Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-09, 18:21   #3541
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziękuje Kochana Jesli chodzi o metodę ciężko mi sprecyzować ponieważ wydaje mi się, ze nie jest ona wykonywana w Polsce. Z opowiadań przyjaciółki polega to na przyczepianiu włosów za pomocą rzemykow. Zabieg należy wykonywać co dwa miesiące. Swoją droga, słyszałyście może o czymś takim? Próbowałam szukać w internecie na ten temat i nie znalazłam nic. Albo po prostu nie wiem jak szukać.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 16:01   #3542
lysiczka
Przyczajenie
 
Avatar lysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

hej dziewczyny)
Czy możecie polecić mi dobre jakościowo naturalne włosy do metody tape on- kanapki.. Używałam już hairtalk i catzy, ale te pierwsze po 2 miesiącach rozpadają się, a właściwie taśmy.. a catzy 2-3 miesiące i plączą się straszliwie.. Pomimo super dbania, odpowiednich szamponów bez silikonów, parabenów, nie używam lokówki, prostownicy, lakieru., itd..
Może któraś z Was coś podpowie))
lysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 09:11   #3543
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lysiczka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny)
Czy możecie polecić mi dobre jakościowo naturalne włosy do metody tape on- kanapki.. Używałam już hairtalk i catzy, ale te pierwsze po 2 miesiącach rozpadają się, a właściwie taśmy.. a catzy 2-3 miesiące i plączą się straszliwie.. Pomimo super dbania, odpowiednich szamponów bez silikonów, parabenów, nie używam lokówki, prostownicy, lakieru., itd..
Może któraś z Was coś podpowie))
Niestety muszę Cię rozczarować ja byłam maniakiem tape on! I niestety przetestowałam 6 firm, ale bez hairtalk i catzy ale się dobrałyśmy. Twoje doświadczenie cenne bo byłam ciekawa tych marek. I niestety mamy takie same wnioski. Ja pisałam we wcześniejszych wątkach że miałam włosy z różnych sklepów i każdy mimo pielęgnacji robił to samo plątanie i plątanie. Używałam wszystkiego z płynami do peruk włącznie!!! No nie mam sposobu na te kłaki. Ponad to po dłuższym noszeniu zauważyłam że mocno obciążyło to włosy. Kanapki zakładała mi moja fryzjerka nie osoba które przedłuża włosy i stąd wiem że to była jej obiektywna opinia o kondycji moich włosów która się pogarszała. dużo włosów popękały przy klejeniu bo nadmiernie były obciążone. A mam dość grube włosy u nasady, nie są farbowane ani poddawane żadnym zabiegom więc są zdrowa a mimo to nie dały rady.

Ja zatoczyłam koło i zostałam przy clipach! Niestety szukałam i szukałam i nie znalazłam żadnej innej metody która nie niszczyłaby włosów, z resztą nie ja pierwsze doszłam do takiego wniosku. I wcale mnie to nie cieszy bo nie cierpię clipów! Ale noszę bo nie pozostaje mi nic innego.
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 11:19   #3544
lysiczka
Przyczajenie
 
