SKLEP - Helfy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz sklep?
* 5 13,51%
** 4 10,81%
*** 2 5,41%
**** 4 10,81%
***** 22 59,46%
Głosujący: 37. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 21:19   #1
Whirlpur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 202

SKLEP - Helfy


http://www.helfy.pl/

Uwaga! Dotyczy wyłącznie szeroko pojętych półproduktów!

---

Sklep oferujący kosmetyki naturalne, arabskie i ajurwedyjskie, w tym produkty mogące służyć za półprodukty kosmetyczne (głównie marki Hesh), np.:

-glinki
-pudry kwiatowe (płatki) i owocowe (skórki)
-maseczki ziołowe (rośliny i kompozycje roślin w postaci pudrów)
-roślinne farby i szampony do włosów (w postaci pudrów)
-oleje roślinne
-olejowe ekstrakty z roślin

Whirlpur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 12:45   #2
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: SKLEP - Helfy

Zamawiałam w tym sklepie niedawno i na pewno był to mój pierwszy i ostatni raz. Jak dla mnie jedynym plusem w przypadku tego sklepu jest szybka przesyłka. Największym zaś minusem jest fakt, że opisy i zdjęcia oferowanych artykułów nie są na bieżąco aktualizowane i tym samym klient zostaje wprowadzony w błąd (ja w każdym razie byłam nieco zaskoczona gdy otworzyłam przesyłkę). Na niekorzyść tego sklepu działa też ignorowanie klienta, przez co rozumiem przede wszystkim nieodpisywanie na maile. Wątpliwości moje wzbudziła też opłata za przesyłkę - nie wiem czy cennik podany na stronie jest aktualny?
W każdym razie za moją niewielką przesyłkę wysłaną listem poleconym zapłaciłam jak za paczkę, mimo że z cennika wynikało co innego. Co do jakości produktów oczywiście nie mam żadnych zastrzeżeń, ale podejście do klienta na pewno zraziło mnie do tego sklepu.

daję 2 gwiazdki

Edytowane przez 513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Czas edycji: 2008-11-05 o 12:48
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 16:56   #3
Parwana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7
Dot.: SKLEP - Helfy

Zamawiałam w tym sklepie już trzy razy i za kazdym razem zostałam bardzo miło i profesjonalnie obsłużona. Towar zawsze zgodny z opisem, przesyłaka wysyłana w trybie natychmiastowym (jeżeli było inaczej Pani z helfów zawsze powiadamiała mnie o ewentualnym opóźnieniu). Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do klienta. Naprawdę szczerze wszystkim polecam.
Parwana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 15:21   #4
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: SKLEP - Helfy

Ja również jestem zadowolona z tego sklepu. Zamawiałam już kilka razy i nigdy nie było problemów. Jak nie mieli czegoś na magazynie, to dzwoniła miła Pani, żeby mnie o tym poinformować i zawsze dostawałam na przeprosiny miły gratis
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 14:51   #5
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: SKLEP - Helfy

zamawialam jeden raz (na razie) ale paczka zostala szybko nadana i dostalam wszystko co chcialam. Równiez szybko mi odpisywali na gg jesli czegos nie wiedzialam.
osobiscie nie mam zastrzeżen do tego sklepu
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 00:15   #6
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: SKLEP - Helfy

zamawialam raz i jestem zadowlona, szybka przesylka kontakt na gg bez problemu. a co do ceny wysylki to oni maja tak ustawiona ta stronek, ze niby jeszcze wage opakwoania dolicza, a przy produkcie jest podana tylko waga produktu. kosmetyki swieze, dobrze zamkniete.

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2009-02-19 o 17:48 Powód: literowka
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 16:46   #7
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 821
Dot.: SKLEP - Helfy

Zawsze dostawałam szczegółowe odpowiedzi na zadawane mailowo pytania, gdy juz zamówiłam, paczka doszła błyskawicznie, produkty bardzo dobrej jakości, często ciężko dostępne, w dobrych cenach, nieraz fajne promocje. Wporządku ceny przesyłek.
Jak skończą mi się kupione produkty, to zamawiam znowu.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 17:49   #8
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: SKLEP - Helfy

vlain masz racje co do promocji, ja sporo oszedzilam bo jako gratis dostalam drozsza maseczke niz kupilam, amle w plynie jedna wiecej, i ziolka, ktore kosztuja ponad 30 zl
ale mialam ogormne zamowienie, bo na ponad 300 zl..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 17:01   #9
NiceKitty
Raczkowanie
 
Avatar NiceKitty
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 50
Dot.: SKLEP - Helfy

