co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-01, 10:00   #31
ANDZIA7359
Raczkowanie
 
Avatar ANDZIA7359
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Ja używam obecnie oliwki babydrem z rosmanna,kupiłam taka maluśką buteleczke 50ml na spróbówke,skóra faktycznie jest po niej nawilżona,a żeby szybciej się wchłoneła to po prostu nakładam jej mało.
ANDZIA7359 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 18:39   #32
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Ja kocham oliwki.
Używam na kilka sposobów :
-po prysznicu na mokre ciało, przed wycieraniem, jak nie mam czasu na balsam,
-po prysznicu leję wodę do wanny z dużą porcją oliwki i tak sobie leżę i leżę i się masuję. Bardzo relaksujące, uwielbiam to, jak mam więcej czasu, szczególnie weekendami, wybieram ten sposób,
-po nabalsamowaniu, jak krem już wsiąknie, natłuszczam trochę skórę oliwką - stosuję na co dzień, opcja nr 1 jak nie mam czasu, opcja nr 2 jak mam za dużo czasu, a opcja numer 3 na co dzień.
Używam też do masażu.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 16:53   #33
I_Love_Cosmetology
Przyczajenie
 
Avatar I_Love_Cosmetology
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 12
Dot.: co sądzicie o używaniu oliwki dla dzieci? Czy dobrze nawilża i nie zaszkodzi?

Cytat:
Napisane przez ewa007 Pokaż wiadomość
Tak więc nie jestem zbytnio cierpliwa by wsmarowywać w całe ciało kremy. Ostatnio pomyslałam by kupić oliwkę dla niemowląt. Skoro nie szkodzi dzieciom to czemu ma zaszkodzić ma dorosłym...chyb a świetnie nawilża. Czy może ma któraś z was doświadczenie z oliwką, opiszcie rezultaty...
Oliwka jest komedogenna, będzie zatykać pory przez co skóra nie będzie dobrze oddychać i powoduje zaskórniki.
I_Love_Cosmetology jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-02 17:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.