Avatar lysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
..................... A mam dość grube włosy u nasady, nie są farbowane ani poddawane żadnym zabiegom więc są zdrowa a mimo to nie dały rady.
............
Hej, fajnie, ze na siebie trafiłyśmy)
To ja zacznę od siebie:
Swoje włosy mam tzw. baby, czyli cienkie, jasne i bardzo delikatne.. Miałam kiedyś długie, ale po spaleniu czar prysł..
Miałam juz warkoczyki( ale rwały włosy przy nasadzie), microringi- obcinały je przy łączeniach, mimo silikonowych , ultraźwieki, keratyna- przy zdejmowaniu dramat- razem z włosami , mimo ostrożnego zdejmowania- wszystkie metody zakładane u specjalistek, nie przenoszone włosy)
W każdym razie przyszedł czas na taśmy, i jak dla mnie metoda najbezpieczniejsza, niestety zauważyłam u mnie:
za dużo taśm obciąża włosy, na moja małą główkę łączę dwie metody-6 sztuk hairtalk na boki i na gorę-są niewidoczne i nie obciążają, tył catzy- 7-8 taśm. włosy są przedłużone i lekko zagęszczone, ale mam długie na stale ( klipy są na chwilkę, wieczorem czar pryska))
wymieniam co miesiąc u swojej fryzjerki.
byłam na szkoleniu we Hairtalk, więc mój patent:
-2-3 dni przed "odrostami" zdejmuje wszystkie włosy i regeneruję je, szampon bez parabenow, odżywka, czesanie, suszenie delikatne i na koniec wygładzanie..
- po tym zakładam taśmy z klejem
-w międzyzczasie regeneracja moich wlos.ow- wmasowuję na całą glowę 1- oleje -makadamia , oliwe z oliwek, naftę, potem po myciu biowav- labotica- po tym rośnie mi mnostwo małych wlosk.ow
po 2-3 dniach jadę, robię odrosty, fryzjerka zakłada mi wlosy
-przed snem zawsze zaplatam
teraz jestem świeżo po mojej nowej metodzie i włosy prawie nie plączą się)
plątały się najbardziej na bokach
-szczotki- wyciągnęłam starą z kulkami, dużą, kwadratową- czeszę bardzo delikatnie, trzymam włosy,zeby nie wyrywały taśm. Mam mnóstwo szczotek, tange.. z wlosia nat, z dzika, do przedluzanych, wszystko ok, do czasu..
znalazłam włosy rosyjskie, wychodzą tyle co w catzy-ale taniej niż z hairtalk :
https://www.rubin-extensions.pl/meto...ches-haar.html
ps. nie wiem , jak sobie radzą inne z hairtalk, ale po miesiącu noszenia przy zdjęciu taśmy sie porwały-0 zdejmowałam remowerem hairtalk
na szkoleniu było ok, a w praktyce, dramat, mimo reklamacji, nie uznali bo nie używałam ich szamponu-. włosy za 600 zl- 6 kanapek! dramat!!!!
catzy mają 4 cm x 1 cm taśmy- duże, widoczne, ale stabilne i niezniszczalne
lysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 09:53   #3545
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

OOOO dzięki za obszerną odpowiedź.

Ja miałam swoje włosy już do tyłka ale marniutko z ich ilością, teraz obcięłam do pasa. Dodatkowo miałam bardzo nerwowy okres w życiu i zgubiłam sporą ilość włosów. Wypadły !!! wyciągałam moje długie włosy garściami, zwykle się łamały a teraz wszędzie w domu pełno długich kłaków. Po prostu DRAMAT!

Moje włosy również się plączą więc to nie ułatwiało zadania. Nie umiem zminimalizować tego efektu, używałam już różnych kosmetyków ale zawsze to samo.

A włosy mam zwyczajne typowe dla słowiańskich blondynek (choć teraz pociemniały mocno) Ani cienkie ani grube, przeciętna ilość, porowatość też w normie a mimo to się okropnie kołtunią. Nie wiem co jest przyczyną miałam tak prawie zawsze gdy osiągały określoną długość.
Obecnie używam raz w tygodniu oleju amla na całą głową na noc.
Szampony bez sls i parabenów potem odżywka biowax na ciepło, albo kallos czekolada lub inne które polecały włosowe youtuberki na zmianę z kompletem z aussie do damage hair...
podczas suszenia końcówki traktuję olejkiem. Suszę skalp reszta wysycha sama żeby zminimalizować uszkodzenia. Nie używam prostownicy ani lokówek. śpię w warkoczu a chodzę w lekkim koczku na czubku głowy. Ja już nie wiem co mam z nimi robić bo szlag mnie trafia rozpuszczę je i po 30 minutach robi mi się siano pod linią karku a powyżej łopatek, jak dopnę clipy to już w ogóle kołtun w tym miejscu.
taka ot moja historia...