Również polecam ten sklep - zamawiałam tam Olejek kokosowy Vatika, Szampon Ancient Formulas Neem oraz Olejek Amla Dabur. Towar został wysłany w niedzielę, a otrzymałam go w poniedziałek - jestem ze Szczecina, także przesyłka błyskawiczna. Wszystko świetnie zabezpieczone oprócz Amli, która się odrobinkę rozlazła, ale tylko odrobinkę. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie jest to mój ostatni raz, kiedy robiłam tam zakupy.
NiceKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:24   #10
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: SKLEP - Helfy

Dołączam się do pozytywnych opinii o sklepie. Na razie jestem po pierwszych zakupach, ale z pewnością będą następne. O sklepie dowiedziałam się od koleżanki, która kupowała w Helfy już wielokrotnie i jest zadowolona. Moja przesyłka szła troszkę dłużej, bo brakowało jednego produktu, jednak o wszystkim byłam na bieżąco informowana telefonicznie lub mailowo. A w paczce był gratisik Kosmetyki są rewelacyjne i myślę, że nawet gdyby obsługa nie była tak sympatyczna, to i tak bym dalej tam zamawiała.
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:18   #11
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: SKLEP - Helfy

stosuje olejki i pudry z Hesh, sa bardzo dobrej jakosci (ale nie z Helfy)

pudry uzywam do wyrobu maseczek i tonikow albo na suche wlosy, jesli sa tluste a szybko musze gdzies wyskoczyc i zamaskowac to

olej kokosowy stosuje do wszystkiego bo jest p o prostu najlepszy! do wlosow, do ciala po kapieli, na twarz jako maseczke (max 20min)

mam tez wode rozana, o silnym aromacie, stosuje ja sama jako tonik, rowniez polecam
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 13:28   #12
laura7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: SKLEP - Helfy

Bardzo ciekawyy sklep. Obsługa miła, szybki kontakt oraz przesyłka.
Używam:
Amla do włosów i na twarz-świetnia pogrubia włosy, odżywia. Na twarzy działa jak lifting, wygładza. Mam po niej jednak przez kilka minut czerwoną twarz.
Heenara- henna do włosów. Mieszam ją z amla, nadaje piękny kolor, minusem jest jednak wytrzymalość na włosach.
Maseczka Neem tone- dobrze oczyszcza
lodhar powder- piling dobrze oczyszcza, dodaje do glinki i myję tym twarz.polecam.
laura7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 00:51   #13
yourlipsarered
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: SKLEP - Helfy

Polecam sklep helfy!
Najczęściej kupuję produkty firmy khadi i hesh + olej kokosowy vatika ( co pół roku)
Naprawde warto sporóbować kosmetyków bez chemii!!!!
Jak się zobaczy poprawę to cena już nie odstrasza. Wystarczy pomyśleć o wszystkich złotówkach wyrzuconych w błoto (w moim przypadku były to kosmetyki fryzjerskie). Po kilku miesiącach moje włosy urosły jak szalone
Aha i przymierzam się do koloryzacji henną!
x
yourlipsarered jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 21:22   #14
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: SKLEP - Helfy

Zamawiałam tam raz. Kompletowanie i wysyłka zamówienia były blyskawiczne. Produkty szczelnie opakowane, drobne gratisy zgodne tematycznie z zamówionymi. Dobry kontakt e-mailowy.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 09:15   #15
Swapnasundari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: SKLEP - Helfy

Bardzo miła i cierpliwa obsługa. Modyfikowałam zamówienie 5 razy!! Bez problemu sympatyczna Pani połączyła mi trzy zamówienia w jedno na moją korzyść. Miło zaskoczyło mnie indywidualne podejście do klienta.
Przesyła błyskawiczna jeśli było opóźnienie wynikające z braku dostawy otrzymałam info o tym, a w rekompensacie mały gratisik.

Kontakt mailowy w miarę szybki, można spokojnie liczyć na profesjonalne rady. Zamawiam głownie naturalne oleje do włosów, twarzy i ciała i nie tylko.
Szeroki wybór kosmetyków.
Ogólne wrażenie bardzo pozytiv jak na razie jestem stałym klientem
Swapnasundari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 17:55   #16
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: SKLEP - Helfy

Dałam trzy gwiazdki. Plusem jest szybka dostawa jak i produkt zgodny z opisem (chociaż jak czytam opinie wyżej to też różnie z tym jest). Z produktu byłam suma sumarum zadowolona, ale chodzi o etap "przed" jego zakupem i szeroko pojeta obsluge klienta. Jestem blondynką i chcialam kupic bardzo zachwalany olejek amla w ktorego sklad wchodzily rozne "przyciemniacze",a ze nie wszystkie przyciemniaja to kilkakrotnie (jeszcze przed zakupem) napisalam maila w sprawie czy ten olejek przyciemni mi wlosy - nie udzielono mi zadnej odpowiedzi. Udzielono jednej jak juz towar zakupilam - odpowiedz ta byla wymijajaca,jednozdaniowa z ktorej nic nie wynikalo. Natomiast jak juz dostalam produkt to udzielono mi odpowiedzi,ze olejek z czasem na pewno przyciemni wlosy i ze dla blondynek polecane sa inne oleje... Nie wiem czy to byl swiadomy zabieg czy tez nie,ale ja juz tam na pewno nie wroce wlasnie ze wzgledu na podejscie do klienta, ktore w tym wypadku bardzo mi sie nie spodobalo i pozostawil niesmak.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 18:35   #17
Karotka7
Raczkowanie
 
