schiza chyba... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 03:17   #1
karolina1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1

schiza chyba...


otórz ostatnio jestem bardzo zestresowana, coś mi się uroiło że o 7 rano w piatek zazyłam 3 tabletke od konca a potem o 12 skapłam się że zmiast 1 zostały dwie! więc ja szybko połknełam, najprawdopodobniej naprawde mi sie to uroiło i po prostu zaspałam i przedostatnia tabletke zjadłam o 12 a trzecią od konca wtedy kiedy powinnam czyli w czwartek.

ale HIPOTETYCZNIE gdybym zapomniała tabletki w zeszły piątek czyli 12 tabletkę i reszte przyjmowała normalnie i dopiero 20 dnia sie skapła ze mam o 1 za duzo i zjadła dwie, to czy jest ryzyko zajscia jeśli tamtego 12 dnia współżyłam??... bardzo prosze o odpwoiedź, liczę na mój rozsądek że każdą tabletke zjadłam wtedy kiedy powinnam ale musze się jakos uspokoić. niby 2 tydzień to ten najbezpieczniejszy ale co jesli nie przyjełam zapomnianej tabletki SZYBKO tak jak jest mówione tylko jej nie wziełam... prawde mowiąc nie wiem jak to działa, czy ta zapomniana tabletka którą się szybko zarzywa (oczywiście po magicznych 12 godzinach) wzmacnia jaos kolejne?
karolina1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:21   #2
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: schiza chyba...

Nie wiem jakie masz tabletki? przy jednych niezależnia od dnia trzeba przyjąć nawet dwie naraz i stosować prezerwatywe przez tydzień. przy innych zależy który to dzień.

eee zacznij przyjmować tabletki tak około 17, gdy nie śpisz ;p
rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 19:42   #3
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: schiza chyba...

hipotetycznie 12 tabletka to II tydzien, jesli sa to jedno fazowe to jest sie bezpiecznym. ale skoro nie wiesz kiedy ja pominelas i czy ja pominelas to moze lepiej zastosowac prezerwatywe przez tydzien


jak masz z rana takie urojenia to moze warto zmienic godzine przyjmowania?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.