na zakończenie dodam że zauważyłam mnóstwo baby hair, zaczęły odrastać tylko kiedy one dorosną mi do tej długości którą mam
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 09:30   #3546
lysiczka
Przyczajenie
 
Avatar lysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Włosy kołtunią się, ponieważ przede wszystkim pewnie mają pootwierane łuski,i zaczepiają jeden o drugi. Mamy kołnierze, szaliki, one też "czochrają " nam te włosy nie mądrzę się, ale na chłopski rozum.. Silikon w kosmetykach je oblepiał i dlatego nie kleiły się do siebie..
Moim zdaniem błąd, ze ich nie dosuszasz.. ale trzeba tak, jak pokazywała mi fryzjerka: na szczotkę pasemko , strumień ciepła( nie gorąca) od góry na dół, w takim kierunku suszysz. Jak włos nie jest wyprostowany "czepia się" drugiego bardziej..
-sprawdziłam u siebie. dokładne robiłam tak samo.. i byla tragedia.
Bardzo ważne po umyciu przepłucz włosy i głowę zimną wodą- to działa- zamyka łuski włosów))
To co ja robię:
2 razy w tyg przed umyciem, nakładam an włosy- mix po 1 łyżce( włosków mam mało)liwę z oliwek, tran, naftę kosmetyczną i olej rycynowy- tego nie wcieram. po tym włosy są sprężyste.
Myj włosy delikatnie, nie jak za czasów prl-robiąc kołtuna na głowie i drapiąc we wszystkie strony, masuj głowę delikatnie , głowa w dół i spłukuj najpierw z głowy potem dalej z włosów
po umyciu, wcieram l'boticę- biovax- po tym rosną mi malutkie.. mnóstwo. Po nałożeniu szerokim grzebieniem możesz rozczesać włosy, dzięki temu odżywka równomiernie rozprowadzi się- i już masz włosy rozczesane
- łykam sobie Regital
na rozczesanie Artego Albo balsam z Hartalk- dzięki temu się nie łamią i nie rwą przy suszeniu. Najpierw je jeszcze raz rozczesuje po nałożeniu balsamu i suszę pasemkami
Włosy już mi nie wypadają.
lysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 20:37   #3547
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Widzę, ze stosujecie metodę tape in. Co jaki czas należy powtarzać taki zabieg? Próbowałam znaleźć na ten temat opinie w internecie i wyskoczyło mi co 2-4 tygodnie. Dwa tygodnie to baaaaardzo krótki okres. Czy to rzeczywiście prawda ?



Chciałabym przedłużyć włosy, ale strasznie boje się po opiniach jakie znalałam w internecie. Póki co tylko metoda tape in daje mi jakiekolwiek nadzieje, ale odstrasza mnie nieco krótki okres noszenia włosów. Plus nie wiem czy tu gdzie mieszkam wykonywana jest właśnie taka metoda.



Moje włosy praktycznie od zawsze były b cienkie i delikatne. Jednak jeszcze rok temu mogłam pochwalić się naprawdę gęstymi włosami. Jeśli chodzi o to co mam na głowie w tym momencie... koszmar. Nie wiem jak to możliwe, ale straciłam chyba więcej niż 3/4 tego co miałam jeszcze zaledwie pare miesięcy temu. Robiłam badania, wszystko w normie. Bardzo możliwe, ze wydarzyło się to za sprawa ogromnego stresu jaki miałam przez ostatni rok w swoim życiu. Plus przeprowadzka do Chin.. jedzenie jest tutaj okropnej jakości. Teraz jest już lepiej, ale powiedzmy, ze jest już za późno. :/
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 08:05   #3548
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Widzę, ze stosujecie metodę tape in. Co jaki czas należy powtarzać taki zabieg? Próbowałam znaleźć na ten temat opinie w internecie i wyskoczyło mi co 2-4 tygodnie. Dwa tygodnie to baaaaardzo krótki okres. Czy to rzeczywiście prawda ?