Avatar Karotka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 30
Dot.: SKLEP - Helfy

Hmm, a ja mam mieszane uczucia względem sklepu Helfy. Dzisiaj otrzymałam od nich przesyłkę. Trzeba przyznać, że realizacja zamówienia była błyskawiczna i na poszczególnych etapach poprzedzona korespondencja mailową, co jest godne pochwały. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że na kartonikach, w które zapakowane były olejki do włosów zauważyłam, że daty ich produkcji oraz przydatności do użycia były POPRAWIANE !!! Wyraźnie widać, że poprzednie zostały wymazane i naniesione inne, oczywiście wskazujące na to, że są niedawno wyprodukowane ! Po otwarciu kartoników etykiety na buteleczkach wyglądały na hand made (krzywo przycięte i naklejone), a w buteleczkach pływają jakieś farfocle. Czyżbym dostała przeterminowane lub podrabiane produkty? Boję się ich używać. Jeszcze jedno: na kartoniku z olejkiem Sesa o pojemności 90 ml próbowano zamalować oryginalną cenę detaliczną, czyli - 88,25 rupii indyjskich. W przeliczeniu daje to UWAGA - ok. 5,65 zł, czyli przepłaciłam 4,5-krotnie (zapłaciłam 25 zł)! Nie wiem co mam o tym myśleć. Bądźcie czujne...

Na zakup olejków napaliłam się po przeczytaniu postu o olejowaniu włosów na tym blogu: http://mineralnekosmetyki.pl/2011/08...iu/#more-10790
Autorka również robi zakupy w Helfach. Zwróćcie uwagę na pisownię nazwy ostatniego olejku na zdjęciu nr 3 , jak twierdzi sama blogerka, na kartoniku była inna nazwa (właściwa to Bhringraj). Dziwne, czyżby to faktycznie były podróby? Że też przed złożeniem zamówienia nie zaświeciła mi się czerwona lampka ostrzegawcza ;-(

Edytowane przez Karotka7
Czas edycji: 2011-08-18 o 19:38
Karotka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 22:18   #18
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: SKLEP - Helfy

W sklepie Helfy robiłam zakupy wielokrotnie. Jestem zadowolona z konkretnych produktów z certyfikatami (khadi, alepia), natomiast jeśli chodzi o półprodukty, to wolę inne sklepy, ponieważ tutaj bardzo trudno o rzetelną informację na temat składów. Czasem są one podawane po polsku, często w okrojonej wersji, co innego jest napisane na stronie www, co innego na kartoniku w oryginalnym języku, co innego na polskiej naklejce. Irytujący jest częsty brak możliwości zakupu określonych produktów z braku ich dostępności (niejednokrotnie przedłużajacej się w nieskończoność). na pewno na plus jest szybkość realizacji oraz gratisy dołączane do zamówień. Podsumowując - bardzo dobry sklep z ogromną różnorodnością asortymentu, ale trzeba być uważnym, jeśli zależy nam na naturalnych i bezpiecznych składnikach kosmetyków.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 23:39   #19
pannaklaudiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: SKLEP - Helfy

Dołączam się do negatywnych opinii ! zamówiłam produkty z tego sklepu, a jako że jestem z wrocławia postanowiłam odebrać je osobiście. Wybrałam się więc do sklepu, panie w środku bardzo miłe, ale... okazało się, że moich produktów nie ma (pasty cukrowej) !! Sklep przyjął normalnie zamówienie, nie dostałam żadnej informacji, że pasty w sklepie nie ma !! a co jeszcze lepsze, koleżanki pani, która mnie obsługiwała, wymieniły między sobą spostrzeżenia, że przecież one wzięły 2 "MOJE" pasty cukrowe dzisiaj rano i zdjęły przecież ze stanu !! to że ja je zamawiałam kilka dni wcześniej nie stanowiło dla nich żadnego problemu, żeby tak czy siak wziąć ostatnie produkty, zdjąć ze stanu a mnie o tym nie powiadomić !!!
Więcej w tym sklepie moja noga nie postanie, moim znajomym też odradziłam tam zakupy. Totalny brak szacunku do klienta.
pannaklaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 14:12   #20
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: SKLEP - Helfy

Mam za sobą pierwsze zamówienie z Helfy i jestem zadowolona.

