Modelowanie sylwetki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-24, 21:52   #1
wistra
Rozeznanie
 
Avatar wistra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 687

Modelowanie sylwetki


Czas wielkich zmian nastąpił. Dobra praca, brak faceta i przede wszystkim.. ogromne chęci.
Po jedzeniu hormonów przybrałam 20kg.
Trzeba się tego pozbyć.
Dieta i ruch to jedno (jest mi ciężko ze względu na podniesiony cukier, jestem na etapie walki z tym)
Chcę też pójść na jakieś zabiegi.
Myślę, że mogłabym przeznaczyć na takie coś maksymalnie 800zł miesięcznie.
Najbardziej zależy mi, żeby zabieg można było przeprowadzić na łydkach i udach - w pasie bardzo ładnie chudnę od diety, nogi niestety nie ruszają ani centymetr!

Czym kierować się przy wyborze studia, zabiegów?
Jakie zabiegi są bezpieczne, a które mniej?
wistra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 20:11   #2
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Modelowanie sylwetki

Jeśli zależy Ci na miejscowym usunięciu tłuszczyku, to moge polecić Ci dwie metody: lipolizę iniekcyjną i ultracontour. Podczas lipolizy wstrzykuje się pod skóre (tam gdzie chcesz, więc na nogach jak najbardziej) naturalny składnik, który rozkłada tłuszcz. Powinno się wykonywaćć 2 - 5 zabiegów co 4 - 8 tygodni. Cena jednej ampułki to ok. 150 zł. Z kolei ultracontur niszczy tkankę tłuszczową za pomocą ultradźwięków i również działa miejscowo. Jeden zabieg na udach to koszt około 400 zł, będziesz musiała zrobić 3 zabiegi w odstępie 3 do 10 dni. Możesz zdecydowac się oba zabiegi lub na jeden z nich. Oba są calkowicie bezpieczne. A jak wybrać właściwy gabinet? Z polecenia, popytaj na forum, sprawdź czy oferują konsultację lekarza. Lepiej decydować się na duży, renomowany gabinet niż na osiedlowy gabinecik, bo nie wiadomo na kogo możesz tam trafić.
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 14:35   #3
lajfentuzjast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 56
Dot.: Modelowanie sylwetki

Lipoliza? Taki zabieg jest przeznaczony dla osób stosunkowo szczupłych z niewielkim, lokalnym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, którego nie można pozbyć się przy pomocy intensywnych ćwiczeń i diety. Okolice ciała najczęściej poddawane zabiegowi to podbródek, brzuch, pośladki, biodra, ramiona. Jeśli dziewczyna przytyła 20 kg to podejrzewam, to podejrzewam, że tyle tez chciałaby zrzucić

Wistra - ja na Twoim miejscu poszłabym do salonu medycyny estetycznej na konsultacje. Osoby, które się tym zajmują najlepiej Ci doradzą po obejrzeniu Twojego problemu.

"Czym kierować się przy wyborze studia, zabiegów?
Jakie zabiegi są bezpieczne, a które mniej?"

Przy wyborze miejsca zwróć uwagę na kilka podstawowych kwestii:
1. dowiedz się czy w salonie pracuje LEKARZ, a nie tylko kosmetolog. Pamiętaj, ze to Twoje ciało więc oddaj je w dobre ręce
2. zobacz jak wygląda salon. Czy jest czysto i schludnie?
3. zwróć uwagę na sprzęt, na którym wykonują zabiegi. Zapytaj czy ma odpowiednie atesty i certyfikaty! To jest ważne. Poddawaj się zabiegom tylko na dobrym sprzęcie!

Jakie zabiegi są bezpieczne, a które mniej? To pewnie też zależy od stanu skóry, tkanki podskórnej i ogólnie organizmu. Dlatego ważna jest wcześniejsza konsultacja. Ja nie jestem zwolenniczką odsysania tłuszczu, prędzej wybrałabym lasery. To moja osobista opinia i generalnie nie uważam innych metod za złe.
lajfentuzjast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.