Chciałabym przedłużyć włosy, ale strasznie boje się po opiniach jakie znalałam w internecie. Póki co tylko metoda tape in daje mi jakiekolwiek nadzieje, ale odstrasza mnie nieco krótki okres noszenia włosów. Plus nie wiem czy tu gdzie mieszkam wykonywana jest właśnie taka metoda.



Moje włosy praktycznie od zawsze były b cienkie i delikatne. Jednak jeszcze rok temu mogłam pochwalić się naprawdę gęstymi włosami. Jeśli chodzi o to co mam na głowie w tym momencie... koszmar. Nie wiem jak to możliwe, ale straciłam chyba więcej niż 3/4 tego co miałam jeszcze zaledwie pare miesięcy temu. Robiłam badania, wszystko w normie. Bardzo możliwe, ze wydarzyło się to za sprawa ogromnego stresu jaki miałam przez ostatni rok w swoim życiu. Plus przeprowadzka do Chin.. jedzenie jest tutaj okropnej jakości. Teraz jest już lepiej, ale powiedzmy, ze jest już za późno. :/

Powiem Ci że ja już tape in nie stosuję, jak pisałam wcześniej obciążało mi włosy. Prawda jest niestety okrutna jak się ma słabe włosy to się je jeszcze bardziej zniszczy przedłużając, to jak z rzęsami.
A właśnie takie osoby potrzebują tego zabiegu... smutne ale prawdziwe.

Co do wypadania włosów nie wiem jakie badania robiłaś ale moja koleżanka miała taki sam problem po przeprowadzce do Tajlandii robili jej badania i nic, ale opieka medyczna jest jaka jest i musiała przylecieć zrobić tu kompleksowe i okazało się ze czeka ją długa hormonalna terapia. Rozregulowała sobie układ hormonalny. Zmiana środowiska, jedzeni, klimatu oraz stres to spowodowały.
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 09:02   #3549
lysiczka
Przyczajenie
 
Avatar lysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej, Najbezpieczniej jest podciągać włosy czyli odklejać je i zakładać na nowo, jak masz ok 1,5-2 cm odrostu miedzy brzegiem taśmy a głową, nie przekłada się t na tygodnie, bo każdej z nas włosy rosną w rożnym tempie.
Niestety ale stres zabija wszystko w naszym organizmie,również chęci życia włosa , nie tylko nasze))
Jak możesz, zeby poczuć sie lepiej, gotuj sobie rzeczy, chociaż czasem, z produktów sklepowych,które lubisz potrawy, ktore znasz)
Wypowiadam sie wyłącznie za siebie- dla mnie tape on jest jedyną metodą, którą sprawdziła się na moich włosach. oczywiscie trochę je osłabia, ale o ile nie przeciążam ich zbyt dużą ilością dopczepów, jest ok, dają radę
Przy dobrym założeniu, włosy praktycznie mi nie wypadają. Widać, to, gdy je ściągam, na plastrach trzymających są tylko pojedyncze wsloski, ktore i tak czasem same wypadają.
Jeśli chodzi o założenie, włosy mozesz kupić na wish.com czy gdzieś indziej ,a założy Ci je koleżanka, to banalnie proste., byłam na specjalnym kursie hairtalk i sama zakładam, na www.catzy.pl jest film, jak sie je zaklada.
Moze na początku nie bedą super profesjonalnie założone, ale z czasem bedziesz wiedziała, co i jak
lysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 10:47   #3550
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

[b]Panna Hanna[\b], Ehhh czyli jednak nie ma metody idealnej. skoro tape in również obciąża włosy to aż boje się jakie mogą byc konsekwencje przedłużania keratyna czy ringami. Ciekawa jestem metody, która jest wykonywana tutaj w Chinach, o której wcześniej wspominałam. Przyczepianie włosów na coś w rodzaju rzemykow. Ale wydaje mi sie, ze również jest ona bardziej inwazyjna niż tape in.