Jedynie mam uwagę co do formy pakowania paczek. Moja zapakowana była w bąbelkową kopertę, a w środku znajdowały się produkty w szklanych i plastikowych opakowaniach. To trochę ryzykowne rozwiązanie.

Na szczęście paczka dotarła do mnie bez uszczerbku na zawartości. Polecam !
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 12:22   #21
MadiMe
Raczkowanie
 
Avatar MadiMe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 68
Dot.: SKLEP - Helfy

Moje pierwsze zetknięcie z tym sklepem, było totalną klapą...pech, pomyłka,sama nie wiem. Jednak jak to mówią "mylić się jest rzeczą ludzką"i po dłuższym czasie zdecydowałam się na kolejne zamówienie. Paczuszkę dostałam w dość szybkim czasie, produkty ładnie zapakowane, w dobrym stanie,zgodnie z opisem ze strony i z przyzwoitymi terminami ważności, słowem wszystko tak jak powinno być. Dlatego mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep; podoba mi się szeroki asortyment, przyzwoite ceny i fakt, że nie kupie podróbki.

Edytowane przez MadiMe
Czas edycji: 2012-10-25 o 16:01 Powód: Połączenie treści postów
MadiMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 11:04   #22
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: SKLEP - Helfy

Robiłem zakupy raz i raczej więcej nie zrobię. Są trochę nieuporządkowani.
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 13:37   #23
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: SKLEP - Helfy

Ja muszę pochwalić helfy za szybką wysyłkę. Zrobiłam zamówienie w środę w nocy, dzisiaj rano już miałam paczkę w domu Szkoda tylko, że nie dostałam ani jednej próbki, na co liczyłam, bo chciałam wypróbować kilka produktów z tego sklepu przed kupieniem pełnowymiarowych opakowań.
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 13:46   #24
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: SKLEP - Helfy

Ja jak zamawialam, na razie tylko raz to wszytko przebiegalo bardzo sprawnie i dostalam to co zamowilam, dobrze zapakowane i ogolnie sklep u mnie ma 5*
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 22:19   #25
Fiola86
Raczkowanie
 
Avatar Fiola86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 36
Dot.: SKLEP - Helfy

Zamawiałam 3 razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Pani Małgorzata służyła pomocą i dzięki szybkiej wymianie e-maili mogłam robić zakupy. Wysyłka szybka, towar zgodny z opisem. Ceny trochę wysokie, ale kupiłam wszystko w 1 miejscu, więc zaoszczędziłam na przesyłce (jeżeli miałabym brać od kilku różnych allegrowiczów).
__________________
mój blogspot
Fiola86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 08:59   #26
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: SKLEP - Helfy

Obsługa sklepu jest rewelacyjna, wysyłka błyskawicznie z dobrze zabezpieczonymi kosmetykami.
Świetny kontakt mailowy, a przy tym fachowa pomoc - można skonsultować zakupy, uzyskać porady, co ułatwi wybór kosmetyków.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 14:30   #27
Magdamilena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: SKLEP - Helfy

Właśnie zamówiłam tam sobie szampon i odżywkę wczoraj po 18.00. Dziś już mamy 14.30 następnego dnia a tu nie ma żadnego maila, kompletnie cicho - sza. Wysłałam maila z pytaniem ocb. Czekam na odp. W sumie dziś mamy środę, a chciałabym dostać przesyłkę jeszcze przed weekendem. Zdaje mi sie, że obsługa klienta się tam pogorszyła
Dziwi mnie mocno taka sytuacja, bo zamawiając choćby w głupich "magicznych indiach" zaraz na drugi dzień było info o stanie realizacji zamówienia itd., było wszystko wiadomo.
Najlepiej byłoby, gdyby takie produkty były dostępne w zwykłych marketach, drogeriach. W drogeriach niestety królują garniery orale-loreale czyli czysta chemia prosto z butelki z amoniakiem i rozpuszczalnikiem i takich kosmetyków mam dość!

ps.
Po moim mailu z zapytaniem dostałam maila zwrotnego z informacja ze przesyłka zostanie wysłana jutro.
Pozdrawiam.

Edytowane przez Magdamilena
Czas edycji: 2013-11-20 o 14:36
Magdamilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 15:54   #28
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 500
Dot.: SKLEP - Helfy

Robiłam w tym sklepie zakupy wielokrotnie i za każdym razem byłam zadowolona. Wysyłka szybka, towar zgodny z opisem. Mam tylko jedno małe zastrzeżenie. Zamiast dorzucać ulotki różnych produktów mogliby dorzucić próbkę jakiegoś kosmetyku. Sklep jak najbardziej polecam ale m.in z tego względu zaczęłam kupować gdzie indziej.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-25 15:54:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.