniejsze.. BRAK DŁUGIEJ OPERACJI!!! To tylko zabieg, jedno wkłucie pod piersią i po 2 godzinach mogłam od razu wrócić do normalnej aktywności, ciesząc się nowymi cyckami
Jeśli dobrze kojarzę to metoda polegająca na pobraniu tłuszczu z innego obszaru i włożenia go w biust, ale jak ktoś nie ma tłuszczu aż tyle?
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 12:38   #51
laverdadd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 95
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Hejka!!
Myślę o powiększeniu piersi u dr Tomasza Zielińskiego.
Wiecie może czy cena w tym roku u niego to nadal 9tys? Coś się może zmieniło?

Przez telefon umawiając się na wizytę niestety ciężko się dowiedzieć ceny, a jako że jestem z innego miasta to chciałam znać orientacyjną cenę przed konsultacją
laverdadd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 16:05   #52
Eweline21
Przyczajenie
 
Avatar Eweline21
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 28
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Ja za swoje u dr Ulatowskiego zapłaciłam ok 14 500 (stanik miałam w cenie a badania tj. Usg piersi, grupa krwi oddzielnie) ale czuje niedosyt i z pewnością jeszcze raz zrobie. Czas oczekiwania ma operacje od konsultacji to chyba było ok. miesiąca


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eweline21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 16:44   #53
agilaseczka
Przyczajenie
 
Avatar agilaseczka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Witam drogie Panie, poszukuję dobrego chirurga plastycznego do powiększenia piersi w Łodzi , kogo polecacie , może któraś z Pań ostatnio robiła jakie koszta ? Ktoś tu wcześniej pisał o doktorze Zielińskim jakieś konkretnie opinie z góry dziękuję proszę o wyczerpujące odpowiedzi bo to już dosyć poważny zabieg i nie chcę trafić pod noż jakiegoś felczera
agilaseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 22:17   #54
laverdadd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 95
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Hej dziewczyny,
Byłam dziś na konsultacji u dr T. Zielińskiego w Łodzi.
Lekarz robi bardzo dobre wrażenie, profesjonalny i cierpliwy
Sama klinika/gabinet niestety trochę odstraszają - miejsce wygląda jak osiedlowa przychodnia NFZ gdzie chodzi się do internisty - podejrzewam, że stąd tak atrakcyjna cena zabiegu czyli 9tys za powiększenie implantami okrągłymi Eurosilicone. Konsultacja kosztuje 120PLN, badania przed operacją około 200, biustonosz "po" 100.

Wstępnie umówiony mam już termin operacji na za 2 tygodnie - kolejny plus, że niedługo się czeka.

Jedynie co mnie trochę niepokoi, to brak galerii przed i po pracy doktora. Natomiast opinie ma dobre, więc raczej nie mam większych obaw.
Jeśli któraś z was robiła u dr T. Zielińskiego i może się pochwalić efektem to bardzo proooooszę o kontakt - ja z pewnością po rekonwalescencji też się podzielę fotką, bo uważam że to dość ważne żeby ocenić kunszt lekarza przed decyzją pozdrawiam!!
laverdadd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 19:35   #55
mawelur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie piersi- cena

ja polecam zabieg prywatnie w klinice na promienistej w Poznaniu, komfortowe warunki i przede wszystkim rewelacyjna opieka, co do cen do najlepiej zadzwonić i umówic się na konsultacje
mawelur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 21:06   #56
malgorzatadaczynska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cena zalezy od kliniki, chirurga, wybranych implantow. Np. moje mentory kosztowały jakieś 13.000 zl nie wiem, jak to sie ksztaltuje przy wyborze innych marek, ale ja akurat wybralam tego producenta, bo chirurg mi go polecał, ksztaltem i rozmiarem ich implanty od razu mi sie spodobaly. No i nie zaluje, bo finalnie operacja przebiegla bez komplikacji, a biust wyglada bardzo subtelnie,niczym naturalna piers (mam implanty konturowe, one maja ksztalt lezki).
malgorzatadaczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 10:07   #57
MAZUREK79
Raczkowanie
 
Avatar MAZUREK79
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 119
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Ja robiłam w Poznaniu u dr. Kubasika implant motiva cena 16100

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
19.04.2018- Motiva 360 ml , M.K Poznań - Klinika Złotowska
MAZUREK79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 07:04   #58
MartaPawel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Pomocy! Szukam dobrego chirurga z dolnego Śląska który powiększy piersi,

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Cześć. Czy możesz podać dokładne namiary na tą klinikę we Wrocławiu? Czy osobiście jesteś zadowolona?
MartaPawel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 20:25   #59
brunecia73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 61
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Ja pochwalić się mogę, że nie tak dawno robiłam implanty w xxx i tak ładnych piersi jak mam to się nie spodziewałam Żal tylko ze tak pózno sie zdecydowałam, a strach zawsze bo to operacja, bo gadanie mamy... trzeba siebie tylko słuchac i realizować marzenia, bo teraz widze że warto. Taka jestem zadowolona z efektu

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-04-17 o 21:54
brunecia73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 14:48   #60
Holaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 23
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez MartaPawel Pokaż wiadomość
Pomocy! Szukam dobrego chirurga z dolnego Śląska który powiększy piersi,

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Cześć. Czy możesz podać dokładne namiary na tą klinikę we Wrocławiu? Czy osobiście jesteś zadowolona?



We Wrocku polecam doktora <ciach> Na pewno duzym plusem jest u niego to, ze pracuje na <ciach>. Nie wiem czy juz zaznajamiałaś sie z tematem implantow, ale wybor odpowiedniego ich producenta tez jest wazny. Ja mam anatomiczne <ciach> i wygladaja super A z takich czysto chirurgicznych aspektow to maja najnizszy odsetek powiklan i dozywotnia gwarancje.

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2019-01-09 o 13:40 Powód: reklama
Holaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-29 07:32:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.