Co do Twojej koleżanki - mam nadzieje, ze wróci do zdrowia. Znam kilka innych Polek mieszkających w Chinach i wszystkie bez wyjątku maja ten sam problem. Gdzies kiedyś czytałam, ze to przez olbrzymie ilości glutaminianu sodu w tutejszym jedzeniu. Moje najnowsze postanowienie - zacząć gotować w domu. zastanawiam się tez, czy nie jest to skutkiem zażywania przeze mnie tabletek antykoncepcyjnych. Jednak z drugiej strony włosy na chwile obecna przestały mi wypadac, a tabletki nadal biorę, wiec sama nie wiem.





[b]Lysiczka[\b], może warto spróbować. Powiem Ci, ze naprawdę pocieszyłas mnie, ze metoda ta wcale nie jest trudna w samym wykonaniu. Może uda mi się znaleźć jakaś rosyjska fryzjerkę tutaj, która potrafiłaby to ogarnąć. obyyyyyy. A co do gotowania koniecznie muszę się zmobilizować.



A co do wszelkich olejków. Stosowalyscie może

andrea hair growth essence? Póki co nakladam go dopiero dwa tygodnie, wiec niewiele mogę na ten temat powiedzieć. Ale moja przyjaciółka stosuje od pół roku i mowi, ze włosy rosną po nim szybciej plus oczywiście wysyp babyhair. Kilka bloggerek z Polski testowalo ten produkt, niektóre zanotowały nawet 5 cm w miesiąc. Aż nie mogę w to uwierzyć ahhaa, ale spróbować można.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 09:07   #3551
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej , powiedzcie czy są w jakimś sklepie Pl włosy clip in w lepszej jakosci niż doczepiane .pl? Miałam zamawiać Bellami ale chwilowo są dla mnie niedostępne że względów finansowych :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-21, 09:11   #3552
lysiczka
Przyczajenie
 
Avatar lysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Na porost włosków używam tutejszej LBotica-biovax do wcierania( po myciu, na godzinkę, potem spłukanie).
Efekt jest super, mnóstwo małych włosków)Końce smaruję przed myciem -mixem tranu oliwy, nafty i rycyny
Wcześniej już wspominałam..
Glutaminian- czytaj naklejki, jesli są po angielsku)) Może coś się trafi bez syfu
Doczepianie- pokaż Rosjance film, jak doczepiać, a bez problemu to zrobi)
Pokaż efekty))
lysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 20:47   #3553
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Mam nadzieje, ze znajdę tu osobę, która ogarnie tape in. I koniecznie muszę wypróbować ten olejek.



Trochę się podłamałam. Jakiś czas temu włosy przestały mi wypadać, pojawiły się nadzieje na powrót do normalności. I znowu... Sama się teraz zastanawiam czy to kwestia olejku, który zaczęłam niedawno stosować, czy może faktu iż około tygodnia temu poprawiałam ombre.. blond. Wiadomo, rozjaśnianie strasznie szkodzi włosom. Zdaje sobie sprawe, ze powinnam wrócić do naturalnego koloru... bo to chyba walka z wiatrakami skoro nadal rozjasniam włosy. Z natury mam coś w stylu ciemnego blondu/mysiego jasnego brązu.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 01:28   #3554
saso666
Raczkowanie
 
Avatar saso666
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 35
Czy ktoś zamawiał z was clip in z clipinwłosy.pl?

Jeśli tak to czy polecacie?
__________________
Someone told me stay away from things that aren’t yours,
But was he yours, if he wanted me so bad?
saso666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 10:51   #3555
lysiczka
Przyczajenie
 
Avatar lysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Mam podobny kolor,ale co jakiś czas, co ok 5 tyg robię balejaż i włosy są ok. Moja fryzjerka pracuje na artego, nie niszczy włosów i bardzo dobrze rozjaśnia, na wodzie 3 Powiem tak, przy naszych mysich kolorach, nie widać w ogóle odrostów , długi czas)) Włosy wyglądają na naturalnie rozjaśnione bez ciemnych smug, jest dobrze)
lysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 13:58   #3556
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Prawda wcześniej robiłam blond od samej góry i nie wyglądało to dobrze. Wyglądało to bardzo nienaturalnie plus oczywiście dwa-trzy tygodnie i musiałam znowu kłaść farbę. Teraz chodzę do fryzjera raz na 3-4 miesiące. ale niestety pierwsze tygodnie po farbowaniu włosy zaczynaja wypadac.. potem trochę się uspokaja.



Powiem Ci, ze to właśnie mnie zastanawiało. Bardzo chciałabym zrobić doczepy blond ale jednoczenie zostawiajac mój naturalny kolor na gorze. Czyli można sobie z tym poradzić? Już myślałam, ze będę musiała postawić na jednolity odcień.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 11:59   #3557
lysiczka
Przyczajenie
 
Avatar lysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Prawda wcześniej robiłam blond od samej góry i nie wyglądało to dobrze. Wyglądało to bardzo nienaturalnie plus oczywiście dwa-trzy tygodnie i musiałam znowu kłaść farbę. Teraz chodzę do fryzjera raz na 3-4 miesiące. ale niestety pierwsze tygodnie po farbowaniu włosy zaczynaja wypadac.. potem trochę się uspokaja.



Powiem Ci, ze to właśnie mnie zastanawiało. Bardzo chciałabym zrobić doczepy blond ale jednoczenie zostawiajac mój naturalny kolor na gorze. Czyli można sobie z tym poradzić? Już myślałam, ze będę musiała postawić na jednolity odcień.
Hej, nie powinno tak być,m może do rozjaśnienia użyta jest za mocna woda?? Rozjaśniasz wszystkie odrosty czy balejaż?
lysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 12:51   #3558
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Pixie088 chyba jedyne co można zrobić to ufarbowac doczepki. Ja tak miałam że przez jakiś czas góra włosów była ciemniejsza. Jasny dół ładnie się zlewał z doczepianymi, ale na górze jak tylko ruszyłam głową to te jaśniejsze wychodziły i nie wyglądało to dobrze :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 09:12   #3559
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja mam ombre od lat i clipy kupuję jasne jak moje końce i górę farbuję na ciemno. Niestety z doczepiane pl nie chce mi łapać koloru z saszetek i podczas mysia wypłukuje się mocno. Tak że muszę farbować co 2 mycia. Farby mocniejszej nie próbowałam, ale clipy są już w takim stanie że co mi szkodzi :P
Noszę je tak mało nawet nie raz na tydzień i pielęgnuję a wyglądają jak wyliniałe mysie ogonki :/ Poważnie się zastanawiam nad upleceniem sobie 2 taśm.
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 15:46   #3560
saso666
Raczkowanie
 
Avatar saso666
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 35
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Witam, wiecie może jaką farbą zafarbuję doczepki ( kolor w załączniku) na średni chłodny brąz bądź też chłodny ciemny blond? Zależy mi właśnie na tym chłodnym odcieniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jasny brąz nr 8_ (1).jpg (76,0 KB, 36 załadowań)
__________________
Someone told me stay away from things that aren’t yours,
But was he yours, if he wanted me so bad?
saso666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 15:48   #3561
Jadzior
Raczkowanie
 
Avatar Jadzior
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 238
Zageszczanie/przedłużanie wlosow

Hej. Mam nadzieje, ze pisze w odpowiednim watku.

Czy mozecie polecic salony fryzjerskie w okolicy szczecinka (woj. Zachodniopomorskie) gdzie mozna wykonac zabieg przedluzania/zagrszczania wlosow ? Ile kosztuje taki zabieg i ile czasu sie utrzymuje? Bardzo niszczy wlosy?
Jadzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 15:50   #3562
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Lysiczka, nie mam pojęcia jak dokładnie fryzjerka rozjaśniała mi włosy. Niestety nie znam się na farbowaniu itd. Jedyne co wiem to, ze najpierw stosuje rozjaśniacz a następnie toner, ponieważ moje włosy maja naturalnie miedziany pigment = łatwo o żółć.



Zostawiam około 2 cm swojego naturalnego odcienia a reszta włosów jest rozjaśniona.



MorganLeFay, Ehh to może faktycznie wypadałoby nałożyć kolor na cała długość. Sama już nie wiem.



Taka jest prawda, ze powinnam po prostu zrobić sb brąz i problem z głowy. :Lol: ale ciężko..



Panna Hannah, czyli faktycznie jest trochę roboty z tymi włoskami. I na co nam było farbować.





Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jak Wasi partnerzy reagują na doczepiane włosy? Ja od jakiegoś czasu zaczęłam poruszać ten temat i widzę, ze TZ nie jest zachwycony i nie trafiają do niego argumenty, ze naprawde to jest mój kompleks i poczułbym się lepiej. Wypomina, ze to sztuczne, po co mi to, "przecież to czyjeś wlosy, ktoś je wcześniej nosił, ohyda". Niby mówi "rob co chcesz", ale chciałabym go jakoś do tego przekonać.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 08:25   #3563
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez saso666 Pokaż wiadomość
Witam, wiecie może jaką farbą zafarbuję doczepki ( kolor w załączniku) na średni chłodny brąz bądź też chłodny ciemny blond? Zależy mi właśnie na tym chłodnym odcieniu
skąd te kłaczki??? jakieś nowe? jeśli tak to skąd i jakie ? Podziel się opinią!
z farbą nie pomogę bo doczepki generalnie robią co chcą z kolorem więc ciężko przewidzieć nawet fryzjerce. Jak farbowałam clipy jasny blond na ciemny blond ale tylko połowę od spinek w dół pod moje ombre. Wszędzie użyłam tego samego produktu w tym samym czasie i wyszły 3 kolory na jednym komplecie włosów. Miał być ciemny chłodny blond i farba (szampon) kiedyś testowałam na sobie był podobny do mojego koloru naturalnego. A na doczepkach wyszło różnie od miedzianego brązu po nie wiadomo co lekko przyciemniony jasny blond bo cześć pasm nie złapała produktu odpowiednio. Pani w doczepiane.pl powiedziała ze nie wie czemu bo nie miała problemów wcześniej. A dodam ze robiłam to na produktach które ona poleciła użyć i które używali na doczepach wcześniej.
Teraz może walnę farbę i będę miała spokój.

A teraz mi się przypomniało ze co do odcienia możesz je ochłodzić szamponem silver, czy kolor Ci w ogóle nie pasuje?? Bo jeśli tylko za ciepły odcień to ja tak robię, ochładzam doczepki właśnie tym szamponem lub płukanką ale szampon bezpieczniejszy.

Jeśli różnica koloru jest nie wielka to może ratować sytuację, ja tak miałam myślałam ze muszę podfarbować blond bo nie był taki odcień jak mój ale jak go ochłodziłam to w zasadzie nie potrzeba było już farbować.



Co do reakcji męża to nie za fajnie. Histerii dostaje jak doczepiam włosy. Mówi że to paskudne mieć obce włosy na sobie :P
Wkurza mnie to okropnie bo każda z nas chce wyglądać ładnie i być doceniona, a nie wiecznie słyszeć po co Ty to robisz daj spokój!!!
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 14:49   #3564
saso666
Raczkowanie
 
Avatar saso666
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 35
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Te kłaczki są z doczepiane.pl i posiada je moja znajoma
Generalnie to je bardzo zachwala.
Niestety...ja mam taki problem że z tej strony żadne nie pasują do mojego koloru włosów. Wszystkie odcienie są ciepłe
Myśle nad kupnem tych od konkurencji- cosmoshop.pl
Tam akurat jest mój kolor ale przyznam że nieco się boję...
miała z was któraś może włoski z tego sklepu?
__________________
Someone told me stay away from things that aren’t yours,
But was he yours, if he wanted me so bad?
saso666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 15:28   #3565
lysiczka
Przyczajenie
 
Avatar lysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

... Ale jak widzą babki z włosami do pasa.. to są zachwyceni.. Hipokryzja mała..
Makijaż też krytykują i paznokcie, ale jak nas poznawali, to byłyśmy super, bo takie zadbane.. teraz ble.. bo włos doczepiony, oko podmalowane, paznokieć za długi.. i jeszcze tyle czasu to trwa i tyle kosztuje
Słyszałam to tyle razy..
lysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 09:52   #3566
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Nie miałam z cosmoshop i też bym się bała :P Nie wiem nie mam zaufania już do żadnych firm doczepiane też się popsuło i od nich już nie kupię.
Oglądałam testy na YT bellami i jest wiele przeciwniczek były porównywane z włosami za 70 funtów i youtuberka od włosów stwierdziła ze lepsze są te tańsze więc już zgłupiałam!

Co do facetów to tak jest... smutne i wkurzające bo człowiek chce o siebie zadbać i słyszy ciągle po co Ci paznokcie, na co Ci włosy... Dzięki Bogu za hard od Semilaca to mi nie marudzi ze tipsy noszę :P
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 13:51   #3567
saso666
Raczkowanie
 
Avatar saso666
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 35
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny! Kupiłam te włosy z cosmoshop i powiem wam że jestem zachwycona Włosy grube, mięciutkie i nie wyróżniające się. Na początku się bałam, że dostane jakieś idealne gładkie i błyszczące włosy ( albo jakieś potargańce z piórkami na końcach). Gdyby tak było to odznaczały by się bardzo od moich Ich stan i wygląd uważam za "normalny". W dotyku są gładkie i nie posiadają rozdwojonych końców Mogę wstawić zdjęcia sprzed i po



Jeżeli chodzi o mojego faceta i dopinki do się nieźle wycwaniłam Powiedziałam mu, że są to sztuczne włosy a ten się nabrał

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
Nie miałam z cosmoshop i też bym się bała :P Nie wiem nie mam zaufania już do żadnych firm doczepiane też się popsuło i od nich już nie kupię.
Oglądałam testy na YT bellami i jest wiele przeciwniczek były porównywane z włosami za 70 funtów i youtuberka od włosów stwierdziła ze lepsze są te tańsze więc już zgłupiałam!

Co do facetów to tak jest... smutne i wkurzające bo człowiek chce o siebie zadbać i słyszy ciągle po co Ci paznokcie, na co Ci włosy... Dzięki Bogu za hard od Semilaca to mi nie marudzi ze tipsy noszę :P
Co ci się popsuło w tych od doczepiane.pl?
__________________
Someone told me stay away from things that aren’t yours,
But was he yours, if he wanted me so bad?
saso666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 19:40   #3568
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Nie wiem co się dzieje, ale nie mogę odtworzyć 119 strony naszego wątku. Dobijam do 118 i wszystko jest OK, ale gdy próbuje przejść na ostatnia automatycznie wywala mnie z naszego kochanego wizażu. A wiec dodaje teraz kolejny post.. może to rozwiąże mój "problem".
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 09:12   #3569
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Z doczepiane.pl jak dostałam włosy było ok cieszyłam się i były ładne. Używam ich bardzo rzadko, po pół roku zauważyłam że końce są co raz cieńsze. Noszę jest może 1 raz w tygodniu, np teraz od 3 tygodni nie zakładałam ani razu. Lezą sobie w szufladzie odżywione wysuszone i ułożone w opakowaniu. Traktuję je odpowiednio a pomimo tego od połowy są mocno cieńsze.

Pokaż koniecznie te z cosmoshop i nie tylko na sobie. Zrób kilka zdjęć samego zestawu i prosiłabym o fotki 2 najszerszych taśm. A i jakbyś mogła zważyć mi te 2 najszersze taśmy pliiis
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 20:52   #3570
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Nareszcie 120 strona. Nie wiem o co chodzi, ale strona 119 w dalszym ciągu nie działa na moim telefonie.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.